BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Balabán Tomáš
Narozen dne: 18.11.1985

V soutěžích BSMK od: 01.07.2006
Mateřský klub: Šenk okna Raiders (Šenk okna Raiders)
Celkový počet startů BSMK: 197
Celkový počet vstřelených branek: 40
Celkový počet žlutých karet: 2
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
PROTECTION.CZ 1 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/10 20:30 7. PROTECTION.CZ 1:8 RKM Tripoli Brno
Šenk okna Raiders 9 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
09/11 19:00 11. Cordoba 06 "B" 1:3 Šenk okna Raiders
26/10 19:00 9. Fischer Cafe 3:3 Šenk okna Raiders
19/10 19:00 8. Šenk okna Raiders 6:0 Corinto
15/10 21:00 7. FC Fénix Brno 7:1 Šenk okna Raiders
28/09 20:45 5. KMK Dynamo Brno 5:2 Šenk okna Raiders
21/09 19:00 4. Šenk okna Raiders 3:1 The Reds
14/09 18:45 3. Rebešovice 0:5 Šenk okna Raiders
10/09 20:00 2. Šenk okna Raiders 7:0 FC Habrůvka
31/08 19:00 1. Šenk okna Raiders 1:4 Leram

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
BSMK 11 4 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
03/06 18:00 19. BSMK 2:4 AliOptik 4' 43'
28/05 18:00 18. ABB 3:5 BSMK
19/05 18:00 11. BSMK 3:3 Mediální mrchy
14/05 19:00 16. Mediální mrchy 1:0 BSMK
29/04 18:00 14. AliOptik 2:3 BSMK 17'
17/04 18:30 12. Sport Centrum Srbská 12:5 BSMK 26'
30/10 20:30 6. Mediální mrchy 3:1 BSMK
16/10 19:30 4. AliOptik 0:1 BSMK
06/10 18:30 3. BSMK 1:1 ABB
26/09 20:00 2. Sport Centrum Srbská 3:3 BSMK 38'
23/09 21:00 1. BSMK 0:6 Mediální mrchy
PROTECTION.CZ 15 7 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
24/06 19:30 22. Tripoli Brno 8:4 PROTECTION.CZ 36' 58'
17/06 21:00 21. PROTECTION.CZ 3:7 Nedeka Brno
11/06 20:30 20. Karlsberg C.F. 6:6 PROTECTION.CZ 37'
01/06 19:00 19. PROTECTION.CZ 11:1 FC Habrůvka
26/05 21:00 18. Sport Centrum Srbská 6:9 PROTECTION.CZ 44'
20/05 21:00 17. PROTECTION.CZ 4:2 Cordoba 06
20/04 20:30 13. PROTECTION.CZ 10:5 EUROPLOTY 12'
15/04 19:30 12. SK Retro Brno 4:6 PROTECTION.CZ
18/11 20:30 9. PROTECTION.CZ 3:1 Karlsberg C.F.
10/11 20:30 11. PROTECTION.CZ 4:2 Tripoli Brno
13/10 20:30 7. PROTECTION.CZ 2:1 Sport Centrum Srbská
22/09 20:30 4. FC Fénix Brno 10:3 PROTECTION.CZ 42'
15/09 20:30 3. PROTECTION.CZ 3:8 Gioia Brno 37'
08/09 18:45 2. EUROPLOTY 3:6 PROTECTION.CZ
01/09 20:30 1. PROTECTION.CZ 5:0 SK Retro Brno

