BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Vozábal Radim
Narozen dne: 19.03.1990

V soutěžích BSMK od: 01.08.2009
Mateřský klub: CZ People (CZ People)
Celkový počet startů BSMK: 157
Celkový počet vstřelených branek: 51
Celkový počet žlutých karet: 25
Celkový počet červených karet: 1
Celkový počet trestů: 1

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
CZ People 1 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
03/09 20:15 1. BKMK Topshoes.cz 7:3 CZ People

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
CZ People 23 9 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/06 20:15 23. Hooftrimmer Gunners 7:0 CZ People 42'
10/06 20:30 25. Los Arbitros 3:5 CZ People 12' 23'
05/06 19:30 24. CZ People 3:2 Impérium
20/05 19:00 22. CZ People 10:1 FCC František Vláčil
13/05 19:15 21. FC Poutník 1552 3:3 CZ People
06/05 19:00 20. CZ People 6:2 FC Fénix Brno
02/05 21:00 19. FC DM Podlahy 7:4 CZ People 56'
15/04 19:00 17. Cordoba 06 "B" 0:5 CZ People 20'
10/04 20:45 16. C.F. Relax 0:8 CZ People
01/04 18:00 15. CZ People 3:1 Rebešovice
28/03 19:00 14. UniStars Brno 1:1 CZ People
28/11 19:30 13. Mediální mrchy 1:4 CZ People
20/11 19:00 12. CZ People 6:1 Los Arbitros 31' 44'
14/11 19:00 11. Impérium 5:0 CZ People
06/11 19:00 10. CZ People 7:1 Hooftrimmer Gunners 49'
01/11 18:45 9. FCC František Vláčil 4:1 CZ People
24/10 19:00 8. CZ People 1:5 FC Poutník 1552
18/10 21:00 7. FC Fénix Brno 2:8 CZ People 16'
08/10 20:30 6. CZ People 2:4 FC DM Podlahy
24/09 20:30 4. CZ People 0:1 Cordoba 06 "B"
18/09 19:00 3. CZ People 3:6 C.F. Relax 14'
12/09 20:30 1. CZ People 7:3 UniStars Brno 22'
10/09 18:00 2. Rebešovice 1:3 CZ People

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Renfus Team 20 5 3 1 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
27/06 19:00 26. FC Habrůvka 5:6 Renfus Team
13/06 19:00 24. C.F. Relax 1:3 Renfus Team
04/06 19:00 23. Renfus Team 4:0 Amazing FC
28/05 19:00 22. Výtahy SHS 3:10 Renfus Team 60'
02/05 20:30 18. Renfus Team 2:2 Mediální mrchy 55'
26/04 20:30 14. Renfus Team 5:1 FC Zebra
24/04 19:30 17. Knihovnicka.cz 2:1 Renfus Team
17/04 19:00 16. Renfus Team 1:4 Impérium
11/04 19:30 15. Hooftrimmer Gunners 4:3 Renfus Team 57'
06/12 19:00 13. Renfus Team 2:4 FC Habrůvka
20/11 21:00 12. FC DM Podlahy 6:10 Renfus Team 10' 18' 31' 46'
16/11 19:00 11. Renfus Team 3:6 C.F. Relax 24'
08/11 19:30 10. Amazing FC 2:2 Renfus Team
01/11 19:00 9. Renfus Team 9:0 Výtahy SHS 43'
26/10 19:00 8. The Reds "B" 1:2 Renfus Team
18/10 19:00 7. Renfus Team 2:2 SeaComp 55'
05/10 19:00 5. Mediální mrchy 1:2 Renfus Team
19/09 17:15 3. Impérium 6:2 Renfus Team
13/09 19:00 2. Renfus Team 1:1 Hooftrimmer Gunners
01/09 20:30 1. FC Zebra 3:3 Renfus Team
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
03.05.2018 200,- do 21. kola včetně dle Sazebníku bod „4.3 Kopnutí soupeře“

