BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Dess Michal
Narozen dne: 23.04.1985

V soutěžích BSMK od: 01.07.2008
Mateřský klub: The Reds (The Reds "B")
Celkový počet startů BSMK: 207
Celkový počet vstřelených branek: 55
Celkový počet žlutých karet: 2
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds "B" 7 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/11 19:00 11. SeaComp 2:2 The Reds "B"
06/11 20:15 10. The Reds "B" 3:4 Royal Flush
31/10 20:30 9. The Reds "B" 2:4 Rebešovice
20/10 19:30 6. The Reds "B" 2:4 Impérium
02/10 19:00 5. Hooftrimmer Gunners 2:1 The Reds "B"
25/09 20:15 4. The Reds "B" 1:4 FCC František Vláčil
04/09 19:00 1. Cordoba 06 "B" 3:1 The Reds "B"

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds "B" 10 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/06 19:00 24. The Reds "B" 3:3 SeaComp
22/05 19:00 22. The Reds "B" 1:8 MK Slatina Brno
26/04 19:15 19. FC Pivnice u Čápa 4:1 The Reds "B"
10/04 19:00 16. The Reds "B" 4:1 Division-KH
04/04 19:15 15. Colgate Team 1:5 The Reds "B"
27/03 19:00 14. The Reds "B" 6:3 C.F. Relax "B"
05/11 19:00 10. The Reds "B" 0:10 Royal Flush
17/09 18:45 3. Division-KH 2:5 The Reds "B"
10/09 20:30 2. The Reds "B" 0:2 Colgate Team
06/09 18:45 1. C.F. Relax "B" 1:2 The Reds "B"

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds "B" 16 3 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
17/05 20:30 20. The Reds "B" 0:6 Mediální mrchy
11/05 19:00 14. The Reds "B" 0:6 FC DM Podlahy
07/05 21:00 19. Knihovnicka.cz 4:2 The Reds "B" 40'
03/05 20:30 18. The Reds "B" 1:3 Impérium
26/04 20:30 17. Hooftrimmer Gunners 10:0 The Reds "B"
19/04 20:30 16. The Reds "B" 2:0 FC Zebra
09/04 19:00 15. FC Habrůvka 1:4 The Reds "B"
26/11 19:00 13. The Reds "B" 0:5 C.F. Relax
22/11 19:30 12. Amazing FC 3:1 The Reds "B"
15/11 20:30 11. The Reds "B" 3:0 Výtahy SHS 22'
16/10 19:00 7. Mediální mrchy 2:4 The Reds "B"
06/10 19:15 5. Impérium 8:1 The Reds "B"
27/09 20:30 4. The Reds "B" 0:2 Hooftrimmer Gunners
19/09 20:45 3. FC Zebra 1:1 The Reds "B"
10/09 19:00 2. The Reds "B" 4:3 FC Habrůvka 14' 24'
05/09 19:30 1. FC DM Podlahy 10:3 The Reds "B"

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds "B" 18 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/06 20:30 22. Amazing FC 4:1 The Reds "B"
07/06 19:00 21. The Reds "B" 10:4 Výtahy SHS
01/06 20:30 20. The Reds "B" 2:2 SeaComp
31/05 19:00 17. FC Poutník 1552 1:3 The Reds "B"
21/05 19:30 19. Mediální mrchy 3:0 The Reds "B"
15/05 20:30 18. The Reds "B" 3:2 Knihovnicka.cz
27/04 20:30 16. The Reds "B" 0:1 FC Habrůvka
02/04 19:00 12. The Reds "B" 0:4 C.F. Relax
09/11 19:20 11. The Reds "B" 2:2 Amazing FC
31/10 20:40 10. Výtahy SHS 6:1 The Reds "B" 29'
20/10 20:40 8. The Reds "B" 0:0 Mediální mrchy
14/10 19:15 7. Knihovnicka.cz 2:2 The Reds "B"
30/09 19:20 6. The Reds "B" 2:5 FC Poutník 1552
25/09 14:00 5. FC Habrůvka 10:1 The Reds "B"
21/09 20:40 4. The Reds "B" 6:4 FC Dvorska 29'
14/09 16:45 3. FC DM Podlahy 6:6 The Reds "B" 45'
06/09 19:20 2. The Reds "B" 2:2 FC Coco Aradza
30/08 19:00 1. C.F. Relax 2:4 The Reds "B"

