BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Dohrávky utkání

Datum Čas Kolo Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí
PO 30/11 20:45 2. Pobrežie liehoviny FC Kozlany - Bohdalice Bohunice Nebyl delegován 2. STAROBRNO Univerzitní liga
ČT 31/12 15:00 2. SK Jinačovice FC Habrůvka Jinačovice Nebyl delegován 4. SABE liga
ČT 31/12 15:00 9. SK Jinačovice SK Veselka Jinačovice Nebyl delegován 4. SABE liga
ČT 31/12 16:30 8. SK Veselka KMK Dynamo Brno "B" Veselka Nebyl delegován 4. SABE liga
ČT 31/12 18:00 8. The Reds Royal Flush Lužánky Nebyl delegován 1. SIMOST liga
ČT 31/12 18:00 7. Sport Centrum Srbská Kobry Brno - SK Slatina Obřany Nebyl delegován Brněnská Drbna liga žen
ČT 31/12 18:00 9. FC Rebels TJ Sokol Březina Lužánky Nebyl delegován 3. Viridis Investment liga
ČT 31/12 18:00 9. RTG Fraktury Agrostroj Lužánky Nebyl delegován 3. Viridis Investment liga
ČT 31/12 18:00 9. KMK Dynamo Brno "B" AMENINA 08 Lužánky Nebyl delegován 4. SABE liga
ČT 31/12 18:00 10. AC Albert Team Royal Flush "D" Lužánky Nebyl delegován 6. liga
ČT 31/12 18:00 2. FC Cokoliv JMŽP Lužánky Nebyl delegován 2. STAROBRNO Univerzitní liga
ČT 31/12 18:00 3. JMŽP Pobrežie liehoviny Lužánky Nebyl delegován 2. STAROBRNO Univerzitní liga
ČT 31/12 18:00 4. FC Cokoliv Stredoslováci Lužánky Nebyl delegován 2. STAROBRNO Univerzitní liga
ČT 31/12 18:00 5. Stredoslováci Pobrežie liehoviny Lužánky Nebyl delegován 2. STAROBRNO Univerzitní liga
ČT 31/12 18:30 3. Cordoba 06 "B" UniStars Brno Řečkovice Nebyl delegován 2. DIGAMMA Brno liga
ČT 31/12 18:30 8. Cordoba 06 "B" Impérium Řečkovice Nebyl delegován 2. DIGAMMA Brno liga
ČT 31/12 18:45 7. Dynamo Haná UniStars Brno Chalabalova Nebyl delegován 2. DIGAMMA Brno liga
ČT 31/12 18:45 8. Dynamo Haná Estudiantes C.F. Chalabalova Nebyl delegován 2. DIGAMMA Brno liga
ČT 31/12 18:45 7. FCC František Vláčil Cordoba 06 "C" Chalabalova Nebyl delegován 4. SABE liga
ČT 31/12 18:45 9. FCC František Vláčil FC Habrůvka Chalabalova Nebyl delegován 4. SABE liga
ČT 31/12 19:00 1. FC Seňoritky Černá Hora Troubsko Černá Hora Nebyl delegován Brněnská Drbna liga žen
ČT 31/12 19:00 7. Estudiantes C.F. CZ Spieler Brno "B" Lužánky Nebyl delegován 2. DIGAMMA Brno liga
ČT 31/12 19:00 8. TJ Sokol Březina Sparta Březina Nebyl delegován 3. Viridis Investment liga
ČT 31/12 19:00 7. Hooftrimmer Gunners "B" AMENINA 08 VUT Nebyl delegován 4. SABE liga
ČT 31/12 19:00 4. Pobrežie liehoviny Gottwaldoff Lužánky Nebyl delegován 2. STAROBRNO Univerzitní liga
ČT 31/12 19:15 8. CZ People FC Poutník 1552 Lužánky Nebyl delegován 1. SIMOST liga
