BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Sedláček Jaroslav
Narozen dne: 24.07.1988

V soutěžích BSMK od: 01.07.2007
Mateřský klub: Palermo (Palermo)
Celkový počet startů BSMK: 266
Celkový počet vstřelených branek: 143
Celkový počet žlutých karet: 10
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Palermo 6 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
08/10 19:15 6. TJ BARAN 2:1 Palermo
01/10 19:30 5. Moravia Brno 3:4 Palermo 52'
23/09 20:45 4. Palermo 4:4 Los Arbitros "B"
16/09 19:30 3. FC Tiki-Taka Brno 4:1 Palermo 30'
09/09 19:30 2. Palermo 3:4 FC Jaguars Brno "B"
01/09 20:45 1. FC Čočky 4:2 Palermo

2019/2020

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Palermo 21 12 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
14/07 19:30 16. Palermo 2:3 FC Tiki-Taka Brno 45' 45'
08/07 18:45 20. PKV Stars 2:2 Palermo
06/07 19:00 18. Palermo 0:2 Los Arbitros "B"
01/07 18:45 17. FCC František Vláčil "B" 1:2 Palermo
23/06 20:15 15. FC Spitfire 2:5 Palermo
15/06 20:45 19. Palermo 7:1 TJ Rotor Magenta 50' 60'
10/06 20:45 25. Palermo 3:2 FC Čočky 36'
03/06 20:30 24. Estudiantes C.F. "B" 4:3 Palermo 50' 59'
27/05 21:00 23. Palermo 4:4 Corinto
11/05 19:30 21. Palermo 3:2 Royal Flush "C"
25/11 19:30 13. Palermo 9:4 FC Kalinka Bohunice 19'
17/11 20:45 12. FC Čočky 5:0 Palermo
06/11 19:30 10. Corinto 9:0 Palermo
20/10 20:45 8. Royal Flush "C" 6:2 Palermo
16/10 20:45 7. Palermo 0:1 PKV Stars
09/10 19:00 6. TJ Rotor Magenta 2:1 Palermo
03/10 19:30 5. Los Arbitros "B" 2:3 Palermo 12' 60'
26/09 20:15 1. FC Pardálové 1:2 Palermo
23/09 20:45 4. Palermo 3:2 FCC František Vláčil "B"
18/09 19:30 3. FC Tiki-Taka Brno 6:3 Palermo 34'
11/09 19:30 2. Palermo 7:2 FC Spitfire 18' 46'

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Palermo 19 10 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
04/06 19:00 24. Kaša Team 6:0 Palermo
29/05 19:00 23. Palermo 2:9 Hooftrimmer Gunners "B" 60'
13/05 19:00 21. Palermo 2:4 FC Tiki-Taka Brno
09/05 19:00 20. FC Spitfire 5:0 Palermo
21/04 17:30 18. SK Veselka 9:0 Palermo
15/04 19:00 25. Palermo 3:14 Moravia Brno
09/04 19:00 16. SeaComp "B" 6:1 Palermo 33'
03/04 19:00 15. Palermo 5:5 Royal Flush "C" 35'
28/03 19:00 14. PKV Stars 1:2 Palermo
19/11 19:30 12. Moravia Brno 7:0 Palermo
08/11 21:00 10. Hooftrimmer Gunners "B" 5:4 Palermo 49'
06/11 19:00 9. Palermo 3:1 Fellaz Brno 32'
01/11 20:30 7. Palermo 0:4 FC Spitfire
24/10 20:30 8. FC Tiki-Taka Brno 2:1 Palermo
10/10 21:00 6. TJ Rotor Magenta 2:3 Palermo 19' 27' 60'
02/10 19:00 5. Palermo 1:5 SK Veselka 6'
18/09 19:00 3. Palermo 1:3 SeaComp "B" 17'
09/09 21:00 2. Royal Flush "C" 0:3 Palermo 28'
04/09 19:00 1. Palermo 1:1 PKV Stars

