BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Moliš David
Narozen dne: 17.09.1984

V soutěžích BSMK od: 01.07.2006
Mateřský klub: Výtahy SHS (Výtahy SHS)
Celkový počet startů BSMK: 167
Celkový počet vstřelených branek: 75
Celkový počet žlutých karet: 20
Celkový počet červených karet: 4
Celkový počet trestů: 4

Herní historie

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Výtahy SHS 3 0 1 1 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/09 20:30 4. Výtahy SHS 0:0 FC Zebra
11/09 19:00 2. Výtahy SHS 0:9 FC DM Podlahy 22'
06/09 19:30 1. C.F. Relax 2:0 Výtahy SHS 60'
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
14.09.2017 100,- do 3. kola včetně udělení ČK

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Výtahy SHS 14 5 3 2 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
14/06 19:00 22. FC Habrůvka 5:4 Výtahy SHS
07/06 19:00 21. The Reds "B" 10:4 Výtahy SHS 49' 58'
29/05 19:00 20. Výtahy SHS 4:13 FC Dvorska 3'
10/05 19:00 17. Mediální mrchy 5:2 Výtahy SHS 47'
03/05 19:00 16. Výtahy SHS 0:3 FC Coco Aradza
19/04 19:00 14. Výtahy SHS 1:3 C.F. Relax 58' 58' 58'
07/04 19:15 13. FC Poutník 1552 4:2 Výtahy SHS 57'
03/04 19:00 12. Výtahy SHS 1:10 Amazing FC 20'
23/10 11:00 9. FC Dvorska 2:1 Výtahy SHS 42' 57'
13/10 21:00 7. FC DM Podlahy 7:1 Výtahy SHS
26/09 19:20 5. FC Coco Aradza 1:1 Výtahy SHS
21/09 19:20 4. Výtahy SHS 3:3 Knihovnicka.cz 6'
05/09 19:20 2. Výtahy SHS 1:3 FC Poutník 1552
31/08 19:30 1. Amazing FC 2:1 Výtahy SHS 26'
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
01.05.2017 200,- do 18. kola včetně STOP v 15. kole + podmíněný trest do 18. kola včetně, zákaz výkonu funkce kapitána týmu po dobu trvání podmíněného trestu
27.10.2016 100,- do 10. kola včetně udělení ČK

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Výtahy SHS 20 5 3 1 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
08/06 19:20 24. Výtahy SHS 1:0 FC Coco Aradza
02/06 18:45 23. Dynamo Haná 10:0 Výtahy SHS
25/05 19:20 22. Výtahy SHS 0:4 Renfus Team
12/05 21:00 20. Knihovnicka.cz 6:2 Výtahy SHS
24/04 17:00 18. C.F. Relax 1:1 Výtahy SHS 51'
18/04 19:20 17. Výtahy SHS 2:2 Moravia Brno 47'
13/04 20:40 16. The Reds "B" 4:4 Výtahy SHS
04/04 19:20 15. Výtahy SHS 1:8 Amazing FC 24'
31/03 21:00 14. Estudiantes C.F. 7:1 Výtahy SHS
23/11 19:00 13. FC DM Podlahy 1:4 Výtahy SHS
18/11 18:00 12. Výtahy SHS 8:6 FC Spodek Bohunice 6' 30' 36'
10/11 19:00 11. FC Coco Aradza 1:2 Výtahy SHS 16'
03/11 19:20 10. Výtahy SHS 3:1 Dynamo Haná 40'
20/10 19:20 8. Výtahy SHS 1:4 FCC František Vláčil
05/10 19:00 6. Mediální mrchy 5:1 Výtahy SHS
29/09 20:40 5. Výtahy SHS 5:0 C.F. Relax
22/09 18:45 4. Moravia Brno 0:2 Výtahy SHS 43'
14/09 20:40 3. Výtahy SHS 1:2 The Reds "B"
08/09 20:30 2. Amazing FC 1:2 Výtahy SHS
31/08 20:40 1. Výtahy SHS 1:6 Estudiantes C.F. 26'
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
28.04.2016 100,- do 19. kola včetně udělení ČK

