BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Fink Milan
Narozen dne: 17.01.1976

V soutěžích BSMK od: 01.07.2007
Mateřský klub: FC Rom Star (FC Rom Star)
Celkový počet startů BSMK: 261
Celkový počet vstřelených branek: 14
Celkový počet žlutých karet: 31
Celkový počet červených karet: 7
Celkový počet trestů: 4

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Rom Star 7 0 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
10/11 20:00 11. FC Rom Star 1:11 Cordoba 06 "C"
06/11 20:15 10. C.F. Relax 2:1 FC Rom Star 60'
27/10 20:15 9. FC Rom Star 1:0 AMENINA 08
20/10 20:45 7. FC Rom Star 1:12 Sparta
18/10 18:30 8. TJ Sokol Březina 5:1 FC Rom Star
04/10 19:15 6. Royal Flush "B" 2:4 FC Rom Star
30/08 18:30 1. FC Habrůvka 2:3 FC Rom Star

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Rom Star 9 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
09/06 16:15 25. FC Rom Star 7:7 Division-KH
04/06 19:00 24. Colgate Team 2:2 FC Rom Star
30/05 21:00 23. FC Rom Star 3:1 C.F. Relax "B"
26/05 16:00 26. Estudiantes C.F. 14:0 FC Rom Star
23/05 19:15 22. Bitches 5:10 FC Rom Star
17/05 18:00 21. FC Rom Star 3:6 The Reds "B"
10/05 19:30 20. SeaComp 3:5 FC Rom Star
30/04 19:30 19. FC Rom Star 4:8 Royal Flush
09/04 19:30 16. FC Rom Star 5:8 FC Rebels

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Rom Star 18 0 3 1 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
29/05 20:30 22. Blizzards 3:2 FC Rom Star 58' 58'
25/05 18:00 21. FC Rom Star 7:3 Bitches
10/05 18:15 19. FC Rom Star 10:6 Royal Flush
02/05 16:45 18. FC Pivnice u Čápa 4:3 FC Rom Star 52'
22/04 21:00 17. FC Rom Star 6:4 Moravia Brno
19/04 19:00 16. MK Slatina Brno 13:3 FC Rom Star
31/03 18:00 14. FC Rom Star 2:3 FC Rebels
26/11 17:00 13. FC Rom Star 4:2 FC Kalinka Bohunice
23/11 18:45 12. Division-KH 5:1 FC Rom Star 35'
12/11 18:15 11. FC Rom Star 4:3 Colgate Team
05/11 19:00 10. C.F. Relax "B" 8:0 FC Rom Star
29/10 18:15 9. FC Rom Star 2:0 Blizzards
26/10 20:30 8. Bitches 5:5 FC Rom Star
08/10 18:15 6. Royal Flush 6:1 FC Rom Star
30/09 17:00 5. FC Rom Star 2:5 FC Pivnice u Čápa
26/09 20:30 4. Moravia Brno 2:2 FC Rom Star
17/09 18:15 3. FC Rom Star 1:8 MK Slatina Brno 3'
01/09 19:00 1. FC Rebels 0:1 FC Rom Star
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
31.05.2018 1500,- do 31.12.2018
dle Sazebníku bod „6.1 Inzultace rozhodčího, jestliže nedošlo ke zranění inzultovaného“

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Rom Star 16 1 2 1 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
11/06 16:30 22. FC Rom Star 3:5 Hooftrimmer Gunners 14'
02/06 20:30 21. FC Zebra 1:3 FC Rom Star 59'
26/05 19:15 20. S.B.S. Bástr 6:8 FC Rom Star
20/05 18:00 19. FC Rom Star 10:1 FC Kalinka Bohunice
18/05 18:45 18. Division-KH 9:1 FC Rom Star
06/05 19:00 17. FC Rom Star 3:2 Colgate Team
04/05 19:00 16. C.F. Relax "B" 3:1 FC Rom Star
30/10 18:00 10. FC Rom Star 2:5 FC Zebra 10' 56' 56'
23/10 18:00 9. FC Rom Star 1:1 S.B.S. Bástr
16/10 18:45 8. FC Kalinka Bohunice 3:9 FC Rom Star
08/10 17:00 7. FC Rom Star 7:2 Division-KH
05/10 20:40 6. Colgate Team 5:1 FC Rom Star 36'
25/09 16:00 5. FC Rom Star 8:2 C.F. Relax "B"
18/09 16:00 4. Royal Flush 1:5 FC Rom Star
11/09 21:00 3. FC Rom Star 5:0 Renfus Team 37'
03/09 18:30 2. Palermo 1:7 FC Rom Star
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
03.11.2016 600,- do 15. kola včetně dle Sazebníku bod „3.3 Vulgární výrazy, hanlivé výroky, vyhrožování“ a dále bod „3.4 Vyražení karet z ruky“