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
BSMK 12 4 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
14/05 17:00 13. BSMK 10:1 ABB 14' 22'
02/05 19:00 11. BSMK 1:2 Sport Centrum Srbská
18/04 18:00 10. Partners Kopečná 3:1 BSMK
17/04 17:00 9. BSMK 6:3 AliOptik
10/04 18:00 8. ABB 0:10 BSMK
11/11 20:30 7. BSMK 3:6 Mediální mrchy
25/10 19:30 6. Sport Centrum Srbská 4:3 BSMK
18/10 19:30 5. BSMK 8:1 Partners Kopečná 31'
08/10 18:00 4. AliOptik 3:3 BSMK
30/09 20:30 3. BSMK 5:1 ABB
27/09 19:30 1. BSMK 1:5 Sport Centrum Srbská 3'
25/09 20:30 2. Mediální mrchy 4:0 BSMK
PROTECTION.CZ 15 7 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
02/06 21:00 19. PROTECTION.CZ 7:2 Nedeka Brno 25' 35'
19/05 21:00 17. PROTECTION.CZ 1:0 Gioia Brno
15/05 20:30 16. Cordoba 06 3:4 PROTECTION.CZ
05/05 21:00 15. PROTECTION.CZ 9:3 Šenk okna Raiders
21/04 21:00 13. PROTECTION.CZ 10:2 FC Habrůvka 27' 28' 40' 55' 57'
14/04 21:00 12. FC Fénix Brno 2:3 PROTECTION.CZ
12/11 19:00 11. Tripoli Brno 5:1 PROTECTION.CZ
05/11 20:30 10. PROTECTION.CZ 3:7 RKM Royal Day Brno
30/10 20:30 9. PROTECTION.CZ 3:1 J.F.A
21/10 21:00 8. Nedeka Brno 3:1 PROTECTION.CZ
17/10 20:30 7. PROTECTION.CZ 2:2 Karlsberg C.F.
07/10 19:30 6. Gioia Brno 9:2 PROTECTION.CZ
16/09 21:00 3. PROTECTION.CZ 2:5 Sport Centrum Srbská
11/09 18:45 2. FC Habrůvka 8:2 PROTECTION.CZ 51'
02/09 19:30 1. PROTECTION.CZ 2:3 FC Fénix Brno

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
BSMK 7 4 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
04/06 21:00 11. BSMK 3:4 AliOptik
24/04 18:00 10. ABB 3:5 BSMK 8'
15/04 19:00 8. Mediální mrchy 3:5 BSMK
20/11 20:00 14. BSMK 1:2 Sport Centrum Srbská
05/11 20:00 3. BSMK 3:2 ABB 11' 43'
25/09 20:00 7. Sport Centrum Srbská 0:3 BSMK
17/09 18:30 6. BSMK 8:3 Pink Pigs 47'
PROTECTION.CZ 19 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
24/06 18:45 22. Natural 95 1:6 PROTECTION.CZ 47'
16/06 20:30 21. PROTECTION.CZ 11:5 KMK Dynamo Brno 52'
11/06 20:30 20. Karlsberg C.F. 5:5 PROTECTION.CZ
03/06 19:00 19. PROTECTION.CZ 2:2 Gioia Brno
26/05 20:30 18. Cordoba 06 5:3 PROTECTION.CZ
13/05 19:00 16. FC Fénix Brno 5:2 PROTECTION.CZ
07/05 20:30 15. PROTECTION.CZ 3:3 Tripoli Brno
30/04 20:30 14. RKM Royal Day Brno 5:4 PROTECTION.CZ
23/04 20:30 13. PROTECTION.CZ 6:4 Sport Centrum Srbská
19/11 19:10 4. Tripoli Brno 8:4 PROTECTION.CZ
09/11 19:10 11. PROTECTION.CZ 2:3 Natural 95
04/11 19:10 10. KMK Dynamo Brno 2:4 PROTECTION.CZ
29/10 20:40 9. PROTECTION.CZ 4:12 Karlsberg C.F.
15/10 19:10 7. PROTECTION.CZ 5:3 Cordoba 06
08/10 20:40 6. Café Bar Espaňa 5:2 PROTECTION.CZ
01/10 19:10 5. PROTECTION.CZ 6:7 FC Fénix Brno
18/09 20:40 3. PROTECTION.CZ 2:8 RKM Royal Day Brno
13/09 20:40 2. Sport Centrum Srbská 5:2 PROTECTION.CZ
03/09 19:10 1. Nedeka Brno 1:5 PROTECTION.CZ

