BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Adámek Martin
Narozen dne: 20.02.1991

V soutěžích BSMK od: 01.08.2010
Mateřský klub: The Reds (The Reds "B")
Celkový počet startů BSMK: 159
Celkový počet vstřelených branek: 17
Celkový počet žlutých karet: 25
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds "B" 7 0 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/11 19:00 11. SeaComp 2:2 The Reds "B"
31/10 20:30 9. The Reds "B" 2:4 Rebešovice
21/10 19:00 8. The Reds "B" 0:10 MK Slatina Brno
20/10 19:30 6. The Reds "B" 2:4 Impérium
15/10 19:30 7. Los Arbitros 4:4 The Reds "B"
04/10 18:45 3. Estudiantes C.F. 5:0 The Reds "B"
10/09 18:45 2. Dynamo Haná 6:1 The Reds "B" 47'

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds "B" 21 2 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
22/05 19:00 22. The Reds "B" 1:8 MK Slatina Brno 47'
17/05 18:00 21. FC Rom Star 3:6 The Reds "B"
16/05 19:00 26. Bitches 1:3 The Reds "B"
06/05 20:30 20. The Reds "B" 1:8 FC Rebels
26/04 19:15 19. FC Pivnice u Čápa 4:1 The Reds "B"
24/04 19:00 18. The Reds "B" 3:2 FC Habrůvka
18/04 21:00 17. Estudiantes C.F. 4:3 The Reds "B"
10/04 19:00 16. The Reds "B" 4:1 Division-KH
04/04 19:15 15. Colgate Team 1:5 The Reds "B"
27/03 19:00 14. The Reds "B" 6:3 C.F. Relax "B"
26/11 19:30 13. The Reds "B" 1:3 Bitches 41'
13/11 19:00 11. SeaComp 0:5 The Reds "B"
05/11 19:00 10. The Reds "B" 0:10 Royal Flush
29/10 19:00 9. MK Slatina Brno 3:3 The Reds "B" 45'
23/10 19:00 8. The Reds "B" 12:0 FC Rom Star
16/10 19:00 7. FC Rebels 1:3 The Reds "B"
04/10 19:00 5. FC Habrůvka 3:6 The Reds "B"
25/09 19:00 4. The Reds "B" 1:5 Estudiantes C.F.
17/09 18:45 3. Division-KH 2:5 The Reds "B"
10/09 20:30 2. The Reds "B" 0:2 Colgate Team
06/09 18:45 1. C.F. Relax "B" 1:2 The Reds "B" 56'

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 2 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/06 18:45 26. Beers United 1:3 The Reds
10/04 18:45 15. Dynamo Haná 5:1 The Reds
The Reds "B" 20 2 5 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
27/06 19:00 26. C.F. Relax 0:3 The Reds "B" 32'
11/06 19:00 24. Výtahy SHS 8:3 The Reds "B" 60'
30/05 19:00 22. The Reds "B" 0:2 SeaComp
11/05 19:00 14. The Reds "B" 0:6 FC DM Podlahy 18'
07/05 21:00 19. Knihovnicka.cz 4:2 The Reds "B"
03/05 20:30 18. The Reds "B" 1:3 Impérium
26/04 20:30 17. Hooftrimmer Gunners 10:0 The Reds "B"
19/04 20:30 16. The Reds "B" 2:0 FC Zebra
09/04 19:00 15. FC Habrůvka 1:4 The Reds "B"
26/11 19:00 13. The Reds "B" 0:5 C.F. Relax
22/11 19:30 12. Amazing FC 3:1 The Reds "B" 43'
27/10 19:15 9. SeaComp 0:2 The Reds "B"
26/10 19:00 8. The Reds "B" 1:2 Renfus Team
16/10 19:00 7. Mediální mrchy 2:4 The Reds "B" 58'
10/10 20:30 6. The Reds "B" 0:4 Knihovnicka.cz 55'
06/10 19:15 5. Impérium 8:1 The Reds "B" 10'
27/09 20:30 4. The Reds "B" 0:2 Hooftrimmer Gunners
19/09 20:45 3. FC Zebra 1:1 The Reds "B"
10/09 19:00 2. The Reds "B" 4:3 FC Habrůvka
05/09 19:30 1. FC DM Podlahy 10:3 The Reds "B"

