BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Oprchal Jaroslav
Narozen dne: 24.02.1988

V soutěžích BSMK od: 01.07.2006
Mateřský klub: FC Dvorska (FC Dvorska)
Celkový počet startů BSMK: 109
Celkový počet vstřelených branek: 47
Celkový počet žlutých karet: 3
Celkový počet červených karet: 1
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Dvorska 2 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
09/10 19:30 6. FC Dvorska 10:2 SeaComp "B" 35' 35'
11/09 20:45 2. FC Dvorska 5:3 Moravia Brno

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Dvorska 7 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
12/06 20:15 25. FC Pardálové 6:5 FC Dvorska
04/06 19:00 24. FC Dvorska 3:1 Los Arbitros "B"
19/05 19:15 22. FC Dvorska 5:4 FC Zebra
05/05 18:30 20. FC Dvorska 4:1 FC Jaguars Brno
29/04 19:15 19. FC Erekce 2:4 FC Dvorska 44'
25/03 20:30 14. TJ BARAN 0:4 FC Dvorska 56'
17/10 19:30 7. FC Jaguars Brno 4:2 FC Dvorska

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Dvorska 6 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
15/06 18:45 26. FC Dvorska 5:1 FC Poutník 1552 47'
24/11 19:15 13. FC Poutník 1552 2:4 FC Dvorska
06/11 18:45 10. F.C. Bohunice 1:3 FC Dvorska
30/10 19:30 9. Estudiantes C.F. 1:3 FC Dvorska 22'
23/10 18:45 8. Dynamo Haná 2:5 FC Dvorska
25/09 19:00 4. Šenk okna Raiders 0:4 FC Dvorska

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Dvorska 10 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
09/06 19:00 22. FC Dvorska 4:3 FC Poutník 1552
29/05 19:00 20. Výtahy SHS 4:13 FC Dvorska
23/05 19:00 19. FC Dvorska 9:2 FC DM Podlahy
16/05 19:00 18. FC Dvorska 5:2 FC Coco Aradza
03/05 20:30 16. Amazing FC 0:8 FC Dvorska 1'
04/11 19:15 11. FC Poutník 1552 3:2 FC Dvorska 60'
30/10 10:30 10. FC Dvorska 1:0 FC Habrůvka
23/10 11:00 9. FC Dvorska 2:1 Výtahy SHS
12/10 19:20 7. FC Coco Aradza 3:11 FC Dvorska
05/10 19:30 6. C.F. Relax 4:2 FC Dvorska

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Dvorska 4 4 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
11/06 20:00 25. Royal Flush 1:7 FC Dvorska 17' 39'
27/05 18:00 23. FC Dvorska 5:1 SeaComp
11/04 19:00 16. Hooftrimmer Gunners 3:2 FC Dvorska
24/03 21:00 14. S.B.S. Bástr 1:11 FC Dvorska 6' 27'

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Café Bar Espaňa 5 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
18/06 20:30 21. Café Bar Espaňa 1:0 Sport Centrum Srbská
28/05 20:30 18. Café Bar Espaňa 2:9 RKM Royal Day Brno
22/05 21:00 17. PROTECTION.CZ 5:2 Café Bar Espaňa
05/05 10:30 15. Natural 95 1:14 Café Bar Espaňa 19'
15/04 20:30 12. Café Bar Espaňa 0:0 Gioia Brno

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Café Bar Espaňa 9 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
11/06 19:10 22. PROTECTION.CZ 5:6 Café Bar Espaňa
28/05 19:10 20. Café Bar Espaňa 2:4 Natural 95
07/05 20:00 17. Gioia Brno 3:0 Café Bar Espaňa
16/04 21:00 14. Café Bar Espaňa 10:1 Kašpaři VM 54'
02/04 19:30 12. Nedeka Brno 3:19 Café Bar Espaňa
14/11 20:45 11. PROTECTION.CZ 4:6 Café Bar Espaňa
28/10 11:00 9. Natural 95 2:5 Café Bar Espaňa
16/10 20:30 7. RKM Royal Day Brno 2:1 Café Bar Espaňa
05/09 19:00 1. Café Bar Espaňa 6:3 Nedeka Brno

2010/2011

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Bohunice 30 9 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
31/05 20:45 28. Bohunice 30 3:8 Tripoli Brno
21/11 20:30 13. Tripoli Brno 5:2 Bohunice 30
14/11 20:45 12. Bohunice 30 20:2 Galaxy Brno 54'
07/11 20:45 11. Rebešovice 2:5 Bohunice 30
24/10 20:30 9. Bohunice 30 7:1 Gioia Brno
17/10 20:30 8. RKM Royal Day Brno 4:6 Bohunice 30
10/10 19:45 7. Bohunice 30 8:2 PROTECTION.CZ
03/10 20:30 6. Karlsberg C.F. 4:2 Bohunice 30
07/09 18:45 2. Colgate Team 0:15 Bohunice 30 38' 59'

