BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Beneš Jan
Narozen dne: 27.11.1981

V soutěžích BSMK od: 22.11.2010
Mateřský klub: FC Rom Star (FC Rom Star)
Celkový počet startů BSMK: 185
Celkový počet vstřelených branek: 152
Celkový počet žlutých karet: 13
Celkový počet červených karet: 2
Celkový počet trestů: 2

Herní historie

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Renfus Team 10 5 0 1   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/11 19:00 11. Renfus Team 3:6 C.F. Relax
08/11 19:30 10. Amazing FC 2:2 Renfus Team
01/11 19:00 9. Renfus Team 9:0 Výtahy SHS 13' 39'
26/10 19:00 8. The Reds "B" 1:2 Renfus Team
18/10 19:00 7. Renfus Team 2:2 SeaComp
05/10 19:00 5. Mediální mrchy 1:2 Renfus Team
27/09 19:00 4. Renfus Team 4:1 Knihovnicka.cz 36' 58'
19/09 17:15 3. Impérium 6:2 Renfus Team 5'
13/09 19:00 2. Renfus Team 1:1 Hooftrimmer Gunners
01/09 20:30 1. FC Zebra 3:3 Renfus Team
FC Rom Star 9 9 0 1 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
24/06 18:00 26. FC Kalinka Bohunice 4:5 FC Rom Star 35'
13/06 19:00 24. Colgate Team 3:2 FC Rom Star
03/06 15:30 23. FC Rom Star 5:2 C.F. Relax "B"
29/05 20:30 22. Blizzards 3:2 FC Rom Star 2' 49'
25/05 18:00 21. FC Rom Star 7:3 Bitches 49'
02/05 16:45 18. FC Pivnice u Čápa 4:3 FC Rom Star 12' 54' 42' 57' 57'
22/04 21:00 17. FC Rom Star 6:4 Moravia Brno 27' 45'
19/04 19:00 16. MK Slatina Brno 13:3 FC Rom Star
31/03 18:00 14. FC Rom Star 2:3 FC Rebels 17'
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
03.05.2018 100,- do 19. kola včetně udělení ČK

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Renfus Team 11 14 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/06 20:30 22. Colgate Team 3:0 Renfus Team
01/06 19:00 21. Renfus Team 4:2 C.F. Relax "B" 52' 59'
26/05 18:00 20. Royal Flush 3:7 Renfus Team 6' 46' 47'
24/05 20:30 19. Renfus Team 2:3 S.B.S. Bástr
16/05 19:00 18. Renfus Team 6:1 Palermo 3' 29' 58'
09/05 19:00 17. Moravia Brno 0:3 Renfus Team 36'
01/05 20:30 16. Renfus Team 5:0 Hooftrimmer Gunners 23' 34' 45'
21/04 20:30 15. FC Zebra 2:4 Renfus Team
18/04 19:00 14. Renfus Team 2:4 FC Rom Star 34'
09/04 18:00 13. FC Kalinka Bohunice 0:10 Renfus Team 20'
03/04 20:30 12. Renfus Team 2:1 Division-KH
FC Rom Star 9 7 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
09/11 19:30 11. Hooftrimmer Gunners 7:3 FC Rom Star 23'
23/10 18:00 9. FC Rom Star 1:1 S.B.S. Bástr
16/10 18:45 8. FC Kalinka Bohunice 3:9 FC Rom Star 19' 46'
08/10 17:00 7. FC Rom Star 7:2 Division-KH
05/10 20:40 6. Colgate Team 5:1 FC Rom Star 42'
25/09 16:00 5. FC Rom Star 8:2 C.F. Relax "B" 21'
18/09 16:00 4. Royal Flush 1:5 FC Rom Star
11/09 21:00 3. FC Rom Star 5:0 Renfus Team 31' 59'
03/09 18:30 2. Palermo 1:7 FC Rom Star 16'

