BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Brada Lukáš
Narozen dne: 23.05.1987

V soutěžích BSMK od: 01.08.2009
Mateřský klub: Gunners Brno (Gunners Brno)
Celkový počet startů BSMK: 179
Celkový počet vstřelených branek: 24
Celkový počet žlutých karet: 1
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Fénix Brno 8 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/06 19:30 23. FC Fénix Brno 1:3 Estudiantes C.F.
16/04 21:00 16. KMK Dynamo Brno 3:3 FC Fénix Brno
12/04 21:00 15. FC Fénix Brno 6:1 FCC František Vláčil
19/10 21:00 7. FC Fénix Brno 0:3 Beers United
05/10 21:00 5. FC Fénix Brno 1:7 Šenk okna Raiders
17/09 21:00 3. FC Fénix Brno 1:6 KMK Dynamo Brno
11/09 20:30 2. FCC František Vláčil 0:2 FC Fénix Brno
31/08 21:00 1. FC Fénix Brno 3:2 FC Poutník 1552
Gunners Brno 9 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
04/06 19:00 23. Gunners Brno 8:1 FC Zebra
10/05 20:30 19. Gunners Brno 4:2 UniStars Brno
26/04 20:30 17. Gunners Brno 10:0 The Reds "B"
17/04 20:45 16. SeaComp 0:11 Gunners Brno
11/04 19:30 15. Gunners Brno 4:3 Renfus Team
03/11 20:30 10. FC Zebra 1:2 Gunners Brno
27/09 20:30 4. The Reds "B" 0:2 Gunners Brno
13/09 19:00 2. Renfus Team 1:1 Gunners Brno
06/09 19:30 1. Gunners Brno 2:1 Mediální mrchy

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Fénix Brno 4 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
03/11 21:00 10. FC Fénix Brno 6:2 Cordoba 06 "B"
27/10 21:00 9. FC Fénix Brno 2:4 Beers United
10/10 21:00 7. FC Fénix Brno 5:2 KMK Dynamo Brno
29/09 21:00 5. FC Fénix Brno 3:1 Estudiantes C.F.
Gunners Brno 16 4 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
11/06 16:30 22. FC Rom Star 3:5 Gunners Brno 57'
02/06 19:00 21. Gunners Brno 10:2 FC Kalinka Bohunice
24/05 20:30 19. Gunners Brno 4:2 Colgate Team
14/05 19:00 18. C.F. Relax "B" 2:3 Gunners Brno 54'
10/05 19:00 17. Gunners Brno 5:0 Royal Flush
21/04 19:00 15. Gunners Brno 10:0 Palermo
18/04 21:00 14. Moravia Brno 0:3 Gunners Brno
12/04 19:30 13. Gunners Brno 11:3 S.B.S. Bástr
31/03 20:00 12. Gunners Brno 9:0 FC Zebra
09/11 19:30 11. Gunners Brno 7:3 FC Rom Star
30/10 18:45 10. FC Kalinka Bohunice 3:7 Gunners Brno
26/10 21:00 9. Gunners Brno 4:1 Division-KH
20/10 20:40 8. Colgate Team 2:4 Gunners Brno
04/10 21:00 6. Royal Flush 1:7 Gunners Brno
26/09 20:30 5. Gunners Brno 0:1 Renfus Team
18/09 17:30 4. Palermo 0:12 Gunners Brno 34' 38'

