BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Pavlíček Michal
Narozen dne: 16.04.1986

V soutěžích BSMK od: 01.07.2006
Mateřský klub: FC Poutník 1552 (FC Poutník 1552)
Celkový počet startů BSMK: 260
Celkový počet vstřelených branek: 121
Celkový počet žlutých karet: 32
Celkový počet červených karet: 3
Celkový počet trestů: 3

Herní historie

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Poutník 1552 24 11 3 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
10/06 18:45 25. FCC František Vláčil 1:2 FC Poutník 1552
05/06 20:15 23. FC Poutník 1552 8:3 FC Fénix Brno 18' 28'
03/06 20:30 26. FC Poutník 1552 0:6 Hooftrimmer Gunners
20/05 21:00 22. FC DM Podlahy 5:7 FC Poutník 1552
13/05 19:15 21. FC Poutník 1552 3:3 CZ People
06/05 19:30 20. Cordoba 06 "B" 3:2 FC Poutník 1552 11' 51'
29/04 18:45 18. Rebešovice 1:1 FC Poutník 1552 41'
15/04 19:15 17. FC Poutník 1552 1:0 UniStars Brno
10/04 19:30 16. Mediální mrchy 1:2 FC Poutník 1552
08/04 20:30 19. FC Poutník 1552 3:1 C.F. Relax
01/04 19:30 15. FC Poutník 1552 1:4 Los Arbitros 7'
25/03 19:00 14. Impérium 0:2 FC Poutník 1552 10'
13/11 20:30 13. Hooftrimmer Gunners 1:4 FC Poutník 1552
12/11 20:30 12. FC Poutník 1552 4:3 FCC František Vláčil
08/11 21:00 10. FC Fénix Brno 2:2 FC Poutník 1552
31/10 19:30 9. FC Poutník 1552 4:1 FC DM Podlahy
24/10 19:00 8. CZ People 1:5 FC Poutník 1552 11' 58'
17/10 19:30 7. FC Poutník 1552 1:0 Cordoba 06 "B"
10/10 19:30 6. C.F. Relax 1:7 FC Poutník 1552 49'
03/10 19:30 5. FC Poutník 1552 2:1 Rebešovice
26/09 19:30 4. UniStars Brno 2:4 FC Poutník 1552 10'
19/09 19:30 3. FC Poutník 1552 2:2 Mediální mrchy 52'
07/09 19:15 2. Los Arbitros 1:8 FC Poutník 1552 10'
05/09 19:30 1. FC Poutník 1552 4:0 Impérium 46'

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Poutník 1552 23 5 4 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
15/06 18:45 26. FC Dvorska 5:1 FC Poutník 1552
12/06 19:30 24. FC Poutník 1552 3:3 Estudiantes C.F. 33'
06/06 19:00 23. FC Poutník 1552 2:0 Dynamo Haná 11'
28/05 19:00 22. Cordoba 06 "B" 4:2 FC Poutník 1552
18/05 19:15 21. FC Poutník 1552 3:10 Beers United 50'
15/05 20:30 20. The Reds 4:1 FC Poutník 1552
04/05 19:15 19. FC Poutník 1552 3:8 Šenk okna Raiders
23/04 19:00 18. Rebešovice 0:6 FC Poutník 1552
20/04 19:15 17. FC Poutník 1552 0:3 KMK Dynamo Brno
18/04 19:00 16. FCC František Vláčil 0:3 FC Poutník 1552 46'
06/04 19:15 14. FC Poutník 1552 1:8 FC Fénix Brno
24/11 19:15 13. FC Poutník 1552 2:4 FC Dvorska 30'
20/11 18:45 12. F.C. Bohunice 1:3 FC Poutník 1552 46'
13/11 19:30 11. Estudiantes C.F. 0:1 FC Poutník 1552
09/11 18:45 10. Dynamo Haná 5:3 FC Poutník 1552
02/11 21:00 9. FC Poutník 1552 1:3 Cordoba 06 "B" 3'
26/10 18:45 8. Beers United 3:0 FC Poutník 1552
13/10 19:45 7. FC Poutník 1552 5:2 The Reds 27'
09/10 19:30 6. Šenk okna Raiders 2:2 FC Poutník 1552
29/09 19:15 5. FC Poutník 1552 2:3 Rebešovice
25/09 21:00 4. KMK Dynamo Brno 2:6 FC Poutník 1552
15/09 19:15 3. FC Poutník 1552 4:4 FCC František Vláčil
31/08 21:00 1. FC Fénix Brno 3:2 FC Poutník 1552 51'