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Renfus Team 20 3 5 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/06 20:30 22. Colgate Team 3:0 Renfus Team
01/06 19:00 21. Renfus Team 4:2 C.F. Relax "B"
26/05 18:00 20. Royal Flush 3:7 Renfus Team
24/05 20:30 19. Renfus Team 2:3 S.B.S. Bástr 23'
16/05 19:00 18. Renfus Team 6:1 Palermo 43'
01/05 20:30 16. Renfus Team 5:0 Hooftrimmer Gunners 16'
21/04 20:30 15. FC Zebra 2:4 Renfus Team
18/04 19:00 14. Renfus Team 2:4 FC Rom Star
09/04 18:00 13. FC Kalinka Bohunice 0:10 Renfus Team
03/04 20:30 12. Renfus Team 2:1 Division-KH
09/11 19:20 11. Renfus Team 1:2 Colgate Team 53'
02/11 18:00 10. C.F. Relax "B" 0:2 Renfus Team
18/10 21:00 8. S.B.S. Bástr 2:4 Renfus Team
09/10 18:00 7. Palermo 1:2 Renfus Team 32'
05/10 19:20 6. Renfus Team 2:6 Moravia Brno
26/09 20:30 5. Hooftrimmer Gunners 0:1 Renfus Team
21/09 20:40 4. Renfus Team 1:0 FC Zebra
11/09 21:00 3. FC Rom Star 5:0 Renfus Team
07/09 18:00 2. Renfus Team 8:2 FC Kalinka Bohunice 22' 48'
01/09 18:45 1. Division-KH 3:5 Renfus Team 45'

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Renfus Team 9 4 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/06 18:45 25. Dynamo Haná 6:0 Renfus Team
01/06 19:20 23. Renfus Team 1:4 FCC František Vláčil
26/05 20:40 26. Renfus Team 0:3 FC Coco Aradza
25/05 19:20 22. Výtahy SHS 0:4 Renfus Team 52'
18/05 20:40 21. Renfus Team 4:4 Mediální mrchy
08/05 20:00 20. C.F. Relax 2:1 Renfus Team 38'
20/04 19:20 17. Renfus Team 0:6 Amazing FC 32'
12/04 21:00 16. Estudiantes C.F. 6:4 Renfus Team 8'
31/03 18:45 14. FC Spodek Bohunice 7:3 Renfus Team 31' 59'

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
EUROPLOTY 7 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/05 20:30 18. EUROPLOTY 0:4 Nedeka Brno
18/05 21:00 17. FC Fénix Brno 1:4 EUROPLOTY
27/04 21:00 14. EUROPLOTY 0:12 FC Habrůvka
13/04 21:00 12. EUROPLOTY 1:9 Sport Centrum Srbská
18/11 19:00 9. Tripoli Brno 7:4 EUROPLOTY
02/10 20:30 5. Karlsberg C.F. 3:1 EUROPLOTY
22/09 18:45 4. EUROPLOTY 2:15 Gioia Brno

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
EUROPLOTY 6 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
26/06 18:45 22. Beers United 5:11 EUROPLOTY 1'
10/06 18:45 20. EUROPLOTY 0:11 SK Retro Brno
06/05 19:00 15. Natural 95 0:1 EUROPLOTY
30/04 18:45 14. EUROPLOTY 2:2 Moravia Brno
23/04 19:30 13. KMK Dynamo Brno 2:2 EUROPLOTY
14/04 18:45 12. EUROPLOTY 6:1 Corinto

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Sandonorico 16 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
26/06 18:45 26. Dynamo Haná 4:4 Sandonorico
16/05 20:40 20. FC Fénix Brno "B" 9:3 Sandonorico
25/04 18:45 17. Sandonorico 6:3 S.B.S. Bástr 14' 57'
14/04 18:45 16. Sandonorico 2:6 Palermo
05/04 18:30 15. Last Minute 1:3 Sandonorico
17/11 14:00 12. Domino 5:1 Sandonorico
11/11 16:30 11. Sandonorico 1:2 Corinto
04/11 18:00 10. Colgate Team 2:2 Sandonorico
30/10 18:45 9. Sandonorico 1:1 Beers United
25/10 18:45 8. EUROPLOTY 3:1 Sandonorico
18/10 18:45 7. Sandonorico 1:5 FC Fénix Brno "B"
02/10 18:45 5. Sandonorico 4:3 SSC Brno 11'
27/09 20:40 4. S.B.S. Bástr 3:1 Sandonorico
15/09 18:30 3. Palermo 3:1 Sandonorico
09/09 14:00 2. Sandonorico 1:3 Last Minute
06/09 17:00 1. FC Brkábl 1:8 Sandonorico

