BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Mužátko Jiří
Narozen dne: 06.11.1984

V soutěžích BSMK od: 01.07.2006
Mateřský klub: FC Poutník 1552 (FC Poutník 1552)
Celkový počet startů BSMK: 176
Celkový počet vstřelených branek: 94
Celkový počet žlutých karet: 19
Celkový počet červených karet: 1
Celkový počet trestů: 1

Herní historie

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Poutník 1552 4 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
03/06 20:30 26. FC Poutník 1552 0:6 Hooftrimmer Gunners
15/04 19:15 17. FC Poutník 1552 1:0 UniStars Brno
17/10 19:30 7. FC Poutník 1552 1:0 Cordoba 06 "B"
07/09 19:15 2. Los Arbitros 1:8 FC Poutník 1552

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Poutník 1552 6 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
12/06 19:30 24. FC Poutník 1552 3:3 Estudiantes C.F.
06/06 19:00 23. FC Poutník 1552 2:0 Dynamo Haná
06/04 19:15 14. FC Poutník 1552 1:8 FC Fénix Brno
24/11 19:15 13. FC Poutník 1552 2:4 FC Dvorska
02/11 21:00 9. FC Poutník 1552 1:3 Cordoba 06 "B"
15/09 19:15 3. FC Poutník 1552 4:4 FCC František Vláčil

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Poutník 1552 6 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
26/05 19:00 20. FC Coco Aradza 3:9 FC Poutník 1552 7'
19/05 18:00 19. FC Poutník 1552 5:1 C.F. Relax
21/04 19:15 15. FC Poutník 1552 2:5 Mediální mrchy
07/04 19:15 13. FC Poutník 1552 4:2 Výtahy SHS
23/09 19:15 5. FC Poutník 1552 3:2 SeaComp 4'
29/08 18:45 1. FC Habrůvka 2:3 FC Poutník 1552

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Poutník 1552 17 10 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
20/06 19:00 26. FC Dvorska 4:1 FC Poutník 1552
10/06 19:15 25. FC Poutník 1552 3:3 SeaComp
03/06 19:15 24. FC Rom Star 2:2 FC Poutník 1552
31/05 18:45 23. FC Poutník 1552 7:4 Division-KH 10'
20/05 19:15 22. FC Zebra 2:10 FC Poutník 1552
13/05 19:15 21. FC Poutník 1552 6:2 Colgate Team
04/05 21:30 16. S.B.S. Bástr 3:7 FC Poutník 1552
19/04 21:00 17. FC Poutník 1552 7:1 C.F. Relax "B" 37'
25/03 19:00 14. FC Poutník 1552 10:2 Royal Flush 16' 24'
20/11 19:15 13. FC Poutník 1552 5:5 FC Dvorska
18/11 20:40 12. SeaComp 0:3 FC Poutník 1552 12'
30/10 19:15 10. Division-KH 4:4 FC Poutník 1552 16' 52'
23/10 19:15 9. FC Poutník 1552 3:2 FC Zebra
21/10 19:20 8. Colgate Team 1:4 FC Poutník 1552 27'
09/10 19:15 7. FC Poutník 1552 6:4 FC Kalinka Bohunice 2'
02/10 19:15 6. Palermo 2:10 FC Poutník 1552 12' 56'
28/08 19:15 1. Royal Flush 0:7 FC Poutník 1552 23'