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Rom Star 23 15 4 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
14/06 17:00 26. FC Rom Star 2:2 C.F. Relax "B" 25'
10/06 18:00 25. S.B.S. Bástr 9:2 FC Rom Star
03/06 19:15 24. FC Rom Star 2:2 FC Poutník 1552 16'
22/05 18:00 22. FC Rom Star 4:12 FC Dvorska 1'
17/05 19:20 21. SeaComp 2:2 FC Rom Star 59'
30/04 18:45 19. FC Rom Star 3:4 Division-KH
24/04 20:15 17. FC Rom Star 6:2 Colgate Team 20' 38'
22/04 20:30 18. FC Zebra 0:10 FC Rom Star 13' 43'
10/04 13:00 16. FC Kalinka Bohunice 5:6 FC Rom Star 26' 56'
02/04 18:00 15. FC Rom Star 9:6 Palermo
29/03 20:30 14. Hooftrimmer Gunners 7:1 FC Rom Star 14'
20/11 18:00 13. C.F. Relax "B" 3:4 FC Rom Star
17/11 20:45 12. FC Rom Star 7:9 S.B.S. Bástr 2'
06/11 19:15 11. FC Poutník 1552 6:1 FC Rom Star
01/11 17:30 10. FC Rom Star 4:1 Royal Flush
24/10 15:00 9. FC Dvorska 3:1 FC Rom Star
20/10 20:45 8. FC Rom Star 4:5 SeaComp 36'
04/10 18:45 6. Division-KH 3:3 FC Rom Star
27/09 20:30 5. FC Rom Star 6:5 FC Zebra 34'
23/09 19:20 4. Colgate Team 4:6 FC Rom Star 22' 35' 60'
13/09 20:30 3. FC Rom Star 7:4 FC Kalinka Bohunice
05/09 19:00 2. Palermo 3:7 FC Rom Star 20'
29/08 19:00 1. FC Rom Star 5:3 Hooftrimmer Gunners 24'
Auto Šerý 17 6 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
30/05 20:30 20. Restaurace Starobrno 7:4 Auto Šerý
24/05 19:00 19. Auto Šerý 1:12 RKM Tripoli Brno
17/05 21:00 18. Sport Centrum Srbská 3:9 Auto Šerý 58'
09/05 20:30 17. Auto Šerý 5:3 SK Retro Brno 8'
26/04 20:30 15. Auto Šerý 4:3 Nedeka Brno 60'
18/04 21:00 14. Impérium 7:8 Auto Šerý 59'
10/04 20:00 13. Auto Šerý 4:0 Cordoba 06 39'
02/11 19:00 10. PROTECTION.CZ 3:7 Auto Šerý
27/10 20:30 9. Auto Šerý 0:5 Restaurace Starobrno
19/10 20:30 8. RKM Tripoli Brno 6:1 Auto Šerý
15/10 21:00 7. Auto Šerý 2:7 Sport Centrum Srbská
05/10 20:30 6. SK Retro Brno 4:1 Auto Šerý
29/09 19:00 5. Auto Šerý 1:5 FC Dark Reunion
22/09 20:30 4. Nedeka Brno 2:1 Auto Šerý
17/09 19:30 3. Auto Šerý 6:2 Impérium 21' 59'
06/09 20:00 2. Cordoba 06 9:2 Auto Šerý
01/09 20:30 1. Auto Šerý 2:9 Gioia Brno 11'

