BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Knee Radek
Narozen dne: 19.11.1987

V soutěžích BSMK od: 01.07.2007
Mateřský klub: Cordoba 06 (Cordoba 06)
Celkový počet startů BSMK: 143
Celkový počet vstřelených branek: 45
Celkový počet žlutých karet: 15
Celkový počet červených karet: 2
Celkový počet trestů: 1

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Cordoba 06 2 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
14/10 19:30 7. FC Poutník 1552 3:2 Cordoba 06
07/10 19:15 6. Cordoba 06 2:4 FC DM Podlahy

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Cordoba 06 3 0 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
17/05 19:00 18. SK Retro Brno 3:4 Cordoba 06
18/10 20:30 8. Gioia Brno 5:4 Cordoba 06 57'
11/10 20:30 7. Cordoba 06 1:0 SK Retro Brno
Šenk okna Raiders 6 2 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
11/05 21:00 17. FC Fénix Brno 3:3 Šenk okna Raiders 40'
07/11 21:00 11. Estudiantes C.F. 1:5 Šenk okna Raiders 28'
17/10 19:00 8. Šenk okna Raiders 3:2 Rebešovice 54'
13/10 18:45 7. F.C. Bohunice 2:3 Šenk okna Raiders
03/10 19:00 6. Šenk okna Raiders 4:1 FC Fénix Brno
27/09 19:30 1. Šenk okna Raiders 3:2 FCC František Vláčil

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Cordoba 06 2 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
12/06 20:00 22. Restaurace Starobrno 6:4 Cordoba 06 53'
31/05 21:00 20. Sport Centrum Srbská 2:4 Cordoba 06 47' 57'
Šenk okna Raiders 14 0 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
06/06 19:20 21. Vyšší princip 1:5 Šenk okna Raiders
30/05 19:00 20. Šenk okna Raiders 6:2 Fischer Cafe
23/05 19:00 19. Corinto 1:6 Šenk okna Raiders
16/05 19:00 18. Šenk okna Raiders 2:0 FC Fénix Brno
10/05 18:45 17. Beers United 0:1 Šenk okna Raiders
18/04 19:00 14. Šenk okna Raiders 10:2 Rebešovice
13/04 18:30 13. FC Habrůvka 2:7 Šenk okna Raiders
04/04 20:30 12. Leram 2:7 Šenk okna Raiders 59'
09/11 19:00 11. Cordoba 06 "B" 1:3 Šenk okna Raiders
02/11 19:00 10. Šenk okna Raiders 6:2 Vyšší princip
26/10 19:00 9. Fischer Cafe 3:3 Šenk okna Raiders 48'
19/10 19:00 8. Šenk okna Raiders 6:0 Corinto
15/10 21:00 7. FC Fénix Brno 7:1 Šenk okna Raiders
07/10 19:30 6. Šenk okna Raiders 7:1 Beers United

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Šenk okna Raiders 16 2 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
22/06 18:45 22. Beers United 4:4 Šenk okna Raiders
18/06 20:30 21. Šenk okna Raiders 6:3 The Reds 58'
01/06 18:45 19. Moravia Brno 1:3 Šenk okna Raiders 6'
25/05 21:00 18. Šenk okna Raiders 2:2 KMK Dynamo Brno
11/05 18:45 16. Šenk okna Raiders 13:2 FC Poutník 1552
30/04 20:30 14. Šenk okna Raiders 4:4 Corinto
05/11 19:30 11. Šenk okna Raiders 4:1 Beers United
02/11 20:00 10. The Reds 3:7 Šenk okna Raiders
30/10 19:00 9. Šenk okna Raiders 2:1 Rebešovice
20/10 19:00 8. Šenk okna Raiders 3:2 Moravia Brno
13/10 18:00 7. KMK Dynamo Brno 4:7 Šenk okna Raiders
29/09 19:00 5. FC Poutník 1552 1:0 Šenk okna Raiders
22/09 19:00 4. Šenk okna Raiders 3:1 FC Fénix Brno "B"
15/09 19:00 3. Corinto 1:2 Šenk okna Raiders
10/09 21:00 2. Šenk okna Raiders 1:5 Cordoba 06 "B" 32' 12'
03/09 19:30 1. C.F. Relax 0:1 Šenk okna Raiders 26'