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Palermo 19 11 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
26/06 20:30 26. FC Spitfire 2:4 Palermo 55'
17/06 21:00 25. Palermo 1:4 FC Jaguars Brno
01/06 18:00 23. Palermo 1:8 FC Erekce
29/05 19:00 22. AMENINA 08 8:1 Palermo
20/05 21:00 21. Palermo 9:1 TJ Rotor Magenta 58'
14/05 20:30 20. TJ Leftovers 9:1 Palermo
13/04 19:00 16. Palermo 5:2 KMK Dynamo Brno "B"
11/04 21:00 15. CZ Spieler Brno "B" 11:4 Palermo 18' 58'
30/03 19:15 14. Palermo 2:4 FC Tiki-Taka Brno
05/12 19:30 13. Palermo 2:2 FC Spitfire
17/11 19:15 12. FC Jaguars Brno 5:2 Palermo 12' 15' 40'
11/11 19:00 11. Palermo 12:3 FC IQRS Internacional 20' 24'
07/11 19:00 10. FC Erekce 6:0 Palermo
15/10 18:15 7. Palermo 2:5 TJ Leftovers 59'
11/10 21:00 6. TJ BARAN 4:1 Palermo 41'
25/09 18:30 4. TJ Sokol Březina 6:0 Palermo
17/09 17:00 3. KMK Dynamo Brno "B" 8:0 Palermo
14/09 21:00 2. Palermo 1:10 CZ Spieler Brno "B" 1'
06/09 20:30 1. FC Tiki-Taka Brno 2:0 Palermo

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Palermo 21 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
15/06 18:45 22. Division-KH 11:1 Palermo
02/06 18:00 21. Palermo 2:2 Colgate Team
28/05 18:00 20. C.F. Relax "B" 7:1 Palermo
21/05 16:30 19. Palermo 1:0 Royal Flush
16/05 19:00 18. Renfus Team 6:1 Palermo
12/05 19:15 17. Palermo 3:10 S.B.S. Bástr
28/04 19:15 16. Palermo 2:7 Moravia Brno
21/04 19:00 15. Hooftrimmer Gunners 10:0 Palermo
14/04 20:30 14. Palermo 0:8 FC Zebra
08/04 15:30 13. FC Rom Star 8:1 Palermo
02/04 16:30 12. Palermo 7:3 FC Kalinka Bohunice 51'
05/11 18:30 11. Palermo 2:1 Division-KH
03/11 19:20 10. Colgate Team 4:0 Palermo
22/10 18:00 9. Palermo 1:3 C.F. Relax "B" 50'
16/10 18:00 8. Royal Flush 7:2 Palermo
09/10 18:00 7. Palermo 1:2 Renfus Team
06/10 21:00 6. S.B.S. Bástr 10:4 Palermo
29/09 19:00 5. Moravia Brno 9:1 Palermo
09/09 20:30 3. FC Zebra 5:0 Palermo
03/09 18:30 2. Palermo 1:7 FC Rom Star 25'
28/08 17:00 1. FC Kalinka Bohunice 5:2 Palermo

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Palermo 23 8 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
12/06 16:30 25. Palermo 1:3 Colgate Team
05/06 16:00 24. FC Kalinka Bohunice 3:2 Palermo 6'
27/05 19:15 26. FC Zebra 8:1 Palermo
21/05 19:00 22. Palermo 1:13 Hooftrimmer Gunners
15/05 18:00 21. C.F. Relax "B" 9:1 Palermo
08/05 17:30 20. Palermo 3:7 S.B.S. Bástr 10'
30/04 20:00 19. FC Poutník 1552 16:2 Palermo 35'
23/04 18:00 18. Palermo 3:7 Royal Flush 49'
16/04 10:30 17. FC Dvorska 4:2 Palermo
08/04 18:00 16. Palermo 0:6 SeaComp
02/04 18:00 15. FC Rom Star 9:6 Palermo 56'
25/03 17:30 14. Palermo 0:4 Division-KH
23/11 20:45 13. Palermo 2:4 FC Zebra 26'
18/11 19:20 12. Colgate Team 4:1 Palermo
07/11 18:00 11. Palermo 0:1 FC Kalinka Bohunice
23/10 19:20 9. Hooftrimmer Gunners 1:0 Palermo
21/10 18:30 8. Palermo 1:8 C.F. Relax "B"
09/10 19:00 1. Division-KH 5:3 Palermo
02/10 19:15 6. Palermo 2:10 FC Poutník 1552 4' 36'
27/09 17:30 5. Royal Flush 1:2 Palermo
18/09 19:15 4. Palermo 0:5 FC Dvorska
16/09 19:20 3. SeaComp 5:0 Palermo
05/09 19:00 2. Palermo 3:7 FC Rom Star