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Sandonorico 21 12 5 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
09/06 14:00 26. Tripoli Café Brno "B" 5:2 Sandonorico
30/05 18:45 23. Sandonorico 2:1 Corinto 26' 40'
22/05 18:45 22. Beers United 1:0 Sandonorico
16/05 18:45 21. Sandonorico 1:1 FC Fénix Brno "B"
09/05 18:45 20. The Reds 4:1 Sandonorico 55'
29/04 18:45 19. Sandonorico 4:3 FC WC 22'
22/04 18:30 18. Colgate Team "B" 3:10 Sandonorico 25'
01/04 18:45 15. Melchester Rovers 4:1 Sandonorico 22'
25/03 18:00 14. Sandonorico 4:1 Last Minute 12' 58'
27/11 15:00 13. Sandonorico 8:1 Tripoli Café Brno "B" 26'
23/11 17:15 12. Dynamo Haná 0:5 Sandonorico 10'
13/11 16:30 11. Sandonorico 4:3 Domino
06/11 13:30 10. Corinto 2:7 Sandonorico 23' 50'
04/11 18:45 9. Sandonorico 1:1 Beers United
21/10 19:00 8. FC Fénix Brno "B" 4:2 Sandonorico 45'
15/10 16:00 7. Sandonorico 3:1 The Reds 15'
08/10 16:30 6. FC WC 1:10 Sandonorico 43'
04/10 18:45 5. Sandonorico 4:2 Colgate Team "B"
17/09 17:00 3. Palermo 3:4 Sandonorico 11'
10/09 13:00 2. Sandonorico 3:2 Melchester Rovers 17'
04/09 18:00 1. Last Minute 3:3 Sandonorico

2010/2011

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Sandonorico 25 8 6 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
09/06 19:00 20. Sandonorico 1:5 Rebešovice "B"
08/06 20:00 25. C.F. Relax 3:2 Sandonorico 34'
06/06 19:00 26. Sandonorico 1:6 FC Brkábl
23/05 19:00 24. Sandonorico 3:4 Hearts of König 34' 48' 50'
14/05 12:00 13. FC Brkábl 2:5 Sandonorico
10/05 19:00 22. Sandonorico 1:2 Beers United 59'
03/05 18:30 21. Moravia Brno 4:6 Sandonorico 25' 34'
19/04 18:00 19. Dynamo Haná 2:0 Sandonorico
10/04 19:00 18. Sandonorico 1:0 KMK Dynamo Brno
05/04 20:45 17. FC Fénix Brno 3:1 Sandonorico
26/03 20:45 16. Sandonorico 6:3 FC Pivnice u Čápa
22/03 20:00 15. Sandonorico 3:1 Renfus Team 36'
16/03 20:00 14. Fair Play Team 5:0 Sandonorico
23/11 20:30 12. Sandonorico 5:3 C.F. Relax 5'
16/11 20:45 11. Hearts of König 4:4 Sandonorico
11/11 20:30 10. Sandonorico 2:3 Dream Team Kuřim
02/11 18:45 9. Beers United 1:4 Sandonorico
27/10 20:30 8. Sandonorico 4:0 Moravia Brno 12' 26'
19/10 18:45 2. Renfus Team 0:3 Sandonorico 31'
16/10 11:30 7. Rebešovice "B" 2:3 Sandonorico
11/10 19:15 6. Sandonorico 1:3 Dynamo Haná 20'
01/10 18:30 5. KMK Dynamo Brno 10:2 Sandonorico 48'
26/09 17:00 4. Sandonorico 1:3 FC Fénix Brno
19/09 18:00 3. FC Pivnice u Čápa 2:3 Sandonorico 16'
07/09 20:45 1. Sandonorico 0:2 Fair Play Team

2009/2010

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Sandonorico 9 6 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
30/05 11:45 25. Sandonorico 0:5 Dream Team Kuřim
17/05 19:00 23. Sandonorico 1:2 Pitaval
08/05 16:45 22. Colgate Team 0:4 Sandonorico
01/05 14:00 21. Sandonorico 8:1 FFC Rookies 3' 27' 58'
24/04 15:00 20. FC Omega Brno 1:3 Sandonorico 16'
19/04 18:30 19. Sandonorico 3:0 Renfus Team 8'
10/04 11:45 18. Domino 0:1 Sandonorico
28/03 18:45 16. Moravia Brno 3:4 Sandonorico 10' 60' 52'
12/09 12:45 2. Corinto 0:8 Sandonorico

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382