ČT 31/12 19:15 7. Proklatě dobrý kuřata KMK Dynamo Brno Lužánky Nebyl delegován Brněnská Drbna liga žen
ČT 31/12 19:15 7. Divoká karta FC Seňoritky Černá Hora Lužánky Nebyl delegován Brněnská Drbna liga žen
ČT 31/12 19:15 9. Impérium CZ Spieler Brno "B" Lužánky Nebyl delegován 2. DIGAMMA Brno liga
ČT 31/12 19:15 8. The Reds "B" RTG Fraktury Lužánky Nebyl delegován 3. Viridis Investment liga
ČT 31/12 19:15 8. Agrostroj Royal Flush "B" Lužánky Nebyl delegován 3. Viridis Investment liga
ČT 31/12 19:15 10. FC Pivnice u Čápa FCC František Vláčil Lužánky Nebyl delegován 4. SABE liga
ČT 31/12 19:15 8. TJ BARAN Royal Flush "C" Lužánky Nebyl delegován 5. gastroshop24.cz liga
ČT 31/12 19:15 8. Bitches Moravia Brno Lužánky Nebyl delegován 5. gastroshop24.cz liga
ČT 31/12 19:15 10. TJ BARAN SeaComp "B" Lužánky Nebyl delegován 5. gastroshop24.cz liga
ČT 31/12 19:15 9. Royal Flush "D" TJ Rotor Magenta Lužánky Nebyl delegován 6. liga
ČT 31/12 19:30 5. FC Poutník 1552 The Reds Řečkovice Nebyl delegován 1. SIMOST liga
ČT 31/12 19:30 7. FC DM Podlahy CZ People Bohunice Nebyl delegován 1. SIMOST liga
ČT 31/12 19:30 7. MFC Srandy The Reds Řečkovice Nebyl delegován 1. SIMOST liga
ČT 31/12 19:30 9. FC Poutník 1552 CZ Spieler Brno Řečkovice Nebyl delegován 1. SIMOST liga
ČT 31/12 19:30 9. Sport Centrum Srbská The Reds VUT Nebyl delegován 1. SIMOST liga
ČT 31/12 19:30 10. FC DM Podlahy FC Poutník 1552 Bohunice Nebyl delegován 1. SIMOST liga
ČT 31/12 19:30 3. Estudiantes C.F. MK Slatina Brno VUT Nebyl delegován 2. DIGAMMA Brno liga
ČT 31/12 19:30 7. Mediální mrchy MK Slatina Brno Řečkovice Nebyl delegován 2. DIGAMMA Brno liga
ČT 31/12 19:30 8. UniStars Brno MK Slatina Brno Bohunice Nebyl delegován 2. DIGAMMA Brno liga
ČT 31/12 19:30 8. SeaComp Mediální mrchy Bohunice Nebyl delegován 2. DIGAMMA Brno liga
ČT 31/12 19:30 8. Beers United Los Arbitros Bohunice Nebyl delegován 2. DIGAMMA Brno liga
ČT 31/12 19:30 8. CZ Spieler Brno "B" Hooftrimmer Gunners Bohunice Nebyl delegován 2. DIGAMMA Brno liga
ČT 31/12 19:30 9. Estudiantes C.F. UniStars Brno VUT Nebyl delegován 2. DIGAMMA Brno liga
ČT 31/12 19:30 9. Los Arbitros Cordoba 06 "B" Řečkovice Nebyl delegován 2. DIGAMMA Brno liga
ČT 31/12 19:30 9. Mediální mrchy Beers United Řečkovice Nebyl delegován 2. DIGAMMA Brno liga
ČT 31/12 19:30 9. MK Slatina Brno SeaComp VUT Nebyl delegován 2. DIGAMMA Brno liga
ČT 31/12 19:30 10. CZ Spieler Brno "B" Los Arbitros Bohunice Nebyl delegován 2. DIGAMMA Brno liga
