BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Novotný Jan
Narozen dne: 02.09.1986

V soutěžích BSMK od: 01.07.2008
Mateřský klub: The Reds (The Reds "B")
Celkový počet startů BSMK: 236
Celkový počet vstřelených branek: 30
Celkový počet žlutých karet: 16
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds "B" 9 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/11 19:00 11. SeaComp 2:2 The Reds "B"
06/11 20:15 10. The Reds "B" 3:4 Royal Flush
21/10 19:00 8. The Reds "B" 0:10 MK Slatina Brno
20/10 19:30 6. The Reds "B" 2:4 Impérium
15/10 19:30 7. Los Arbitros 4:4 The Reds "B"
04/10 18:45 3. Estudiantes C.F. 5:0 The Reds "B"
02/10 19:00 5. Hooftrimmer Gunners 2:1 The Reds "B"
25/09 20:15 4. The Reds "B" 1:4 FCC František Vláčil
04/09 19:00 1. Cordoba 06 "B" 3:1 The Reds "B"

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds "B" 10 1 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/05 19:00 26. Bitches 1:3 The Reds "B"
18/04 21:00 17. Estudiantes C.F. 4:3 The Reds "B"
04/04 19:15 15. Colgate Team 1:5 The Reds "B" 56'
05/11 19:00 10. The Reds "B" 0:10 Royal Flush
29/10 19:00 9. MK Slatina Brno 3:3 The Reds "B"
23/10 19:00 8. The Reds "B" 12:0 FC Rom Star
16/10 19:00 7. FC Rebels 1:3 The Reds "B" 12'
04/10 19:00 5. FC Habrůvka 3:6 The Reds "B"
17/09 18:45 3. Division-KH 2:5 The Reds "B"
10/09 20:30 2. The Reds "B" 0:2 Colgate Team 37'

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 8 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
28/11 19:00 13. The Reds 1:7 Beers United
13/11 19:00 11. Šenk okna Raiders 4:1 The Reds
06/11 19:00 10. The Reds 6:0 Rebešovice
30/10 21:00 9. KMK Dynamo Brno 2:2 The Reds
06/10 17:00 5. FC Dvorska 1:2 The Reds
18/09 19:30 3. Estudiantes C.F. 3:5 The Reds
12/09 18:30 2. The Reds 2:4 Dynamo Haná
04/09 18:15 1. Cordoba 06 "B" 1:3 The Reds
The Reds "B" 19 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
11/06 19:00 24. Výtahy SHS 8:3 The Reds "B" 13'
30/05 19:00 22. The Reds "B" 0:2 SeaComp
17/05 20:30 20. The Reds "B" 0:6 Mediální mrchy
11/05 19:00 14. The Reds "B" 0:6 FC DM Podlahy
03/05 20:30 18. The Reds "B" 1:3 Impérium
26/04 20:30 17. Hooftrimmer Gunners 10:0 The Reds "B"
19/04 20:30 16. The Reds "B" 2:0 FC Zebra
09/04 19:00 15. FC Habrůvka 1:4 The Reds "B"
26/11 19:00 13. The Reds "B" 0:5 C.F. Relax
22/11 19:30 12. Amazing FC 3:1 The Reds "B"
15/11 20:30 11. The Reds "B" 3:0 Výtahy SHS
27/10 19:15 9. SeaComp 0:2 The Reds "B"
26/10 19:00 8. The Reds "B" 1:2 Renfus Team
16/10 19:00 7. Mediální mrchy 2:4 The Reds "B"
06/10 19:15 5. Impérium 8:1 The Reds "B"
27/09 20:30 4. The Reds "B" 0:2 Hooftrimmer Gunners
19/09 20:45 3. FC Zebra 1:1 The Reds "B"
10/09 19:00 2. The Reds "B" 4:3 FC Habrůvka
05/09 19:30 1. FC DM Podlahy 10:3 The Reds "B"