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds "B" 15 0 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/06 20:30 22. Amazing FC 4:1 The Reds "B"
07/06 19:00 21. The Reds "B" 10:4 Výtahy SHS
01/06 20:30 20. The Reds "B" 2:2 SeaComp
31/05 19:00 17. FC Poutník 1552 1:3 The Reds "B"
21/05 19:30 19. Mediální mrchy 3:0 The Reds "B" 40'
15/05 20:30 18. The Reds "B" 3:2 Knihovnicka.cz
23/04 10:30 15. FC Dvorska 11:2 The Reds "B"
20/04 19:00 14. The Reds "B" 4:9 FC DM Podlahy
13/04 19:00 13. FC Coco Aradza 0:0 The Reds "B"
02/04 19:00 12. The Reds "B" 0:4 C.F. Relax
31/10 20:40 10. Výtahy SHS 6:1 The Reds "B"
20/10 20:40 8. The Reds "B" 0:0 Mediální mrchy
14/10 19:15 7. Knihovnicka.cz 2:2 The Reds "B"
30/09 19:20 6. The Reds "B" 2:5 FC Poutník 1552
25/09 14:00 5. FC Habrůvka 10:1 The Reds "B"

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds "B" 12 1 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/06 19:20 25. The Reds "B" 0:2 Knihovnicka.cz
05/06 19:20 24. The Reds "B" 0:3 Amazing FC 54'
29/05 20:30 23. Estudiantes C.F. 5:1 The Reds "B"
26/05 18:30 21. FC Spodek Bohunice 0:3 The Reds "B" 49'
08/05 20:40 20. The Reds "B" 1:5 FC Coco Aradza
18/04 20:40 17. FCC František Vláčil 4:0 The Reds "B"
03/04 20:00 15. Mediální mrchy 1:2 The Reds "B"
27/03 19:20 14. The Reds "B" 2:1 C.F. Relax
19/11 19:30 12. Knihovnicka.cz 4:3 The Reds "B"
01/11 19:20 10. The Reds "B" 0:5 Estudiantes C.F.
18/10 19:20 8. The Reds "B" 5:12 FC Spodek Bohunice
08/10 20:40 6. The Reds "B" 3:4 Dynamo Haná

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 8 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
09/11 18:45 11. FC Poutník 1552 4:5 The Reds
26/10 20:30 6. The Reds 5:2 Moravia Brno
17/10 19:00 8. The Reds 3:4 Rebešovice
28/09 12:00 5. Cordoba 06 "B" 5:1 The Reds
21/09 19:30 4. The Reds 4:0 KMK Dynamo Brno
14/09 20:30 3. C.F. Relax 2:3 The Reds
07/09 19:30 2. The Reds 1:1 Fischer Cafe
04/09 18:45 1. Beers United 8:1 The Reds
The Reds "B" 3 0 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
26/04 19:00 18. The Reds "B" 8:4 Knihovnicka.cz
12/04 19:00 16. The Reds "B" 1:4 FC Spodek Bohunice 15'
11/10 20:00 7. Leram 11:2 The Reds "B"

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 15 0 3 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
26/06 18:45 22. Moravia Brno 8:6 The Reds
15/06 19:30 21. The Reds 11:7 KMK Dynamo Brno
09/06 18:45 20. Corinto 1:6 The Reds
01/06 11:00 19. The Reds 2:5 Beers United
28/05 18:45 18. EUROPLOTY 7:2 The Reds
18/05 20:00 17. The Reds 0:3 SK Retro Brno 41'
15/05 18:45 16. Fischer Cafe 4:2 The Reds
04/05 19:30 15. The Reds 2:2 FC Poutník 1552 56'
27/04 19:30 14. The Reds 1:3 C.F. Relax
20/04 11:00 13. Rebešovice 9:2 The Reds
13/04 19:30 12. The Reds 7:2 Natural 95
14/11 20:30 11. The Reds 3:6 Moravia Brno 10'
27/10 20:30 9. The Reds 0:1 Corinto
08/09 18:45 2. The Reds 1:4 Rebešovice
01/09 20:30 1. Natural 95 1:3 The Reds 55'
The Reds "B" 1 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
17/11 15:00 12. Domino 0:2 The Reds "B"

