BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Richter Pavel
Narozen dne: 10.02.1984

V soutěžích BSMK od: 01.07.2007
Mateřský klub: C.F. Relax (C.F. Relax)
Celkový počet startů BSMK: 213
Celkový počet vstřelených branek: 35
Celkový počet žlutých karet: 6
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
C.F. Relax 2 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
11/09 19:30 2. AMENINA 08 1:1 C.F. Relax
06/09 19:30 1. C.F. Relax 5:4 TJ Sokol Březina

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
C.F. Relax 18 2 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
12/06 19:00 25. UniStars Brno 2:2 C.F. Relax
06/06 19:30 24. C.F. Relax 4:6 Mediální mrchy
28/05 19:45 23. Los Arbitros 2:2 C.F. Relax
22/05 19:30 22. C.F. Relax 1:1 Impérium 56'
14/05 19:00 21. Hooftrimmer Gunners 8:1 C.F. Relax
09/05 19:30 20. C.F. Relax 3:5 FCC František Vláčil 43'
16/04 19:30 17. FC DM Podlahy 6:1 C.F. Relax
10/04 20:45 16. C.F. Relax 0:8 CZ People
08/04 20:30 19. FC Poutník 1552 3:1 C.F. Relax
03/04 19:30 15. Cordoba 06 "B" 2:0 C.F. Relax
21/11 19:30 12. C.F. Relax 3:0 UniStars Brno
14/11 19:30 11. Mediální mrchy 3:1 C.F. Relax
25/10 19:00 8. C.F. Relax 3:4 Hooftrimmer Gunners
15/10 18:45 7. FCC František Vláčil 2:1 C.F. Relax
10/10 19:30 6. C.F. Relax 1:7 FC Poutník 1552 44'
04/10 21:00 5. FC Fénix Brno 7:4 C.F. Relax
27/09 19:00 13. C.F. Relax 2:4 Rebešovice
24/09 19:00 4. C.F. Relax 0:4 FC DM Podlahy
C.F. Relax "B" 1 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
12/05 20:30 21. FC Pivnice u Čápa 0:12 C.F. Relax "B"

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
C.F. Relax 17 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/06 19:00 24. C.F. Relax 1:3 Renfus Team
06/06 19:00 23. Mediální mrchy 4:2 C.F. Relax
30/05 19:00 22. C.F. Relax 1:5 Knihovnicka.cz
24/05 21:00 21. Impérium 2:2 C.F. Relax
16/05 19:00 20. C.F. Relax 2:1 Hooftrimmer Gunners
11/05 19:15 19. FC Zebra 2:7 C.F. Relax
03/05 19:00 18. C.F. Relax 2:1 FC Habrůvka
19/04 21:00 17. FC DM Podlahy 3:2 C.F. Relax
15/04 20:30 14. Výtahy SHS 0:1 C.F. Relax
11/04 19:30 15. C.F. Relax 4:2 Amazing FC
01/12 19:15 9. Knihovnicka.cz 2:1 C.F. Relax
22/11 19:30 12. C.F. Relax 2:2 SeaComp
16/11 19:00 11. Renfus Team 3:6 C.F. Relax
08/11 19:30 10. C.F. Relax 1:3 Mediální mrchy
11/10 19:30 6. C.F. Relax 9:0 FC Zebra 59'
13/09 19:30 2. Amazing FC 4:2 C.F. Relax 49'
06/09 19:30 1. C.F. Relax 2:0 Výtahy SHS

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
C.F. Relax 16 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/06 19:00 22. C.F. Relax 1:3 SeaComp
30/05 19:00 20. C.F. Relax 3:1 Knihovnicka.cz
25/05 19:00 15. FC Coco Aradza 1:2 C.F. Relax
19/05 18:00 19. FC Poutník 1552 5:1 C.F. Relax
17/05 19:00 18. C.F. Relax 3:2 FC Habrůvka 41'
05/05 18:00 17. FC Dvorska 3:3 C.F. Relax
03/05 19:00 16. C.F. Relax 8:1 FC DM Podlahy
19/04 19:00 14. Výtahy SHS 1:3 C.F. Relax 27'
02/04 19:00 12. The Reds "B" 0:4 C.F. Relax
08/11 19:20 11. SeaComp 2:2 C.F. Relax
25/10 21:00 9. Knihovnicka.cz 3:5 C.F. Relax
05/10 19:30 6. C.F. Relax 4:2 FC Dvorska
23/09 18:00 5. FC DM Podlahy 4:0 C.F. Relax
20/09 19:00 4. C.F. Relax 1:2 FC Coco Aradza
12/09 20:30 2. Amazing FC 3:1 C.F. Relax
30/08 19:00 1. C.F. Relax 2:4 The Reds "B" 58'