2009/2010

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Bohunice 30 14 5 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
03/06 20:40 22. Bohunice 30 3:3 Karlsberg C.F. 3'
31/05 20:40 29. Rakol Brno 1:16 Bohunice 30
24/05 20:40 27. PROTECTION.CZ 1:9 Bohunice 30 40' 60'
29/03 20:40 18. Surfin Brno 3:9 Bohunice 30
13/12 18:45 12. Bohunice 30 5:3 PROTECTION.CZ
06/12 14:15 15. Rebešovice 0:6 Bohunice 30
03/12 20:30 13. Gioia Brno 3:4 Bohunice 30
29/11 10:30 14. Bohunice 30 10:1 Rakol Brno
18/11 21:00 6. Bohunice 30 8:1 INEX-SDA Srbská
08/11 10:30 11. Pískovna Černovice 1:6 Bohunice 30
21/10 21:00 7. Karlsberg C.F. 4:4 Bohunice 30 27'
18/10 10:00 8. Bohunice 30 6:1 Natural 95
04/09 20:45 2. Atex Brno 1:5 Bohunice 30
30/08 10:00 1. Bohunice 30 6:2 RKM Royal Day Brno 18'

2008/2009

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Bohunice 30 14 10 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
22/06 20:00 25. Bohunice 30 4:4 United 07
07/06 10:30 29. Karlsberg C.F. 5:6 Bohunice 30 50'
22/05 20:45 27. Star Trac 0:5 Bohunice 30
18/05 18:30 27. Bohunice 30 4:2 Natural 95 27' 40'
15/05 20:45 26. Noem Arch Brno 1:5 Bohunice 30 51'
26/04 16:45 21. Bohunice 30 2:1 Surfin Brno 40' 57'
19/04 20:45 20. Bookmakers Brno 1:4 Bohunice 30
05/04 20:45 18. DROM 0:6 Bohunice 30
29/03 10:30 17. Bohunice 30 5:0 Cordoba 06 15'
22/03 19:30 16. Atex Brno 3:6 Bohunice 30
28/10 13:30 6. Surfin Brno 3:8 Bohunice 30 49'
19/10 11:00 8. Nedeka Brno 2:7 Bohunice 30
12/10 18:00 7. Bohunice 30 9:3 Fischer Cafe 15' 31' 36'
29/09 12:30 5. Bohunice 30 1:3 Bookmakers Brno

2007/2008

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Bohunice 30 11 8 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
20/04 20:45 23. Fischer Cafe 2:1 Bohunice 30
08/04 10:30 25. Karlsberg C.F. 0:3 Bohunice 30
25/02 19:00 15. Nedeka Brno 4:7 Bohunice 30 3'
15/12 09:30 10. Bohunice 30 9:2 KMK Dynamo Brno 46'
08/12 12:00 14. Bohunice 30 6:2 Cordoba 06
30/11 20:30 13. DROM 4:10 Bohunice 30 12'
04/11 20:30 9. Hearts of König 7:11 Bohunice 30 14' 25' 46' 57'
28/10 20:00 8. Bohunice 30 1:5 Fischer Cafe
07/10 13:45 5. Surfin Brno 2:5 Bohunice 30 35'
23/09 20:00 3. Star Trac 0:5 Bohunice 30 3'
16/09 10:30 2. Bohunice 30 2:3 United 07

2006/2007

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Bohunice 30 18 7 1 1   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
11/03 18:00 22. Brücknerovo Béčko 0:17 Bohunice 30
04/03 10:30 21. Nedeka Brno 1:4 Bohunice 30
25/02 10:30 20. Bohunice 30 13:0 FC Srbská 54' 59'
02/02 20:30 19. Star Trac 4:0 Bohunice 30 46'
29/01 13:00 18. Bohunice 30 7:3 Natural 95
10/12 11:30 15. Bohunice 30 5:1 Bookmakers Brno
03/12 15:00 11. Bohunice 30 2:5 Fischer Cafe 41'
26/11 09:00 13. Surfin Brno 2:2 Bohunice 30
19/11 18:00 12. CEG A 1:7 Bohunice 30 48'
04/11 18:00 10. Cosa Nostra 4:9 Bohunice 30 9'
29/10 16:00 9. Bohunice 30 5:1 DROM 17' 44'
22/10 14:30 8. Orel Bohunice 4:10 Bohunice 30 24'
12/10 17:00 7. Bohunice 30 7:0 Hearts of König
08/10 10:30 6. Bohunice 30 7:1 Karlsberg C.F.
01/10 13:15 5. Bohunice 30 Cordoba 06
24/09 14:30 4. Café 04 2:5 Bohunice 30
10/09 10:00 2. Bohunice 30 6:4 Nedeka Brno
05/09 20:30 1. FC Srbská 7:1 Bohunice 30

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382