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Palermo 23 10 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
12/06 18:30 25. Palermo 1:8 Amazing FC
07/06 20:00 24. S.B.S. Bástr "B" 8:3 Palermo
31/05 20:00 23. Palermo 2:3 SeaComp
24/05 17:30 20. Palermo 3:5 FC Rom Star
22/05 19:45 22. Palermo 0:10 Impérium
19/05 18:45 21. FK Világoš 0:3 Palermo
18/04 16:00 17. FC Habrůvka "B" 4:1 Palermo 55'
11/04 18:00 16. Palermo 5:4 FC Barbaři
03/04 19:20 15. Fanatics Brno 1:0 Palermo
28/03 18:00 14. Palermo 1:3 Estudiantes C.F.
22/11 16:30 13. Palermo 2:7 FC Dvorska 58'
16/11 19:00 12. Amazing FC 7:0 Palermo
09/11 21:00 11. Palermo 1:3 S.B.S. Bástr "B"
04/11 19:00 10. SeaComp 7:1 Palermo 27'
30/10 20:00 9. Impérium 8:1 Palermo
23/10 18:45 8. Palermo 4:1 FK Világoš
12/10 18:30 7. FC Rom Star 11:4 Palermo 27' 38'
05/10 18:30 6. Palermo 5:4 FC Poutník 1552 "B" 34' 52'
27/09 16:00 5. FC Kalinka Bohunice 1:1 Palermo 5'
20/09 16:30 4. Palermo 2:10 FC Habrůvka "B" 43'
13/09 17:00 3. FC Barbaři 0:2 Palermo
07/09 17:00 2. Palermo 1:3 Fanatics Brno 5'
31/08 19:00 1. Estudiantes C.F. 3:0 Palermo

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Palermo 25 17 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
26/06 20:30 26. Palermo 2:2 FC Fénix Brno "B"
14/06 19:00 25. Cordoba 06 "B" 3:1 Palermo 30'
05/06 19:30 24. Palermo 6:2 Renfus Team 3' 12' 35'
01/06 20:30 23. Rakol Brno 1:2 Palermo
27/05 19:00 22. Knihovnicka.cz 7:2 Palermo 56'
25/05 20:15 15. Palermo 0:5 The Reds "B"
18/05 20:00 21. Palermo 0:1 Last Minute
14/05 18:45 20. Dynamo Haná 8:0 Palermo
03/05 19:30 19. Palermo 2:4 Domino
01/05 19:00 18. Colgate Team 4:1 Palermo 56'
13/04 18:45 16. EUROPLOTY "B" 2:4 Palermo 7' 9'
29/03 14:30 14. FC Spodek Bohunice 3:1 Palermo 50'
28/11 19:00 13. FC Fénix Brno "B" 5:2 Palermo
17/11 17:00 12. Palermo 3:4 Cordoba 06 "B" 7'
13/11 20:30 11. Renfus Team 2:0 Palermo
03/11 19:00 10. Palermo 1:3 Rakol Brno
25/10 19:30 9. Palermo 4:4 Knihovnicka.cz 14' 43' 58' 60'
20/10 18:45 8. Last Minute 1:0 Palermo
17/10 19:30 7. Palermo 0:4 Dynamo Haná
05/10 15:00 6. Domino 9:2 Palermo 50'
29/09 19:00 5. Palermo 2:5 Colgate Team 16'
26/09 19:00 4. S.B.S. Bástr 7:1 Palermo
19/09 18:00 3. Palermo 0:7 EUROPLOTY "B"
08/09 20:00 2. The Reds "B" 4:2 Palermo 50'
01/09 17:00 1. Palermo 4:6 FC Spodek Bohunice 22' 13'