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Fénix Brno 7 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
09/11 20:45 11. FC Fénix Brno 1:0 KMK Dynamo Brno
05/11 20:40 10. The Reds 6:2 FC Fénix Brno
15/10 21:00 7. FC Fénix Brno 7:1 Šenk okna Raiders
24/09 19:30 4. Fischer Cafe 2:3 FC Fénix Brno
15/09 20:45 3. FC Fénix Brno 3:4 Corinto Blues 47'
06/09 20:00 2. Leram 4:0 FC Fénix Brno
03/09 18:45 1. Beers United 4:1 FC Fénix Brno
Gunners Brno 11 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
26/11 19:20 13. Gunners Brno 0:1 Division-KH
16/11 20:45 12. FC Zebra 4:3 Gunners Brno
11/11 19:20 11. Gunners Brno 3:1 Colgate Team
23/10 19:20 9. Gunners Brno 1:0 Palermo
11/10 17:30 7. C.F. Relax "B" 2:7 Gunners Brno
06/10 19:20 6. Gunners Brno 2:5 S.B.S. Bástr
25/09 19:15 5. FC Poutník 1552 11:3 Gunners Brno
22/09 20:40 4. Gunners Brno 4:3 Royal Flush
13/09 18:00 3. FC Dvorska 2:1 Gunners Brno
10/09 19:20 2. Gunners Brno 3:0 SeaComp
29/08 19:00 1. FC Rom Star 5:3 Gunners Brno

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Fénix Brno "B" 17 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/06 20:30 22. FC Fénix Brno "B" 0:3 Fischer Cafe
07/06 20:30 20. The Reds 1:5 FC Fénix Brno "B"
04/06 19:00 19. FC Fénix Brno "B" 2:2 Corinto Blues
21/05 20:30 17. FC Fénix Brno "B" 4:0 C.F. Relax
07/05 20:30 15. FC Fénix Brno "B" 0:4 Šenk okna Raiders
27/04 18:30 14. Rebešovice 2:0 FC Fénix Brno "B"
23/04 19:00 13. FC Fénix Brno "B" 7:2 Moravia Brno 34'
13/04 21:00 12. KMK Dynamo Brno 4:0 FC Fénix Brno "B"
06/11 20:30 10. FC Fénix Brno "B" 1:1 FC Poutník 1552
30/10 20:30 9. FC Fénix Brno "B" 2:3 The Reds
20/10 20:30 8. Corinto Blues 3:2 FC Fénix Brno "B"
08/10 21:00 6. C.F. Relax 2:3 FC Fénix Brno "B"
02/10 20:30 5. FC Fénix Brno "B" 3:3 Beers United
22/09 19:00 4. Šenk okna Raiders 3:1 FC Fénix Brno "B"
18/09 21:00 3. FC Fénix Brno "B" 1:3 Rebešovice
11/09 21:00 1. FC Fénix Brno "B" 5:0 KMK Dynamo Brno
09/09 18:45 2. Moravia Brno 0:0 FC Fénix Brno "B"

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Fénix Brno 1 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
12/09 19:30 2. FC Fénix Brno 3:4 RKM Royal Day Brno
FC Fénix Brno "B" 20 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
26/06 20:30 26. Palermo 2:2 FC Fénix Brno "B" 19'
19/06 20:30 25. FC Fénix Brno "B" 3:4 Last Minute
12/06 18:45 24. Dynamo Haná 5:4 FC Fénix Brno "B"
04/06 19:00 23. FC Fénix Brno "B" 11:2 Domino
21/05 20:30 21. FC Fénix Brno "B" 5:1 S.B.S. Bástr
08/05 20:30 19. FC Fénix Brno "B" 3:2 The Reds "B"
26/04 15:30 18. FC Spodek Bohunice 2:6 FC Fénix Brno "B"
24/04 19:00 17. FC Fénix Brno "B" 5:2 Knihovnicka.cz
09/04 19:00 15. Renfus Team 1:4 FC Fénix Brno "B"
03/04 20:30 14. FC Fénix Brno "B" 8:2 Rakol Brno
28/11 19:00 13. FC Fénix Brno "B" 5:2 Palermo
16/11 18:45 12. Last Minute 0:3 FC Fénix Brno "B"
02/11 15:00 10. Domino 1:3 FC Fénix Brno "B"
24/10 20:30 2. FC Fénix Brno "B" 2:3 Renfus Team
22/10 19:00 8. S.B.S. Bástr 0:1 FC Fénix Brno "B"
10/10 19:00 6. The Reds "B" 1:0 FC Fénix Brno "B"
03/10 19:00 5. FC Fénix Brno "B" 1:2 FC Spodek Bohunice
26/09 20:30 4. Knihovnicka.cz 1:0 FC Fénix Brno "B"
14/09 16:00 3. Cordoba 06 "B" 2:0 FC Fénix Brno "B"
05/09 20:00 1. Rakol Brno 0:3 FC Fénix Brno "B"