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Šenk okna Raiders 10 6 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
12/11 20:30 11. Šenk okna Raiders 2:4 Cordoba 06
07/11 18:45 10. J.F.A 3:9 Šenk okna Raiders 6' 57'
29/10 20:30 9. Sport Centrum Srbská 4:8 Šenk okna Raiders
24/10 20:30 8. Šenk okna Raiders 10:1 FC Habrůvka 58'
15/10 20:30 7. FC Fénix Brno 6:3 Šenk okna Raiders
07/10 21:00 6. Šenk okna Raiders 4:6 Tripoli Brno
01/10 20:30 5. RKM Royal Day Brno 6:2 Šenk okna Raiders
17/09 20:30 3. Nedeka Brno 1:3 Šenk okna Raiders 25' 48' 59'
12/09 21:00 2. Šenk okna Raiders 1:7 Karlsberg C.F.
02/09 21:00 1. Gioia Brno 7:0 Šenk okna Raiders

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Café Bar Espaňa 18 3 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 20:30 22. Cordoba 06 7:2 Café Bar Espaňa
10/06 19:00 20. Café Bar Espaňa 5:4 FC Fénix Brno
04/06 20:30 19. Tripoli Brno 2:2 Café Bar Espaňa
28/05 20:30 18. Café Bar Espaňa 2:9 RKM Royal Day Brno
22/05 21:00 17. PROTECTION.CZ 5:2 Café Bar Espaňa
05/05 10:30 15. Natural 95 1:14 Café Bar Espaňa
29/04 20:30 14. Café Bar Espaňa 4:0 KMK Dynamo Brno
23/04 20:30 13. Karlsberg C.F. 4:4 Café Bar Espaňa 28' 56' 50'
15/04 20:30 12. Café Bar Espaňa 0:0 Gioia Brno
05/11 20:40 10. Sport Centrum Srbská 2:9 Café Bar Espaňa
29/10 20:40 9. FC Fénix Brno 1:7 Café Bar Espaňa
22/10 20:40 8. Café Bar Espaňa 5:1 Tripoli Brno
17/10 20:40 7. RKM Royal Day Brno 5:1 Café Bar Espaňa
08/10 20:40 6. Café Bar Espaňa 5:2 PROTECTION.CZ
03/10 20:40 2. Café Bar Espaňa 7:4 Karlsberg C.F.
01/10 20:40 5. Nedeka Brno 1:7 Café Bar Espaňa
24/09 20:40 4. Café Bar Espaňa 7:2 Natural 95
16/09 20:40 3. KMK Dynamo Brno 1:6 Café Bar Espaňa 50'

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Café Bar Espaňa 15 2 1 1 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
11/06 19:10 22. PROTECTION.CZ 5:6 Café Bar Espaňa
04/06 19:10 21. Café Bar Espaňa 4:0 Colgate Team
28/05 19:10 20. Café Bar Espaňa 2:4 Natural 95
14/05 20:00 18. Café Bar Espaňa 2:3 RKM Royal Day Brno
07/05 20:00 17. Gioia Brno 3:0 Café Bar Espaňa
30/04 20:45 16. Café Bar Espaňa 7:1 Cordoba 06
23/04 20:45 15. Karlsberg C.F. 1:3 Café Bar Espaňa
16/04 21:00 14. Café Bar Espaňa 10:1 Kašpaři VM 47'
09/04 20:45 13. Tripoli Brno 4:2 Café Bar Espaňa
02/04 19:30 12. Nedeka Brno 3:19 Café Bar Espaňa 45'
07/11 20:45 10. Colgate Team 4:9 Café Bar Espaňa
28/10 11:00 9. Natural 95 2:5 Café Bar Espaňa
16/10 20:30 7. RKM Royal Day Brno 2:1 Café Bar Espaňa 30'
11/10 20:45 6. Café Bar Espaňa 2:7 Gioia Brno
02/10 20:30 5. Cordoba 06 2:2 Café Bar Espaňa
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
15.09.2011 300,- do 4. kola včetně dle Sazebníku bod „2.1 Nesportovní chování vůči soupeři - nadávky"