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds "B" 23 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/06 19:20 24. The Reds "B" 0:3 Amazing FC
29/05 20:30 23. Estudiantes C.F. 5:1 The Reds "B"
26/05 18:30 21. FC Spodek Bohunice 0:3 The Reds "B"
22/05 18:00 22. The Reds "B" 6:1 FC DM Podlahy 5' 48'
12/05 18:45 26. Moravia Brno 2:2 The Reds "B"
08/05 20:40 20. The Reds "B" 1:5 FC Coco Aradza
05/05 18:45 19. Dynamo Haná 4:0 The Reds "B"
26/04 19:20 18. The Reds "B" 2:2 Renfus Team
18/04 20:40 17. FCC František Vláčil 4:0 The Reds "B"
03/04 20:00 15. Mediální mrchy 1:2 The Reds "B"
27/03 19:20 14. The Reds "B" 2:1 C.F. Relax
22/11 19:20 13. The Reds "B" 1:1 Moravia Brno
19/11 19:30 12. Knihovnicka.cz 4:3 The Reds "B"
11/11 21:00 11. Amazing FC 7:0 The Reds "B"
01/11 19:20 10. The Reds "B" 0:5 Estudiantes C.F.
26/10 20:30 9. FC DM Podlahy 3:1 The Reds "B"
18/10 19:20 8. The Reds "B" 5:12 FC Spodek Bohunice
08/10 20:40 6. The Reds "B" 3:4 Dynamo Haná
29/09 20:45 5. Renfus Team 2:1 The Reds "B"
24/09 20:40 4. The Reds "B" 0:8 FCC František Vláčil
14/09 20:40 3. Výtahy SHS 1:2 The Reds "B"
06/09 19:20 2. The Reds "B" 3:1 Mediální mrchy
31/08 19:00 1. C.F. Relax 4:1 The Reds "B"

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds "B" 19 5 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 20:30 25. The Reds "B" 9:0 FC Coco Aradza
07/06 19:15 24. Vyšší princip 5:2 The Reds "B" 14'
04/06 19:20 23. The Reds "B" 2:7 Výtahy SHS
24/05 19:00 22. The Reds "B" 7:3 S.B.S. Bástr
10/05 18:30 20. The Reds "B" 3:7 Leram
03/05 18:45 19. Last Minute 0:3 The Reds "B" 59'
20/04 19:20 17. FCC František Vláčil 8:2 The Reds "B" 29'
09/04 18:45 15. FC Dark Reunion 4:3 The Reds "B"
30/03 19:20 14. The Reds "B" 1:1 Dynamo Haná
23/11 20:30 13. The Reds "B" 3:5 Colgate Team 45'
17/11 18:00 3. FC Spodek Bohunice 3:8 The Reds "B"
16/11 19:00 12. FC Coco Aradza 1:0 The Reds "B"
09/11 16:30 11. The Reds "B" 1:8 Vyšší princip
19/10 20:30 8. The Reds "B" 4:3 Renfus Team
16/10 20:30 1. Dynamo Haná 9:3 The Reds "B" 60'
11/10 20:00 7. Leram 11:2 The Reds "B"
05/10 18:00 6. The Reds "B" 8:3 Last Minute
29/09 18:00 5. Knihovnicka.cz 3:5 The Reds "B"
07/09 21:00 2. The Reds "B" 1:11 FC Dark Reunion

