BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Hlaváč František
Narozen dne: 09.03.1989

V soutěžích BSMK od: 01.07.2007
Mateřský klub: Palermo (Palermo)
Celkový počet startů BSMK: 164
Celkový počet vstřelených branek: 65
Celkový počet žlutých karet: 8
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Palermo 1 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
11/09 19:30 2. Palermo 7:2 FC Spitfire

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Palermo 17 8 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
04/06 19:00 24. Kaša Team 6:0 Palermo
13/05 19:00 21. Palermo 2:4 FC Tiki-Taka Brno 4'
09/05 19:00 20. FC Spitfire 5:0 Palermo
21/04 17:30 18. SK Veselka 9:0 Palermo
15/04 19:00 25. Palermo 3:14 Moravia Brno 23'
09/04 19:00 16. SeaComp "B" 6:1 Palermo
03/04 19:00 15. Palermo 5:5 Royal Flush "C" 24'
28/03 19:00 14. PKV Stars 1:2 Palermo 45'
19/11 19:30 12. Moravia Brno 7:0 Palermo
13/11 19:00 11. Palermo 1:7 Kaša Team
08/11 21:00 10. Hooftrimmer Gunners "B" 5:4 Palermo 55'
01/11 20:30 7. Palermo 0:4 FC Spitfire
24/10 20:30 8. FC Tiki-Taka Brno 2:1 Palermo
10/10 21:00 6. TJ Rotor Magenta 2:3 Palermo 20' 40'
02/10 19:00 5. Palermo 1:5 SK Veselka
18/09 19:00 3. Palermo 1:3 SeaComp "B"
09/09 21:00 2. Royal Flush "C" 0:3 Palermo 10' 23'

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Palermo 18 10 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
26/06 20:30 26. FC Spitfire 2:4 Palermo 9' 57'
17/06 21:00 25. Palermo 1:4 FC Jaguars Brno
01/06 18:00 23. Palermo 1:8 FC Erekce 7'
20/05 21:00 21. Palermo 9:1 TJ Rotor Magenta 13' 18' 40' 43' 52'
08/05 19:30 19. Palermo 1:7 TJ BARAN
29/04 21:00 18. Royal Flush "B" 7:1 Palermo
22/04 15:00 17. Palermo 0:17 TJ Sokol Březina
13/04 19:00 16. Palermo 5:2 KMK Dynamo Brno "B" 8' 35'
30/03 19:15 14. Palermo 2:4 FC Tiki-Taka Brno
17/11 19:15 12. FC Jaguars Brno 5:2 Palermo
07/11 19:00 10. FC Erekce 6:0 Palermo
29/10 17:00 9. Palermo 0:21 AMENINA 08
22/10 19:00 8. TJ Rotor Magenta 3:0 Palermo
15/10 18:15 7. Palermo 2:5 TJ Leftovers
11/10 21:00 6. TJ BARAN 4:1 Palermo
25/09 18:30 4. TJ Sokol Březina 6:0 Palermo
14/09 21:00 2. Palermo 1:10 CZ Spieler Brno "B"
06/09 20:30 1. FC Tiki-Taka Brno 2:0 Palermo

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Palermo 17 4 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
15/06 18:45 22. Division-KH 11:1 Palermo
02/06 18:00 21. Palermo 2:2 Colgate Team
28/05 18:00 20. C.F. Relax "B" 7:1 Palermo
21/05 16:30 19. Palermo 1:0 Royal Flush
16/05 19:00 18. Renfus Team 6:1 Palermo
12/05 19:15 17. Palermo 3:10 S.B.S. Bástr 54'
28/04 19:15 16. Palermo 2:7 Moravia Brno 53'
21/04 19:00 15. Hooftrimmer Gunners 10:0 Palermo
14/04 20:30 14. Palermo 0:8 FC Zebra
08/04 15:30 13. FC Rom Star 8:1 Palermo
05/11 18:30 11. Palermo 2:1 Division-KH 55' 42'
03/11 19:20 10. Colgate Team 4:0 Palermo
22/10 18:00 9. Palermo 1:3 C.F. Relax "B"
16/10 18:00 8. Royal Flush 7:2 Palermo 49'
09/10 18:00 7. Palermo 1:2 Renfus Team 60'
03/09 18:30 2. Palermo 1:7 FC Rom Star 34'
28/08 17:00 1. FC Kalinka Bohunice 5:2 Palermo

