BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Svoboda Tomáš
Narozen dne: 29.01.1988

V soutěžích BSMK od: 01.07.2006
Mateřský klub: Corinto (Corinto)
Celkový počet startů BSMK: 128
Celkový počet vstřelených branek: 30
Celkový počet žlutých karet: 10
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Corinto 6 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
10/10 19:00 7. Corinto 3:2 Dynamo Haná
03/10 19:20 6. FCC František Vláčil 10:1 Corinto 46'
26/09 19:00 5. Rebešovice 5:3 Corinto
15/09 21:00 3. FC Fénix Brno 5:1 Corinto
08/09 19:00 2. Corinto 2:6 Cordoba 06 "B"
01/09 18:45 1. Beers United 6:2 Corinto 17'

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Corinto 8 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
01/06 19:00 20. FC Habrůvka 2:1 Corinto
23/05 19:00 19. Corinto 1:6 Šenk okna Raiders
09/05 19:00 17. Corinto 2:5 Vyšší princip
03/05 18:45 16. Fischer Cafe 0:5 Corinto 52'
28/04 20:30 15. Corinto 0:3 Leram
18/04 20:30 14. Corinto 1:5 FC Fénix Brno
11/04 18:45 13. Beers United 5:2 Corinto 4'
06/04 20:30 12. Corinto 1:4 KMK Dynamo Brno
Výtahy SHS 11 3 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/11 19:00 13. FC DM Podlahy 1:4 Výtahy SHS
18/11 18:00 12. Výtahy SHS 8:6 FC Spodek Bohunice 49'
10/11 19:00 11. FC Coco Aradza 1:2 Výtahy SHS
03/11 19:20 10. Výtahy SHS 3:1 Dynamo Haná
27/10 20:45 9. Renfus Team 1:2 Výtahy SHS
20/10 19:20 8. Výtahy SHS 1:4 FCC František Vláčil 49'
29/09 20:40 5. Výtahy SHS 5:0 C.F. Relax
22/09 18:45 4. Moravia Brno 0:2 Výtahy SHS
14/09 20:40 3. Výtahy SHS 1:2 The Reds "B"
08/09 20:30 2. Amazing FC 1:2 Výtahy SHS 51'
31/08 20:40 1. Výtahy SHS 1:6 Estudiantes C.F. 29'

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Výtahy SHS 7 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
26/05 19:20 22. Výtahy SHS 3:4 FC Spodek Bohunice
19/05 19:00 21. S.B.S. Bástr 1:5 Výtahy SHS
14/05 19:20 20. Výtahy SHS 3:4 FC Dark Reunion 55'
05/05 19:00 19. Renfus Team 0:2 Výtahy SHS
28/04 19:20 18. Výtahy SHS 3:3 Dynamo Haná
23/04 20:30 17. Leram 4:5 Výtahy SHS 4'
14/04 19:20 16. Výtahy SHS 1:3 Colgate Team 12'

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Domino 16 2 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 19:15 26. Domino 7:3 EUROPLOTY "B"
19/05 19:30 21. Renfus Team 6:1 Domino
09/05 18:00 20. Domino 4:0 Rakol Brno
03/05 19:30 19. Palermo 2:4 Domino
23/04 18:45 17. Dynamo Haná 2:5 Domino
06/04 11:30 15. Domino 2:4 Colgate Team
02/04 19:00 14. S.B.S. Bástr 2:0 Domino
01/12 18:00 11. FC Spodek Bohunice 4:2 Domino 38' 36'
23/11 13:00 13. EUROPLOTY "B" 7:3 Domino 50'
17/11 15:00 12. Domino 0:2 The Reds "B"
20/10 16:00 8. Domino 0:2 Renfus Team
12/10 19:00 7. Rakol Brno 0:2 Domino
05/10 15:00 6. Domino 9:2 Palermo
29/09 18:45 5. Last Minute 0:0 Domino
17/09 18:00 3. Domino 0:9 Knihovnicka.cz
10/09 18:30 2. Colgate Team 1:4 Domino

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Domino 9 2 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
18/06 18:45 25. Sandonorico 2:6 Domino
08/06 16:00 24. Domino 5:2 Palermo
02/06 16:00 23. Last Minute 1:3 Domino
21/05 18:45 21. Dynamo Haná 6:4 Domino 12'
16/05 20:40 20. S.B.S. Bástr 0:4 Domino
04/05 11:00 19. Domino 1:3 Corinto 7' 60'
23/04 18:00 17. Domino 0:2 Beers United
15/04 18:45 16. EUROPLOTY 7:0 Domino
07/04 15:00 15. Domino 2:2 FC Fénix Brno "B"

2010/2011

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Surfin Brno 4 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
06/11 18:45 11. Colgate Team 13:8 Surfin Brno
12/10 20:45 7. Tripoli Brno 13:1 Surfin Brno
04/10 20:45 6. Surfin Brno 6:7 Galaxy Brno 25'
29/08 20:30 1. PROTECTION.CZ 7:2 Surfin Brno