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
BSMK 9 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/06 18:00 9. BSMK 0:2 Mediální mrchy
31/05 18:00 13. RATI IVACAR 3:5 BSMK
24/05 17:00 12. SeaComp 2:8 BSMK 10'
16/05 18:00 11. BSMK 4:0 AliOptik
25/04 16:30 8. Sport Centrum Srbská 8:1 BSMK
11/11 19:30 4. AliOptik 3:5 BSMK 38'
03/11 16:40 7. Pink Pigs 9:4 BSMK
06/10 17:00 3. BSMK 1:0 ABB
27/09 20:30 2. Mediální mrchy 5:1 BSMK
PROTECTION.CZ 18 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
11/06 19:10 22. PROTECTION.CZ 5:6 Café Bar Espaňa
04/06 20:45 21. PROTECTION.CZ 6:1 Nedeka Brno
28/05 20:45 20. PROTECTION.CZ 3:6 Colgate Team
21/05 19:10 19. Natural 95 6:5 PROTECTION.CZ
09/05 20:45 17. RKM Royal Day Brno 4:1 PROTECTION.CZ
22/04 20:30 15. Cordoba 06 2:4 PROTECTION.CZ
16/04 21:00 14. PROTECTION.CZ 1:11 Karlsberg C.F.
10/04 20:45 13. Kašpaři VM 1:10 PROTECTION.CZ
14/11 20:45 11. PROTECTION.CZ 4:6 Café Bar Espaňa
08/11 20:45 10. Nedeka Brno 2:4 PROTECTION.CZ
02/11 20:00 9. Colgate Team 1:2 PROTECTION.CZ
24/10 19:00 8. PROTECTION.CZ 8:7 Natural 95
10/10 20:45 6. PROTECTION.CZ 0:16 RKM Royal Day Brno
03/10 19:00 5. Gioia Brno 11:3 PROTECTION.CZ
24/09 20:00 4. PROTECTION.CZ 4:5 Cordoba 06
17/09 20:45 3. Karlsberg C.F. 4:5 PROTECTION.CZ
12/09 19:00 2. PROTECTION.CZ 6:4 Kašpaři VM
05/09 20:45 1. Tripoli Brno 5:2 PROTECTION.CZ

2010/2011

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
PROTECTION.CZ 29 8 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/06 19:00 29. Rakol Brno 1:14 PROTECTION.CZ 15' 16' 40' 59'
04/06 20:45 30. PROTECTION.CZ 13:2 Colgate Team 19' 51' 58'
29/05 19:00 28. PROTECTION.CZ 7:1 Natural 95
22/05 20:45 26. PROTECTION.CZ 1:4 Tripoli Brno
19/05 20:45 27. Kašpaři VM 2:8 PROTECTION.CZ
07/05 20:45 24. PROTECTION.CZ 4:4 Rebešovice
30/04 20:45 23. Pitaval 0:5 PROTECTION.CZ
25/04 20:45 22. PROTECTION.CZ 5:1 Bohunice 30
21/04 20:00 15. Colgate Team 2:10 PROTECTION.CZ
17/04 20:45 21. RKM Royal Day Brno 5:2 PROTECTION.CZ
10/04 20:45 20. Gioia Brno 4:1 PROTECTION.CZ
01/04 20:45 19. PROTECTION.CZ 2:7 Karlsberg C.F.
27/03 19:00 18. Cordoba 06 4:5 PROTECTION.CZ
20/03 20:00 17. PROTECTION.CZ 3:0 Nedeka Brno
12/03 20:45 16. Surfin Brno 1:4 PROTECTION.CZ
26/11 20:45 14. PROTECTION.CZ 21:3 Rakol Brno
21/11 12:00 13. Natural 95 2:3 PROTECTION.CZ
14/11 19:30 12. PROTECTION.CZ 3:3 Kašpaři VM
07/11 20:45 11. Tripoli Brno 3:1 PROTECTION.CZ
31/10 20:45 10. PROTECTION.CZ 6:4 Galaxy Brno
24/10 19:15 9. Rebešovice 3:6 PROTECTION.CZ
15/10 20:30 8. PROTECTION.CZ 4:2 Pitaval
10/10 19:45 7. Bohunice 30 8:2 PROTECTION.CZ
03/10 20:30 6. PROTECTION.CZ 1:2 RKM Royal Day Brno 21'
24/09 20:45 5. PROTECTION.CZ 1:10 Gioia Brno
17/09 20:45 4. Karlsberg C.F. 2:2 PROTECTION.CZ
12/09 20:30 3. PROTECTION.CZ 4:0 Cordoba 06
05/09 18:00 2. Nedeka Brno 0:3 PROTECTION.CZ
29/08 20:30 1. PROTECTION.CZ 7:2 Surfin Brno

