BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Jurásek Robin
Narozen dne: 25.06.1992

V soutěžích BSMK od: 28.02.2010
Mateřský klub: The Reds (The Reds)
Celkový počet startů BSMK: 287
Celkový počet vstřelených branek: 30
Celkový počet žlutých karet: 9
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 13 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
06/06 20:15 16. KMK Dynamo Brno 5:0 The Reds
03/06 20:30 17. The Reds 6:2 Cordoba 06
22/05 20:15 15. The Reds 6:4 Beers United
17/04 19:30 10. RKM Tripoli Brno 1:8 The Reds
06/11 20:30 9. The Reds 1:6 BKMK Topshoes.cz
30/10 21:00 8. Cordoba 06 4:2 The Reds
22/10 20:30 7. The Reds 1:7 KMK Dynamo Brno
11/10 18:45 6. Beers United 1:1 The Reds
01/10 20:30 5. The Reds 6:9 Sport Centrum Srbská
24/09 20:30 4. CZ Spieler Brno 8:3 The Reds
17/09 19:30 3. The Reds 2:3 Vyšší princip
10/09 18:45 2. Dynamo Haná 2:0 The Reds
03/09 19:30 1. The Reds 4:5 RKM Tripoli Brno
FC Premrhané talenty 7 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
09/05 21:00 13. Paralympiakos 0:4 FC Premrhané talenty
08/04 20:00 9. FC Premrhané talenty 4:3 Drtiči
20/11 21:00 7. Pobrežie liehoviny 1:4 FC Premrhané talenty
14/11 19:00 6. FC Premrhané talenty 2:0 Paralympiakos
05/11 19:00 5. Lazio fakultas 1:12 FC Premrhané talenty 10'
23/10 21:00 3. FC Premrhané talenty 1:1 Valašští dřeváci
17/10 20:00 2. Drtiči 2:5 FC Premrhané talenty

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 17 1 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/06 18:45 26. Beers United 1:3 The Reds
10/06 20:30 24. The Reds 2:9 Šenk okna Raiders
06/06 18:00 22. The Reds 3:6 KMK Dynamo Brno
04/06 20:30 23. Rebešovice 2:9 The Reds 17'
21/05 20:30 21. FCC František Vláčil 2:5 The Reds
15/05 20:30 20. The Reds 4:1 FC Poutník 1552
10/05 21:00 19. FC Fénix Brno 5:1 The Reds
08/05 19:15 14. The Reds 4:5 Cordoba 06 "B"
10/04 18:45 15. Dynamo Haná 5:1 The Reds
28/11 19:00 13. The Reds 1:7 Beers United
13/11 19:00 11. Šenk okna Raiders 4:1 The Reds
06/11 19:00 10. The Reds 6:0 Rebešovice
30/10 21:00 9. KMK Dynamo Brno 2:2 The Reds
25/10 19:00 8. The Reds 0:8 FCC František Vláčil 29'
18/09 19:30 3. Estudiantes C.F. 3:5 The Reds 43'
12/09 18:30 2. The Reds 2:4 Dynamo Haná
04/09 18:15 1. Cordoba 06 "B" 1:3 The Reds
The Reds "B" 3 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
11/06 19:00 24. Výtahy SHS 8:3 The Reds "B"
27/09 20:30 4. The Reds "B" 0:2 Hooftrimmer Gunners
10/09 19:00 2. The Reds "B" 4:3 FC Habrůvka

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 15 3 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
29/05 20:30 20. The Reds 4:5 F.C. Bohunice 23'
25/05 21:00 19. FC Fénix Brno 1:5 The Reds
08/05 18:45 17. Beers United 5:1 The Reds 56'
24/04 20:30 15. The Reds 2:2 KMK Dynamo Brno
17/04 20:30 14. Šenk okna Raiders 3:2 The Reds
10/04 20:30 13. The Reds 1:9 Estudiantes C.F.
03/04 18:45 12. Dynamo Haná 8:1 The Reds
31/10 19:20 10. The Reds 2:2 Rebešovice 50'
27/10 18:45 9. F.C. Bohunice 5:2 The Reds
24/10 20:00 8. The Reds 1:1 FC Fénix Brno
28/09 19:20 5. The Reds 3:1 FCC František Vláčil 20'
19/09 21:00 4. KMK Dynamo Brno 0:7 The Reds
12/09 20:40 3. The Reds 1:2 Šenk okna Raiders
04/09 21:00 2. Estudiantes C.F. 1:3 The Reds 53'
01/09 19:20 1. The Reds 1:7 Dynamo Haná
The Reds "B" 5 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
31/10 20:40 10. Výtahy SHS 6:1 The Reds "B"
30/09 19:20 6. The Reds "B" 2:5 FC Poutník 1552
14/09 16:45 3. FC DM Podlahy 6:6 The Reds "B"
06/09 19:20 2. The Reds "B" 2:2 FC Coco Aradza
30/08 19:00 1. C.F. Relax 2:4 The Reds "B"
Sparta 4 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
09/05 21:00 13. FC Protest 4:2 Sparta
22/03 20:00 12. Sparta 2:2 The Invincibles
14/03 19:00 11. Sparta 2:7 RBSS
08/03 18:00 10. Univerzita obrany FC 2:2 Sparta

