BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Presl David
Narozen dne: 07.12.1991

V soutěžích BSMK od: 01.07.2007
Mateřský klub: CZ Spieler Brno (CZ Spieler Brno)
Celkový počet startů BSMK: 172
Celkový počet vstřelených branek: 197
Celkový počet žlutých karet: 6
Celkový počet červených karet: 1
Celkový počet trestů: 1

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
CZ Spieler Brno 7 12 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
07/11 20:30 10. CZ Spieler Brno 2:3 RKM Tripoli Brno 37' 58'
31/10 20:30 9. Cordoba 06 1:7 CZ Spieler Brno 17' 43' 49'
17/10 20:30 7. BKMK Werbedesign 1:8 CZ Spieler Brno 9' 27' 38' 43' 60'
09/10 20:30 6. CZ Spieler Brno 2:1 Vyšší princip 18'
26/09 21:00 4. CZ Spieler Brno 2:11 Sport Centrum Srbská
19/09 20:30 3. RKM Tripoli Brno 5:1 CZ Spieler Brno
12/09 21:00 2. CZ Spieler Brno 3:5 Cordoba 06 60'
CZ Spieler Brno "B" 1 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
10/10 20:30 6. TJ Rotor Magenta 1:9 CZ Spieler Brno "B" 16' 39' 55'

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Gioia Brno 15 11 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/06 19:00 22. Gioia Brno 1:1 Impérium
29/05 19:00 20. Gioia Brno 20:4 Sport Centrum Srbská 16' 19' 35' 45'
10/05 20:30 17. Gioia Brno 2:5 SK Retro Brno
02/05 20:30 16. RKM Tripoli Brno 2:0 Gioia Brno
25/04 21:00 15. Gioia Brno 0:4 BKMK Werbedesign
12/04 21:00 13. Gioia Brno 4:2 Vyšší princip
07/11 20:30 11. Impérium 1:7 Gioia Brno 57'
31/10 20:30 10. Gioia Brno 4:2 Autobazar Šerý
24/10 21:00 9. Sport Centrum Srbská 1:5 Gioia Brno
18/10 20:30 8. Gioia Brno 5:4 Cordoba 06
10/10 20:30 4. BKMK Werbedesign 1:3 Gioia Brno 39'
27/09 20:30 5. Gioia Brno 3:0 RKM Tripoli Brno
14/09 21:00 3. Gioia Brno 4:0 Leram 41'
04/09 20:30 2. Vyšší princip 2:7 Gioia Brno
30/08 20:30 1. Gioia Brno 12:1 Nedeka Brno 3' 26' 34' 53'

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Gioia Brno 13 17 0 1 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
24/05 20:30 19. Gioia Brno 4:7 Sport Centrum Srbská 50'
16/05 20:30 18. SK Retro Brno 5:4 Gioia Brno
09/05 20:30 17. Gioia Brno 20:1 FC Dark Reunion 11' 14' 46' 49'
02/05 20:30 16. Nedeka Brno 2:20 Gioia Brno 7' 23' 58' 59'
25/04 20:30 15. Gioia Brno 5:1 Impérium 11'
20/04 19:30 14. Cordoba 06 2:3 Gioia Brno
03/11 20:30 10. Restaurace Starobrno 2:2 Gioia Brno 22'
19/10 20:45 8. Sport Centrum Srbská 2:4 Gioia Brno 29' 51' 51'
12/10 20:30 7. Gioia Brno 4:2 SK Retro Brno
06/10 18:45 6. FC Dark Reunion 0:15 Gioia Brno 50' 52'
29/09 20:30 5. Gioia Brno 14:0 Nedeka Brno 14' 52' 59'
22/09 20:45 4. Impérium 1:9 Gioia Brno 57'
14/09 20:30 3. Gioia Brno 1:2 Cordoba 06
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
22.10.2015 100,- do 9. kola včetně udělení ČK