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
C.F. Relax 22 4 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
14/06 19:00 26. C.F. Relax 2:2 Amazing FC
12/06 20:30 25. Estudiantes C.F. 2:1 C.F. Relax
05/06 19:00 24. C.F. Relax 2:4 FC DM Podlahy
29/05 18:30 23. FC Spodek Bohunice 6:1 C.F. Relax
22/05 19:00 22. C.F. Relax 4:0 FC Coco Aradza
17/05 18:45 21. Dynamo Haná 3:1 C.F. Relax
04/05 20:40 19. FCC František Vláčil 6:1 C.F. Relax 18'
19/04 19:00 17. Mediální mrchy 6:2 C.F. Relax
15/04 19:30 16. Knihovnicka.cz 3:4 C.F. Relax 23' 52'
27/03 19:20 14. The Reds "B" 2:1 C.F. Relax
19/11 21:00 12. C.F. Relax 1:2 Estudiantes C.F.
10/11 19:00 11. FC DM Podlahy 5:1 C.F. Relax
05/11 19:30 10. C.F. Relax 8:2 FC Spodek Bohunice
27/10 19:00 9. FC Coco Aradza 0:1 C.F. Relax
21/10 19:30 8. C.F. Relax 1:2 Dynamo Haná 12'
13/10 19:00 7. Renfus Team 0:1 C.F. Relax
05/10 19:00 6. C.F. Relax 6:2 FCC František Vláčil 50'
29/09 20:40 5. Výtahy SHS 5:0 C.F. Relax
23/09 19:30 4. C.F. Relax 2:0 Mediální mrchy
15/09 19:00 3. C.F. Relax 1:1 Knihovnicka.cz
10/09 18:45 2. Moravia Brno 1:5 C.F. Relax
31/08 19:00 1. C.F. Relax 4:1 The Reds "B" 30'
C.F. Relax "B" 4 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/10 17:30 9. C.F. Relax "B" 3:6 FC Kalinka Bohunice 25'
13/09 17:30 3. Royal Flush 3:1 C.F. Relax "B"
08/09 17:00 2. C.F. Relax "B" 2:3 FC Dvorska
30/08 20:00 1. SeaComp 1:4 C.F. Relax "B"

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
C.F. Relax 19 2 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
19/06 19:30 22. Rebešovice 3:0 C.F. Relax
15/06 18:45 21. Moravia Brno 1:1 C.F. Relax
08/06 21:00 20. C.F. Relax 0:6 KMK Dynamo Brno
01/06 18:45 19. Fischer Cafe 1:1 C.F. Relax
26/05 19:00 18. C.F. Relax 1:0 FC Poutník 1552
21/05 20:30 17. FC Fénix Brno "B" 4:0 C.F. Relax
11/05 21:00 16. C.F. Relax 2:3 Corinto
04/05 18:30 15. Cordoba 06 "B" 4:0 C.F. Relax
21/04 19:00 13. C.F. Relax 0:3 Beers United
16/04 20:30 12. Šenk okna Raiders 4:1 C.F. Relax 42'
08/11 14:45 11. C.F. Relax 2:0 Rebešovice
28/10 18:45 2. Beers United 5:0 C.F. Relax
27/10 21:00 9. KMK Dynamo Brno 5:2 C.F. Relax
22/10 19:30 8. C.F. Relax 3:3 Fischer Cafe
13/10 18:45 7. FC Poutník 1552 4:2 C.F. Relax 2'
08/10 21:00 6. C.F. Relax 2:3 FC Fénix Brno "B" 43'
29/09 19:00 5. Corinto 5:0 C.F. Relax
22/09 19:00 4. C.F. Relax 0:2 Cordoba 06 "B"
03/09 19:30 1. C.F. Relax 0:1 Šenk okna Raiders