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Fénix Brno "B" 2 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
07/04 15:00 15. Domino 2:2 FC Fénix Brno "B"
22/10 19:10 8. FC Fénix Brno "B" 10:1 SSC Brno 38'
FC Fénix Brno "C" 25 4 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 16:00 26. FC Spodek Bohunice 5:1 FC Fénix Brno "C" 44'
19/06 19:00 25. FC Fénix Brno "C" 4:0 Cordoba 06 "B"
09/06 19:00 24. FC Rom Star 3:5 FC Fénix Brno "C" 10'
05/06 19:00 23. FC Fénix Brno "C" 5:3 Kašpaři VM
27/05 19:00 22. Estudiantes C.F. 2:4 FC Fénix Brno "C"
22/05 20:30 21. FC Fénix Brno "C" 3:5 EUROPLOTY "B"
16/05 20:00 20. The Reds "B" 2:1 FC Fénix Brno "C"
08/05 20:15 19. FC Fénix Brno "C" 3:3 Malakes F.C.
01/05 20:00 18. FC Fénix Brno "C" 4:0 KMK Betis United
21/04 18:00 17. Fanatics Brno 1:17 FC Fénix Brno "C" 30'
17/04 19:00 16. FC Fénix Brno "C" 10:2 FC Clubwash::Brno
10/04 19:00 15. SK Retro Brno 5:1 FC Fénix Brno "C"
03/04 19:00 14. FC Fénix Brno "C" 4:1 SeaComp
25/11 17:00 13. FC Fénix Brno "C" 9:4 FC Spodek Bohunice
18/11 14:00 12. Cordoba 06 "B" 2:2 FC Fénix Brno "C"
10/11 19:30 11. FC Fénix Brno "C" 10:3 FC Rom Star
08/11 20:40 10. Kašpaři VM 0:0 FC Fénix Brno "C"
28/10 18:00 9. FC Fénix Brno "C" 4:2 Estudiantes C.F.
23/10 18:45 8. EUROPLOTY "B" 5:3 FC Fénix Brno "C"
14/10 19:00 7. FC Fénix Brno "C" 1:5 The Reds "B"
07/10 19:10 6. Malakes F.C. 5:2 FC Fénix Brno "C" 51'
25/09 19:00 4. FC Fénix Brno "C" 2:1 Fanatics Brno
19/09 18:00 3. FC Clubwash::Brno 0:1 FC Fénix Brno "C"
10/09 18:00 2. FC Fénix Brno "C" 0:7 SK Retro Brno
03/09 19:30 1. SeaComp 1:2 FC Fénix Brno "C"

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Fénix Brno 1 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
19/10 18:30 7. Renfus Team 2:1 FC Fénix Brno
FC Fénix Brno "B" 18 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
12/06 18:45 26. Beers United 3:3 FC Fénix Brno "B"
27/05 18:45 24. FC Fénix Brno "B" 4:4 The Reds
26/05 18:00 23. FC WC 0:8 FC Fénix Brno "B"
18/05 17:00 22. FC Fénix Brno "B" 4:1 Colgate Team "B" 22'
06/05 18:45 20. FC Fénix Brno "B" 0:0 Palermo
27/04 19:00 19. Melchester Rovers 2:4 FC Fénix Brno "B"
22/04 17:00 18. FC Fénix Brno "B" 1:2 Last Minute
15/04 18:45 17. Tripoli Café Brno "B" 1:6 FC Fénix Brno "B" 20'
10/04 21:00 16. FC Fénix Brno "B" 1:4 Dynamo Haná
01/04 15:00 15. Domino 0:2 FC Fénix Brno "B"
23/03 18:30 14. FC Fénix Brno "B" 2:4 Corinto Blues
31/10 18:00 9. Colgate Team "B" 3:4 FC Fénix Brno "B"
21/10 19:00 8. FC Fénix Brno "B" 4:2 Sandonorico
14/10 19:30 7. Palermo 2:7 FC Fénix Brno "B"
07/10 18:00 6. FC Fénix Brno "B" 1:8 Melchester Rovers
23/09 17:00 4. FC Fénix Brno "B" 3:1 Tripoli Café Brno "B"
20/09 18:45 3. Dynamo Haná 1:0 FC Fénix Brno "B"
09/09 18:00 2. FC Fénix Brno "B" 1:5 Domino