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 3 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/05 21:00 19. FC Fénix Brno 1:5 The Reds
10/04 20:30 13. The Reds 1:9 Estudiantes C.F.
31/10 19:20 10. The Reds 2:2 Rebešovice
The Reds "B" 18 1 4 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/06 20:30 22. Amazing FC 4:1 The Reds "B"
21/05 19:30 19. Mediální mrchy 3:0 The Reds "B" 52'
15/05 20:30 18. The Reds "B" 3:2 Knihovnicka.cz
27/04 20:30 16. The Reds "B" 0:1 FC Habrůvka
23/04 10:30 15. FC Dvorska 11:2 The Reds "B"
20/04 19:00 14. The Reds "B" 4:9 FC DM Podlahy
13/04 19:00 13. FC Coco Aradza 0:0 The Reds "B" 18'
02/04 19:00 12. The Reds "B" 0:4 C.F. Relax
09/11 19:20 11. The Reds "B" 2:2 Amazing FC
31/10 20:40 10. Výtahy SHS 6:1 The Reds "B"
25/10 19:20 9. SeaComp 5:1 The Reds "B"
20/10 20:40 8. The Reds "B" 0:0 Mediální mrchy
30/09 19:20 6. The Reds "B" 2:5 FC Poutník 1552 11'
25/09 14:00 5. FC Habrůvka 10:1 The Reds "B" 52'
21/09 20:40 4. The Reds "B" 6:4 FC Dvorska 7'
14/09 16:45 3. FC DM Podlahy 6:6 The Reds "B" 44'
06/09 19:20 2. The Reds "B" 2:2 FC Coco Aradza
30/08 19:00 1. C.F. Relax 2:4 The Reds "B"

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 3 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
29/04 18:30 16. FC Habrůvka 2:4 The Reds
05/10 18:45 6. Rebešovice 4:5 The Reds
03/09 20:40 1. The Reds 4:2 Fischer Cafe
The Reds "B" 25 3 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/06 19:20 25. The Reds "B" 0:2 Knihovnicka.cz
05/06 19:20 24. The Reds "B" 0:3 Amazing FC
29/05 20:30 23. Estudiantes C.F. 5:1 The Reds "B"
26/05 18:30 21. FC Spodek Bohunice 0:3 The Reds "B" 56'
22/05 18:00 22. The Reds "B" 6:1 FC DM Podlahy 28'
12/05 18:45 26. Moravia Brno 2:2 The Reds "B"
08/05 20:40 20. The Reds "B" 1:5 FC Coco Aradza
05/05 18:45 19. Dynamo Haná 4:0 The Reds "B"
26/04 19:20 18. The Reds "B" 2:2 Renfus Team
13/04 20:40 16. The Reds "B" 4:4 Výtahy SHS
03/04 20:00 15. Mediální mrchy 1:2 The Reds "B"
27/03 19:20 14. The Reds "B" 2:1 C.F. Relax
30/11 19:00 7. FC Coco Aradza 4:5 The Reds "B"
22/11 19:20 13. The Reds "B" 1:1 Moravia Brno
19/11 19:30 12. Knihovnicka.cz 4:3 The Reds "B"
11/11 21:00 11. Amazing FC 7:0 The Reds "B" 54'
01/11 19:20 10. The Reds "B" 0:5 Estudiantes C.F.
26/10 20:30 9. FC DM Podlahy 3:1 The Reds "B"
18/10 19:20 8. The Reds "B" 5:12 FC Spodek Bohunice 36'
08/10 20:40 6. The Reds "B" 3:4 Dynamo Haná
29/09 20:45 5. Renfus Team 2:1 The Reds "B"
24/09 20:40 4. The Reds "B" 0:8 FCC František Vláčil
14/09 20:40 3. Výtahy SHS 1:2 The Reds "B"
06/09 19:20 2. The Reds "B" 3:1 Mediální mrchy
31/08 19:00 1. C.F. Relax 4:1 The Reds "B"

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 4 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/06 19:20 22. The Reds 7:1 FC Poutník 1552
22/06 18:30 19. Rebešovice 7:2 The Reds
18/06 20:30 21. Šenk okna Raiders 6:3 The Reds
07/09 19:30 2. The Reds 1:1 Fischer Cafe
The Reds "B" 26 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
24/06 19:20 26. Colgate Team 2:7 The Reds "B"
23/06 20:30 25. The Reds "B" 9:0 FC Coco Aradza
07/06 19:15 24. Vyšší princip 5:2 The Reds "B"
04/06 19:20 23. The Reds "B" 2:7 Výtahy SHS
24/05 19:00 22. The Reds "B" 7:3 S.B.S. Bástr
20/05 19:30 21. Renfus Team 1:1 The Reds "B"
10/05 18:30 20. The Reds "B" 3:7 Leram
03/05 18:45 19. Last Minute 0:3 The Reds "B"
26/04 19:00 18. The Reds "B" 8:4 Knihovnicka.cz
20/04 19:20 17. FCC František Vláčil 8:2 The Reds "B"
12/04 19:00 16. The Reds "B" 1:4 FC Spodek Bohunice
09/04 18:45 15. FC Dark Reunion 4:3 The Reds "B"
30/03 19:20 14. The Reds "B" 1:1 Dynamo Haná
23/11 20:30 13. The Reds "B" 3:5 Colgate Team
17/11 18:00 3. FC Spodek Bohunice 3:8 The Reds "B"
16/11 19:00 12. FC Coco Aradza 1:0 The Reds "B"
09/11 16:30 11. The Reds "B" 1:8 Vyšší princip
05/11 18:30 10. Výtahy SHS 3:1 The Reds "B"
27/10 19:00 9. S.B.S. Bástr 0:4 The Reds "B"
19/10 20:30 8. The Reds "B" 4:3 Renfus Team
16/10 20:30 1. Dynamo Haná 9:3 The Reds "B" 55'
11/10 20:00 7. Leram 11:2 The Reds "B"
05/10 18:00 6. The Reds "B" 8:3 Last Minute
29/09 18:00 5. Knihovnicka.cz 3:5 The Reds "B"
21/09 21:00 4. The Reds "B" 2:7 FCC František Vláčil
07/09 21:00 2. The Reds "B" 1:11 FC Dark Reunion