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Poutník 1552 21 9 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
09/06 19:00 22. FC Dvorska 4:3 FC Poutník 1552
31/05 19:00 17. FC Poutník 1552 1:3 The Reds "B"
26/05 19:00 20. FC Coco Aradza 3:9 FC Poutník 1552 23'
19/05 18:00 19. FC Poutník 1552 5:1 C.F. Relax
17/05 20:30 18. Amazing FC 3:3 FC Poutník 1552 7'
12/05 18:00 14. Knihovnicka.cz 2:4 FC Poutník 1552
01/05 19:00 16. SeaComp 1:8 FC Poutník 1552
21/04 19:15 15. FC Poutník 1552 2:5 Mediální mrchy
07/04 19:15 13. FC Poutník 1552 4:2 Výtahy SHS
29/03 19:30 12. FC Poutník 1552 7:0 FC Habrůvka 15' 40'
04/11 19:15 11. FC Poutník 1552 3:2 FC Dvorska 3' 33'
31/10 21:00 10. FC DM Podlahy 4:4 FC Poutník 1552
21/10 19:15 9. FC Poutník 1552 3:0 FC Coco Aradza 23'
19/10 19:30 8. C.F. Relax 1:7 FC Poutník 1552 18'
07/10 19:15 7. FC Poutník 1552 7:4 Amazing FC 18'
30/09 19:20 6. The Reds "B" 2:5 FC Poutník 1552
23/09 19:15 5. FC Poutník 1552 3:2 SeaComp
19/09 20:30 4. Mediální mrchy 1:3 FC Poutník 1552
16/09 19:15 3. FC Poutník 1552 7:0 Knihovnicka.cz
05/09 19:20 2. Výtahy SHS 1:3 FC Poutník 1552
29/08 18:45 1. FC Habrůvka 2:3 FC Poutník 1552 12'

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Poutník 1552 21 13 3 1 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
20/06 19:00 26. FC Dvorska 4:1 FC Poutník 1552
10/06 19:15 25. FC Poutník 1552 3:3 SeaComp 29' 57'
03/06 19:15 24. FC Rom Star 2:2 FC Poutník 1552
31/05 18:45 23. FC Poutník 1552 7:4 Division-KH 31' 18'
20/05 19:15 22. FC Zebra 2:10 FC Poutník 1552
13/05 19:15 21. FC Poutník 1552 6:2 Colgate Team
06/05 18:30 20. FC Kalinka Bohunice 3:7 FC Poutník 1552 56'
30/04 20:00 19. FC Poutník 1552 16:2 Palermo 54'
22/04 19:00 18. Hooftrimmer Gunners 0:7 FC Poutník 1552 53'
19/04 21:00 17. FC Poutník 1552 7:1 C.F. Relax "B"
25/03 19:00 14. FC Poutník 1552 10:2 Royal Flush
20/11 19:15 13. FC Poutník 1552 5:5 FC Dvorska
06/11 19:15 11. FC Poutník 1552 6:1 FC Rom Star
23/10 19:15 9. FC Poutník 1552 3:2 FC Zebra 2' 11' 49' 49'
21/10 19:20 8. Colgate Team 1:4 FC Poutník 1552
09/10 19:15 7. FC Poutník 1552 6:4 FC Kalinka Bohunice 51' 52'
02/10 19:15 6. Palermo 2:10 FC Poutník 1552 24' 53'
25/09 19:15 5. FC Poutník 1552 11:3 Hooftrimmer Gunners 13' 59'
19/09 19:00 4. C.F. Relax "B" 0:4 FC Poutník 1552 40'
11/09 19:15 3. FC Poutník 1552 10:3 S.B.S. Bástr 51'
28/08 19:15 1. Royal Flush 0:7 FC Poutník 1552 43'
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
29.10.2015 100,- do 10. kola včetně udělení ČK