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Rom Star 22 1 5 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
14/06 17:00 26. FC Rom Star 2:2 C.F. Relax "B"
10/06 18:00 25. S.B.S. Bástr 9:2 FC Rom Star
03/06 19:15 24. FC Rom Star 2:2 FC Poutník 1552 51'
22/05 18:00 22. FC Rom Star 4:12 FC Dvorska 16'
17/05 19:20 21. SeaComp 2:2 FC Rom Star
30/04 18:45 19. FC Rom Star 3:4 Division-KH
24/04 20:15 17. FC Rom Star 6:2 Colgate Team
22/04 20:30 18. FC Zebra 0:10 FC Rom Star 24' 10'
10/04 13:00 16. FC Kalinka Bohunice 5:6 FC Rom Star
02/04 18:00 15. FC Rom Star 9:6 Palermo 58'
29/03 20:30 14. Hooftrimmer Gunners 7:1 FC Rom Star 17'
20/11 18:00 13. C.F. Relax "B" 3:4 FC Rom Star
17/11 20:45 12. FC Rom Star 7:9 S.B.S. Bástr
06/11 19:15 11. FC Poutník 1552 6:1 FC Rom Star
01/11 17:30 10. FC Rom Star 4:1 Royal Flush
24/10 15:00 9. FC Dvorska 3:1 FC Rom Star
20/10 20:45 8. FC Rom Star 4:5 SeaComp
04/10 18:45 6. Division-KH 3:3 FC Rom Star
27/09 20:30 5. FC Rom Star 6:5 FC Zebra 57'
13/09 20:30 3. FC Rom Star 7:4 FC Kalinka Bohunice
05/09 19:00 2. Palermo 3:7 FC Rom Star
29/08 19:00 1. FC Rom Star 5:3 Hooftrimmer Gunners

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
BSMK 5 1 1 1   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
03/06 18:00 19. BSMK 2:4 AliOptik
28/05 18:00 18. ABB 3:5 BSMK
22/05 18:45 17. BSMK 4:3 Sport Centrum Srbská 8' 46'
19/05 18:00 11. BSMK 3:3 Mediální mrchy
30/10 20:30 6. Mediální mrchy 3:1 BSMK
FC Rom Star 24 2 2 1 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
19/06 16:30 26. FC Barbaři 6:2 FC Rom Star 37'
14/06 17:30 24. Estudiantes C.F. 2:0 FC Rom Star
13/06 18:00 25. FC Rom Star 12:6 Fanatics Brno
30/05 20:00 23. FC Rom Star 9:2 FC Dvorska
27/05 19:30 22. Amazing FC 3:1 FC Rom Star
24/05 17:30 20. Palermo 3:5 FC Rom Star
17/05 17:30 21. FC Rom Star 5:6 S.B.S. Bástr "B"
10/05 17:30 19. FC Rom Star 3:11 Impérium 38'
27/04 18:45 18. FK Világoš 2:6 FC Rom Star
12/04 20:00 17. FC Rom Star 6:3 SeaComp
10/04 19:00 16. FC Rom Star 5:4 FC Poutník 1552 "B"
04/04 15:00 15. FC Kalinka Bohunice 2:6 FC Rom Star
27/03 19:30 14. FC Rom Star 4:4 FC Habrůvka "B"
16/11 14:00 12. Fanatics Brno 1:9 FC Rom Star 60'
08/11 20:00 11. FC Rom Star 0:4 Estudiantes C.F.
02/11 18:30 5. FC Rom Star 12:2 FK Világoš
01/11 13:00 10. FC Dvorska 1:9 FC Rom Star
26/10 18:30 9. FC Rom Star 5:1 Amazing FC 45'
20/10 18:00 8. S.B.S. Bástr "B" 4:7 FC Rom Star
12/10 18:30 7. FC Rom Star 11:4 Palermo
09/10 19:30 6. Impérium 5:1 FC Rom Star
03/10 19:00 3. FC Poutník 1552 "B" 4:7 FC Rom Star
22/09 21:00 4. SeaComp 3:2 FC Rom Star
29/08 18:15 1. FC Habrůvka "B" 6:3 FC Rom Star 27' 56' 56'
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
04.09.2014 100,- do 2. kola včetně udělení ČK