2009/2010

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Surfin Brno 14 5 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
06/06 17:15 30. Surfin Brno 5:1 Nedeka Brno
05/06 19:00 29. RKM Royal Day Brno 11:2 Surfin Brno
30/05 19:00 28. Surfin Brno 0:5 Natural 95 43'
23/05 10:30 27. Rebešovice 3:3 Surfin Brno
08/05 20:40 24. Surfin Brno 4:2 INEX-SDA Srbská 42'
03/05 18:45 23. Gioia Brno 15:3 Surfin Brno
12/04 20:40 20. Surfin Brno 3:10 Cordoba 06
08/12 18:45 7. Tripoli Brno 14:2 Surfin Brno
22/11 14:30 13. Natural 95 8:2 Surfin Brno
28/09 20:30 5. Cordoba 06 9:4 Surfin Brno 59' 54'
21/09 18:45 4. Surfin Brno 6:2 Pískovna Černovice
13/09 16:00 3. Bohunice 30 17:0 Surfin Brno 38'
07/09 18:30 2. Surfin Brno 3:4 Orel Bohunice 31'
28/08 20:15 1. Atex Brno 3:2 Surfin Brno

2008/2009

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Surfin Brno 22 5 3 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
07/06 10:00 29. Surfin Brno 6:2 Hearts of König
06/06 20:00 30. Natural 95 7:1 Surfin Brno
24/05 15:45 15. Surfin Brno 4:1 Cordoba 06
15/05 19:45 25. Surfin Brno 5:3 DROM
01/05 18:30 21. Surfin Brno 1:2 Hála Team
26/04 16:45 21. Bohunice 30 2:1 Surfin Brno
10/04 20:00 20. United 07 10:4 Surfin Brno
05/04 10:30 18. Surfin Brno 1:5 Star Trac
27/03 18:45 17. RKM Brokers 3:4 Surfin Brno
22/03 10:15 16. Surfin Brno 3:7 Noem Arch Brno
14/12 13:00 4. Surfin Brno 4:4 United 07
06/12 12:00 25. Surfin Brno 3:14 Fischer Cafe
30/11 19:30 14. Hearts of König 3:6 Surfin Brno 60'
15/11 20:45 12. Cordoba 06 6:2 Surfin Brno
01/11 19:30 10. Surfin Brno 3:2 Bookmakers Brno
28/10 13:30 6. Surfin Brno 3:8 Bohunice 30 28'
25/10 18:45 9. Atex Brno 5:6 Surfin Brno 49'
19/10 12:30 8. Surfin Brno 1:0 Natural 95 10'
11/10 09:30 7. Hála Team 2:2 Surfin Brno 15'
27/09 12:00 5. Surfin Brno 3:7 Karlsberg C.F.
12/09 20:45 3. Star Trac 2:5 Surfin Brno 23'
31/08 17:30 1. Noem Arch Brno 2:3 Surfin Brno 15' 56'

2007/2008

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Surfin Brno 14 3 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
18/05 20:15 27. Hearts of König 3:7 Surfin Brno 53'
23/03 11:00 19. Surfin Brno 2:7 RKM Brokers
29/02 19:30 16. DROM 3:6 Surfin Brno 45'
09/12 11:00 14. Sport Centrum Srbská 4:1 Surfin Brno
02/12 13:00 8. Surfin Brno 2:4 United 07
01/12 12:30 13. KMK Dynamo Brno 4:5 Surfin Brno
24/11 11:00 12. Surfin Brno 0:3 Hearts of König
18/11 13:30 14. Fischer Cafe 3:0 Surfin Brno
04/11 09:00 9. Karlsberg C.F. 1:6 Surfin Brno
20/10 09:30 7. Surfin Brno 0:6 Atex Brno
14/10 19:45 6. Star Trac 2:3 Surfin Brno
30/09 10:30 4. RKM Brokers 3:2 Surfin Brno
14/09 18:15 2. Surfin Brno 3:0 Cordoba 06 59' 36'
06/09 16:00 1. Surfin Brno 4:4 DROM

2006/2007

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Surfin Brno 15 3 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
18/03 12:30 23. FC Rom Star 8:4 Surfin Brno
11/03 16:30 22. Surfin Brno 3:0 Bookmakers Brno
04/03 14:00 21. Surfin Brno 2:3 Brücknerovo Béčko
26/02 20:00 20. CEG A 5:5 Surfin Brno 18' 15'
28/01 15:00 10. Surfin Brno 6:6 FC Srbská
03/12 12:30 14. Surfin Brno 1:4 Café 04
26/11 09:00 13. Surfin Brno 2:2 Bohunice 30 27'
19/11 09:30 12. Hearts of König Surfin Brno
28/10 18:00 9. KMK Dynamo Brno 3:0 Surfin Brno
15/10 14:30 7. Natural 95 3:1 Surfin Brno
08/10 16:00 6. Surfin Brno 3:2 Star Trac
01/10 14:30 5. Orel Bohunice 1:5 Surfin Brno 52'
24/09 14:00 4. Surfin Brno 1:6 FC Rom Star
10/09 10:00 2. Brücknerovo Béčko 2:8 Surfin Brno
03/09 12:00 1. Surfin Brno 6:0 CEG A

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382