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Karlsberg C.F. 20 20 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
24/06 19:30 22. Karlsberg C.F. 5:10 FC Fénix Brno
11/06 20:30 20. Karlsberg C.F. 6:6 PROTECTION.CZ
03/06 21:00 19. SK Retro Brno 2:10 Karlsberg C.F. 41' 49' 54'
26/05 20:30 18. Karlsberg C.F. 6:5 Tripoli Brno
19/05 20:30 17. Nedeka Brno 1:6 Karlsberg C.F. 29'
12/05 20:30 16. EUROPLOTY 4:3 Karlsberg C.F.
05/05 20:30 15. Karlsberg C.F. 6:3 FC Habrůvka 20' 30' 45'
27/04 21:00 14. Sport Centrum Srbská 5:4 Karlsberg C.F. 10' 48'
14/04 20:30 12. RKM Royal Day Brno 8:4 Karlsberg C.F.
18/11 20:30 9. PROTECTION.CZ 3:1 Karlsberg C.F.
11/11 20:30 11. FC Fénix Brno 0:2 Karlsberg C.F. 46'
06/11 20:30 10. Karlsberg C.F. 3:8 Gioia Brno 45'
21/10 20:30 8. Karlsberg C.F. 2:4 SK Retro Brno
16/10 20:30 7. Tripoli Brno 2:2 Karlsberg C.F. 24' 36'
07/10 20:30 6. Karlsberg C.F. 2:2 Nedeka Brno
02/10 20:30 5. Karlsberg C.F. 3:1 EUROPLOTY 22' 58'
23/09 20:30 4. FC Habrůvka 4:5 Karlsberg C.F. 36' 41' 44'
16/09 20:30 3. Karlsberg C.F. 5:1 Sport Centrum Srbská
11/09 21:00 2. Cordoba 06 5:2 Karlsberg C.F. 18'
02/09 20:30 1. Karlsberg C.F. 2:8 RKM Royal Day Brno 49'

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Karlsberg C.F. 22 24 3 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 21:00 22. Karlsberg C.F. 8:4 FC Habrůvka 45'
16/06 21:00 21. FC Fénix Brno 3:5 Karlsberg C.F.
11/06 20:30 20. Karlsberg C.F. 3:3 Tripoli Brno 10'
03/06 20:30 19. RKM Royal Day Brno 2:1 Karlsberg C.F.
28/05 20:30 18. Karlsberg C.F. 5:4 PROTECTION.CZ 37'
20/05 20:30 17. Nedeka Brno 4:19 Karlsberg C.F. 25' 27' 56'
12/05 18:45 16. J.F.A 3:4 Karlsberg C.F. 35'
06/05 20:30 15. Karlsberg C.F. 1:4 Gioia Brno
28/04 21:00 14. Cordoba 06 4:5 Karlsberg C.F. 13' 55'
24/04 20:30 13. Karlsberg C.F. 14:2 Šenk okna Raiders 21' 58' 59' 60'
15/04 20:30 12. Sport Centrum Srbská 0:10 Karlsberg C.F. 7' 40' 54' 57'
12/11 20:30 11. FC Habrůvka 3:7 Karlsberg C.F. 35' 57'
07/11 20:30 10. Karlsberg C.F. 1:3 FC Fénix Brno 48' 57'
29/10 20:30 9. Tripoli Brno 4:0 Karlsberg C.F. 20'
22/10 20:30 8. Karlsberg C.F. 7:2 RKM Royal Day Brno
17/10 20:30 7. PROTECTION.CZ 2:2 Karlsberg C.F.
08/10 20:30 6. Karlsberg C.F. 3:2 Nedeka Brno
30/09 21:00 5. Karlsberg C.F. 7:3 J.F.A
24/09 20:30 4. Gioia Brno 3:5 Karlsberg C.F. 59'
19/09 20:30 3. Karlsberg C.F. 13:6 Cordoba 06 48'
12/09 21:00 2. Šenk okna Raiders 1:7 Karlsberg C.F. 15' 16' 29'
03/09 20:30 1. Karlsberg C.F. 1:0 Sport Centrum Srbská