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Rakol Brno 12 0 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
22/06 18:30 26. Rakol Brno 1:7 Cordoba 06 "B"
16/06 19:30 25. Renfus Team 4:4 Rakol Brno
01/06 20:30 23. Rakol Brno 1:2 Palermo
25/05 18:45 22. Last Minute 1:1 Rakol Brno
18/05 20:30 21. Rakol Brno 2:7 Dynamo Haná
09/05 18:00 20. Domino 4:0 Rakol Brno
02/05 20:30 19. Rakol Brno 2:3 Colgate Team
25/04 20:30 18. S.B.S. Bástr 5:0 Rakol Brno 47'
20/04 20:30 17. Rakol Brno 3:1 EUROPLOTY "B"
13/04 21:00 16. The Reds "B" 7:6 Rakol Brno
06/04 20:30 15. Rakol Brno 5:2 FC Spodek Bohunice
03/04 20:30 14. FC Fénix Brno "B" 8:2 Rakol Brno
Černý balet 12 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/11 14:30 13. Černý balet 1:5 Vyšší princip
16/11 15:00 12. Černý balet 2:7 FC Habrůvka "B"
10/11 15:30 11. Černý balet 3:1 Estudiantes C.F.
03/11 15:00 10. Fanatics Brno 2:8 Černý balet
31/10 18:45 9. Černý balet 3:1 SeaComp
28/10 18:00 8. SSC Brno 1:6 Černý balet
13/10 18:45 7. Černý balet 4:3 FC Rom Star
09/10 20:00 6. FCC František Vláčil 2:3 Černý balet
27/09 18:45 5. Černý balet 1:5 FC Dark Reunion
15/09 15:30 3. Černý balet 6:1 FC Poutník 1552 "B"
09/09 20:30 2. FK Világoš 0:6 Černý balet
05/09 18:45 1. Černý balet 11:3 S.B.S. Bástr "B"

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Rakol Brno 17 0 4 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 20:30 22. Rakol Brno 2:7 Fischer Cafe 5'
14/06 19:00 12. FC Habrůvka 3:0 Rakol Brno
09/06 19:00 20. Rakol Brno 1:5 The Reds
05/06 20:30 19. Renfus Team 7:0 Rakol Brno
26/05 19:00 18. Rakol Brno 1:4 C.F. Relax
18/05 11:00 17. Rebešovice 2:1 Rakol Brno 22'
12/05 20:30 16. HT Group C.F. 5:0 Rakol Brno
05/05 20:30 15. Rakol Brno 0:3 Moravia Brno
28/04 17:00 14. Melchester Rovers 8:2 Rakol Brno
19/04 19:00 13. Rakol Brno 4:4 FC Poutník 1552
13/11 18:45 11. Fischer Cafe 8:1 Rakol Brno 27' 52'
06/11 19:10 10. Rakol Brno 1:3 MOP Brno
01/11 18:45 9. The Reds 7:3 Rakol Brno
23/10 19:10 8. Rakol Brno 3:8 Renfus Team 16'
17/10 20:40 7. C.F. Relax 3:1 Rakol Brno
10/10 19:10 6. Rakol Brno 2:3 Rebešovice
03/10 20:40 5. Rakol Brno 1:1 HT Group C.F.

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Rakol Brno 21 1 3 1 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
11/06 20:45 22. Fischer Cafe 4:2 Rakol Brno 60'
06/06 20:30 21. Rakol Brno 3:3 Moravia Brno
27/05 20:30 20. KMK Dynamo Brno 10:5 Rakol Brno
20/05 20:30 19. Rakol Brno 4:2 Karlsberg C.F. "B"
13/05 20:45 18. Hearts of König 3:10 Rakol Brno
06/05 19:00 17. FC Brkábl 2:4 Rakol Brno 50'
02/05 18:45 16. MOP Brno 5:3 Rakol Brno
22/04 20:30 15. Rakol Brno 0:6 FC Fénix Brno
18/04 19:30 14. Renfus Team 3:3 Rakol Brno
08/04 20:30 13. Rakol Brno 3:4 C.F. Relax 51'
01/04 18:00 12. Rebešovice 12:0 Rakol Brno
20/11 18:45 6. Rakol Brno 8:2 FC Brkábl
13/11 19:00 11. Rakol Brno 4:5 Fischer Cafe
06/11 17:30 10. Moravia Brno 1:2 Rakol Brno 57'
02/11 19:00 9. Rakol Brno 0:3 KMK Dynamo Brno 22'
26/10 18:45 8. Karlsberg C.F. "B" 7:3 Rakol Brno
19/10 19:30 7. Rakol Brno 8:3 Hearts of König
05/10 21:00 5. Rakol Brno 2:2 MOP Brno 57'
28/09 18:30 4. FC Fénix Brno 4:2 Rakol Brno
14/09 20:45 2. C.F. Relax 2:1 Rakol Brno
04/09 20:45 1. Rakol Brno 6:4 Rebešovice
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
15.06.2012 500,- do 4. kola včetně dle Sazebníku bod „3.3 Urážky, vulgární výrazy“ 