2010/2011

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Bohunice 30 24 6 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
07/06 20:45 30. Bohunice 30 4:2 Natural 95
02/06 20:00 14. Bohunice 30 5:2 Kašpaři VM
31/05 20:45 28. Bohunice 30 3:8 Tripoli Brno
23/05 20:45 26. Bohunice 30 5:1 Rebešovice
11/05 19:00 15. Natural 95 2:3 Bohunice 30
09/05 20:45 24. Gioia Brno 8:7 Bohunice 30 15' 33'
01/05 20:45 23. Bohunice 30 0:7 RKM Royal Day Brno
25/04 20:45 22. PROTECTION.CZ 5:1 Bohunice 30
19/04 20:45 21. Bohunice 30 5:3 Karlsberg C.F. 59'
11/04 20:45 20. Cordoba 06 2:3 Bohunice 30
03/04 20:45 19. Bohunice 30 7:2 Nedeka Brno
28/03 20:45 18. Surfin Brno 2:7 Bohunice 30 34'
20/03 21:15 17. Bohunice 30 16:0 Colgate Team 60'
14/03 20:45 16. Rakol Brno 1:7 Bohunice 30
21/11 20:30 13. Tripoli Brno 5:2 Bohunice 30 22' 37'
14/11 20:45 12. Bohunice 30 20:2 Galaxy Brno 59'
07/11 20:45 11. Rebešovice 2:5 Bohunice 30
01/11 20:45 10. Bohunice 30 2:0 Pitaval
24/10 20:30 9. Bohunice 30 7:1 Gioia Brno
17/10 20:30 8. RKM Royal Day Brno 4:6 Bohunice 30 46'
10/10 19:45 7. Bohunice 30 8:2 PROTECTION.CZ
03/10 20:30 6. Karlsberg C.F. 4:2 Bohunice 30
13/09 20:45 3. Bohunice 30 2:0 Surfin Brno
07/09 18:45 2. Colgate Team 0:15 Bohunice 30

2009/2010

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
INEX-SDA Srbská 18 10 3 1   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/06 20:40 30. INEX-SDA Srbská 5:9 PROTECTION.CZ 4' 34' 60'
21/05 19:00 26. INEX-SDA Srbská 2:1 Natural 95 37' 45' 20'
08/05 20:40 24. Surfin Brno 4:2 INEX-SDA Srbská
30/04 20:40 23. INEX-SDA Srbská 2:8 Tripoli Brno
24/04 19:00 22. Cordoba 06 8:1 INEX-SDA Srbská 60'
19/04 20:40 21. INEX-SDA Srbská 3:9 Bohunice 30 39' 45'
10/04 18:30 20. Atex Brno 11:4 INEX-SDA Srbská
02/04 20:40 19. INEX-SDA Srbská 1:10 RKM Royal Day Brno
28/03 16:45 18. Rebešovice 1:2 INEX-SDA Srbská 19'
19/03 19:00 17. INEX-SDA Srbská 5:1 Rakol Brno 3'
14/03 19:00 16. Gioia Brno 2:2 INEX-SDA Srbská
04/12 18:50 15. PROTECTION.CZ 4:3 INEX-SDA Srbská
27/11 18:45 14. INEX-SDA Srbská 2:1 Pískovna Černovice 34'
18/11 21:00 6. Bohunice 30 8:1 INEX-SDA Srbská
30/10 18:45 10. INEX-SDA Srbská 2:3 Karlsberg C.F. 4' 18' 18'
19/10 18:45 8. Tripoli Brno 7:3 INEX-SDA Srbská
07/10 21:00 5. INEX-SDA Srbská 1:10 Atex Brno 55'
11/09 19:00 3. INEX-SDA Srbská 2:10 Rebešovice 55'

2008/2009

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SSC Brno 2 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
19/05 17:30 23. Renfus Team 3:6 SSC Brno
03/11 19:00 9. SSC Brno 3:1 All Stars IBM 38'

2007/2008

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Sport Centrum Srbská 11 9 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
06/06 18:45 30. Karlsberg C.F. 7:2 Sport Centrum Srbská
25/05 19:15 28. Atex Brno 6:1 Sport Centrum Srbská
28/03 19:15 20. Sport Centrum Srbská 6:2 United 07 12' 35'
23/03 18:30 19. KMK Dynamo Brno 3:4 Sport Centrum Srbská 42'
30/01 11:00 21. Natural 95 0:3 Sport Centrum Srbská 60'
09/12 11:00 14. Sport Centrum Srbská 4:1 Surfin Brno
25/11 18:00 12. Star Trac 9:6 Sport Centrum Srbská 10'
21/10 17:00 7. Sport Centrum Srbská 5:7 DROM 40'
22/09 10:30 3. Sport Centrum Srbská 6:5 Hearts of König 54'
15/09 20:45 2. Sport Centrum Srbská 1:8 Fischer Cafe 24'
07/09 20:30 1. Bookmakers Brno 4:3 Sport Centrum Srbská 10' 47'
Sport Centrum Srbská "B" 1 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/09 17:45 2. Sport Centrum Srbská "B" 1:3 Imbalanced Brno

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382