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Cordoba 06 1 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
02/11 20:30 10. RKM Tripoli Brno 1:0 Cordoba 06
The Reds 20 6 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
09/06 21:00 21. FC Fénix Brno 4:2 The Reds
22/05 20:30 19. KMK Dynamo Brno 7:1 The Reds 9' 43'
19/05 20:00 18. Leram 8:5 The Reds
08/05 19:20 17. The Reds 3:2 Rebešovice
29/04 18:30 16. FC Habrůvka 2:4 The Reds
28/04 20:40 15. The Reds 2:5 Šenk okna Raiders 6' 32'
21/04 17:30 14. Cordoba 06 "B" 5:2 The Reds
14/04 20:40 13. The Reds 3:2 Vyšší princip
07/04 18:45 12. Fischer Cafe 1:1 The Reds
09/11 19:00 11. Corinto 1:4 The Reds 21'
05/11 20:40 10. The Reds 6:2 FC Fénix Brno
29/10 18:45 9. Beers United 3:4 The Reds 50'
19/10 20:40 8. The Reds 4:1 KMK Dynamo Brno
11/10 20:40 7. The Reds 2:7 Leram
05/10 18:45 6. Rebešovice 4:5 The Reds 60'
01/10 19:20 5. The Reds 5:2 FC Habrůvka
21/09 19:00 4. Šenk okna Raiders 3:1 The Reds
17/09 18:00 3. The Reds 1:4 Cordoba 06 "B"
06/09 20:40 2. Vyšší princip 6:4 The Reds 49'
03/09 20:40 1. The Reds 4:2 Fischer Cafe
The Reds "B" 2 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
22/05 18:00 22. The Reds "B" 6:1 FC DM Podlahy 44'
01/11 19:20 10. The Reds "B" 0:5 Estudiantes C.F.

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 21 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/06 19:20 22. The Reds 7:1 FC Poutník 1552
22/06 18:30 19. Rebešovice 7:2 The Reds
18/06 20:30 21. Šenk okna Raiders 6:3 The Reds
07/06 20:30 20. The Reds 1:5 FC Fénix Brno "B"
24/05 20:30 18. The Reds 8:1 Corinto
21/05 18:45 17. Moravia Brno 1:5 The Reds
10/05 20:00 16. The Reds 4:2 Cordoba 06 "B"
03/05 20:00 15. KMK Dynamo Brno 4:4 The Reds
26/04 20:30 14. The Reds 6:1 C.F. Relax
23/04 18:45 13. Fischer Cafe 4:3 The Reds
12/04 20:30 12. The Reds 8:3 Beers United
02/11 20:00 10. The Reds 3:7 Šenk okna Raiders
30/10 20:30 9. FC Fénix Brno "B" 2:3 The Reds
26/10 20:30 6. The Reds 5:2 Moravia Brno
17/10 19:00 8. The Reds 3:4 Rebešovice
12/10 20:00 7. Corinto 2:4 The Reds 46'
28/09 12:00 5. Cordoba 06 "B" 5:1 The Reds
21/09 19:30 4. The Reds 4:0 KMK Dynamo Brno
14/09 20:30 3. C.F. Relax 2:3 The Reds
07/09 19:30 2. The Reds 1:1 Fischer Cafe
04/09 18:45 1. Beers United 8:1 The Reds
The Reds "B" 18 7 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 20:30 25. The Reds "B" 9:0 FC Coco Aradza
07/06 19:15 24. Vyšší princip 5:2 The Reds "B"
04/06 19:20 23. The Reds "B" 2:7 Výtahy SHS
20/05 19:30 21. Renfus Team 1:1 The Reds "B"
10/05 18:30 20. The Reds "B" 3:7 Leram
26/04 19:00 18. The Reds "B" 8:4 Knihovnicka.cz
23/11 20:30 13. The Reds "B" 3:5 Colgate Team 59'
17/11 18:00 3. FC Spodek Bohunice 3:8 The Reds "B" 16' 31'
16/11 19:00 12. FC Coco Aradza 1:0 The Reds "B"
05/11 18:30 10. Výtahy SHS 3:1 The Reds "B"
27/10 19:00 9. S.B.S. Bástr 0:4 The Reds "B" 16' 58'
19/10 20:30 8. The Reds "B" 4:3 Renfus Team
16/10 20:30 1. Dynamo Haná 9:3 The Reds "B"
11/10 20:00 7. Leram 11:2 The Reds "B" 50'
05/10 18:00 6. The Reds "B" 8:3 Last Minute 46'
29/09 18:00 5. Knihovnicka.cz 3:5 The Reds "B"
21/09 21:00 4. The Reds "B" 2:7 FCC František Vláčil
07/09 21:00 2. The Reds "B" 1:11 FC Dark Reunion