ČT 31/12 19:30 7. FC Zebra C.F. Relax VUT Nebyl delegován 3. Viridis Investment liga
ČT 31/12 19:30 8. C.F. Relax Rebešovice Řečkovice Nebyl delegován 3. Viridis Investment liga
ČT 31/12 19:30 8. FC Jaguars Brno FC Rebels Řečkovice Nebyl delegován 3. Viridis Investment liga
ČT 31/12 19:30 9. Royal Flush "B" C.F. Relax VUT Nebyl delegován 3. Viridis Investment liga
ČT 31/12 19:30 7. Kaša Team SK Veselka Řečkovice Nebyl delegován 4. SABE liga
ČT 31/12 19:30 8. AMENINA 08 Kaša Team Řečkovice Nebyl delegován 4. SABE liga
ČT 31/12 19:30 8. FC Erekce FCC František Vláčil Řečkovice Nebyl delegován 4. SABE liga
ČT 31/12 19:30 9. FC Erekce Hooftrimmer Gunners "B" Řečkovice Nebyl delegován 4. SABE liga
ČT 31/12 19:30 10. AMENINA 08 SK Jinačovice Řečkovice Nebyl delegován 4. SABE liga
ČT 31/12 19:30 10. FC Erekce Kaša Team Řečkovice Nebyl delegován 4. SABE liga
ČT 31/12 19:30 7. FC Jaguars Brno "B" Estudiantes C.F. "B" Řečkovice Nebyl delegován 5. gastroshop24.cz liga
ČT 31/12 19:30 7. FC Tiki-Taka Brno Corinto Bohunice Nebyl delegován 5. gastroshop24.cz liga
ČT 31/12 19:30 7. Palermo Royal Flush "C" Bohunice Nebyl delegován 5. gastroshop24.cz liga
ČT 31/12 19:30 8. FC Čočky FC Jaguars Brno "B" Řečkovice Nebyl delegován 5. gastroshop24.cz liga
ČT 31/12 19:30 9. FC Jaguars Brno "B" TJ BARAN Řečkovice Nebyl delegován 5. gastroshop24.cz liga
ČT 31/12 19:30 9. FC Tiki-Taka Brno FC Čočky Bohunice Nebyl delegován 5. gastroshop24.cz liga
ČT 31/12 19:30 9. Moravia Brno Corinto VUT Nebyl delegován 5. gastroshop24.cz liga
ČT 31/12 19:30 9. Palermo Bitches Bohunice Nebyl delegován 5. gastroshop24.cz liga
ČT 31/12 19:30 10. Estudiantes C.F. "B" Moravia Brno Obřany Nebyl delegován 5. gastroshop24.cz liga
ČT 31/12 19:30 7. KM-Prona FC Kalinka Bohunice Řečkovice Nebyl delegován 6. liga
ČT 31/12 19:30 8. FC Spitfire KM-Prona VUT Nebyl delegován 6. liga
ČT 31/12 19:30 9. MK & VillageS FC Spitfire Bohunice Nebyl delegován 6. liga
ČT 31/12 19:30 9. MK Slatina Brno "B" FC Kalinka Bohunice Obřany Nebyl delegován 6. liga
ČT 31/12 19:30 9. Pathetico CF AC Warriors Bohunice Nebyl delegován 6. liga
ČT 31/12 19:30 10. FC Spitfire MK Slatina Brno "B" VUT Nebyl delegován 6. liga
ČT 31/12 19:30 2. AC Sudety 1988 The Invincibles Řečkovice Nebyl delegován 1. STAROBRNO Univerzitní liga
ČT 31/12 19:30 4. Agrostroj The Invincibles Řečkovice Nebyl delegován 1. STAROBRNO Univerzitní liga
ČT 31/12 20:00 4. FC Kozlany - Bohdalice JMŽP Lužánky Nebyl delegován 2. STAROBRNO Univerzitní liga
ČT 31/12 20:15 7. FC Rebels FC Fénix Brno Lužánky Nebyl delegován 3. Viridis Investment liga