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 14 0 7 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 19:00 22. C.F. Relax 1:1 The Reds 46'
09/06 19:00 20. Rakol Brno 1:5 The Reds
17/05 18:45 17. The Reds 2:6 FC Poutník 1552 33'
11/05 13:00 14. MOP Brno 2:1 The Reds
03/05 18:45 15. The Reds 3:5 Fischer Cafe
21/04 18:45 13. The Reds 5:0 HT Group C.F. 43'
18/11 20:40 1. Renfus Team 3:4 The Reds
11/11 15:00 11. The Reds 3:1 C.F. Relax 62'
03/11 10:00 10. Rebešovice 3:2 The Reds
21/10 12:00 7. The Reds 1:3 Melchester Rovers 39'
07/10 19:10 6. FC Poutník 1552 1:2 The Reds
30/09 16:30 5. The Reds 0:4 FC Habrůvka 21'
23/09 12:00 4. Fischer Cafe 5:0 The Reds 34'
09/09 12:30 2. HT Group C.F. 3:2 The Reds

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 19 5 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
10/06 18:00 26. Corinto 1:5 The Reds
27/05 18:45 24. FC Fénix Brno "B" 4:4 The Reds
13/05 18:30 21. Colgate Team "B" 1:17 The Reds
09/05 18:45 20. The Reds 4:1 Sandonorico
28/04 19:00 19. Palermo 3:7 The Reds 21' 35'
26/04 18:45 18. The Reds 0:4 Melchester Rovers
15/04 18:45 17. Last Minute 3:13 The Reds
25/03 18:00 14. The Reds 2:0 Domino
27/11 15:00 13. The Reds 2:3 Corinto
23/11 17:15 12. Beers United 2:4 The Reds
13/11 16:30 11. The Reds 3:0 FC Fénix Brno "B"
30/10 12:30 9. FC WC 0:16 The Reds
23/10 12:30 8. The Reds 6:3 Colgate Team "B" 14'
15/10 16:00 7. Sandonorico 3:1 The Reds 38'
09/10 18:45 6. The Reds 5:4 Palermo
02/10 19:15 5. Melchester Rovers 2:1 The Reds
25/09 18:00 4. The Reds 1:3 Last Minute
17/09 11:30 3. Tripoli Café Brno "B" 0:7 The Reds 16'
11/09 19:00 2. The Reds 4:4 Dynamo Haná 63'

2010/2011

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 22 7 3 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
04/06 14:00 26. FC Spodek Bohunice 11:4 The Reds
29/05 18:30 25. Corinto 2:3 The Reds
19/05 18:30 24. The Reds 2:3 Colgate Team "B"
14/05 19:00 23. Karlsberg C.F. "B" 3:1 The Reds
06/05 18:30 22. The Reds 2:4 Melchester Rovers
30/04 10:00 21. Last Minute 2:4 The Reds
10/04 19:00 18. The Reds 2:6 MOP Brno
02/04 19:00 17. Palermo 5:4 The Reds 53'
26/03 18:15 16. The Reds 9:0 FC WC
13/03 16:30 14. The Reds 2:1 Cordoba 06 "B" 27'
12/03 13:15 13. The Reds 16:3 FC Spodek Bohunice 44' 56' 60' 35'
20/11 13:30 12. The Reds 3:2 Corinto
17/11 18:30 11. Colgate Team "B" 5:0 The Reds 54'
06/11 18:45 10. The Reds 2:5 Karlsberg C.F. "B"
30/10 20:30 9. Melchester Rovers 5:4 The Reds
26/10 18:45 8. The Reds 5:3 Last Minute
17/10 09:00 7. Domino 3:2 The Reds 12'
08/10 18:45 6. The Reds 5:1 Tripoli Café Brno "B" 56'
02/10 15:15 5. MOP Brno 2:2 The Reds
29/09 18:45 4. The Reds 5:0 Palermo
18/09 18:45 3. FC WC 3:9 The Reds
10/09 18:45 2. The Reds 7:2 FC Fénix Brno "B" 30'

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382