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
C.F. Relax 16 1 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
18/06 19:00 21. C.F. Relax 0:1 Moravia Brno
10/06 19:30 20. KMK Dynamo Brno 2:2 C.F. Relax
01/06 19:00 19. C.F. Relax 1:1 Corinto
27/05 18:45 18. Beers United 7:0 C.F. Relax
21/05 19:00 17. C.F. Relax 2:6 EUROPLOTY
06/05 19:00 15. C.F. Relax 1:3 Fischer Cafe
27/04 19:30 14. The Reds 1:3 C.F. Relax
23/04 19:00 13. C.F. Relax 4:1 FC Poutník 1552
13/04 19:00 12. C.F. Relax 2:0 Rebešovice
11/11 19:30 11. C.F. Relax 0:0 Natural 95
28/10 21:00 9. C.F. Relax 1:3 KMK Dynamo Brno
21/10 20:40 8. Corinto 2:6 C.F. Relax 15'
14/10 19:30 7. C.F. Relax 2:0 Beers United 39'
09/10 18:45 6. EUROPLOTY 3:3 C.F. Relax
18/09 20:30 3. C.F. Relax 2:3 The Reds
08/09 19:30 2. FC Poutník 1552 2:0 C.F. Relax

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
C.F. Relax 18 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 19:00 22. C.F. Relax 1:1 The Reds
05/06 19:00 19. C.F. Relax 1:6 Rebešovice
02/06 20:30 21. Renfus Team 0:1 C.F. Relax
26/05 19:00 18. Rakol Brno 1:4 C.F. Relax 51'
10/05 19:00 16. Melchester Rovers 2:2 C.F. Relax
08/05 20:30 15. C.F. Relax 4:0 FC Poutník 1552 4'
27/04 19:00 14. FC Habrůvka 4:2 C.F. Relax
24/04 19:30 13. C.F. Relax 3:2 Fischer Cafe
17/04 18:45 12. MOP Brno 7:1 C.F. Relax
11/11 15:00 11. The Reds 3:1 C.F. Relax
05/11 19:10 10. C.F. Relax 1:2 Renfus Team
31/10 20:40 9. C.F. Relax 0:5 HT Group C.F.
20/10 11:00 8. Rebešovice 4:0 C.F. Relax
09/10 18:45 6. Moravia Brno 1:0 C.F. Relax
02/10 19:10 5. C.F. Relax 6:4 Melchester Rovers
24/09 19:10 4. FC Poutník 1552 1:5 C.F. Relax 24'
17/09 19:10 3. C.F. Relax 2:4 FC Habrůvka
05/09 19:10 1. C.F. Relax 5:2 MOP Brno

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
C.F. Relax 16 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
11/06 20:00 22. KMK Dynamo Brno 7:2 C.F. Relax
06/06 18:45 21. C.F. Relax 4:3 Karlsberg C.F. "B"
15/05 18:45 18. C.F. Relax 2:3 MOP Brno 61'
10/05 18:45 17. C.F. Relax 1:7 FC Fénix Brno
03/05 19:30 16. Renfus Team 0:0 C.F. Relax
16/04 18:45 14. C.F. Relax 1:5 Rebešovice
08/04 20:30 13. Rakol Brno 3:4 C.F. Relax 3'
02/04 18:45 12. C.F. Relax 0:0 Moravia Brno
09/11 19:30 11. C.F. Relax 2:4 KMK Dynamo Brno
02/11 20:45 9. C.F. Relax 3:0 Hearts of König
23/10 18:30 7. MOP Brno 1:2 C.F. Relax
22/10 14:00 8. FC Brkábl 8:1 C.F. Relax 59'
12/10 18:30 6. FC Fénix Brno 5:2 C.F. Relax
05/10 19:45 5. C.F. Relax 1:0 Renfus Team
18/09 19:00 3. Rebešovice 3:2 C.F. Relax
14/09 20:45 2. C.F. Relax 2:1 Rakol Brno