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Karlsberg C.F. 20 25 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
17/06 20:30 21. RKM Royal Day Brno 1:3 Karlsberg C.F. 59'
11/06 20:30 20. Karlsberg C.F. 5:5 PROTECTION.CZ
03/06 20:30 19. Nedeka Brno 2:7 Karlsberg C.F. 6' 26'
27/05 20:30 18. Karlsberg C.F. 11:3 Natural 95 27' 30' 55' 60'
20/05 20:30 17. KMK Dynamo Brno 7:11 Karlsberg C.F. 35' 57'
14/05 20:30 16. Sport Centrum Srbská 8:14 Karlsberg C.F. 26' 55'
06/05 20:30 15. Karlsberg C.F. 4:2 Gioia Brno
02/05 20:40 14. Cordoba 06 4:1 Karlsberg C.F.
23/04 20:30 13. Karlsberg C.F. 4:4 Café Bar Espaňa
16/04 20:30 12. FC Fénix Brno 3:3 Karlsberg C.F.
06/11 20:40 10. Karlsberg C.F. 1:4 RKM Royal Day Brno 31'
29/10 20:40 9. PROTECTION.CZ 4:12 Karlsberg C.F. 60'
23/10 20:40 8. Karlsberg C.F. 7:1 Nedeka Brno 4' 17'
16/10 20:40 4. Gioia Brno 2:7 Karlsberg C.F. 41'
14/10 10:30 7. Natural 95 1:8 Karlsberg C.F. 31' 57'
08/10 20:40 6. Karlsberg C.F. 8:0 KMK Dynamo Brno 36' 57'
03/10 20:40 2. Café Bar Espaňa 7:4 Karlsberg C.F.
02/10 20:40 5. Karlsberg C.F. 2:2 Sport Centrum Srbská 52'
18/09 20:40 3. Karlsberg C.F. 6:4 Cordoba 06 22' 26' 57'
04/09 20:40 1. Karlsberg C.F. 8:2 FC Fénix Brno 28'

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Karlsberg C.F. 18 23 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/06 20:00 21. RKM Royal Day Brno 1:1 Karlsberg C.F.
28/05 20:45 20. Karlsberg C.F. 1:0 Gioia Brno 52'
22/05 20:45 19. Cordoba 06 1:2 Karlsberg C.F.
15/05 20:00 18. Nedeka Brno 3:12 Karlsberg C.F. 16' 44' 51' 58'
10/05 20:45 17. Karlsberg C.F. 10:0 Kašpaři VM 31' 50'
23/04 20:45 15. Karlsberg C.F. 1:3 Café Bar Espaňa
16/04 21:00 14. PROTECTION.CZ 1:11 Karlsberg C.F. 10' 54' 58'
10/04 20:45 13. Karlsberg C.F. 15:2 Colgate Team 26' 33' 39' 48'
02/04 18:00 12. Natural 95 5:5 Karlsberg C.F. 8'
01/11 20:45 9. Gioia Brno 4:4 Karlsberg C.F. 10' 35'
23/10 20:00 8. Karlsberg C.F. 4:7 Cordoba 06 15' 35'
17/10 20:45 7. Karlsberg C.F. 8:4 Nedeka Brno 26' 58'
10/10 20:45 6. Kašpaři VM 2:4 Karlsberg C.F. 21'
05/10 20:45 5. Karlsberg C.F. 0:3 Tripoli Brno
26/09 20:45 4. Café Bar Espaňa 5:0 Karlsberg C.F.
17/09 20:45 3. Karlsberg C.F. 4:5 PROTECTION.CZ
09/09 20:45 2. Colgate Team 0:10 Karlsberg C.F. 42' 45'
04/09 20:30 1. Karlsberg C.F. 2:3 Natural 95 58'

