BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Losenický Robin
Narozen dne: 12.04.1993

V soutěžích BSMK od: 01.07.2008
Mateřský klub: Vyšší princip (Vyšší princip)
Celkový počet startů BSMK: 151
Celkový počet vstřelených branek: 93
Celkový počet žlutých karet: 8
Celkový počet červených karet: 1
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Vyšší princip 8 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/11 20:30 9. Vyšší princip 6:1 KMK Dynamo Brno 22'
01/11 18:45 8. Beers United 3:4 Vyšší princip
22/10 19:00 7. Vyšší princip 8:1 Sport Centrum Srbská
08/10 20:30 6. CZ Spieler Brno 8:4 Vyšší princip 53'
01/10 19:30 5. Vyšší princip 6:6 RKM Tripoli Brno
24/09 19:30 4. Vyšší princip 13:2 Dynamo Haná 54'
17/09 19:30 3. The Reds 2:3 Vyšší princip
11/09 21:00 2. Vyšší princip 3:5 BKMK Topshoes.cz

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Vyšší princip 4 1 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
30/04 19:30 15. RKM Tripoli Brno 6:6 Vyšší princip 54'
23/04 20:30 13. Vyšší princip 4:7 CZ Spieler Brno
16/04 20:30 12. BKMK Werbedesign 6:2 Vyšší princip
04/09 19:00 1. RKM Tripoli Brno 6:3 Vyšší princip 41'

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Vyšší princip 16 8 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/06 20:30 21. Vyšší princip 6:3 BKMK Werbedesign 20' 50'
29/05 19:00 20. Leram 4:2 Vyšší princip
18/05 20:30 18. Vyšší princip 16:1 Nedeka Brno
08/05 21:00 17. Impérium 4:5 Vyšší princip 25'
01/05 19:00 16. Vyšší princip 5:2 Autobazar Šerý
24/04 21:00 15. Sport Centrum Srbská 4:4 Vyšší princip 4' 52'
17/04 19:00 14. Vyšší princip 0:3 Cordoba 06
12/04 21:00 13. Gioia Brno 4:2 Vyšší princip 54'
03/04 20:30 12. Vyšší princip 4:1 SK Retro Brno
03/11 20:30 10. BKMK Werbedesign 5:1 Vyšší princip
24/10 19:00 9. Vyšší princip 5:4 Leram
09/10 20:00 7. Nedeka Brno 2:4 Vyšší princip 40' 49'
26/09 19:00 5. Autobazar Šerý 3:4 Vyšší princip
19/09 19:00 4. Vyšší princip 1:6 Sport Centrum Srbská
11/09 20:45 3. Cordoba 06 3:3 Vyšší princip
04/09 20:30 2. Vyšší princip 2:7 Gioia Brno 25'

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Vyšší princip 17 4 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
12/06 19:00 22. FC Habrůvka 2:5 Vyšší princip 10' 12'
06/06 19:20 21. Vyšší princip 1:5 Šenk okna Raiders
30/05 18:00 20. Cordoba 06 "B" 1:2 Vyšší princip
23/05 20:30 19. Vyšší princip 2:2 Leram
09/05 19:00 17. Corinto 2:5 Vyšší princip
02/05 20:40 16. Vyšší princip 4:0 FC Fénix Brno
25/04 18:45 15. Beers United 2:6 Vyšší princip
17/04 20:00 14. Vyšší princip 2:2 KMK Dynamo Brno
14/04 20:40 13. The Reds 3:2 Vyšší princip
19/11 18:00 9. Vyšší princip 2:4 Cordoba 06 "B"
12/11 19:20 6. Vyšší princip 12:0 Corinto
09/11 19:20 11. Vyšší princip 6:0 FC Habrůvka
02/11 19:00 10. Šenk okna Raiders 6:2 Vyšší princip
19/10 19:20 8. Leram 5:3 Vyšší princip
01/10 21:00 5. FC Fénix Brno 2:4 Vyšší princip
24/09 19:20 4. Vyšší princip 5:2 Beers United
14/09 20:45 3. KMK Dynamo Brno 6:7 Vyšší princip 4' 29' 45'
Namlsaní cukráři 5 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
07/03 19:00 12. Tak určitě 2:3 Namlsaní cukráři
11/11 20:00 8. Impérium 1:1 Namlsaní cukráři 35'
20/10 20:00 5. Namlsaní cukráři 7:1 Bagattino
05/10 19:00 3. Namlsaní cukráři 9:1 FC Kravaťáci 48' 49'
21/09 19:00 1. Pobrežie liehoviny 0:4 Namlsaní cukráři