2010/2011

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
C.F. Relax 22 5 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
08/06 20:00 25. C.F. Relax 3:2 Sandonorico
07/06 20:00 26. FC Fénix Brno 8:4 C.F. Relax 50'
12/05 18:30 17. Moravia Brno 10:0 C.F. Relax
07/05 15:30 22. FC Brkábl 3:1 C.F. Relax
03/05 20:00 21. FC Pivnice u Čápa 8:2 C.F. Relax
22/04 19:45 20. C.F. Relax 1:6 Hearts of König
20/04 19:30 19. Dream Team Kuřim 6:1 C.F. Relax
15/04 19:00 18. C.F. Relax 2:4 Beers United
26/03 20:00 16. C.F. Relax 0:2 Rebešovice "B"
22/03 21:15 15. Dynamo Haná 1:4 C.F. Relax
28/11 14:30 13. C.F. Relax 1:4 FC Fénix Brno
23/11 20:30 12. Sandonorico 5:3 C.F. Relax 18'
16/11 18:45 11. C.F. Relax 0:4 Renfus Team
11/11 18:00 10. Fair Play Team 7:2 C.F. Relax
24/10 19:30 8. C.F. Relax 7:0 FC Pivnice u Čápa 6' 54'
19/10 20:45 7. Hearts of König 2:1 C.F. Relax
09/10 10:30 6. C.F. Relax 3:1 Dream Team Kuřim
05/10 18:45 5. Beers United 3:0 C.F. Relax
24/09 17:00 4. C.F. Relax 1:2 Moravia Brno
17/09 18:00 3. Rebešovice "B" 5:2 C.F. Relax 29' 47'
15/09 18:00 2. C.F. Relax 4:1 Dynamo Haná
05/09 20:30 1. KMK Dynamo Brno 3:4 C.F. Relax

2009/2010

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
C.F. Relax 18 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
07/06 19:00 26. Beers United 7:2 C.F. Relax
01/06 19:00 25. C.F. Relax 1:1 Fair Play Team
22/05 10:00 24. FC Rom Star 2:10 C.F. Relax 32'
15/05 12:15 23. C.F. Relax 4:0 INEX-SDA Srbská "B"
08/05 12:30 22. C.F. Relax 4:2 Palermo
02/05 17:15 21. Melchester Rovers 3:5 C.F. Relax
27/04 18:30 20. C.F. Relax 2:2 Merdeux
10/04 15:45 18. C.F. Relax 0:6 Karlsberg C.F. "B"
02/04 19:00 17. KMK Dynamo Brno 2:2 C.F. Relax
28/03 16:00 16. C.F. Relax 5:2 Kašpaři VM
28/11 14:30 13. C.F. Relax 4:2 Beers United
26/11 18:15 12. Fair Play Team 7:1 C.F. Relax 55'
14/11 14:00 11. C.F. Relax 4:0 FC Rom Star
09/11 19:30 10. INEX-SDA Srbská "B" 2:1 C.F. Relax
31/10 15:45 9. Palermo 0:5 C.F. Relax
25/09 17:45 4. C.F. Relax 1:0 KMK Dynamo Brno
22/09 21:00 3. Kašpaři VM 2:1 C.F. Relax
05/09 18:45 1. Tripoli Café Brno "B" 3:3 C.F. Relax

2008/2009

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
C.F. Relax 14 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
17/05 19:00 13. Rebešovice "B" 1:2 C.F. Relax
16/05 13:30 22. All Stars IBM 1:2 C.F. Relax
10/05 14:30 21. C.F. Relax 7:5 Karlsberg C.F. "B"
03/05 18:15 19. C.F. Relax 0:0 Sport Centrum Srbská
01/05 15:45 18. C.F. Relax 5:1 KMK Dynamo Brno
25/04 16:15 17. SSC Brno 0:6 C.F. Relax
17/04 18:15 16. C.F. Relax 5:0 Fisher Cafe "B"
21/03 17:45 12. C.F. Relax 7:0 Domino 60'
14/12 14:30 10. Karlsberg C.F. "B" 9:3 C.F. Relax 22'
30/11 17:45 9. C.F. Relax 3:2 Imbalanced Brno
15/11 19:30 11. C.F. Relax 3:3 All Stars IBM
28/10 15:00 5. Fisher Cafe "B" 3:1 C.F. Relax
25/10 17:30 8. Sport Centrum Srbská 4:2 C.F. Relax
10/10 18:15 6. C.F. Relax 7:1 SSC Brno 11'

2007/2008

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
C.F. Relax 10 4 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
09/03 11:00 11. Moravia Brno 0:2 C.F. Relax
03/11 18:30 9. Rebešovice 1:0 C.F. Relax
27/10 18:45 8. C.F. Relax 2:1 Last Minute
20/10 09:00 7. Legia Bohunice 2:3 C.F. Relax 20'
14/10 21:00 6. C.F. Relax 5:0 Corinto 28'
07/10 12:00 5. Black Division 0:9 C.F. Relax 28' 35'
29/09 19:00 4. C.F. Relax 3:2 Fisher Cafe "B"
23/09 09:00 3. FC Rom Star 2:4 C.F. Relax
16/09 20:15 2. C.F. Relax 1:1 Moravia Brno
09/09 11:15 1. Ganrs 2:6 C.F. Relax

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382