BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Feifer Jan
Narozen dne: 19.04.1991

V soutěžích BSMK od: 01.07.2007
Mateřský klub: Sport Centrum Srbská (Sport Centrum Srbská)
Celkový počet startů BSMK: 71
Celkový počet vstřelených branek: 25
Celkový počet žlutých karet: 11
Celkový počet červených karet: 1
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Sport Centrum Srbská 5 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
29/10 20:30 9. Sport Centrum Srbská 4:8 Šenk okna Raiders
01/10 20:30 5. Tripoli Brno 3:2 Sport Centrum Srbská
16/09 21:00 3. PROTECTION.CZ 2:5 Sport Centrum Srbská
12/09 21:00 2. Sport Centrum Srbská 7:3 Nedeka Brno
03/09 20:30 1. Karlsberg C.F. 1:0 Sport Centrum Srbská

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Sport Centrum Srbská 16 5 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
10/06 20:30 20. Sport Centrum Srbská 4:2 Natural 95
04/06 20:30 19. FC Fénix Brno 4:2 Sport Centrum Srbská 18'
30/05 20:40 18. Sport Centrum Srbská 5:6 KMK Dynamo Brno
21/05 20:30 17. Tripoli Brno 7:5 Sport Centrum Srbská 9' 54'
14/05 20:30 16. Sport Centrum Srbská 8:14 Karlsberg C.F. 38'
29/04 20:30 14. Sport Centrum Srbská 2:3 Gioia Brno
23/04 20:30 13. PROTECTION.CZ 6:4 Sport Centrum Srbská
15/04 20:30 12. Sport Centrum Srbská 2:9 Cordoba 06 21'
12/11 19:10 11. Nedeka Brno 2:5 Sport Centrum Srbská
22/10 19:10 8. Sport Centrum Srbská 3:5 FC Fénix Brno
14/10 19:10 7. KMK Dynamo Brno 1:3 Sport Centrum Srbská
10/10 20:40 6. Sport Centrum Srbská 3:10 Tripoli Brno
02/10 20:40 5. Karlsberg C.F. 2:2 Sport Centrum Srbská 49'
25/09 20:40 4. Sport Centrum Srbská 4:7 RKM Royal Day Brno
13/09 20:40 2. Sport Centrum Srbská 5:2 PROTECTION.CZ
02/09 20:40 1. Cordoba 06 2:2 Sport Centrum Srbská 52'

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Colgate Team 8 2 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
21/05 19:10 19. Colgate Team 9:1 Nedeka Brno
10/04 20:45 13. Karlsberg C.F. 15:2 Colgate Team
07/11 20:45 10. Colgate Team 4:9 Café Bar Espaňa 19'
02/11 20:00 9. Colgate Team 1:2 PROTECTION.CZ
25/10 19:00 8. Nedeka Brno 6:5 Colgate Team 16'
18/09 20:30 3. Cordoba 06 4:2 Colgate Team 50'
09/09 20:45 2. Colgate Team 0:10 Karlsberg C.F.
07/09 20:45 1. Kašpaři VM 4:3 Colgate Team 56'

2010/2011

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Colgate Team 22 17 2 1   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
07/06 20:45 29. Colgate Team 0:9 Karlsberg C.F.
04/06 20:45 30. PROTECTION.CZ 13:2 Colgate Team 29' 55'
28/05 19:00 28. Cordoba 06 13:0 Colgate Team
25/05 20:00 26. Surfin Brno 5:4 Colgate Team 11' 48' 55'
20/05 20:30 27. Colgate Team 3:0 Nedeka Brno
04/05 18:30 23. Natural 95 4:2 Colgate Team 50'
28/04 20:45 22. Colgate Team 1:4 Kašpaři VM
21/04 20:00 15. Colgate Team 2:10 PROTECTION.CZ
18/04 20:45 21. Tripoli Brno 7:2 Colgate Team 23'
20/03 21:15 17. Bohunice 30 16:0 Colgate Team
13/03 20:45 16. Colgate Team 5:8 RKM Royal Day Brno 43' 59'
28/11 20:15 14. Karlsberg C.F. 16:5 Colgate Team 12' 38'
20/11 15:30 13. Colgate Team 3:4 Cordoba 06
14/11 14:00 12. Nedeka Brno 8:11 Colgate Team 9'
01/11 19:30 10. Gioia Brno 4:0 Colgate Team 55' 59' 59'
20/10 18:45 8. Colgate Team 3:2 Natural 95
16/10 20:45 9. Rakol Brno 1:8 Colgate Team 55' 60'
14/10 20:30 7. Kašpaři VM 4:6 Colgate Team
24/09 19:00 5. Galaxy Brno 5:6 Colgate Team 47' 52' 14'
18/09 18:45 4. Colgate Team 2:7 Rebešovice 8' 47'
13/09 19:00 3. Pitaval 2:3 Colgate Team
07/09 18:45 2. Colgate Team 0:15 Bohunice 30

2009/2010

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Orel Bohunice 17 1 5 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
06/06 19:30 30. Natural 95 2:3 Orel Bohunice
17/05 20:40 26. Cordoba 06 4:8 Orel Bohunice
16/05 20:40 25. Orel Bohunice 2:13 Bohunice 30 43'
02/05 20:40 23. Orel Bohunice 4:8 RKM Royal Day Brno 53'
26/04 19:30 22. Rebešovice 1:1 Orel Bohunice 43'
18/04 20:40 21. Orel Bohunice 5:1 Rakol Brno
11/04 18:45 20. Gioia Brno 6:4 Orel Bohunice
03/04 20:30 19. Orel Bohunice 6:6 PROTECTION.CZ
12/12 14:30 7. Orel Bohunice 3:26 Rebešovice 50'
08/12 18:45 6. Rakol Brno 7:6 Orel Bohunice 12'
06/12 09:45 15. Orel Bohunice 0:8 Natural 95
29/11 12:00 14. Karlsberg C.F. 11:2 Orel Bohunice 38'
22/11 09:00 13. Orel Bohunice 5:2 INEX-SDA Srbská
27/09 10:00 5. Orel Bohunice 7:5 Gioia Brno
18/09 19:00 4. PROTECTION.CZ 7:8 Orel Bohunice
07/09 18:30 2. Surfin Brno 3:4 Orel Bohunice
30/08 11:45 1. Nedeka Brno 1:2 Orel Bohunice

2008/2009

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Orel Bohunice 3 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
08/05 12:15 20. Corinto 3:3 Orel Bohunice
16/04 18:45 14. Moravia Brno 3:1 Orel Bohunice
11/04 16:15 15. Orel Bohunice 5:2 Hearts of König "B"

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382