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Vyšší princip 9 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
22/06 21:00 26. FC Coco Aradza 0:5 Vyšší princip 51'
18/06 19:20 25. Vyšší princip 6:2 Výtahy SHS
07/06 19:15 24. Vyšší princip 5:2 The Reds "B"
31/05 19:00 23. S.B.S. Bástr 4:1 Vyšší princip
28/05 19:00 22. Vyšší princip 7:3 Renfus Team
11/05 19:20 20. Vyšší princip 11:0 Last Minute
04/05 21:00 19. Knihovnicka.cz 2:10 Vyšší princip
30/03 20:40 14. Vyšší princip 3:2 Colgate Team 7'
03/09 21:00 1. Colgate Team 1:3 Vyšší princip

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Vyšší princip 21 23 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/06 20:00 25. FCC František Vláčil 3:6 Vyšší princip 48'
12/06 20:00 24. Vyšší princip 2:1 FC Habrůvka "B"
02/06 18:45 23. FC Dark Reunion 3:2 Vyšší princip
25/05 19:00 22. Vyšší princip 2:0 Estudiantes C.F.
22/05 18:45 21. FC Balls Busters 1:14 Vyšší princip 8' 14'
12/05 18:00 20. Vyšší princip 4:1 Fanatics Brno 4' 53'
28/04 19:00 18. Vyšší princip 6:0 SeaComp
24/04 20:00 17. FK Világoš 1:3 Vyšší princip 26' 40'
13/04 19:30 16. Vyšší princip 13:2 SSC Brno 13'
10/04 20:30 15. S.B.S. Bástr "B" 2:9 Vyšší princip 7' 20'
31/03 20:00 14. Vyšší princip 5:2 FC Rom Star
23/11 14:30 13. Černý balet 1:5 Vyšší princip
18/11 19:30 12. Vyšší princip 5:2 FCC František Vláčil 12' 27'
10/11 15:30 11. FC Habrůvka "B" 1:5 Vyšší princip 36'
17/10 18:00 7. Fanatics Brno 1:5 Vyšší princip
06/10 18:00 6. Vyšší princip 13:0 FC Poutník 1552 8' 57' 58'
03/10 20:30 5. SeaComp 1:4 Vyšší princip
26/09 20:30 4. Vyšší princip 7:3 FK Világoš 12' 52' 60'
19/09 19:00 3. SSC Brno 2:9 Vyšší princip 13'
08/09 20:00 2. Vyšší princip 8:3 S.B.S. Bástr "B" 59'
01/09 20:30 1. FC Rom Star 0:8 Vyšší princip 3' 42'

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Palermo 20 24 3 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
18/06 21:00 25. Palermo 7:1 Dynamo Haná 10' 36' 42' 53'
09/06 19:00 20. EUROPLOTY 6:1 Palermo
08/06 16:00 24. Domino 5:2 Palermo 26'
31/05 19:00 23. Palermo 10:2 Corinto 36' 55'
24/05 19:00 22. Colgate Team 7:4 Palermo 5' 25' 57'
17/05 19:00 21. Palermo 0:6 Beers United
03/05 19:00 19. Palermo 1:5 FC Fénix Brno "B"
27/04 18:30 18. FC WC 1:4 Palermo 15' 55'
14/04 18:45 16. Sandonorico 2:6 Palermo 22'
11/04 19:30 14. Palermo 2:9 Last Minute 53'
06/04 18:30 15. Palermo 4:1 S.B.S. Bástr 27' 23'
24/11 18:30 13. Palermo 3:2 FC Brkábl 38'
22/11 18:45 12. Dynamo Haná 4:5 Palermo 5' 9' 54'
04/11 14:30 10. Corinto 4:2 Palermo
28/10 17:00 9. Palermo 4:4 Colgate Team 25' 27'
25/10 18:45 8. Beers United 3:1 Palermo
13/10 18:30 7. Palermo 2:6 EUROPLOTY
20/09 19:10 2. S.B.S. Bástr 1:5 Palermo 29' 35' 24'
15/09 18:30 3. Palermo 3:1 Sandonorico 51'
02/09 16:30 1. Last Minute 1:4 Palermo 3'

