BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Brychta Jakub
Narozen dne: 24.07.1991

V soutěžích BSMK od: 01.07.2007
Mateřský klub: Sport Centrum Srbská (Sport Centrum Srbská)
Celkový počet startů BSMK: 69
Celkový počet vstřelených branek: 28
Celkový počet žlutých karet: 10
Celkový počet červených karet: 2
Celkový počet trestů: 2

Herní historie

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Sport Centrum Srbská 4 1 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
09/05 21:00 17. Sport Centrum Srbská 6:2 BKMK Werbedesign
04/05 20:30 16. Leram 3:6 Sport Centrum Srbská
12/09 21:00 3. Sport Centrum Srbská 8:4 Nedeka Brno 57' 26'
07/09 21:00 2. Impérium 2:4 Sport Centrum Srbská

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Sport Centrum Srbská 6 3 0 1 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
24/05 20:30 19. Gioia Brno 4:7 Sport Centrum Srbská
03/05 21:00 16. Sport Centrum Srbská 6:8 Restaurace Starobrno 8'
05/04 18:45 12. FC Dark Reunion 4:8 Sport Centrum Srbská 19'
09/11 20:30 11. Nedeka Brno 4:6 Sport Centrum Srbská 23'
19/10 20:45 8. Sport Centrum Srbská 2:4 Gioia Brno 23' 54' 54'
09/09 21:00 2. SK Retro Brno 4:6 Sport Centrum Srbská
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
22.10.2015 100,- do 9. kola včetně udělení ČK

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Sport Centrum Srbská 5 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
26/05 21:00 18. Sport Centrum Srbská 6:9 PROTECTION.CZ 13'
11/05 21:00 16. Sport Centrum Srbská 3:6 Tripoli Brno
27/04 21:00 14. Sport Centrum Srbská 5:4 Karlsberg C.F.
13/10 20:30 7. PROTECTION.CZ 2:1 Sport Centrum Srbská
08/09 21:00 2. Sport Centrum Srbská 7:1 FC Habrůvka

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Sport Centrum Srbská 7 3 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
09/06 21:00 20. Šenk okna Raiders 2:5 Sport Centrum Srbská 41'
02/06 21:00 19. Sport Centrum Srbská 1:4 J.F.A
27/05 20:30 18. Sport Centrum Srbská 8:3 FC Habrůvka 21'
05/05 21:00 15. RKM Royal Day Brno 16:6 Sport Centrum Srbská
04/11 21:00 10. Cordoba 06 7:2 Sport Centrum Srbská
21/10 18:45 8. J.F.A 3:4 Sport Centrum Srbská 7'
01/10 20:30 5. Tripoli Brno 3:2 Sport Centrum Srbská 11'

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Sport Centrum Srbská 12 1 4 1 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
18/06 20:30 21. Café Bar Espaňa 1:0 Sport Centrum Srbská
10/06 20:30 20. Sport Centrum Srbská 4:2 Natural 95 2'
30/05 20:40 18. Sport Centrum Srbská 5:6 KMK Dynamo Brno 60'
21/05 20:30 17. Tripoli Brno 7:5 Sport Centrum Srbská
14/05 20:30 16. Sport Centrum Srbská 8:14 Karlsberg C.F.
29/04 20:30 14. Sport Centrum Srbská 2:3 Gioia Brno
15/04 20:30 12. Sport Centrum Srbská 2:9 Cordoba 06 40' 55' 55'
22/10 19:10 8. Sport Centrum Srbská 3:5 FC Fénix Brno 55'
10/10 20:40 6. Sport Centrum Srbská 3:10 Tripoli Brno
25/09 20:40 4. Sport Centrum Srbská 4:7 RKM Royal Day Brno
17/09 20:40 3. Gioia Brno 3:1 Sport Centrum Srbská 48'
13/09 20:40 2. Sport Centrum Srbská 5:2 PROTECTION.CZ 47'
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
18.04.2013 100,- do 13. kola včetně udělení ČK

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Colgate Team 7 3 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
04/06 19:10 21. Café Bar Espaňa 4:0 Colgate Team
28/05 20:45 20. PROTECTION.CZ 3:6 Colgate Team 54'
15/04 20:30 14. Colgate Team 1:5 Cordoba 06
10/04 20:45 13. Karlsberg C.F. 15:2 Colgate Team
07/11 20:45 10. Colgate Team 4:9 Café Bar Espaňa 29' 50' 41'
02/11 20:00 9. Colgate Team 1:2 PROTECTION.CZ
25/10 19:00 8. Nedeka Brno 6:5 Colgate Team

2010/2011

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Colgate Team 11 2 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
07/06 20:45 29. Colgate Team 0:9 Karlsberg C.F.
28/05 19:00 28. Cordoba 06 13:0 Colgate Team
25/05 20:00 26. Surfin Brno 5:4 Colgate Team
15/05 19:00 25. Colgate Team 3:6 Gioia Brno 19'
28/03 19:00 18. Colgate Team 5:0 Pitaval
01/11 19:30 10. Gioia Brno 4:0 Colgate Team
20/10 18:45 8. Colgate Team 3:2 Natural 95 16'
14/10 20:30 7. Kašpaři VM 4:6 Colgate Team 4' 28'
05/10 18:45 6. Colgate Team 4:18 Tripoli Brno
13/09 19:00 3. Pitaval 2:3 Colgate Team
01/09 20:30 1. RKM Royal Day Brno 6:2 Colgate Team 30'

2009/2010

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Orel Bohunice 8 4 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/05 20:40 25. Orel Bohunice 2:13 Bohunice 30 25'
02/05 20:40 23. Orel Bohunice 4:8 RKM Royal Day Brno
26/04 19:30 22. Rebešovice 1:1 Orel Bohunice 38'
11/04 18:45 20. Gioia Brno 6:4 Orel Bohunice
28/03 14:45 18. Pískovna Černovice 0:5 Orel Bohunice
29/11 12:00 14. Karlsberg C.F. 11:2 Orel Bohunice 46'
18/10 17:15 8. RKM Royal Day Brno 5:12 Orel Bohunice 18'
07/09 18:30 2. Surfin Brno 3:4 Orel Bohunice

2008/2009

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Orel Bohunice 4 3 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
18/05 19:15 22. Orel Bohunice 6:3 Last Minute 10' 48' 52'
08/05 12:15 20. Corinto 3:3 Orel Bohunice
16/04 18:45 14. Moravia Brno 3:1 Orel Bohunice 21'
21/03 09:30 12. Atlantida FC 5:0 Orel Bohunice

2007/2008

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Orel Bohunice 4 6 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
04/04 19:00 15. Hearts of König "B" 4:8 Orel Bohunice 2' 21' 52' 60'
30/01 11:00 11. Orel Bohunice 6:1 Sport Centrum Srbská "B" 20' 47'
04/11 16:30 9. Atex Brno "B" 2:7 Orel Bohunice
21/10 15:00 7. Hála Team 4:5 Orel Bohunice

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382