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Palermo 20 20 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
18/06 21:00 25. Palermo 7:1 Dynamo Haná 33'
09/06 19:00 20. EUROPLOTY 6:1 Palermo 4'
08/06 16:00 24. Domino 5:2 Palermo
31/05 19:00 23. Palermo 10:2 Corinto 7' 43' 45'
24/05 19:00 22. Colgate Team 7:4 Palermo
17/05 19:00 21. Palermo 0:6 Beers United
27/04 18:30 18. FC WC 1:4 Palermo
14/04 18:45 16. Sandonorico 2:6 Palermo 29' 46' 60'
06/04 18:30 15. Palermo 4:1 S.B.S. Bástr 45' 46'
24/11 18:30 13. Palermo 3:2 FC Brkábl 16'
22/11 18:45 12. Dynamo Haná 4:5 Palermo 12'
10/11 18:30 11. Palermo 1:2 Domino 44'
04/11 14:30 10. Corinto 4:2 Palermo 24'
28/10 17:00 9. Palermo 4:4 Colgate Team
25/10 18:45 8. Beers United 3:1 Palermo
13/10 18:30 7. Palermo 2:6 EUROPLOTY 14' 22'
11/10 19:10 6. FC Fénix Brno "B" 1:3 Palermo 42'
29/09 18:30 5. Palermo 3:3 FC WC 38' 58'
15/09 18:30 3. Palermo 3:1 Sandonorico 23' 44'
02/09 16:30 1. Last Minute 1:4 Palermo 47'

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Palermo 22 15 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
09/06 14:00 26. Last Minute 2:3 Palermo 10' 33'
02/06 19:00 25. Palermo 3:1 Tripoli Café Brno "B"
31/05 19:00 24. Dynamo Haná 0:3 Palermo 50'
26/05 19:00 23. Palermo 3:5 Domino 30'
20/05 18:00 22. Corinto 0:3 Palermo
12/05 20:45 21. Palermo 1:3 Beers United 25'
06/05 18:45 20. FC Fénix Brno "B" 0:0 Palermo
28/04 19:00 19. Palermo 3:7 The Reds 17' 32'
21/04 18:00 18. FC WC 0:9 Palermo 49'
15/04 18:45 17. Palermo 5:3 Colgate Team "B"
08/04 18:00 16. Sandonorico 1:5 Palermo
24/03 20:00 14. Palermo 2:6 Melchester Rovers 9'
26/11 17:00 13. Palermo 4:2 Last Minute 20'
20/11 17:00 12. Tripoli Café Brno "B" 0:7 Palermo 42'
14/11 18:30 11. Palermo 2:6 Dynamo Haná
05/11 15:00 10. Domino 0:7 Palermo 31'
29/10 19:15 9. Palermo 5:1 Corinto
27/10 18:30 8. Beers United 2:1 Palermo
09/10 18:45 6. The Reds 5:4 Palermo 44'
01/10 18:00 5. Palermo 15:2 FC WC 38' 47'
17/09 17:00 3. Palermo 3:4 Sandonorico
03/09 19:00 1. Melchester Rovers 0:2 Palermo

2010/2011

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Palermo 17 10 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
04/06 16:00 26. Palermo 4:3 Last Minute 24' 59'
03/06 19:00 24. Palermo 6:0 Tripoli Café Brno "B" 5' 48'
28/05 18:15 25. Domino 2:2 Palermo
08/05 16:30 22. Palermo 0:4 Corinto
22/04 18:00 20. FC Fénix Brno "B" 1:5 Palermo 32' 54'
09/04 11:30 18. FC Spodek Bohunice 2:7 Palermo
02/04 19:00 17. Palermo 5:4 The Reds 5'
25/03 18:45 16. Colgate Team "B" 4:3 Palermo 37'
20/03 16:45 15. Palermo 1:9 Karlsberg C.F. "B"
06/03 18:45 13. Last Minute 1:3 Palermo
31/10 13:45 9. Corinto 1:4 Palermo 55'
15/10 18:00 7. Palermo 1:4 FC Fénix Brno "B" 51'
09/10 18:00 6. Cordoba 06 "B" 1:10 Palermo
03/10 18:00 5. Palermo 6:4 FC Spodek Bohunice 50'
29/09 18:45 4. The Reds 5:0 Palermo
18/09 16:30 3. Palermo 1:6 Colgate Team "B" 37'
12/09 12:00 2. Karlsberg C.F. "B" 4:2 Palermo