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Výtahy SHS 20 13 5 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
18/06 19:20 25. Vyšší princip 6:2 Výtahy SHS
10/06 18:00 24. Výtahy SHS 4:2 FCC František Vláčil 26' 57' 56'
26/05 19:20 22. Výtahy SHS 3:4 FC Spodek Bohunice 42'
19/05 19:00 21. S.B.S. Bástr 1:5 Výtahy SHS
14/05 19:20 20. Výtahy SHS 3:4 FC Dark Reunion 9' 30'
05/05 19:00 19. Renfus Team 0:2 Výtahy SHS
28/04 19:20 18. Výtahy SHS 3:3 Dynamo Haná 14' 34'
14/04 19:20 16. Výtahy SHS 1:3 Colgate Team
24/11 18:00 13. Knihovnicka.cz 8:1 Výtahy SHS 49'
17/11 20:00 12. Výtahy SHS 0:2 Vyšší princip
12/11 19:30 11. FCC František Vláčil 3:2 Výtahy SHS 31'
05/11 18:30 10. Výtahy SHS 3:1 The Reds "B"
26/10 11:00 9. FC Spodek Bohunice 2:9 Výtahy SHS 8' 21' 49' 18'
22/10 19:00 8. Výtahy SHS 3:2 S.B.S. Bástr 5'
13/10 18:45 7. FC Dark Reunion 3:3 Výtahy SHS 13'
30/09 18:45 5. Dynamo Haná 4:4 Výtahy SHS
24/09 19:00 4. Výtahy SHS 1:1 Leram
15/09 20:30 3. Colgate Team 1:1 Výtahy SHS
08/09 19:00 2. Výtahy SHS 6:0 Last Minute 17' 35'
01/09 19:00 1. FC Coco Aradza 1:2 Výtahy SHS 45'

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Domino 22 15 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/06 20:00 25. The Reds "B" 3:3 Domino 11' 27'
23/06 19:15 26. Domino 7:3 EUROPLOTY "B" 60' 61'
08/06 14:00 24. Domino 5:3 FC Spodek Bohunice 24'
25/05 14:00 22. Domino 1:3 Cordoba 06 "B"
19/05 19:30 21. Renfus Team 6:1 Domino 46'
09/05 18:00 20. Domino 4:0 Rakol Brno 20'
03/05 19:30 19. Palermo 2:4 Domino
27/04 13:00 18. Domino 0:3 Last Minute
23/04 18:45 17. Dynamo Haná 2:5 Domino 20'
16/04 20:30 16. Knihovnicka.cz 4:2 Domino 46'
06/04 11:30 15. Domino 2:4 Colgate Team 53'
02/04 19:00 14. S.B.S. Bástr 2:0 Domino
02/11 15:00 10. Domino 1:3 FC Fénix Brno "B"
26/10 15:00 9. Cordoba 06 "B" 3:2 Domino 44'
20/10 16:00 8. Domino 0:2 Renfus Team
12/10 19:00 7. Rakol Brno 0:2 Domino 33'
05/10 15:00 6. Domino 9:2 Palermo 33' 35'
29/09 18:45 5. Last Minute 0:0 Domino
22/09 16:00 4. Domino 1:0 Dynamo Haná
17/09 18:00 3. Domino 0:9 Knihovnicka.cz
10/09 18:30 2. Colgate Team 1:4 Domino 31' 48'
01/09 18:30 1. Domino 0:6 S.B.S. Bástr

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Domino 9 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
18/06 18:45 25. Sandonorico 2:6 Domino 61'
08/06 16:00 24. Domino 5:2 Palermo 60'
02/06 16:00 23. Last Minute 1:3 Domino
21/05 18:45 21. Dynamo Haná 6:4 Domino 61'
16/05 20:40 20. S.B.S. Bástr 0:4 Domino
04/05 11:00 19. Domino 1:3 Corinto
26/04 19:00 18. Colgate Team 1:2 Domino
23/04 18:00 17. Domino 0:2 Beers United
15/04 18:45 16. EUROPLOTY 7:0 Domino

2010/2011

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Surfin Brno 6 1 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
12/10 20:45 7. Tripoli Brno 13:1 Surfin Brno
04/10 20:45 6. Surfin Brno 6:7 Galaxy Brno
20/09 20:45 4. Surfin Brno 5:3 Pitaval
13/09 20:45 3. Bohunice 30 2:0 Surfin Brno
08/09 20:45 2. Surfin Brno 2:6 RKM Royal Day Brno
29/08 20:30 1. PROTECTION.CZ 7:2 Surfin Brno 13' 8'

2009/2010

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Surfin Brno 18 7 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
06/06 17:15 30. Surfin Brno 5:1 Nedeka Brno
05/06 19:00 29. RKM Royal Day Brno 11:2 Surfin Brno 2'
30/05 19:00 28. Surfin Brno 0:5 Natural 95
23/05 10:30 27. Rebešovice 3:3 Surfin Brno
08/05 20:40 24. Surfin Brno 4:2 INEX-SDA Srbská 6'
03/05 18:45 23. Gioia Brno 15:3 Surfin Brno
26/04 20:40 22. Surfin Brno 3:4 Tripoli Brno
16/04 20:40 21. PROTECTION.CZ 1:3 Surfin Brno 23'
12/04 20:40 20. Surfin Brno 3:10 Cordoba 06
29/03 20:40 18. Surfin Brno 3:9 Bohunice 30 30'
21/03 11:00 17. Orel Bohunice 2:2 Surfin Brno
08/12 18:45 7. Tripoli Brno 14:2 Surfin Brno 3'
16/11 18:30 12. Surfin Brno 3:13 Rebešovice
20/10 18:45 6. Surfin Brno 2:9 PROTECTION.CZ
28/09 20:30 5. Cordoba 06 9:4 Surfin Brno
21/09 18:45 4. Surfin Brno 6:2 Pískovna Černovice 53' 56'
13/09 16:00 3. Bohunice 30 17:0 Surfin Brno
07/09 18:30 2. Surfin Brno 3:4 Orel Bohunice