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
BSMK 2 0 0 1   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/10 19:30 4. AliOptik 0:1 BSMK
06/10 18:30 3. BSMK 1:1 ABB
FC Poutník 1552 7 2 1 1   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/06 19:20 22. The Reds 7:1 FC Poutník 1552
03/06 18:45 19. FC Poutník 1552 4:1 Cordoba 06 "B" 39' 51'
26/05 19:00 18. C.F. Relax 1:0 FC Poutník 1552
19/05 18:45 17. FC Poutník 1552 1:5 Beers United 44'
19/10 10:00 8. Cordoba 06 "B" 3:1 FC Poutník 1552
29/09 19:00 5. FC Poutník 1552 1:0 Šenk okna Raiders
21/09 08:30 4. Rebešovice 2:0 FC Poutník 1552
FC Poutník 1552 24 12 1 1 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
21/06 20:00 25. FC Poutník 1552 2:5 FC Barbaři 5'
19/06 19:15 26. FC Habrůvka "B" 3:2 FC Poutník 1552
12/06 19:45 21. FC Poutník 1552 2:2 Amazing FC
05/06 19:20 24. Fanatics Brno 2:5 FC Poutník 1552
29/05 19:00 23. FC Poutník 1552 2:3 Estudiantes C.F. 45'
22/05 18:30 22. FC Dvorska 0:2 FC Poutník 1552
10/05 20:00 20. S.B.S. Bástr "B" 4:11 FC Poutník 1552
01/05 19:00 19. FC Poutník 1552 13:1 Palermo
24/04 19:20 18. Impérium 3:1 FC Poutník 1552
19/04 20:00 17. FC Poutník 1552 9:2 FK Világoš 4'
10/04 19:00 16. FC Rom Star 5:4 FC Poutník 1552 8'
03/04 19:00 15. FC Poutník 1552 3:5 SeaComp
29/03 17:30 14. FC Poutník 1552 10:6 FC Kalinka Bohunice 9' 41' 45' 58' 50'
21/11 19:00 13. FC Poutník 1552 7:0 FC Habrůvka "B" 37'
16/11 15:00 12. FC Barbaři 1:3 FC Poutník 1552
07/11 19:00 11. FC Poutník 1552 8:3 Fanatics Brno 42' 47'
02/11 19:00 10. Estudiantes C.F. 2:0 FC Poutník 1552
24/10 19:00 9. FC Poutník 1552 2:4 FC Dvorska
22/10 21:00 8. Amazing FC 2:0 FC Poutník 1552
10/10 19:00 7. FC Poutník 1552 3:4 S.B.S. Bástr "B"
03/10 19:00 3. FC Poutník 1552 4:7 FC Rom Star 15'
28/09 18:30 5. FC Poutník 1552 3:5 Impérium 18'
23/09 18:45 4. FK Világoš 2:5 FC Poutník 1552
29/08 18:15 1. FC Kalinka Bohunice 0:9 FC Poutník 1552
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
02.10.2014 100,- do 6. kola včetně udělení ČK