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 22 4 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
26/06 18:45 22. Moravia Brno 8:6 The Reds 59'
15/06 19:30 21. The Reds 11:7 KMK Dynamo Brno
09/06 18:45 20. Corinto 1:6 The Reds 13'
01/06 11:00 19. The Reds 2:5 Beers United 10'
28/05 18:45 18. EUROPLOTY 7:2 The Reds
18/05 20:00 17. The Reds 0:3 SK Retro Brno
15/05 18:45 16. Fischer Cafe 4:2 The Reds
04/05 19:30 15. The Reds 2:2 FC Poutník 1552
27/04 19:30 14. The Reds 1:3 C.F. Relax
20/04 11:00 13. Rebešovice 9:2 The Reds
13/04 19:30 12. The Reds 7:2 Natural 95
14/11 20:30 11. The Reds 3:6 Moravia Brno 17' 55'
04/11 20:30 10. KMK Dynamo Brno 3:3 The Reds
27/10 20:30 9. The Reds 0:1 Corinto
24/10 18:45 8. Beers United 1:4 The Reds
17/10 19:00 7. The Reds 3:7 EUROPLOTY
09/10 19:00 6. SK Retro Brno 3:2 The Reds
29/09 20:30 5. The Reds 1:5 Fischer Cafe
23/09 19:30 4. FC Poutník 1552 3:1 The Reds
18/09 20:30 3. C.F. Relax 2:3 The Reds
08/09 18:45 2. The Reds 1:4 Rebešovice
01/09 20:30 1. Natural 95 1:3 The Reds
The Reds "B" 23 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/06 20:00 25. The Reds "B" 3:3 Domino
23/06 18:45 26. Dynamo Haná 1:2 The Reds "B"
11/06 19:00 20. The Reds "B" 10:2 FC Spodek Bohunice
10/06 19:30 24. Colgate Team 0:3 The Reds "B"
05/06 19:30 23. The Reds "B" 2:7 S.B.S. Bástr
29/05 18:45 22. EUROPLOTY "B" 3:3 The Reds "B"
25/05 20:15 15. Palermo 0:5 The Reds "B"
22/05 19:00 21. The Reds "B" 1:4 Knihovnicka.cz
08/05 20:30 19. FC Fénix Brno "B" 3:2 The Reds "B"
26/04 19:00 18. The Reds "B" 4:2 Cordoba 06 "B"
23/04 20:30 17. Renfus Team 5:2 The Reds "B"
13/04 21:00 16. The Reds "B" 7:6 Rakol Brno
30/03 19:00 14. The Reds "B" 1:2 Last Minute
27/11 19:30 13. The Reds "B" 1:3 Dynamo Haná
13/11 19:30 11. The Reds "B" 0:4 Colgate Team
06/11 20:30 10. S.B.S. Bástr 4:7 The Reds "B"
28/10 19:30 9. The Reds "B" 4:0 EUROPLOTY "B"
22/10 19:00 8. Knihovnicka.cz 1:1 The Reds "B"
10/10 19:00 6. The Reds "B" 1:0 FC Fénix Brno "B"
25/09 19:30 4. The Reds "B" 0:3 Renfus Team
15/09 20:30 3. Rakol Brno 4:3 The Reds "B"
08/09 20:00 2. The Reds "B" 4:2 Palermo
01/09 18:45 1. Last Minute 1:4 The Reds "B"
BJ SeaMen 11 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
28/04 21:00 19. BJ SeaMen 8:1 ASN Brno
22/04 21:00 18. BJ SeaMen 2:1 UniStars Brno
16/04 21:00 22. Diletanti 0:0 BJ SeaMen
14/04 20:00 17. TJ Sokol Plán B 1:3 BJ SeaMen
08/04 20:00 16. BJ SeaMen 2:1 Pozdní sběr
01/04 20:00 15. Impérium 2:0 BJ SeaMen
26/03 21:00 21. BJ SeaMen 3:1 Derniéra C.F.
25/03 21:00 14. BJ SeaMen 0:4 Fanoušci sport. studií
18/03 20:00 13. FC Boyband 1:1 BJ SeaMen
11/03 19:00 12. BJ SeaMen 1:4 FC Big Test Icicles
10/03 21:00 20. FC Kredity budou stačit 1:4 BJ SeaMen