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 1 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
09/10 19:00 6. SK Retro Brno 3:2 The Reds 21'
The Reds "B" 21 8 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/06 20:00 25. The Reds "B" 3:3 Domino
11/06 19:00 20. The Reds "B" 10:2 FC Spodek Bohunice 44'
10/06 19:30 24. Colgate Team 0:3 The Reds "B"
05/06 19:30 23. The Reds "B" 2:7 S.B.S. Bástr 60'
29/05 18:45 22. EUROPLOTY "B" 3:3 The Reds "B" 40'
25/05 20:15 15. Palermo 0:5 The Reds "B" 40'
08/05 20:30 19. FC Fénix Brno "B" 3:2 The Reds "B"
23/04 20:30 17. Renfus Team 5:2 The Reds "B"
13/04 21:00 16. The Reds "B" 7:6 Rakol Brno
30/03 19:00 14. The Reds "B" 1:2 Last Minute
27/11 19:30 13. The Reds "B" 1:3 Dynamo Haná
17/11 15:00 12. Domino 0:2 The Reds "B"
06/11 20:30 10. S.B.S. Bástr 4:7 The Reds "B" 29'
22/10 19:00 8. Knihovnicka.cz 1:1 The Reds "B"
13/10 15:00 7. FC Spodek Bohunice 1:9 The Reds "B"
10/10 19:00 6. The Reds "B" 1:0 FC Fénix Brno "B"
29/09 13:30 5. Cordoba 06 "B" 3:1 The Reds "B" 38'
25/09 19:30 4. The Reds "B" 0:3 Renfus Team
15/09 20:30 3. Rakol Brno 4:3 The Reds "B" 35' 54'
08/09 20:00 2. The Reds "B" 4:2 Palermo
01/09 18:45 1. Last Minute 1:4 The Reds "B"

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds "B" 23 5 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 17:00 26. Cordoba 06 "B" 4:3 The Reds "B" 53'
13/06 20:40 24. Kašpaři VM 0:2 The Reds "B"
02/06 18:00 23. The Reds "B" 0:0 Estudiantes C.F.
24/05 18:45 22. EUROPLOTY "B" 4:1 The Reds "B"
19/05 19:30 21. The Reds "B" 1:2 Malakes F.C.
16/05 20:00 20. The Reds "B" 2:1 FC Fénix Brno "C" 8'
08/05 19:00 19. KMK Betis United 1:6 The Reds "B"
30/04 18:30 18. The Reds "B" 11:0 Fanatics Brno 41'
21/04 16:30 17. FC Clubwash::Brno 1:14 The Reds "B" 37'
18/04 19:30 16. The Reds "B" 0:3 SK Retro Brno
11/04 19:00 15. SeaComp 2:7 The Reds "B"
07/04 18:00 14. The Reds "B" 6:6 FC Spodek Bohunice
25/11 16:30 13. The Reds "B" 4:2 Cordoba 06 "B"
18/11 19:00 12. FC Rom Star 8:2 The Reds "B"
15/11 18:45 11. The Reds "B" 3:2 Kašpaři VM
28/10 16:30 9. The Reds "B" 2:3 EUROPLOTY "B" 28' 61'
26/10 18:45 6. The Reds "B" 3:2 KMK Betis United
14/10 19:00 7. FC Fénix Brno "C" 1:5 The Reds "B"
30/09 19:00 5. Fanatics Brno 0:5 The Reds "B"
27/09 18:45 4. The Reds "B" 3:1 FC Clubwash::Brno
17/09 18:00 3. SK Retro Brno 2:0 The Reds "B"
13/09 18:45 2. The Reds "B" 1:1 SeaComp
03/09 18:00 1. FC Spodek Bohunice 2:3 The Reds "B"

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Corinto 22 11 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
10/06 18:00 26. Corinto 1:5 The Reds
30/05 18:45 23. Sandonorico 2:1 Corinto
27/05 18:45 24. Corinto 1:2 Colgate Team "B"
20/05 18:00 22. Corinto 0:3 Palermo
13/05 18:45 21. Melchester Rovers 6:1 Corinto
06/05 18:45 20. Corinto 0:1 Last Minute
25/04 18:45 18. Corinto 2:1 Dynamo Haná
15/04 15:00 17. Domino 0:6 Corinto
05/04 18:45 15. Corinto 0:5 Beers United
23/03 18:30 14. FC Fénix Brno "B" 2:4 Corinto 27'
27/11 15:00 13. The Reds 2:3 Corinto
20/11 17:00 12. Corinto 22:0 FC WC 2' 8' 16' 27' 59'
13/11 14:00 11. Colgate Team "B" 0:2 Corinto
06/11 13:30 10. Corinto 2:7 Sandonorico 28'
29/10 19:15 9. Palermo 5:1 Corinto
23/10 12:30 8. Corinto 2:6 Melchester Rovers
16/10 14:45 7. Last Minute 6:3 Corinto 54'
09/10 14:00 6. Corinto 4:1 Tripoli Café Brno "B" 50'
05/10 18:30 5. Dynamo Haná 3:1 Corinto
25/09 13:30 4. Corinto 2:7 Domino 28' 52'
10/09 13:00 2. Beers United 3:0 Corinto
04/09 18:00 1. Corinto 2:3 FC Fénix Brno "B"