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
BSMK 1 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
06/10 18:30 3. BSMK 1:1 ABB
FC Poutník 1552 21 16 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
21/06 20:00 25. FC Poutník 1552 2:5 FC Barbaři 39'
12/06 19:45 21. FC Poutník 1552 2:2 Amazing FC 35'
05/06 19:20 24. Fanatics Brno 2:5 FC Poutník 1552
29/05 19:00 23. FC Poutník 1552 2:3 Estudiantes C.F.
10/05 20:00 20. S.B.S. Bástr "B" 4:11 FC Poutník 1552 24' 25'
01/05 19:00 19. FC Poutník 1552 13:1 Palermo 23' 52'
19/04 20:00 17. FC Poutník 1552 9:2 FK Világoš 12' 34'
10/04 19:00 16. FC Rom Star 5:4 FC Poutník 1552
03/04 19:00 15. FC Poutník 1552 3:5 SeaComp 30' 43'
29/03 17:30 14. FC Poutník 1552 10:6 FC Kalinka Bohunice 44'
16/11 15:00 12. FC Barbaři 1:3 FC Poutník 1552 53'
07/11 19:00 11. FC Poutník 1552 8:3 Fanatics Brno
02/11 19:00 10. Estudiantes C.F. 2:0 FC Poutník 1552
24/10 19:00 9. FC Poutník 1552 2:4 FC Dvorska
10/10 19:00 7. FC Poutník 1552 3:4 S.B.S. Bástr "B"
05/10 18:30 6. Palermo 5:4 FC Poutník 1552 27'
03/10 19:00 3. FC Poutník 1552 4:7 FC Rom Star
28/09 18:30 5. FC Poutník 1552 3:5 Impérium 8' 60'
23/09 18:45 4. FK Világoš 2:5 FC Poutník 1552 6' 19' 22'
10/09 19:00 2. SeaComp 3:3 FC Poutník 1552
29/08 18:15 1. FC Kalinka Bohunice 0:9 FC Poutník 1552

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Poutník 1552 15 8 4 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
22/06 18:00 26. Fanatics Brno 2:7 FC Poutník 1552 3' 31' 52'
28/05 19:30 22. FCC František Vláčil 4:1 FC Poutník 1552 17'
23/05 18:00 23. FC Poutník 1552 5:7 FC Rom Star
09/05 18:45 20. FC Balls Busters 2:7 FC Poutník 1552 28' 37' 57'
04/05 18:45 19. FC Poutník 1552 2:4 Vyšší princip 22'
23/04 20:30 17. S.B.S. Bástr "B" 0:1 FC Poutník 1552 57'
04/04 18:15 15. FC Habrůvka "B" 2:2 FC Poutník 1552 53'
28/03 18:00 14. FC Poutník 1552 1:1 Estudiantes C.F.
24/11 16:30 13. FC Poutník 1552 3:4 Fanatics Brno
03/11 19:00 10. FC Rom Star 9:2 FC Poutník 1552 52'
18/10 18:45 8. FC Dark Reunion 5:4 FC Poutník 1552 58'
29/09 19:00 5. FK Világoš 2:7 FC Poutník 1552
15/09 15:30 3. Černý balet 6:1 FC Poutník 1552
08/09 19:00 2. FC Poutník 1552 1:3 FC Habrůvka "B"
02/09 19:30 1. Estudiantes C.F. 1:0 FC Poutník 1552

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Sport Centrum Srbská 2 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
04/10 17:00 1. Pink Pigs 4:2 Sport Centrum Srbská 44' 57'
25/09 20:00 7. Sport Centrum Srbská 0:3 BSMK
FC Poutník 1552 11 2 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/06 19:00 21. FC Poutník 1552 0:7 HT Group C.F.
05/06 18:45 19. Fischer Cafe 5:3 FC Poutník 1552
15/05 19:00 16. FC Poutník 1552 0:5 Renfus Team
08/05 20:30 15. C.F. Relax 4:0 FC Poutník 1552
19/04 19:00 13. Rakol Brno 4:4 FC Poutník 1552
07/10 19:10 6. FC Poutník 1552 1:2 The Reds
01/10 19:10 5. Renfus Team 5:1 FC Poutník 1552
24/09 19:10 4. FC Poutník 1552 1:5 C.F. Relax
14/09 18:00 3. Rebešovice 1:4 FC Poutník 1552 3'
11/09 19:10 2. FC Poutník 1552 4:1 Rakol Brno 31'
04/09 18:45 1. Moravia Brno 4:1 FC Poutník 1552 20'