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 22 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 19:00 22. C.F. Relax 1:1 The Reds
16/06 13:00 21. The Reds 6:7 Rebešovice
09/06 19:00 20. Rakol Brno 1:5 The Reds
02/06 16:00 19. The Reds 6:1 Moravia Brno
26/05 19:00 18. Melchester Rovers 4:4 The Reds
17/05 18:45 17. The Reds 2:6 FC Poutník 1552
12/05 13:00 16. FC Habrůvka 4:1 The Reds
11/05 13:00 14. MOP Brno 2:1 The Reds
03/05 18:45 15. The Reds 3:5 Fischer Cafe
21/04 18:45 13. The Reds 5:0 HT Group C.F.
14/04 18:45 12. The Reds 5:2 Renfus Team
18/11 20:40 1. Renfus Team 3:4 The Reds
11/11 15:00 11. The Reds 3:1 C.F. Relax
03/11 10:00 10. Rebešovice 3:2 The Reds
01/11 18:45 9. The Reds 7:3 Rakol Brno
24/10 18:45 8. Moravia Brno 4:4 The Reds
21/10 12:00 7. The Reds 1:3 Melchester Rovers
07/10 19:10 6. FC Poutník 1552 1:2 The Reds
30/09 16:30 5. The Reds 0:4 FC Habrůvka
23/09 12:00 4. Fischer Cafe 5:0 The Reds
15/09 18:30 3. The Reds 4:6 MOP Brno
09/09 12:30 2. HT Group C.F. 3:2 The Reds
The Reds "B" 26 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 17:00 26. Cordoba 06 "B" 4:3 The Reds "B"
16/06 17:00 25. The Reds "B" 3:5 FC Rom Star
13/06 20:40 24. Kašpaři VM 0:2 The Reds "B"
02/06 18:00 23. The Reds "B" 0:0 Estudiantes C.F.
24/05 18:45 22. EUROPLOTY "B" 4:1 The Reds "B"
19/05 19:30 21. The Reds "B" 1:2 Malakes F.C.
16/05 20:00 20. The Reds "B" 2:1 FC Fénix Brno "C"
08/05 19:00 19. KMK Betis United 1:6 The Reds "B"
30/04 18:30 18. The Reds "B" 11:0 Fanatics Brno
21/04 16:30 17. FC Clubwash::Brno 1:14 The Reds "B"
18/04 19:30 16. The Reds "B" 0:3 SK Retro Brno
11/04 19:00 15. SeaComp 2:7 The Reds "B"
07/04 18:00 14. The Reds "B" 6:6 FC Spodek Bohunice
25/11 16:30 13. The Reds "B" 4:2 Cordoba 06 "B"
18/11 19:00 12. FC Rom Star 8:2 The Reds "B"
15/11 18:45 11. The Reds "B" 3:2 Kašpaři VM
05/11 19:10 10. Estudiantes C.F. 0:4 The Reds "B"
28/10 16:30 9. The Reds "B" 2:3 EUROPLOTY "B"
26/10 18:45 6. The Reds "B" 3:2 KMK Betis United
20/10 19:10 8. Malakes F.C. 1:1 The Reds "B"
14/10 19:00 7. FC Fénix Brno "C" 1:5 The Reds "B"
30/09 19:00 5. Fanatics Brno 0:5 The Reds "B"
27/09 18:45 4. The Reds "B" 3:1 FC Clubwash::Brno
17/09 18:00 3. SK Retro Brno 2:0 The Reds "B"
13/09 18:45 2. The Reds "B" 1:1 SeaComp
03/09 18:00 1. FC Spodek Bohunice 2:3 The Reds "B"