2009/2010

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
PROTECTION.CZ 24 1 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/06 20:40 30. INEX-SDA Srbská 5:9 PROTECTION.CZ 40'
04/06 20:40 29. PROTECTION.CZ 2:7 Tripoli Brno 19'
28/05 20:40 28. Cordoba 06 2:6 PROTECTION.CZ
24/05 20:40 27. PROTECTION.CZ 1:9 Bohunice 30
21/05 20:40 26. Atex Brno 1:8 PROTECTION.CZ
14/05 20:40 25. PROTECTION.CZ 3:8 RKM Royal Day Brno
08/05 10:00 24. Rebešovice 0:5 PROTECTION.CZ
02/05 19:00 23. PROTECTION.CZ 5:2 Rakol Brno
25/04 18:45 22. Gioia Brno 9:2 PROTECTION.CZ
16/04 20:40 21. PROTECTION.CZ 1:3 Surfin Brno
03/04 20:30 19. Orel Bohunice 6:6 PROTECTION.CZ
21/03 15:00 17. Natural 95 1:4 PROTECTION.CZ
13/12 18:45 12. Bohunice 30 5:3 PROTECTION.CZ
04/12 18:50 15. PROTECTION.CZ 4:3 INEX-SDA Srbská
22/11 18:50 13. PROTECTION.CZ 0:9 Cordoba 06
24/10 18:45 7. PROTECTION.CZ 3:2 Gioia Brno
23/10 18:45 9. PROTECTION.CZ 1:6 Rebešovice
20/10 18:45 6. Surfin Brno 2:9 PROTECTION.CZ
18/10 18:50 8. Rakol Brno 7:7 PROTECTION.CZ
25/09 17:30 5. Pískovna Černovice 4:5 PROTECTION.CZ
18/09 19:00 4. PROTECTION.CZ 7:8 Orel Bohunice
13/09 14:15 3. Nedeka Brno 2:4 PROTECTION.CZ
04/09 19:00 2. PROTECTION.CZ 2:1 Natural 95 57'
29/08 20:30 1. Karlsberg C.F. 7:2 PROTECTION.CZ

2008/2009

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Star Trac 18 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
06/06 21:00 29. Atex Brno 10:5 Star Trac 39'
22/05 20:45 27. Star Trac 0:5 Bohunice 30
15/05 19:30 26. United 07 4:4 Star Trac
08/05 18:15 24. Noem Arch Brno 2:10 Star Trac
03/05 19:30 23. Star Trac 2:2 RKM Brokers
01/05 18:15 22. Hearts of König 2:6 Star Trac
19/04 19:30 20. Cordoba 06 3:2 Star Trac
10/04 18:45 20. Star Trac 4:3 DROM
05/04 10:30 18. Surfin Brno 1:5 Star Trac
27/03 19:30 17. Star Trac 2:0 Natural 95
05/12 18:15 11. Star Trac 9:3 United 07
28/11 19:15 14. Atex Brno 6:4 Star Trac
26/10 18:00 9. Star Trac 6:6 Noem Arch Brno
19/10 19:00 8. RKM Brokers 8:0 Star Trac
07/10 20:00 6. Fischer Cafe 5:0 Star Trac
19/09 19:30 4. DROM 4:5 Star Trac
12/09 20:45 3. Star Trac 2:5 Surfin Brno
07/09 14:30 2. Natural 95 0:1 Star Trac

2006/2007

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Star Trac 10 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
02/03 19:15 21. Star Trac 10:3 DROM
17/02 10:50 10. Karlsberg C.F. 2:6 Star Trac
16/02 19:15 11. Natural 95 Star Trac
02/02 20:30 19. Star Trac 4:0 Bohunice 30
21/01 10:00 18. Brücknerovo Béčko 3:8 Star Trac
10/12 10:00 15. Nedeka Brno 0:4 Star Trac
08/12 19:15 16. Cordoba 06 1:5 Star Trac
26/11 12:00 13. KMK Dynamo Brno 3:4 Star Trac
24/11 19:15 17. Star Trac 7:4 Café 04
18/11 19:15 12. Star Trac 5:2 Legia Bohunice

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382