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 1 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
09/06 18:45 20. Corinto 1:6 The Reds
The Reds "B" 24 3 5 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/06 20:00 25. The Reds "B" 3:3 Domino
23/06 18:45 26. Dynamo Haná 1:2 The Reds "B"
11/06 19:00 20. The Reds "B" 10:2 FC Spodek Bohunice 39'
10/06 19:30 24. Colgate Team 0:3 The Reds "B"
05/06 19:30 23. The Reds "B" 2:7 S.B.S. Bástr
25/05 20:15 15. Palermo 0:5 The Reds "B"
22/05 19:00 21. The Reds "B" 1:4 Knihovnicka.cz 12'
08/05 20:30 19. FC Fénix Brno "B" 3:2 The Reds "B"
26/04 19:00 18. The Reds "B" 4:2 Cordoba 06 "B"
23/04 20:30 17. Renfus Team 5:2 The Reds "B" 43'
13/04 21:00 16. The Reds "B" 7:6 Rakol Brno 10'
30/03 19:00 14. The Reds "B" 1:2 Last Minute
27/11 19:30 13. The Reds "B" 1:3 Dynamo Haná
17/11 15:00 12. Domino 0:2 The Reds "B" 25'
13/11 19:30 11. The Reds "B" 0:4 Colgate Team
06/11 20:30 10. S.B.S. Bástr 4:7 The Reds "B"
28/10 19:30 9. The Reds "B" 4:0 EUROPLOTY "B"
22/10 19:00 8. Knihovnicka.cz 1:1 The Reds "B"
13/10 15:00 7. FC Spodek Bohunice 1:9 The Reds "B" 3' 53'
10/10 19:00 6. The Reds "B" 1:0 FC Fénix Brno "B" 49'
29/09 13:30 5. Cordoba 06 "B" 3:1 The Reds "B"
15/09 20:30 3. Rakol Brno 4:3 The Reds "B"
08/09 20:00 2. The Reds "B" 4:2 Palermo
01/09 18:45 1. Last Minute 1:4 The Reds "B"

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds "B" 23 2 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 17:00 26. Cordoba 06 "B" 4:3 The Reds "B"
16/06 17:00 25. The Reds "B" 3:5 FC Rom Star
13/06 20:40 24. Kašpaři VM 0:2 The Reds "B" 25'
02/06 18:00 23. The Reds "B" 0:0 Estudiantes C.F.
24/05 18:45 22. EUROPLOTY "B" 4:1 The Reds "B" 17'
19/05 19:30 21. The Reds "B" 1:2 Malakes F.C.
16/05 20:00 20. The Reds "B" 2:1 FC Fénix Brno "C"
08/05 19:00 19. KMK Betis United 1:6 The Reds "B"
30/04 18:30 18. The Reds "B" 11:0 Fanatics Brno
21/04 16:30 17. FC Clubwash::Brno 1:14 The Reds "B"
18/04 19:30 16. The Reds "B" 0:3 SK Retro Brno
11/04 19:00 15. SeaComp 2:7 The Reds "B"
07/04 18:00 14. The Reds "B" 6:6 FC Spodek Bohunice
05/11 19:10 10. Estudiantes C.F. 0:4 The Reds "B"
28/10 16:30 9. The Reds "B" 2:3 EUROPLOTY "B" 56'
26/10 18:45 6. The Reds "B" 3:2 KMK Betis United
20/10 19:10 8. Malakes F.C. 1:1 The Reds "B"
14/10 19:00 7. FC Fénix Brno "C" 1:5 The Reds "B"
30/09 19:00 5. Fanatics Brno 0:5 The Reds "B"
27/09 18:45 4. The Reds "B" 3:1 FC Clubwash::Brno
17/09 18:00 3. SK Retro Brno 2:0 The Reds "B"
13/09 18:45 2. The Reds "B" 1:1 SeaComp
03/09 18:00 1. FC Spodek Bohunice 2:3 The Reds "B" 40'