2010/2011

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Rakol Brno 27 2 3 1   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
07/06 19:00 30. RKM Royal Day Brno 22:2 Rakol Brno
05/06 19:00 29. Rakol Brno 1:14 PROTECTION.CZ
29/05 20:45 28. Karlsberg C.F. 10:3 Rakol Brno
24/05 19:00 26. Nedeka Brno 7:2 Rakol Brno
22/05 19:00 27. Rakol Brno 1:14 Cordoba 06
16/05 19:00 25. Rakol Brno 4:8 Surfin Brno
01/05 20:45 23. Rakol Brno 2:7 Gioia Brno
24/04 19:00 22. Rakol Brno 1:3 Natural 95
21/04 20:00 21. Kašpaři VM 5:2 Rakol Brno
10/04 19:00 20. Rakol Brno 2:8 Tripoli Brno
02/04 20:00 19. Galaxy Brno 0:5 Rakol Brno
27/03 19:00 18. Rakol Brno 4:4 Rebešovice 44'
21/03 19:00 17. Pitaval 0:5 Rakol Brno
14/03 20:45 16. Rakol Brno 1:7 Bohunice 30
05/12 16:00 15. Rakol Brno 4:13 RKM Royal Day Brno
26/11 20:45 14. PROTECTION.CZ 21:3 Rakol Brno
23/11 20:30 13. Rakol Brno 2:12 Karlsberg C.F.
14/11 19:30 12. Cordoba 06 7:0 Rakol Brno
07/11 19:30 11. Rakol Brno 2:4 Nedeka Brno 51'
17/10 20:30 8. Gioia Brno 7:2 Rakol Brno 60'
16/10 20:45 9. Rakol Brno 1:8 Colgate Team
10/10 11:00 7. Natural 95 6:0 Rakol Brno
07/10 20:45 6. Rakol Brno 1:1 Kašpaři VM 29'
28/09 20:30 5. Tripoli Brno 10:3 Rakol Brno
11/09 20:45 3. Rebešovice 8:0 Rakol Brno 37'
06/09 18:45 2. Rakol Brno 2:2 Pitaval 28'
29/08 20:30 1. Bohunice 30 4:0 Rakol Brno

2009/2010

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Rakol Brno 23 2 3 1   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
06/06 20:40 30. Cordoba 06 6:2 Rakol Brno
31/05 20:40 29. Rakol Brno 1:16 Bohunice 30 10' 22' 40'
30/05 20:40 28. Atex Brno 15:1 Rakol Brno
23/05 19:00 27. Rakol Brno 2:20 RKM Royal Day Brno
09/05 20:40 24. Rakol Brno 0:11 Gioia Brno
02/05 19:00 23. PROTECTION.CZ 5:2 Rakol Brno
18/04 20:40 21. Orel Bohunice 5:1 Rakol Brno
04/04 12:30 19. Natural 95 4:0 Rakol Brno 26'
28/03 20:40 18. Rakol Brno 0:4 Karlsberg C.F.
19/03 19:00 17. INEX-SDA Srbská 5:1 Rakol Brno
01/12 18:45 3. Karlsberg C.F. 10:1 Rakol Brno
29/11 10:30 14. Bohunice 30 10:1 Rakol Brno 7'
22/11 18:50 13. Rakol Brno 1:0 Atex Brno
15/11 18:45 12. RKM Royal Day Brno 4:1 Rakol Brno
08/11 18:45 11. Rakol Brno 1:7 Rebešovice
02/11 18:30 10. Surfin Brno 5:6 Rakol Brno
25/10 18:50 9. Gioia Brno 7:5 Rakol Brno
18/10 18:50 8. Rakol Brno 7:7 PROTECTION.CZ 25' 30'
11/10 16:00 7. Pískovna Černovice 14:0 Rakol Brno
27/09 11:45 5. Nedeka Brno 7:0 Rakol Brno 57'
20/09 19:00 4. Rakol Brno 1:2 Natural 95 53'
06/09 19:00 2. Rakol Brno 2:3 INEX-SDA Srbská
30/08 18:45 1. Tripoli Brno 4:2 Rakol Brno