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Sport Centrum Srbská 11 12 0 1   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
21/06 18:00 6. ABB 0:2 Sport Centrum Srbská
14/06 18:00 9. RATI IVACAR 1:1 Sport Centrum Srbská 22'
06/06 18:00 14. AliOptik 1:2 Sport Centrum Srbská 30'
30/05 16:30 13. Sport Centrum Srbská 3:0 ABB 51'
22/05 19:45 12. Mediální mrchy 1:4 Sport Centrum Srbská
16/05 16:30 11. Sport Centrum Srbská 1:1 SeaComp
02/05 16:30 4. SeaComp 0:3 Sport Centrum Srbská 6' 16' 28'
25/04 16:30 8. Sport Centrum Srbská 8:1 BSMK 21' 24' 26' 35' 48'
01/11 17:00 7. Sport Centrum Srbská 3:1 AliOptik
25/10 20:30 5. Sport Centrum Srbská 3:6 Mediální mrchy 37'
05/10 16:30 3. Pink Pigs 2:5 Sport Centrum Srbská
FC Poutník 1552 18 13 1 1 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/06 18:30 22. FC Poutník 1552 0:4 SK Retro Brno
07/06 18:00 21. KMK Betis United 0:7 FC Poutník 1552 55'
31/05 19:00 20. FC Habrůvka 4:2 FC Poutník 1552
19/05 18:00 19. EUROPLOTY 0:8 FC Poutník 1552 4' 12' 36'
16/05 18:30 18. FC Poutník 1552 4:2 FC Spodek Bohunice 52' 55'
07/05 19:10 17. Amazing FC 2:3 FC Poutník 1552
02/05 18:30 16. FC Poutník 1552 6:2 Cordoba 06 "B"
21/04 20:00 15. Fanatics Brno 1:9 FC Poutník 1552 15'
11/04 19:00 13. FC Clubwash::Brno 0:10 FC Poutník 1552 29'
23/11 20:00 6. FC Poutník 1552 2:1 Amazing FC 18'
13/11 16:00 11. SK Retro Brno 3:3 FC Poutník 1552
09/11 20:15 10. FC Poutník 1552 6:3 KMK Betis United
02/11 20:00 9. FC Poutník 1552 3:5 FC Habrůvka 54'
26/10 20:15 8. FC Poutník 1552 17:2 EUROPLOTY 12'
16/10 15:00 7. FC Spodek Bohunice 1:3 FC Poutník 1552 14'
02/10 14:15 5. Cordoba 06 "B" 0:2 FC Poutník 1552
28/09 20:15 4. FC Poutník 1552 9:2 Fanatics Brno 15' 40' 45'
04/09 18:00 1. FC Rom Star 1:4 FC Poutník 1552
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
01.12.2011 100,- do 12. kola včetně udělení ČK

2010/2011

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Sport Centrum Srbská 3 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
02/06 17:00 7. Sport Centrum Srbská 4:3 AliOptik 10'
26/05 18:30 6. ABB 3:2 Sport Centrum Srbská 6' 14'
16/05 21:00 5. Sport Centrum Srbská 4:2 Mediální mrchy
FC Pivnice u Čápa 12 3 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
03/05 20:00 21. FC Pivnice u Čápa 8:2 C.F. Relax
18/04 20:00 19. FC Pivnice u Čápa 2:10 Hearts of König 7'
26/03 20:45 16. Sandonorico 6:3 FC Pivnice u Čápa 17'
16/03 19:00 13. FC Pivnice u Čápa 3:5 Moravia Brno
13/11 19:00 11. FC Pivnice u Čápa 3:4 Rebešovice "B"
08/11 15:30 10. FC Brkábl 1:3 FC Pivnice u Čápa
04/11 18:00 9. FC Pivnice u Čápa 4:0 Dynamo Haná
12/10 19:30 6. Hearts of König 2:3 FC Pivnice u Čápa
01/10 20:15 5. FC Pivnice u Čápa 2:2 FC Fénix Brno
28/09 18:00 4. Dream Team Kuřim 1:3 FC Pivnice u Čápa 38' 47'
27/09 17:00 1. FC Pivnice u Čápa 2:4 Renfus Team
14/09 18:45 2. Beers United 7:1 FC Pivnice u Čápa 34'

