BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Zálešák Jindřich
Narozen dne: 08.12.1984

V soutěžích BSMK od: 01.07.2008
Mateřský klub: Rebešovice (Rebešovice)
Celkový počet startů BSMK: 112
Celkový počet vstřelených branek: 4
Celkový počet žlutých karet: 0
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Rebešovice 1 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
28/09 18:45 5. Rebešovice 4:2 Leram

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Rebešovice 11 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
22/06 18:30 19. Rebešovice 7:2 The Reds
19/06 19:30 22. Rebešovice 3:0 C.F. Relax
18/05 21:00 17. KMK Dynamo Brno 0:4 Rebešovice
12/04 16:00 12. Rebešovice 2:2 Cordoba 06 "B"
08/11 14:45 11. C.F. Relax 2:0 Rebešovice
06/11 18:45 10. Beers United 2:2 Rebešovice
30/10 19:00 9. Šenk okna Raiders 2:1 Rebešovice
17/10 19:00 8. The Reds 3:4 Rebešovice
14/10 18:45 7. Moravia Brno 2:4 Rebešovice
05/10 17:00 6. Rebešovice 1:1 KMK Dynamo Brno
18/09 21:00 3. FC Fénix Brno "B" 1:3 Rebešovice

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Rebešovice 13 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
20/06 18:00 22. FC Poutník 1552 4:5 Rebešovice
16/06 19:00 21. Rebešovice 7:1 Natural 95
12/06 18:45 20. Moravia Brno 2:1 Rebešovice
01/06 18:30 19. Rebešovice 0:0 KMK Dynamo Brno
26/05 18:45 18. Corinto 3:3 Rebešovice
22/05 18:30 17. Rebešovice 2:2 Beers United 36'
05/05 18:30 15. Rebešovice 1:3 SK Retro Brno
28/04 18:45 14. Fischer Cafe 1:0 Rebešovice
20/04 11:00 13. Rebešovice 9:2 The Reds
08/11 19:00 11. FC Poutník 1552 1:2 Rebešovice
20/10 19:00 8. KMK Dynamo Brno 1:1 Rebešovice
27/09 18:00 5. Rebešovice 0:3 EUROPLOTY
30/08 18:00 1. Rebešovice 1:0 C.F. Relax

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Rebešovice 15 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/06 13:00 21. The Reds 6:7 Rebešovice
07/06 19:00 22. Rebešovice 1:2 MOP Brno
05/06 19:00 19. C.F. Relax 1:6 Rebešovice
29/05 19:00 20. Rebešovice 1:1 Renfus Team
14/05 18:45 16. Moravia Brno 3:6 Rebešovice
03/05 18:30 15. Rebešovice 5:3 Melchester Rovers
19/04 18:00 13. Rebešovice 3:3 FC Habrůvka
17/04 18:45 12. Fischer Cafe 1:4 Rebešovice
09/11 18:45 11. MOP Brno 4:2 Rebešovice
03/11 10:00 10. Rebešovice 3:2 The Reds
29/10 19:10 9. Renfus Team 2:1 Rebešovice
14/10 10:00 7. Rebešovice 2:2 HT Group C.F.
10/10 19:10 6. Rakol Brno 2:3 Rebešovice
01/10 18:00 5. Rebešovice 6:1 Moravia Brno
14/09 18:00 3. Rebešovice 1:4 FC Poutník 1552

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Rebešovice 14 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
03/06 18:00 21. Rebešovice 3:1 KMK Dynamo Brno
13/05 18:00 18. FC Brkábl 1:7 Rebešovice
06/05 11:00 17. Rebešovice 1:3 MOP Brno
30/04 19:00 16. FC Fénix Brno 7:2 Rebešovice
22/04 18:00 15. Rebešovice 0:1 Renfus Team
16/04 18:45 14. C.F. Relax 1:5 Rebešovice
11/04 19:00 13. Rebešovice 2:1 Fischer Cafe
06/11 18:00 10. KMK Dynamo Brno 2:5 Rebešovice
30/10 15:00 9. Rebešovice 1:3 Karlsberg C.F. "B"
09/10 18:45 6. MOP Brno 7:2 Rebešovice
27/09 18:45 4. Renfus Team 2:4 Rebešovice 15'
18/09 19:00 3. Rebešovice 3:2 C.F. Relax
11/09 19:00 2. Fischer Cafe 5:4 Rebešovice
04/09 20:45 1. Rakol Brno 6:4 Rebešovice