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Corinto 16 4 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
10/06 18:00 26. Corinto 1:5 The Reds
03/06 17:00 25. FC WC 0:20 Corinto 31'
30/05 18:45 23. Sandonorico 2:1 Corinto
27/05 18:45 24. Corinto 1:2 Colgate Team "B"
20/05 18:00 22. Corinto 0:3 Palermo
13/05 18:45 21. Melchester Rovers 6:1 Corinto
06/05 18:45 20. Corinto 0:1 Last Minute
25/04 18:45 18. Corinto 2:1 Dynamo Haná
15/04 15:00 17. Domino 0:6 Corinto
05/04 18:45 15. Corinto 0:5 Beers United
23/03 18:30 14. FC Fénix Brno "B" 2:4 Corinto
16/10 14:45 7. Last Minute 6:3 Corinto 29'
09/10 14:00 6. Corinto 4:1 Tripoli Café Brno "B" 29' 48'
05/10 18:30 5. Dynamo Haná 3:1 Corinto
10/09 13:00 2. Beers United 3:0 Corinto
04/09 18:00 1. Corinto 2:3 FC Fénix Brno "B"

2010/2011

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Corinto 20 6 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/06 13:45 26. Tripoli Café Brno "B" 1:9 Corinto 37'
29/05 18:30 25. Corinto 2:3 The Reds
22/05 10:00 24. MOP Brno 3:2 Corinto 46' 7'
08/05 16:30 22. Palermo 0:4 Corinto 8'
17/04 16:00 19. Corinto 0:6 Melchester Rovers
03/04 19:00 17. Corinto 2:0 Last Minute
27/03 16:30 16. Cordoba 06 "B" 0:2 Corinto 62'
20/03 11:45 15. Corinto 1:2 Domino
13/03 14:00 14. FC Spodek Bohunice 5:4 Corinto
20/11 13:30 12. The Reds 3:2 Corinto
14/11 12:15 11. Corinto 1:1 MOP Brno
12/11 18:45 4. Last Minute 0:2 Corinto
06/11 16:45 10. Colgate Team "B" 2:3 Corinto
31/10 13:45 9. Corinto 1:4 Palermo
24/10 13:00 8. Karlsberg C.F. "B" 7:4 Corinto
17/10 13:00 7. Corinto 17:0 FC WC 52' 60'
02/10 12:45 5. Corinto 4:0 FC Fénix Brno "B"
19/09 15:30 3. Corinto 0:0 Cordoba 06 "B"
12/09 14:30 2. Domino 2:1 Corinto
05/09 12:30 1. Corinto 2:4 FC Spodek Bohunice

2009/2010

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Corinto 17 7 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
06/06 18:00 26. Rebešovice "B" 6:2 Corinto
22/05 16:15 24. Colgate Team 4:7 Corinto 7' 21'
16/05 15:00 23. Corinto 7:0 FFC Rookies
08/05 14:30 22. FC Omega Brno 0:6 Corinto 4' 49'
03/05 18:45 21. Corinto 0:6 Renfus Team
25/04 15:00 20. Domino 3:2 Corinto 45'
17/04 18:30 19. Corinto 2:5 Hearts of König
11/04 18:45 18. Moravia Brno 3:0 Corinto
07/04 18:45 17. Corinto 0:12 Dynamo Haná
27/03 17:45 16. Corinto 4:4 FC Brkábl
06/12 14:45 11. Corinto 0:3 Colgate Team
28/11 09:30 13. Corinto 2:0 Rebešovice "B" 22'
01/11 12:30 9. Corinto 2:1 FC Omega Brno
05/10 17:15 5. Corinto 2:5 Moravia Brno
28/09 18:15 4. Dynamo Haná 2:4 Corinto
19/09 16:00 3. FC Brkábl 5:1 Corinto 14'
12/09 12:45 2. Corinto 0:8 Sandonorico

2008/2009

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Corinto 10 1 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/05 18:00 18. Corinto 2:6 Galaxy Brno
11/05 18:45 21. Moravia Brno 3:0 Corinto
08/05 12:15 20. Corinto 3:3 Orel Bohunice 35'
03/05 14:00 19. Atlantida FC 2:2 Corinto
26/04 13:30 17. Legia Bohunice 4:0 Corinto 50'
05/04 12:45 14. FK Serpens 0:1 Corinto
01/04 12:00 16. Corinto 2:0 FFC Rookies
29/03 12:00 13. Corinto 0:1 Last Minute
10/09 18:00 2. Last Minute 7:0 Corinto
02/09 20:00 1. Corinto 0:16 Rebešovice

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382