2010/2011

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Colgate Team 13 23 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
28/11 20:15 14. Karlsberg C.F. 16:5 Colgate Team 14' 44'
14/11 14:00 12. Nedeka Brno 8:11 Colgate Team 29' 44' 48'
06/11 18:45 11. Colgate Team 13:8 Surfin Brno 6' 12' 33' 35' 37' 46' 51'
01/11 19:30 10. Gioia Brno 4:0 Colgate Team
20/10 18:45 8. Colgate Team 3:2 Natural 95 59'
16/10 20:45 9. Rakol Brno 1:8 Colgate Team 14' 23' 29' 32' 45'
14/10 20:30 7. Kašpaři VM 4:6 Colgate Team 25'
05/10 18:45 6. Colgate Team 4:18 Tripoli Brno
24/09 19:00 5. Galaxy Brno 5:6 Colgate Team 55' 56' 59'
18/09 18:45 4. Colgate Team 2:7 Rebešovice
13/09 19:00 3. Pitaval 2:3 Colgate Team
07/09 18:45 2. Colgate Team 0:15 Bohunice 30
01/09 20:30 1. RKM Royal Day Brno 6:2 Colgate Team 26'
Karlsberg C.F. 12 14 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
09/06 20:45 30. Karlsberg C.F. 4:3 Surfin Brno
07/06 20:45 29. Colgate Team 0:9 Karlsberg C.F. 53' 56'
01/06 20:00 23. Rebešovice 3:12 Karlsberg C.F. 31' 45'
29/05 20:45 28. Karlsberg C.F. 10:3 Rakol Brno 30' 33' 45' 52'
25/05 19:00 27. Natural 95 3:3 Karlsberg C.F.
17/05 20:30 25. Tripoli Brno 3:1 Karlsberg C.F.
19/04 20:45 21. Bohunice 30 5:3 Karlsberg C.F. 50'
10/04 20:45 20. Karlsberg C.F. 3:5 RKM Royal Day Brno 50'
01/04 20:45 19. PROTECTION.CZ 2:7 Karlsberg C.F. 12' 44' 59' 50'
29/03 20:00 18. Gioia Brno 1:2 Karlsberg C.F.
21/03 20:45 17. Karlsberg C.F. 3:2 Cordoba 06
15/03 20:45 16. Nedeka Brno 1:5 Karlsberg C.F. 53'

2009/2010

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Orel Bohunice 18 16 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
06/06 19:30 30. Natural 95 2:3 Orel Bohunice
04/06 19:00 29. Orel Bohunice 3:5 Karlsberg C.F.
17/05 20:40 26. Cordoba 06 4:8 Orel Bohunice 18'
07/05 20:40 24. Atex Brno 6:7 Orel Bohunice 45' 55'
11/04 18:45 20. Gioia Brno 6:4 Orel Bohunice
03/04 20:30 19. Orel Bohunice 6:6 PROTECTION.CZ 35' 61'
28/03 14:45 18. Pískovna Černovice 0:5 Orel Bohunice 48'
21/03 11:00 17. Orel Bohunice 2:2 Surfin Brno 16'
13/03 19:00 16. Orel Bohunice 3:7 Nedeka Brno
08/12 18:45 6. Rakol Brno 7:6 Orel Bohunice 1' 20' 22'
05/12 14:45 11. Orel Bohunice 3:10 Cordoba 06 1'
29/11 12:00 14. Karlsberg C.F. 11:2 Orel Bohunice
17/11 19:00 12. Tripoli Brno 9:4 Orel Bohunice
18/10 17:15 8. RKM Royal Day Brno 5:12 Orel Bohunice 50' 53'
27/09 10:00 5. Orel Bohunice 7:5 Gioia Brno
18/09 19:00 4. PROTECTION.CZ 7:8 Orel Bohunice 38' 50'
07/09 18:30 2. Surfin Brno 3:4 Orel Bohunice 43'
30/08 11:45 1. Nedeka Brno 1:2 Orel Bohunice

2008/2009

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Orel Bohunice 7 5 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
18/05 19:15 22. Orel Bohunice 6:3 Last Minute 58'
15/05 10:00 20. Legia Bohunice 3:6 Orel Bohunice
08/05 12:15 20. Corinto Blues 3:3 Orel Bohunice
16/04 18:45 14. Moravia Brno 3:1 Orel Bohunice
11/04 16:15 15. Orel Bohunice 5:2 Hearts of König "B" 55'
09/09 18:00 2. FC Rom Star 6:9 Orel Bohunice 5' 21'
01/09 20:00 1. Orel Bohunice 4:4 Atlantida FC 14'

2007/2008

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Orel Bohunice 5 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
30/01 11:00 11. Orel Bohunice 6:1 Sport Centrum Srbská "B" 10'
04/11 16:30 9. Atex Brno "B" 2:7 Orel Bohunice
21/10 15:00 7. Hála Team 4:5 Orel Bohunice 14'
23/09 15:15 3. Orel Bohunice 3:1 Imbalanced Brno
08/09 10:30 1. Orel Bohunice 2:3 Atlantida FC 34'

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382