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 23 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
10/06 18:00 26. Corinto 1:5 The Reds
07/06 18:45 25. The Reds 11:4 Beers United
27/05 18:45 24. FC Fénix Brno "B" 4:4 The Reds
20/05 18:00 22. The Reds 15:1 FC WC
13/05 18:30 21. Colgate Team "B" 1:17 The Reds
09/05 18:45 20. The Reds 4:1 Sandonorico
28/04 19:00 19. Palermo 3:7 The Reds
26/04 18:45 18. The Reds 0:4 Melchester Rovers
15/04 18:45 17. Last Minute 3:13 The Reds
12/04 18:45 16. The Reds 9:1 Tripoli Café Brno "B"
02/04 17:30 15. Dynamo Haná 0:3 The Reds
25/03 18:00 14. The Reds 2:0 Domino
27/11 15:00 13. The Reds 2:3 Corinto
23/11 17:15 12. Beers United 2:4 The Reds
13/11 16:30 11. The Reds 3:0 FC Fénix Brno "B"
30/10 12:30 9. FC WC 0:16 The Reds
23/10 12:30 8. The Reds 6:3 Colgate Team "B"
15/10 16:00 7. Sandonorico 3:1 The Reds
09/10 18:45 6. The Reds 5:4 Palermo
02/10 19:15 5. Melchester Rovers 2:1 The Reds
25/09 18:00 4. The Reds 1:3 Last Minute
17/09 11:30 3. Tripoli Café Brno "B" 0:7 The Reds
11/09 19:00 2. The Reds 4:4 Dynamo Haná

2010/2011

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Corinto 25 5 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/06 13:45 26. Tripoli Café Brno "B" 1:9 Corinto 41'
29/05 18:30 25. Corinto 2:3 The Reds
22/05 10:00 24. MOP Brno 3:2 Corinto
15/05 14:00 23. Corinto 4:0 Colgate Team "B"
08/05 16:30 22. Palermo 0:4 Corinto
01/05 16:30 21. Corinto 2:1 Karlsberg C.F. "B"
24/04 14:45 20. FC WC 0:5 Corinto
17/04 16:00 19. Corinto 0:6 Melchester Rovers
08/04 19:00 18. FC Fénix Brno "B" 3:0 Corinto
03/04 19:00 17. Corinto 2:0 Last Minute
27/03 16:30 16. Cordoba 06 "B" 0:2 Corinto
20/03 11:45 15. Corinto 1:2 Domino
13/03 14:00 14. FC Spodek Bohunice 5:4 Corinto
20/11 13:30 12. The Reds 3:2 Corinto
14/11 12:15 11. Corinto 1:1 MOP Brno 53'
12/11 18:45 4. Last Minute 0:2 Corinto
06/11 16:45 10. Colgate Team "B" 2:3 Corinto
31/10 13:45 9. Corinto 1:4 Palermo
24/10 13:00 8. Karlsberg C.F. "B" 7:4 Corinto
17/10 13:00 7. Corinto 17:0 FC WC 27' 43'
10/10 16:30 6. Melchester Rovers 6:1 Corinto 35'
02/10 12:45 5. Corinto 4:0 FC Fénix Brno "B" 47'
19/09 15:30 3. Corinto 0:0 Cordoba 06 "B"
12/09 14:30 2. Domino 2:1 Corinto 9'
05/09 12:30 1. Corinto 2:4 FC Spodek Bohunice

2009/2010

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Corinto 9 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
06/06 18:00 26. Rebešovice "B" 6:2 Corinto
22/05 16:15 24. Colgate Team 4:7 Corinto
16/05 15:00 23. Corinto 7:0 FFC Rookies 56'
08/05 14:30 22. FC Omega Brno 0:6 Corinto
03/05 18:45 21. Corinto 0:6 Renfus Team
25/04 15:00 20. Domino 3:2 Corinto
17/04 18:30 19. Corinto 2:5 Hearts of König
11/04 18:45 18. Moravia Brno 3:0 Corinto
07/04 18:45 17. Corinto 0:12 Dynamo Haná

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382