2009/2010

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Palermo 21 11 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/06 19:00 26. Tripoli Café Brno "B" 0:3 Palermo 47'
29/05 19:00 25. Palermo 1:6 Beers United
19/05 18:15 24. Fair Play Team 5:0 Palermo
15/05 20:40 23. Palermo 2:9 FC Rom Star 39'
08/05 12:30 22. C.F. Relax 4:2 Palermo
01/05 20:40 21. Palermo 5:3 INEX-SDA Srbská "B"
24/04 17:15 20. Palermo 2:5 Melchester Rovers
20/04 19:00 19. Merdeux 4:3 Palermo
09/04 20:40 18. Palermo 5:9 Last Minute
27/03 17:15 16. Palermo 2:8 KMK Dynamo Brno 23' 28'
06/12 13:15 10. FC Rom Star 14:3 Palermo 10' 11'
28/11 14:30 13. Palermo 2:1 Tripoli Café Brno "B"
21/11 11:30 12. Beers United 4:0 Palermo
19/11 20:30 11. Palermo 1:2 Fair Play Team
02/11 18:30 6. Palermo 4:7 Merdeux
31/10 15:45 9. Palermo 0:5 C.F. Relax
28/10 16:00 1. Galaxy Brno 10:6 Palermo 19' 32'
25/10 16:00 8. INEX-SDA Srbská "B" 3:1 Palermo
17/10 16:00 7. Melchester Rovers 5:1 Palermo 48'
03/10 12:00 5. Last Minute 2:1 Palermo
26/09 20:45 4. Palermo 1:3 Karlsberg C.F. "B"

2008/2009

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Palermo 19 5 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/05 16:30 22. Palermo 2:2 Fisher Cafe "B"
09/05 18:00 20. Sport Centrum Srbská 2:3 Palermo
02/05 16:30 18. Palermo 2:3 Rebešovice "B" 15' 29'
25/04 18:15 17. Palermo 1:2 All Stars IBM
25/04 18:00 18. Domino 0:3 Palermo
17/04 09:30 16. Karlsberg C.F. "B" 4:4 Palermo
10/04 17:30 15. Palermo 2:6 Imbalanced Brno
03/04 18:00 14. C.F. Relax Palermo
27/03 17:00 13. Palermo 4:5 KMK Dynamo Brno
21/03 13:30 12. SSC Brno 4:1 Palermo
06/12 13:15 11. Fisher Cafe "B" 3:3 Palermo 16' 45'
01/11 18:15 9. Palermo 0:6 Sport Centrum Srbská
25/10 15:15 8. Rebešovice "B" 3:2 Palermo 37'
18/10 16:30 7. Palermo 1:2 Domino
11/10 13:30 6. All Stars IBM 4:1 Palermo 40'
27/09 17:15 4. Imbalanced Brno 4:3 Palermo 38'
21/09 17:00 3. Palermo 0:7 C.F. Relax
12/09 18:00 2. KMK Dynamo Brno 2:0 Palermo
06/09 18:30 1. Palermo 3:4 SSC Brno

2007/2008

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Atlantida FC 9 9 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
06/03 20:30 11. Hearts of König "B" 3:1 Atlantida FC 47'
18/11 10:30 8. FFC Rookies 3:10 Atlantida FC 40'
20/10 17:15 7. Atlantida FC 3:2 Atex Brno "B"
13/10 16:00 6. Imbalanced Brno 2:5 Atlantida FC 20' 44'
07/10 17:15 5. Atlantida FC 8:0 Domino 18' 56'
29/09 16:15 4. Bookmakers Brno "B" 5:4 Atlantida FC 48'
22/09 14:45 3. Atlantida FC 5:2 Sport Centrum Srbská "B"
15/09 18:00 2. Atlantida FC 1:6 Hearts of König "B"
08/09 10:30 1. Orel Bohunice 2:3 Atlantida FC 12' 40'

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382