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Palermo 14 1 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
12/06 16:30 25. Palermo 1:3 Colgate Team
05/06 16:00 24. FC Kalinka Bohunice 3:2 Palermo 48'
27/05 19:15 26. FC Zebra 8:1 Palermo
21/05 19:00 22. Palermo 1:13 Hooftrimmer Gunners
15/05 18:00 21. C.F. Relax "B" 9:1 Palermo
08/05 17:30 20. Palermo 3:7 S.B.S. Bástr
23/04 18:00 18. Palermo 3:7 Royal Flush
16/04 10:30 17. FC Dvorska 4:2 Palermo
08/04 18:00 16. Palermo 0:6 SeaComp
25/03 17:30 14. Palermo 0:4 Division-KH
23/11 20:45 13. Palermo 2:4 FC Zebra
18/11 19:20 12. Colgate Team 4:1 Palermo
07/11 18:00 11. Palermo 0:1 FC Kalinka Bohunice 36'
23/10 19:20 9. Hooftrimmer Gunners 1:0 Palermo

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Renfus Team 1 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
09/09 21:00 2. Renfus Team 4:3 FCC František Vláčil

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Renfus Team 1 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/06 19:30 24. Palermo 6:2 Renfus Team

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Sandonorico 13 3 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
26/06 18:45 26. Dynamo Haná 4:4 Sandonorico 27'
18/06 18:45 25. Sandonorico 2:6 Domino
09/06 14:00 24. Corinto 4:2 Sandonorico
28/05 18:45 22. Beers United 4:1 Sandonorico 19'
25/04 18:45 17. Sandonorico 6:3 S.B.S. Bástr 28'
14/04 18:45 16. Sandonorico 2:6 Palermo
17/11 14:00 12. Domino 5:1 Sandonorico
25/10 18:45 8. EUROPLOTY 3:1 Sandonorico
02/10 18:45 5. Sandonorico 4:3 SSC Brno
27/09 20:40 4. S.B.S. Bástr 3:1 Sandonorico
15/09 18:30 3. Palermo 3:1 Sandonorico 29'
09/09 14:00 2. Sandonorico 1:3 Last Minute
06/09 17:00 1. FC Brkábl 1:8 Sandonorico 11'

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Sandonorico 22 11 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
09/06 14:00 26. Tripoli Café Brno "B" 5:2 Sandonorico
06/06 18:45 25. Sandonorico 0:8 Dynamo Haná
30/05 18:45 23. Sandonorico 2:1 Corinto
27/05 17:00 24. Domino 2:0 Sandonorico
22/05 18:45 22. Beers United 1:0 Sandonorico
09/05 18:45 20. The Reds 4:1 Sandonorico
29/04 18:45 19. Sandonorico 4:3 FC WC
22/04 18:30 18. Colgate Team "B" 3:10 Sandonorico 4' 28'
08/04 18:00 16. Sandonorico 1:5 Palermo 32'
01/04 18:45 15. Melchester Rovers 4:1 Sandonorico
25/03 18:00 14. Sandonorico 4:1 Last Minute
27/11 15:00 13. Sandonorico 8:1 Tripoli Café Brno "B"
23/11 17:15 12. Dynamo Haná 0:5 Sandonorico 15'
13/11 16:30 11. Sandonorico 4:3 Domino 59'
06/11 13:30 10. Corinto 2:7 Sandonorico
04/11 18:45 9. Sandonorico 1:1 Beers United
21/10 19:00 8. FC Fénix Brno "B" 4:2 Sandonorico
15/10 16:00 7. Sandonorico 3:1 The Reds 18'
08/10 16:30 6. FC WC 1:10 Sandonorico 5'
04/10 18:45 5. Sandonorico 4:2 Colgate Team "B" 14'
17/09 17:00 3. Palermo 3:4 Sandonorico 31' 49'
04/09 18:00 1. Last Minute 3:3 Sandonorico 29'