2008/2009

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Hearts of König 22 1 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
07/06 10:00 29. Surfin Brno 6:2 Hearts of König
30/05 20:30 28. Hearts of König 1:12 Cordoba 06
24/05 20:45 24. Bookmakers Brno 5:2 Hearts of König 20'
17/05 19:30 25. Hearts of König 2:6 Natural 95
10/05 19:30 25. DROM 6:1 Hearts of König
08/05 19:30 24. Hearts of König 0:11 Karlsberg C.F.
02/05 20:15 23. Atex Brno 4:3 Hearts of König 50'
03/04 20:30 18. Hearts of König 1:3 Noem Arch Brno
22/03 20:45 16. Hearts of König 1:8 Fischer Cafe
07/12 14:30 9. Karlsberg C.F. 5:1 Hearts of König
05/12 20:45 13. Cordoba 06 3:2 Hearts of König
30/11 19:30 14. Hearts of König 3:6 Surfin Brno
16/11 15:00 12. Hearts of König 3:5 Bookmakers Brno
02/11 20:30 10. Hearts of König 5:4 DROM
17/10 20:45 8. Hearts of König 1:2 Atex Brno
05/10 20:45 6. Hearts of König 3:7 Hála Team
28/09 19:30 5. United 07 4:1 Hearts of König
21/09 20:45 4. Hearts of König 1:3 Bohunice 30
14/09 17:15 3. Noem Arch Brno 7:10 Hearts of König 14'
10/09 20:30 1. Fischer Cafe 6:2 Hearts of König
10/09 12:00 2. Hearts of König 0:10 Nedeka Brno
01/08 19:00 15. Hearts of König 4:16 RKM Brokers
Hearts of König "B" 10 2 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
10/05 15:45 21. Hearts of König "B" 8:2 FFC Rookies
08/05 15:00 20. FK Serpens 6:3 Hearts of König "B"
02/05 17:45 19. Hearts of König "B" 4:4 Last Minute 30' 45'
29/04 20:00 18. Rebešovice 12:1 Hearts of König "B"
24/04 18:15 17. Hearts of König "B" 4:4 FC Rom Star
17/04 19:30 16. Hearts of König "B" 3:3 Moravia Brno
11/04 16:15 15. Orel Bohunice 5:2 Hearts of König "B"
04/04 17:45 14. Hearts of König "B" 2:3 Atlantida FC
20/03 19:15 12. Hearts of König "B" 4:3 Legia Bohunice
08/09 18:00 2. Hearts of König "B" 9:2 Galaxy Brno 17'

2007/2008

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Hearts of König 7 0 0 1   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
01/06 20:00 29. Hearts of König 4:7 Bookmakers Brno
18/05 20:15 27. Hearts of König 3:7 Surfin Brno
23/03 20:00 19. Hearts of König 3:3 Natural 95
21/10 18:30 7. Hearts of König 0:5 Nedeka Brno
07/10 20:30 5. Hearts of König 7:5 DROM
22/09 10:30 3. Sport Centrum Srbská 6:5 Hearts of König
16/09 19:00 2. KMK Dynamo Brno 3:6 Hearts of König
Hearts of König "B" 8 1 0 1   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
04/04 19:00 15. Hearts of König "B" 4:8 Orel Bohunice
22/03 11:00 15. Hála Team 5:3 Hearts of König "B"
30/01 11:00 14. Atex Brno "B" 11:6 Hearts of König "B"
03/11 17:00 9. Hearts of König "B" 1:0 Domino 20' 56'
21/10 17:00 7. Hearts of König "B" 2:6 FFC Rookies 6'
06/10 13:30 5. Hearts of König "B" 4:3 Sport Centrum Srbská "B"
22/09 14:15 3. Imbalanced Brno 3:5 Hearts of König "B"
15/09 18:00 2. Atlantida FC 1:6 Hearts of König "B"

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382