2008/2009

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Surfin Brno 23 6 3 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
14/06 16:15 30. Nedeka Brno 0:2 Surfin Brno
06/06 20:00 30. Natural 95 7:1 Surfin Brno
31/05 12:00 28. Fischer Cafe 13:1 Surfin Brno
24/05 15:45 15. Surfin Brno 4:1 Cordoba 06
15/05 19:45 25. Surfin Brno 5:3 DROM
10/05 18:15 25. Bookmakers Brno 0:5 Surfin Brno
08/05 16:00 24. Surfin Brno 6:4 Atex Brno
01/05 18:30 21. Surfin Brno 1:2 Hála Team
26/04 16:45 21. Bohunice 30 2:1 Surfin Brno
10/04 20:00 20. United 07 10:4 Surfin Brno
05/04 10:30 18. Surfin Brno 1:5 Star Trac
27/03 18:45 17. RKM Brokers 3:4 Surfin Brno
22/03 10:15 16. Surfin Brno 3:7 Noem Arch Brno 25'
14/12 13:00 4. Surfin Brno 4:4 United 07 46'
06/12 12:00 25. Surfin Brno 3:14 Fischer Cafe 33'
30/11 19:30 14. Hearts of König 3:6 Surfin Brno
01/11 19:30 10. Surfin Brno 3:2 Bookmakers Brno
28/10 13:30 6. Surfin Brno 3:8 Bohunice 30
25/10 18:45 9. Atex Brno 5:6 Surfin Brno 26' 40'
19/10 12:30 8. Surfin Brno 1:0 Natural 95
27/09 12:00 5. Surfin Brno 3:7 Karlsberg C.F.
12/09 20:45 3. Star Trac 2:5 Surfin Brno 48' 58' 26'
31/08 17:30 1. Noem Arch Brno 2:3 Surfin Brno 24'

2007/2008

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Surfin Brno 12 6 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
18/05 20:15 27. Hearts of König 3:7 Surfin Brno 35'
31/03 13:15 25. Surfin Brno 3:1 Star Trac 34' 52' 59'
23/03 11:00 19. Surfin Brno 2:7 RKM Brokers
02/12 13:00 8. Surfin Brno 2:4 United 07
01/12 12:30 13. KMK Dynamo Brno 4:5 Surfin Brno
04/11 09:00 9. Karlsberg C.F. 1:6 Surfin Brno 46'
20/10 09:30 7. Surfin Brno 0:6 Atex Brno
14/10 19:45 6. Star Trac 2:3 Surfin Brno
07/10 13:45 5. Surfin Brno 2:5 Bohunice 30
30/09 10:30 4. RKM Brokers 3:2 Surfin Brno
14/09 18:15 2. Surfin Brno 3:0 Cordoba 06 13'
06/09 16:00 1. Surfin Brno 4:4 DROM 40'

2006/2007

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Surfin Brno 18 14 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
18/03 12:30 23. FC Rom Star 8:4 Surfin Brno 56'
11/03 16:30 22. Surfin Brno 3:0 Bookmakers Brno
04/03 14:00 21. Surfin Brno 2:3 Brücknerovo Béčko
26/02 20:00 20. CEG A 5:5 Surfin Brno 21' 59'
28/01 15:00 10. Surfin Brno 6:6 FC Srbská 9' 34'
03/12 16:00 11. Nedeka Brno 6:1 Surfin Brno 12'
03/12 12:30 14. Surfin Brno 1:4 Café 04
26/11 09:00 13. Surfin Brno 2:2 Bohunice 30 28'
19/11 09:30 12. Hearts of König Surfin Brno
28/10 18:00 9. KMK Dynamo Brno 3:0 Surfin Brno 38'
21/10 16:00 8. Surfin Brno 5:2 Legia Bohunice 32' 17'
12/10 14:30 15. Karlsberg C.F. 6:3 Surfin Brno 15'
01/10 14:30 5. Orel Bohunice 1:5 Surfin Brno
30/09 16:30 18. DROM 11:1 Surfin Brno
24/09 14:00 4. Surfin Brno 1:6 FC Rom Star
17/09 17:00 3. Bookmakers Brno 2:5 Surfin Brno 27' 55' 57'
10/09 10:00 2. Brücknerovo Béčko 2:8 Surfin Brno 51'
03/09 12:00 1. Surfin Brno 6:0 CEG A 56'

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382