2010/2011

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Sandonorico 21 10 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
09/06 19:00 20. Sandonorico 1:5 Rebešovice "B"
08/06 20:00 25. C.F. Relax 3:2 Sandonorico
06/06 19:00 26. Sandonorico 1:6 FC Brkábl
14/05 12:00 13. FC Brkábl 2:5 Sandonorico 38' 52'
10/05 19:00 22. Sandonorico 1:2 Beers United 27'
19/04 18:00 19. Dynamo Haná 2:0 Sandonorico
10/04 19:00 18. Sandonorico 1:0 KMK Dynamo Brno
26/03 20:45 16. Sandonorico 6:3 FC Pivnice u Čápa 46'
16/03 20:00 14. Fair Play Team 5:0 Sandonorico
23/11 20:30 12. Sandonorico 5:3 C.F. Relax 26' 34'
16/11 20:45 11. Hearts of König 4:4 Sandonorico 3'
11/11 20:30 10. Sandonorico 2:3 Dream Team Kuřim
02/11 18:45 9. Beers United 1:4 Sandonorico
27/10 20:30 8. Sandonorico 4:0 Moravia Brno 22'
19/10 18:45 2. Renfus Team 0:3 Sandonorico 19'
16/10 11:30 7. Rebešovice "B" 2:3 Sandonorico
11/10 19:15 6. Sandonorico 1:3 Dynamo Haná
01/10 18:30 5. KMK Dynamo Brno 10:2 Sandonorico 10'
26/09 17:00 4. Sandonorico 1:3 FC Fénix Brno
19/09 18:00 3. FC Pivnice u Čápa 2:3 Sandonorico 51'
07/09 20:45 1. Sandonorico 0:2 Fair Play Team 32'

2009/2010

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Sandonorico 19 12 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
30/05 11:45 25. Sandonorico 0:5 Dream Team Kuřim
22/05 18:30 24. Rebešovice "B" 5:1 Sandonorico
08/05 16:45 22. Colgate Team 0:4 Sandonorico
01/05 14:00 21. Sandonorico 8:1 FFC Rookies 53'
24/04 15:00 20. FC Omega Brno 1:3 Sandonorico
19/04 18:30 19. Sandonorico 3:0 Renfus Team
10/04 11:45 18. Domino 0:1 Sandonorico
03/04 15:45 17. Sandonorico 4:3 Hearts of König 3'
28/03 18:45 16. Moravia Brno 3:4 Sandonorico 23'
02/12 18:30 13. Sandonorico 2:2 Dynamo Haná 49'
21/11 17:00 12. Dream Team Kuřim 4:5 Sandonorico 54'
14/11 09:30 11. Sandonorico 2:2 Rebešovice "B"
06/11 17:15 10. Pitaval 2:1 Sandonorico 51'
31/10 14:15 9. Sandonorico 1:1 Colgate Team
17/10 10:00 7. Sandonorico 4:1 FC Omega Brno 41'
12/10 18:30 6. Renfus Team 2:1 Sandonorico 45'
26/09 19:00 4. Hearts of König 1:4 Sandonorico
12/09 12:45 2. Corinto 0:8 Sandonorico 60'
05/09 13:00 1. Sandonorico 3:2 FC Brkábl 32' 58'

2008/2009

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Atlantida FC 9 5 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
09/05 14:45 19. Atlantida FC 2:3 Galaxy Brno
03/05 14:00 19. Atlantida FC 2:2 Corinto
26/04 09:00 16. Atlantida FC 1:2 FK Serpens 38'
18/04 14:30 16. Last Minute 5:1 Atlantida FC
11/04 09:00 15. Atlantida FC 0:6 Rebešovice
29/03 13:00 13. Atlantida FC 4:4 Moravia Brno 31'
21/03 09:30 12. Atlantida FC 5:0 Orel Bohunice 38' 47'
11/09 20:00 2. Moravia Brno 4:6 Atlantida FC
01/09 20:00 1. Orel Bohunice 4:4 Atlantida FC 41'

2007/2008

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Atlantida FC 11 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
06/03 20:30 11. Hearts of König "B" 3:1 Atlantida FC
30/01 11:00 12. Atlantida FC 2:2 FFC Rookies
18/11 10:30 8. FFC Rookies 3:10 Atlantida FC
03/11 10:30 9. Hála Team 0:3 Atlantida FC
20/10 17:15 7. Atlantida FC 3:2 Atex Brno "B"
13/10 16:00 6. Imbalanced Brno 2:5 Atlantida FC
07/10 17:15 5. Atlantida FC 8:0 Domino 21'
29/09 16:15 4. Bookmakers Brno "B" 5:4 Atlantida FC
22/09 14:45 3. Atlantida FC 5:2 Sport Centrum Srbská "B"
15/09 18:00 2. Atlantida FC 1:6 Hearts of König "B"
08/09 10:30 1. Orel Bohunice 2:3 Atlantida FC

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382