ČT 31/12 20:15 7. Agrostroj Rebešovice Lužánky Nebyl delegován 3. Viridis Investment liga
ČT 31/12 20:15 10. FC Habrůvka Hooftrimmer Gunners "B" Habrůvka Nebyl delegován 4. SABE liga
ČT 31/12 20:15 7. Los Arbitros "B" Bitches Start Brno Nebyl delegován 5. gastroshop24.cz liga
ČT 31/12 20:15 9. Los Arbitros "B" Estudiantes C.F. "B" Start Brno Nebyl delegován 5. gastroshop24.cz liga
ČT 31/12 20:30 2. Sparta FC Jaguars Brno Lužánky Nebyl delegován 3. Viridis Investment liga
ČT 31/12 20:30 9. Sparta The Reds "B" Lužánky Nebyl delegován 3. Viridis Investment liga
ČT 31/12 20:30 7. FC Pivnice u Čápa FC Erekce Lužánky Nebyl delegován 4. SABE liga
ČT 31/12 20:30 8. Cordoba 06 "C" Hooftrimmer Gunners "B" Lužánky Nebyl delegován 4. SABE liga
ČT 31/12 20:30 8. FC Habrůvka FC Pivnice u Čápa Habrůvka Nebyl delegován 4. SABE liga
ČT 31/12 20:30 9. FC Pivnice u Čápa Sokol Křtiny Lužánky Nebyl delegován 4. SABE liga
ČT 31/12 20:30 4. TJ BARAN Moravia Brno Lužánky Nebyl delegován 5. gastroshop24.cz liga
ČT 31/12 20:30 5. Estudiantes C.F. "B" TJ BARAN Obřany Nebyl delegován 5. gastroshop24.cz liga
ČT 31/12 20:30 8. SeaComp "B" Palermo Lužánky Nebyl delegován 5. gastroshop24.cz liga
ČT 31/12 20:30 8. Estudiantes C.F. "B" FC Tiki-Taka Brno Obřany Nebyl delegován 5. gastroshop24.cz liga
ČT 31/12 20:30 10. Bitches Royal Flush "C" Lužánky Nebyl delegován 5. gastroshop24.cz liga
ČT 31/12 20:30 8. AC Albert Team Pathetico CF Lužánky Nebyl delegován 6. liga
ČT 31/12 20:30 3. The Invincibles FC Protest Lužánky Nebyl delegován 1. STAROBRNO Univerzitní liga
ČT 31/12 20:30 5. Dopijem a pudem Agrostroj Lužánky Nebyl delegován 1. STAROBRNO Univerzitní liga
ČT 31/12 20:45 7. Vyšší princip CZ Spieler Brno Řečkovice Nebyl delegován 1. SIMOST liga
ČT 31/12 20:45 7. Royal Flush Sport Centrum Srbská VUT Nebyl delegován 1. SIMOST liga
ČT 31/12 20:45 8. Vyšší princip Sport Centrum Srbská VUT Nebyl delegován 1. SIMOST liga
ČT 31/12 20:45 8. BKMK Topshoes.cz MFC Srandy VUT Nebyl delegován 1. SIMOST liga
ČT 31/12 20:45 8. CZ Spieler Brno FC DM Podlahy Bohunice Nebyl delegován 1. SIMOST liga
ČT 31/12 20:45 9. MFC Srandy Cordoba 06 VUT Nebyl delegován 1. SIMOST liga
ČT 31/12 20:45 9. Royal Flush BKMK Topshoes.cz VUT Nebyl delegován 1. SIMOST liga
ČT 31/12 20:45 10. BKMK Topshoes.cz Sport Centrum Srbská VUT Nebyl delegován 1. SIMOST liga
ČT 31/12 20:45 10. Cordoba 06 Royal Flush VUT Nebyl delegován 1. SIMOST liga
ČT 31/12 20:45 4. Beers United Dynamo Haná Bohunice Nebyl delegován 2. DIGAMMA Brno liga