2010/2011

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Corinto 23 10 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/06 13:45 26. Tripoli Café Brno "B" 1:9 Corinto 30'
29/05 18:30 25. Corinto 2:3 The Reds 6'
22/05 10:00 24. MOP Brno 3:2 Corinto
15/05 14:00 23. Corinto 4:0 Colgate Team "B"
08/05 16:30 22. Palermo 0:4 Corinto 52'
01/05 16:30 21. Corinto 2:1 Karlsberg C.F. "B"
24/04 14:45 20. FC WC 0:5 Corinto 22' 26'
17/04 16:00 19. Corinto 0:6 Melchester Rovers
08/04 19:00 18. FC Fénix Brno "B" 3:0 Corinto
03/04 19:00 17. Corinto 2:0 Last Minute
27/03 16:30 16. Cordoba 06 "B" 0:2 Corinto
20/03 11:45 15. Corinto 1:2 Domino
13/03 14:00 14. FC Spodek Bohunice 5:4 Corinto 42'
14/11 12:15 11. Corinto 1:1 MOP Brno 3'
12/11 18:45 4. Last Minute 0:2 Corinto
06/11 16:45 10. Colgate Team "B" 2:3 Corinto 42'
31/10 13:45 9. Corinto 1:4 Palermo 18'
17/10 13:00 7. Corinto 17:0 FC WC
10/10 16:30 6. Melchester Rovers 6:1 Corinto
02/10 12:45 5. Corinto 4:0 FC Fénix Brno "B"
19/09 15:30 3. Corinto 0:0 Cordoba 06 "B"
12/09 14:30 2. Domino 2:1 Corinto
05/09 12:30 1. Corinto 2:4 FC Spodek Bohunice 49'

2009/2010

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Corinto 17 7 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
06/06 18:00 26. Rebešovice "B" 6:2 Corinto 42'
22/05 16:15 24. Colgate Team 4:7 Corinto 15'
16/05 15:00 23. Corinto 7:0 FFC Rookies
08/05 14:30 22. FC Omega Brno 0:6 Corinto 6' 18'
25/04 15:00 20. Domino 3:2 Corinto 11'
11/04 18:45 18. Moravia Brno 3:0 Corinto
07/04 18:45 17. Corinto 0:12 Dynamo Haná
27/03 17:45 16. Corinto 4:4 FC Brkábl
06/12 14:45 11. Corinto 0:3 Colgate Team
28/11 09:30 13. Corinto 2:0 Rebešovice "B"
08/11 13:00 10. FFC Rookies 0:8 Corinto 25'
01/11 12:30 9. Corinto 2:1 FC Omega Brno 39'
05/10 17:15 5. Corinto 2:5 Moravia Brno
28/09 18:15 4. Dynamo Haná 2:4 Corinto
19/09 16:00 3. FC Brkábl 5:1 Corinto
12/09 12:45 2. Corinto 0:8 Sandonorico
05/09 16:00 1. Dream Team Kuřim 9:1 Corinto

2008/2009

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Corinto 7 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/05 18:00 18. Corinto 2:6 Galaxy Brno
03/05 14:00 19. Atlantida FC 2:2 Corinto
05/04 12:45 14. FK Serpens 0:1 Corinto
01/04 12:00 16. Corinto 2:0 FFC Rookies
29/03 12:00 13. Corinto 0:1 Last Minute
10/09 18:00 2. Last Minute 7:0 Corinto
02/09 20:00 1. Corinto 0:16 Rebešovice

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382