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Palermo 15 12 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
02/06 19:00 25. Palermo 3:1 Tripoli Café Brno "B"
26/05 19:00 23. Palermo 3:5 Domino
20/05 18:00 22. Corinto 0:3 Palermo 54'
21/04 18:00 18. FC WC 0:9 Palermo 40'
15/04 18:45 17. Palermo 5:3 Colgate Team "B" 49'
24/03 20:00 14. Palermo 2:6 Melchester Rovers
26/11 17:00 13. Palermo 4:2 Last Minute 36' 57'
05/11 15:00 10. Domino 0:7 Palermo
29/10 19:15 9. Palermo 5:1 Corinto 34'
14/10 19:30 7. Palermo 2:7 FC Fénix Brno "B" 53' 59'
09/10 18:45 6. The Reds 5:4 Palermo 61'
01/10 18:00 5. Palermo 15:2 FC WC 10' 32'
24/09 17:00 4. Colgate Team "B" 2:4 Palermo 20' 34'
17/09 17:00 3. Palermo 3:4 Sandonorico
03/09 19:00 1. Melchester Rovers 0:2 Palermo 23'

2010/2011

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Palermo 19 12 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
03/06 19:00 24. Palermo 6:0 Tripoli Café Brno "B"
28/05 18:15 25. Domino 2:2 Palermo
14/05 19:00 23. MOP Brno 7:4 Palermo 54'
08/05 16:30 22. Palermo 0:4 Corinto
30/04 20:15 21. Palermo 12:1 FC WC 32' 50' 56'
22/04 18:00 20. FC Fénix Brno "B" 1:5 Palermo
16/04 16:30 19. Palermo 3:3 Cordoba 06 "B" 47'
09/04 11:30 18. FC Spodek Bohunice 2:7 Palermo 11'
02/04 19:00 17. Palermo 5:4 The Reds
25/03 18:45 16. Colgate Team "B" 4:3 Palermo
12/03 15:45 14. Melchester Rovers 4:4 Palermo
06/03 18:45 13. Last Minute 1:3 Palermo 29'
14/11 16:30 11. Tripoli Café Brno "B" 2:0 Palermo
06/11 16:00 10. Palermo 1:3 MOP Brno 37'
31/10 13:45 9. Corinto 1:4 Palermo
23/10 16:30 8. FC WC 1:4 Palermo
03/10 18:00 5. Palermo 6:4 FC Spodek Bohunice 20' 47'
18/09 16:30 3. Palermo 1:6 Colgate Team "B" 48'
12/09 12:00 2. Karlsberg C.F. "B" 4:2 Palermo 17'

2009/2010

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Palermo 12 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/06 19:00 26. Tripoli Café Brno "B" 0:3 Palermo
29/05 19:00 25. Palermo 1:6 Beers United
19/05 18:15 24. Fair Play Team 5:0 Palermo
15/05 20:40 23. Palermo 2:9 FC Rom Star 11'
01/05 20:40 21. Palermo 5:3 INEX-SDA Srbská "B"
20/04 19:00 19. Merdeux 4:3 Palermo
06/12 13:15 10. FC Rom Star 14:3 Palermo
28/11 14:30 13. Palermo 2:1 Tripoli Café Brno "B"
21/11 11:30 12. Beers United 4:0 Palermo
19/11 20:30 11. Palermo 1:2 Fair Play Team 40'
26/09 20:45 4. Palermo 1:3 Karlsberg C.F. "B"
10/09 16:45 2. Palermo 0:3 Kašpaři VM

2008/2009

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Palermo 5 0 0 1   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/05 16:30 22. Palermo 2:2 Fisher Cafe "B"
25/04 18:15 17. Palermo 1:2 All Stars IBM 55'
17/04 09:30 16. Karlsberg C.F. "B" 4:4 Palermo
10/04 17:30 15. Palermo 2:6 Imbalanced Brno
03/04 18:00 14. C.F. Relax Palermo

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382