2009/2010

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Cordoba 06 1 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
14/05 18:30 25. Nedeka Brno 0:2 Cordoba 06

2008/2009

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Cordoba 06 16 5 4 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
06/06 20:30 29. United 07 2:3 Cordoba 06 50' 58'
16/05 17:45 26. Cordoba 06 2:1 Bookmakers Brno
10/05 20:45 25. Atex Brno 4:2 Cordoba 06
02/05 14:15 23. Hála Team 6:6 Cordoba 06
01/05 14:30 21. Cordoba 06 7:0 Noem Arch Brno
06/12 18:00 11. Bookmakers Brno 3:2 Cordoba 06 15'
05/12 20:45 13. Cordoba 06 3:2 Hearts of König 43'
17/11 20:45 8. Cordoba 06 1:2 Hála Team 60'
15/11 20:45 12. Cordoba 06 6:2 Surfin Brno 36'
01/11 21:30 10. Cordoba 06 1:1 Atex Brno
24/10 20:45 9. DROM 6:6 Cordoba 06 6' 27'
12/10 19:30 7. Noem Arch Brno 3:0 Cordoba 06 12'
03/10 18:00 6. Cordoba 06 2:3 Natural 95
26/09 18:30 5. Star Trac 1:1 Cordoba 06
21/09 19:30 4. Cordoba 06 0:1 Karlsberg C.F.
14/09 13:30 3. Nedeka Brno 7:1 Cordoba 06

2007/2008

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Cordoba 06 11 9 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
08/06 19:30 30. Star Trac 0:0 Cordoba 06
21/03 20:30 19. Bookmakers Brno 0:1 Cordoba 06 50'
08/12 12:00 14. Bohunice 30 6:2 Cordoba 06
08/12 11:00 10. DROM 9:6 Cordoba 06 48'
24/11 13:15 12. Nedeka Brno 3:2 Cordoba 06 15' 52'
03/11 14:30 9. Natural 95 1:2 Cordoba 06 21'
21/10 18:00 7. KMK Dynamo Brno 3:4 Cordoba 06 2' 13' 22'
28/09 20:45 4. Cordoba 06 3:4 Bookmakers Brno 45'
22/09 17:00 3. Karlsberg C.F. 10:2 Cordoba 06 6' 21'
14/09 18:15 2. Surfin Brno 3:0 Cordoba 06
08/09 20:45 1. Atex Brno 2:2 Cordoba 06

2006/2007

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Cordoba 06 18 9 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
18/03 15:00 23. Nedeka Brno 2:0 Cordoba 06
10/03 17:00 22. Cordoba 06 3:0 FC Srbská 2' 23'
04/03 19:00 21. KMK Dynamo Brno 3:1 Cordoba 06
24/02 17:00 20. Cordoba 06 7:1 Legia Bohunice 52'
08/12 19:15 16. Cordoba 06 1:5 Star Trac
19/11 11:30 12. Cosa Nostra 5:1 Cordoba 06 3'
11/11 19:15 11. Cordoba 06 DROM
04/11 18:00 10. Fischer Cafe 4:1 Cordoba 06
03/11 13:15 14. Bookmakers Brno 1:3 Cordoba 06 24'
28/10 19:15 9. Cordoba 06 3:2 Hearts of König
22/10 10:00 8. Karlsberg C.F. 7:2 Cordoba 06 24' 47'
15/10 16:30 7. Cordoba 06 4:4 Brücknerovo Béčko 58'
08/10 17:00 6. Cordoba 06 0:4 Café 04
01/10 13:15 5. Bohunice 30 Cordoba 06
29/09 17:00 18. FC Rom Star 2:3 Cordoba 06 3'
24/09 17:00 4. Cordoba 06 2:1 Nedeka Brno 32' 59'
16/09 20:30 3. FC Srbská 6:2 Cordoba 06
10/09 16:00 2. Cordoba 06 2:2 KMK Dynamo Brno

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382