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
BSMK 4 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/05 19:30 15. BSMK 10:0 Partners Kopečná 38' 43'
14/05 17:00 13. BSMK 10:1 ABB 31'
02/05 19:00 11. BSMK 1:2 Sport Centrum Srbská
18/04 18:00 10. Partners Kopečná 3:1 BSMK
FC Poutník 1552 3 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/06 18:45 21. EUROPLOTY 3:4 FC Poutník 1552 42'
14/04 19:30 12. FC Poutník 1552 1:4 Beers United
15/09 18:45 3. Corinto 1:2 FC Poutník 1552
FC Poutník 1552 22 14 2 0 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
26/06 19:30 24. SSC Brno 2:5 FC Poutník 1552 14'
22/06 18:00 26. Fanatics Brno 2:7 FC Poutník 1552 24' 56'
13/06 18:00 25. FC Poutník 1552 2:2 SeaComp
28/05 19:30 22. FCC František Vláčil 4:1 FC Poutník 1552 37'
23/05 18:00 23. FC Poutník 1552 5:7 FC Rom Star 45'
16/05 18:00 21. FC Poutník 1552 5:1 FC Dark Reunion
09/05 18:45 20. FC Balls Busters 2:7 FC Poutník 1552 47'
04/05 18:45 19. FC Poutník 1552 2:4 Vyšší princip 33'
27/04 18:30 18. FC Poutník 1552 5:1 FK Világoš 8' 17' 53'
23/04 20:30 17. S.B.S. Bástr "B" 0:1 FC Poutník 1552 29'
04/04 18:15 15. FC Habrůvka "B" 2:2 FC Poutník 1552 59'
28/03 18:00 14. FC Poutník 1552 1:1 Estudiantes C.F.
03/11 19:00 10. FC Rom Star 9:2 FC Poutník 1552
27/10 19:00 9. FC Poutník 1552 3:3 FCC František Vláčil
18/10 18:45 8. FC Dark Reunion 5:4 FC Poutník 1552
13/10 19:00 7. FC Poutník 1552 5:3 FC Balls Busters 47'
06/10 18:00 6. Vyšší princip 13:0 FC Poutník 1552
29/09 19:00 5. FK Világoš 2:7 FC Poutník 1552 12' 30'
22/09 19:00 4. FC Poutník 1552 3:2 S.B.S. Bástr "B"
15/09 15:30 3. Černý balet 6:1 FC Poutník 1552 60'
08/09 19:00 2. FC Poutník 1552 1:3 FC Habrůvka "B"
02/09 19:30 1. Estudiantes C.F. 1:0 FC Poutník 1552
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
21.11.2013 750,- do 13. kola včetně dle Sazebníku bod „3.3 Vulgární výrazy, hanlivé výroky“
+ podmínečný trest do 16. kola včetně

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Poutník 1552 14 5 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/06 19:00 21. FC Poutník 1552 0:7 HT Group C.F.
23/06 19:00 22. Melchester Rovers 4:5 FC Poutník 1552 43'
01/05 20:30 14. FC Poutník 1552 3:4 Rebešovice
12/11 19:10 11. FC Poutník 1552 3:2 Melchester Rovers 39'
08/11 18:45 10. HT Group C.F. 1:5 FC Poutník 1552
28/10 15:00 9. FC Poutník 1552 2:4 FC Habrůvka 59'
24/10 19:10 8. FC Poutník 1552 3:2 Fischer Cafe
17/10 18:45 7. MOP Brno 5:2 FC Poutník 1552
07/10 19:10 6. FC Poutník 1552 1:2 The Reds
01/10 19:10 5. Renfus Team 5:1 FC Poutník 1552
24/09 19:10 4. FC Poutník 1552 1:5 C.F. Relax 49'
14/09 18:00 3. Rebešovice 1:4 FC Poutník 1552
11/09 19:10 2. FC Poutník 1552 4:1 Rakol Brno 24'
04/09 18:45 1. Moravia Brno 4:1 FC Poutník 1552