2010/2011

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Rebešovice "B" 21 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
09/06 19:00 20. Sandonorico 1:5 Rebešovice "B" 58'
04/06 14:30 26. Rebešovice "B" 2:5 Beers United
02/06 18:45 25. Moravia Brno 6:2 Rebešovice "B"
26/05 18:30 13. Beers United 1:1 Rebešovice "B"
21/05 11:30 24. Rebešovice "B" 6:1 FC Pivnice u Čápa
18/05 19:00 23. Rebešovice "B" 3:0 Dynamo Haná
01/05 12:00 21. Rebešovice "B" 2:4 FC Fénix Brno
20/04 19:00 19. Rebešovice "B" 2:1 Renfus Team
12/04 19:00 18. Fair Play Team 2:0 Rebešovice "B"
03/04 13:30 17. Rebešovice "B" 0:0 FC Brkábl
26/03 20:00 16. C.F. Relax 0:2 Rebešovice "B"
12/03 18:15 14. Dream Team Kuřim 0:9 Rebešovice "B"
21/11 12:00 12. Rebešovice "B" 3:4 Moravia Brno
13/11 19:00 11. FC Pivnice u Čápa 3:4 Rebešovice "B"
09/11 18:45 10. Dynamo Haná 2:4 Rebešovice "B"
30/10 13:30 9. Rebešovice "B" 4:0 KMK Dynamo Brno
22/10 18:30 8. FC Fénix Brno 4:4 Rebešovice "B"
13/10 18:45 6. Renfus Team 2:3 Rebešovice "B"
04/10 17:00 5. Rebešovice "B" 2:4 Fair Play Team
17/09 18:00 3. Rebešovice "B" 5:2 C.F. Relax
13/09 19:00 2. Hearts of König 4:3 Rebešovice "B"

2009/2010

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Rebešovice "B" 16 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
06/06 18:00 26. Rebešovice "B" 6:2 Corinto
29/05 16:00 25. FC Brkábl 1:4 Rebešovice "B"
22/05 18:30 24. Rebešovice "B" 5:1 Sandonorico
11/05 18:00 22. Dynamo Haná 2:10 Rebešovice "B"
03/05 20:30 21. Rebešovice "B" 0:4 Pitaval
25/04 18:45 20. Colgate Team 2:8 Rebešovice "B"
10/04 14:00 18. FC Omega Brno 1:5 Rebešovice "B"
06/04 19:00 17. Rebešovice "B" 4:0 Renfus Team
28/03 12:30 16. Domino 1:4 Rebešovice "B"
14/11 09:30 11. Sandonorico 2:2 Rebešovice "B"
07/11 17:45 10. Rebešovice "B" 4:2 Dream Team Kuřim
26/10 19:00 8. Pitaval 2:1 Rebešovice "B"
29/09 18:45 4. Renfus Team 0:1 Rebešovice "B"
19/09 13:00 3. Rebešovice "B" 1:4 Domino
12/09 20:00 2. Hearts of König 4:2 Rebešovice "B"
09/09 20:00 1. Rebešovice "B" 4:3 Moravia Brno

2008/2009

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Rebešovice 1 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
08/09 20:00 2. Rebešovice 6:3 Legia Bohunice
Rebešovice "B" 20 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
17/05 19:00 13. Rebešovice "B" 1:2 C.F. Relax
16/05 20:00 22. Rebešovice "B" 9:0 SSC Brno
09/05 18:00 21. Rebešovice "B" 5:1 Fisher Cafe "B"
06/05 20:00 20. Rebešovice "B" 6:0 Renfus Team
02/05 16:30 18. Palermo 2:3 Rebešovice "B"
25/04 19:00 18. Sport Centrum Srbská 0:6 Rebešovice "B"
25/04 09:00 18. Rebešovice "B" 5:2 Domino
19/04 10:30 16. All Stars IBM 1:2 Rebešovice "B"
12/04 16:45 15. Rebešovice "B" 2:1 Karlsberg C.F. "B"
04/04 14:15 14. Imbalanced Brno 2:7 Rebešovice "B"
07/12 10:00 10. Fisher Cafe "B" 3:2 Rebešovice "B"
14/11 20:30 12. SSC Brno 1:1 Rebešovice "B" 22'
25/10 15:15 8. Rebešovice "B" 3:2 Palermo
18/10 19:00 7. Rebešovice "B" 3:2 Sport Centrum Srbská
11/10 16:30 6. Domino 5:1 Rebešovice "B"
04/10 11:00 5. Rebešovice "B" 2:3 All Stars IBM
27/09 15:00 4. Karlsberg C.F. "B" 2:5 Rebešovice "B"
20/09 19:30 3. Rebešovice "B" 2:2 Imbalanced Brno
12/09 19:30 2. C.F. Relax 3:0 Rebešovice "B"
07/09 19:00 1. Rebešovice "B" 2:2 KMK Dynamo Brno

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382