2010/2011

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Fénix Brno "B" 23 7 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
03/06 18:00 26. FC Fénix Brno "B" 3:5 Karlsberg C.F. "B"
02/06 18:45 13. Karlsberg C.F. "B" 5:3 FC Fénix Brno "B"
20/05 18:00 24. FC Fénix Brno "B" 3:5 Last Minute
07/05 19:00 12. FC Fénix Brno "B" 0:13 Melchester Rovers
06/05 19:00 22. FC Fénix Brno "B" 1:4 Tripoli Café Brno "B" 16'
04/05 19:45 15. FC Fénix Brno "B" 1:9 The Reds
30/04 10:00 21. MOP Brno 5:1 FC Fénix Brno "B"
22/04 18:00 20. FC Fénix Brno "B" 1:5 Palermo
15/04 17:00 19. FC WC 4:6 FC Fénix Brno "B"
08/04 19:00 18. FC Fénix Brno "B" 3:0 Corinto Blues 10' 24' 36'
01/04 18:30 17. FC Fénix Brno "B" 5:1 Cordoba 06 "B"
26/03 11:30 16. FC Spodek Bohunice 4:2 FC Fénix Brno "B" 53'
13/03 16:30 14. Colgate Team "B" 2:2 FC Fénix Brno "B"
05/11 19:15 10. FC Fénix Brno "B" 4:5 Domino 20'
31/10 16:30 9. Tripoli Café Brno "B" 1:3 FC Fénix Brno "B"
22/10 20:45 8. FC Fénix Brno "B" 2:2 MOP Brno
15/10 18:00 7. Palermo 1:4 FC Fénix Brno "B" 38'
08/10 18:00 6. FC Fénix Brno "B" 3:1 FC WC
02/10 12:45 5. Corinto Blues 4:0 FC Fénix Brno "B"
24/09 20:45 4. Cordoba 06 "B" 6:0 FC Fénix Brno "B"
17/09 18:15 3. FC Fénix Brno "B" 2:0 FC Spodek Bohunice 60'
10/09 18:45 2. The Reds 7:2 FC Fénix Brno "B"
03/09 20:30 1. FC Fénix Brno "B" 2:7 Colgate Team "B"

2009/2010

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Omega Brno 17 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
08/06 18:00 26. FC Omega Brno 1:6 Renfus Team 12'
29/05 11:15 25. Domino 5:1 FC Omega Brno
08/05 14:30 22. FC Omega Brno 0:6 Corinto Blues
01/05 11:15 21. FC Brkábl 2:1 FC Omega Brno 1'
24/04 15:00 20. FC Omega Brno 1:3 Sandonorico
10/04 14:00 18. FC Omega Brno 1:5 Rebešovice "B"
30/11 18:30 13. Renfus Team 6:2 FC Omega Brno
14/11 18:45 11. Hearts of König 6:1 FC Omega Brno
08/11 14:45 10. FC Omega Brno 1:9 Moravia Brno
01/11 12:30 9. Corinto Blues 2:1 FC Omega Brno
17/10 10:00 7. Sandonorico 4:1 FC Omega Brno
10/10 11:45 6. FC Omega Brno 0:5 Dream Team Kuřim
03/10 20:30 5. Rebešovice "B" 5:1 FC Omega Brno
28/09 16:00 4. FC Omega Brno 0:5 Pitaval
19/09 10:00 3. Colgate Team 2:2 FC Omega Brno 55'
11/09 16:45 2. FC Omega Brno 7:0 FFC Rookies
07/09 18:30 1. FC Omega Brno 0:1 Dynamo Haná

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382