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Sport Centrum Srbská 7 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
21/06 18:00 6. ABB 0:2 Sport Centrum Srbská
14/06 18:00 9. RATI IVACAR 1:1 Sport Centrum Srbská
06/06 18:00 14. AliOptik 1:2 Sport Centrum Srbská
30/05 16:30 13. Sport Centrum Srbská 3:0 ABB
22/05 19:45 12. Mediální mrchy 1:4 Sport Centrum Srbská
16/05 16:30 11. Sport Centrum Srbská 1:1 SeaComp 28'
05/10 16:30 3. Pink Pigs 2:5 Sport Centrum Srbská
FC Poutník 1552 9 7 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/06 18:30 22. FC Poutník 1552 0:4 SK Retro Brno
07/06 18:00 21. KMK Betis United 0:7 FC Poutník 1552 15' 28' 52'
31/05 19:00 20. FC Habrůvka 4:2 FC Poutník 1552 51'
19/05 18:00 19. EUROPLOTY 0:8 FC Poutník 1552 40'
16/05 18:30 18. FC Poutník 1552 4:2 FC Spodek Bohunice
16/10 15:00 7. FC Spodek Bohunice 1:3 FC Poutník 1552
02/10 14:15 5. Cordoba 06 "B" 0:2 FC Poutník 1552 37'
28/09 20:15 4. FC Poutník 1552 9:2 Fanatics Brno 22'
04/09 18:00 1. FC Rom Star 1:4 FC Poutník 1552 6' 22'

2010/2011

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Pivnice u Čápa 23 18 4 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
31/05 20:00 25. FC Pivnice u Čápa 2:4 Fair Play Team 34' 41'
21/05 11:30 24. Rebešovice "B" 6:1 FC Pivnice u Čápa
18/05 20:00 23. FC Pivnice u Čápa 6:1 FC Brkábl
13/05 20:00 20. KMK Dynamo Brno 5:2 FC Pivnice u Čápa
11/05 19:00 22. Dynamo Haná 2:10 FC Pivnice u Čápa 10' 30' 45' 52' 58'
04/05 20:45 18. FC Fénix Brno 5:2 FC Pivnice u Čápa 29' 47'
03/05 20:00 21. FC Pivnice u Čápa 8:2 C.F. Relax 21'
18/04 20:00 19. FC Pivnice u Čápa 2:10 Hearts of König
06/04 19:30 17. FC Pivnice u Čápa 4:1 Dream Team Kuřim 11'
26/03 20:45 16. Sandonorico 6:3 FC Pivnice u Čápa 53'
23/03 20:00 15. FC Pivnice u Čápa 0:5 Beers United
16/03 19:00 13. FC Pivnice u Čápa 3:5 Moravia Brno 26' 38'
22/11 18:00 12. Fair Play Team 0:5 FC Pivnice u Čápa 30'
13/11 19:00 11. FC Pivnice u Čápa 3:4 Rebešovice "B" 30' 33'
04/11 18:00 9. FC Pivnice u Čápa 4:0 Dynamo Haná 57' 52'
24/10 19:30 8. C.F. Relax 7:0 FC Pivnice u Čápa
17/10 20:00 7. FC Pivnice u Čápa 5:4 KMK Dynamo Brno 53'
12/10 19:30 6. Hearts of König 2:3 FC Pivnice u Čápa
01/10 20:15 5. FC Pivnice u Čápa 2:2 FC Fénix Brno 24'
28/09 18:00 4. Dream Team Kuřim 1:3 FC Pivnice u Čápa
27/09 17:00 1. FC Pivnice u Čápa 2:4 Renfus Team
19/09 18:00 3. FC Pivnice u Čápa 2:3 Sandonorico 19'
14/09 18:45 2. Beers United 7:1 FC Pivnice u Čápa

2009/2010

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Cordoba 06 2 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
01/09 19:30 2. RKM Royal Day Brno 5:0 Cordoba 06
30/08 20:45 1. Cordoba 06 5:6 Rebešovice