ČT 31/12 20:45 7. Hooftrimmer Gunners Cordoba 06 "B" Řečkovice Nebyl delegován 2. DIGAMMA Brno liga
ČT 31/12 20:45 9. Hooftrimmer Gunners Dynamo Haná Řečkovice Nebyl delegován 2. DIGAMMA Brno liga
ČT 31/12 20:45 7. Royal Flush "B" The Reds "B" Řečkovice Nebyl delegován 3. Viridis Investment liga
ČT 31/12 20:45 8. FC Fénix Brno FC Zebra Řečkovice Nebyl delegován 3. Viridis Investment liga
ČT 31/12 20:45 9. FC Zebra FC Jaguars Brno VUT Nebyl delegován 3. Viridis Investment liga
ČT 31/12 20:45 9. FC Fénix Brno Rebešovice Řečkovice Nebyl delegován 3. Viridis Investment liga
ČT 31/12 20:45 9. Kaša Team Cordoba 06 "C" VUT Nebyl delegován 4. SABE liga
ČT 31/12 20:45 7. Moravia Brno SeaComp "B" VUT Nebyl delegován 5. gastroshop24.cz liga
ČT 31/12 20:45 8. Corinto Los Arbitros "B" Bohunice Nebyl delegován 5. gastroshop24.cz liga
ČT 31/12 20:45 9. Royal Flush "C" SeaComp "B" VUT Nebyl delegován 5. gastroshop24.cz liga
ČT 31/12 20:45 3. FC Spitfire TJ Rotor Magenta VUT Nebyl delegován 6. liga
ČT 31/12 20:45 7. Pathetico CF TJ Rotor Magenta Bohunice Nebyl delegován 6. liga
ČT 31/12 20:45 7. FC Wolfgang Brno Royal Flush "D" VUT Nebyl delegován 6. liga
ČT 31/12 20:45 8. TJ Rotor Magenta FC Wolfgang Brno VUT Nebyl delegován 6. liga
ČT 31/12 20:45 8. AC Warriors MK Slatina Brno "B" Obřany Nebyl delegován 6. liga
ČT 31/12 20:45 8. FC Kalinka Bohunice MK & VillageS Bohunice Nebyl delegován 6. liga
ČT 31/12 20:45 9. FC Wolfgang Brno AC Albert Team VUT Nebyl delegován 6. liga
ČT 31/12 20:45 10. AC Warriors FC Wolfgang Brno Obřany Nebyl delegován 6. liga
ČT 31/12 20:45 10. FC Kalinka Bohunice Pathetico CF Bohunice Nebyl delegován 6. liga
ČT 31/12 20:45 2. FC Protest Agrostroj Bohunice Nebyl delegován 1. STAROBRNO Univerzitní liga
ČT 31/12 20:45 3. Dopijem a pudem AC Sudety 1988 Řečkovice Nebyl delegován 1. STAROBRNO Univerzitní liga
ČT 31/12 20:45 4. AC Sudety 1988 Hertha Zevlín Řečkovice Nebyl delegován 1. STAROBRNO Univerzitní liga
ČT 31/12 20:45 4. FC Protest Dopijem a pudem Bohunice Nebyl delegován 1. STAROBRNO Univerzitní liga
ČT 31/12 20:45 5. Lover Boyz FC AC Sudety 1988 Řečkovice Nebyl delegován 1. STAROBRNO Univerzitní liga
ČT 31/12 20:45 3. Gottwaldoff FC Cokoliv Bohunice Nebyl delegován 2. STAROBRNO Univerzitní liga
ČT 31/12 20:45 3. Stredoslováci Majestátné ústřice Řečkovice Nebyl delegován 2. STAROBRNO Univerzitní liga
ČT 31/12 20:45 5. Majestátné ústřice FC Cokoliv Řečkovice Nebyl delegován 2. STAROBRNO Univerzitní liga

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382