2008/2009

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Cordoba 06 23 12 8 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
14/06 17:00 30. Fischer Cafe 4:0 Cordoba 06
06/06 20:30 29. United 07 2:3 Cordoba 06 25'
30/05 20:30 28. Hearts of König 1:12 Cordoba 06 1' 25' 38' 48' 56'
16/05 17:45 26. Cordoba 06 2:1 Bookmakers Brno 26'
10/05 20:45 25. Atex Brno 4:2 Cordoba 06
01/05 20:15 22. Cordoba 06 7:3 DROM
01/05 14:30 21. Cordoba 06 7:0 Noem Arch Brno 41'
25/04 18:30 22. Natural 95 3:1 Cordoba 06
19/04 19:30 20. Cordoba 06 3:2 Star Trac 56'
11/04 18:45 20. Karlsberg C.F. 4:4 Cordoba 06 10'
04/04 18:30 19. Cordoba 06 2:2 Nedeka Brno 40'
29/03 10:30 17. Bohunice 30 5:0 Cordoba 06
06/12 18:00 11. Bookmakers Brno 3:2 Cordoba 06
17/11 20:45 8. Cordoba 06 1:2 Hála Team 41'
15/11 20:45 12. Cordoba 06 6:2 Surfin Brno 6' 19'
01/11 21:30 10. Cordoba 06 1:1 Atex Brno
24/10 20:45 9. DROM 6:6 Cordoba 06 51' 55'
12/10 19:30 7. Noem Arch Brno 3:0 Cordoba 06 32'
03/10 18:00 6. Cordoba 06 2:3 Natural 95 15' 25'
26/09 18:30 5. Star Trac 1:1 Cordoba 06
21/09 19:30 4. Cordoba 06 0:1 Karlsberg C.F.
14/09 13:30 3. Nedeka Brno 7:1 Cordoba 06 54'
05/09 18:15 2. Cordoba 06 3:11 Bohunice 30

2007/2008

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Cordoba 06 10 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
21/03 20:30 19. Bookmakers Brno 0:1 Cordoba 06
08/12 12:00 14. Bohunice 30 6:2 Cordoba 06
08/12 11:00 10. DROM 9:6 Cordoba 06
24/11 13:15 12. Nedeka Brno 3:2 Cordoba 06 14'
03/11 14:30 9. Natural 95 1:2 Cordoba 06
13/10 18:30 6. Cordoba 06 1:4 Hearts of König
28/09 20:45 4. Cordoba 06 3:4 Bookmakers Brno
22/09 17:00 3. Karlsberg C.F. 10:2 Cordoba 06
14/09 18:15 2. Surfin Brno 3:0 Cordoba 06
08/09 20:45 1. Atex Brno 2:2 Cordoba 06

2006/2007

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Cordoba 06 18 5 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
18/03 15:00 23. Nedeka Brno 2:0 Cordoba 06
04/03 19:00 21. KMK Dynamo Brno 3:1 Cordoba 06
24/02 17:00 20. Cordoba 06 7:1 Legia Bohunice
08/12 19:15 16. Cordoba 06 1:5 Star Trac
19/11 11:30 12. Cosa Nostra 5:1 Cordoba 06
11/11 19:15 11. Cordoba 06 DROM
04/11 18:00 10. Fischer Cafe 4:1 Cordoba 06
03/11 13:15 14. Bookmakers Brno 1:3 Cordoba 06 30'
28/10 19:15 9. Cordoba 06 3:2 Hearts of König 49'
22/10 10:00 8. Karlsberg C.F. 7:2 Cordoba 06
15/10 16:30 7. Cordoba 06 4:4 Brücknerovo Béčko
08/10 17:00 6. Cordoba 06 0:4 Café 04
01/10 13:15 5. Bohunice 30 Cordoba 06
29/09 17:00 18. FC Rom Star 2:3 Cordoba 06 62'
24/09 17:00 4. Cordoba 06 2:1 Nedeka Brno
16/09 20:30 3. FC Srbská 6:2 Cordoba 06 49' 52'
10/09 16:00 2. Cordoba 06 2:2 KMK Dynamo Brno 6'
03/09 14:00 1. Legia Bohunice 2:5 Cordoba 06 60'

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382