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
BSMK 12 7 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
03/06 18:00 19. BSMK 2:4 AliOptik
28/05 18:00 18. ABB 3:5 BSMK 34' 49'
22/05 18:45 17. BSMK 4:3 Sport Centrum Srbská
19/05 18:00 11. BSMK 3:3 Mediální mrchy 15' 48'
14/05 19:00 16. Mediální mrchy 1:0 BSMK
29/04 18:00 14. AliOptik 2:3 BSMK
17/04 18:30 12. Sport Centrum Srbská 12:5 BSMK
31/10 18:00 7. BSMK 2:2 Sport Centrum Srbská 17' 35'
30/10 20:30 6. Mediální mrchy 3:1 BSMK 42'
16/10 19:30 4. AliOptik 0:1 BSMK
26/09 20:00 2. Sport Centrum Srbská 3:3 BSMK 31'
23/09 21:00 1. BSMK 0:6 Mediální mrchy
FC Rom Star 23 25 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
19/06 16:30 26. FC Barbaři 6:2 FC Rom Star 36'
14/06 17:30 24. Estudiantes C.F. 2:0 FC Rom Star 54'
13/06 18:00 25. FC Rom Star 12:6 Fanatics Brno 2' 17' 17' 23' 54' 58'
30/05 20:00 23. FC Rom Star 9:2 FC Dvorska 4' 24' 36'
27/05 19:30 22. Amazing FC 3:1 FC Rom Star 44'
10/05 17:30 19. FC Rom Star 3:11 Impérium
27/04 18:45 18. FK Világoš 2:6 FC Rom Star
12/04 20:00 17. FC Rom Star 6:3 SeaComp 40'
10/04 19:00 16. FC Rom Star 5:4 FC Poutník 1552
27/03 19:30 14. FC Rom Star 4:4 FC Habrůvka "B"
22/11 20:00 13. FC Rom Star 18:2 FC Barbaři 8' 47'
16/11 14:00 12. Fanatics Brno 1:9 FC Rom Star 10' 28'
08/11 20:00 11. FC Rom Star 0:4 Estudiantes C.F.
02/11 18:30 5. FC Rom Star 12:2 FK Világoš 4' 20'
01/11 13:00 10. FC Dvorska 1:9 FC Rom Star 24' 39' 42'
26/10 18:30 9. FC Rom Star 5:1 Amazing FC 29' 57'
20/10 18:00 8. S.B.S. Bástr "B" 4:7 FC Rom Star
12/10 18:30 7. FC Rom Star 11:4 Palermo 59'
09/10 19:30 6. Impérium 5:1 FC Rom Star
03/10 19:00 3. FC Poutník 1552 4:7 FC Rom Star
22/09 21:00 4. SeaComp 3:2 FC Rom Star
06/09 15:30 2. FC Rom Star 11:1 FC Kalinka Bohunice 2' 13'
29/08 18:15 1. FC Habrůvka "B" 6:3 FC Rom Star
EUROPLOTY 19 13 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 19:30 22. EUROPLOTY 1:13 SK Retro Brno
15/06 20:30 21. Cordoba 06 5:1 EUROPLOTY
08/06 20:30 20. EUROPLOTY 3:10 Tripoli Brno 12' 49'
25/05 20:30 18. EUROPLOTY 0:4 Nedeka Brno
18/05 21:00 17. FC Fénix Brno 1:4 EUROPLOTY
12/05 20:30 16. EUROPLOTY 4:3 Karlsberg C.F. 35' 49'
06/05 21:00 15. Gioia Brno 9:2 EUROPLOTY 57'
27/04 21:00 14. EUROPLOTY 0:12 FC Habrůvka
20/04 20:30 13. PROTECTION.CZ 10:5 EUROPLOTY
13/04 21:00 12. EUROPLOTY 1:9 Sport Centrum Srbská
18/11 19:00 9. Tripoli Brno 7:4 EUROPLOTY 41'
08/11 15:45 11. SK Retro Brno 10:0 EUROPLOTY
13/10 19:00 7. Nedeka Brno 3:3 EUROPLOTY 49'
06/10 18:45 6. EUROPLOTY 8:3 FC Fénix Brno 33' 57'
02/10 20:30 5. Karlsberg C.F. 3:1 EUROPLOTY 11'
22/09 18:45 4. EUROPLOTY 2:15 Gioia Brno
15/09 19:00 3. FC Habrůvka 4:2 EUROPLOTY 8'
08/09 18:45 2. EUROPLOTY 3:6 PROTECTION.CZ 14'
03/09 21:00 1. Sport Centrum Srbská 2:5 EUROPLOTY 4'

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Rom Star 7 8 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
22/06 17:00 26. FC Rom Star 4:3 FCC František Vláčil
07/06 20:00 24. FC Rom Star 4:2 FC Balls Busters 40'
19/05 19:30 21. S.B.S. Bástr "B" 2:4 FC Rom Star
03/05 17:00 19. FC Habrůvka "B" 1:10 FC Rom Star 10' 14'
20/04 18:00 17. Fanatics Brno 4:4 FC Rom Star 7' 36'
17/04 20:00 16. FC Rom Star 5:4 SeaComp 25' 35'
31/03 20:00 14. Vyšší princip 5:2 FC Rom Star 49'
FC Fénix Brno 11 3 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
12/05 19:30 16. FC Habrůvka 1:8 FC Fénix Brno
29/04 20:30 14. FC Fénix Brno 2:7 Tripoli Brno 42'
22/04 20:30 13. RKM Royal Day Brno 7:1 FC Fénix Brno
14/04 21:00 12. FC Fénix Brno 2:3 PROTECTION.CZ 49'
11/11 19:30 11. FC Fénix Brno 3:1 Nedeka Brno
07/11 20:30 10. Karlsberg C.F. 1:3 FC Fénix Brno 58'
28/10 21:00 9. FC Fénix Brno 0:15 Gioia Brno
21/10 19:30 8. Cordoba 06 6:1 FC Fénix Brno
07/10 21:00 6. Sport Centrum Srbská 8:3 FC Fénix Brno 26' 59'
01/10 19:00 5. FC Fénix Brno 6:1 FC Habrůvka
25/09 18:45 4. J.F.A 0:3 FC Fénix Brno
Černý balet 12 21 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/11 14:30 13. Černý balet 1:5 Vyšší princip
16/11 15:00 12. Černý balet 2:7 FC Habrůvka "B"
10/11 15:30 11. Černý balet 3:1 Estudiantes C.F. 33'
03/11 15:00 10. Fanatics Brno 2:8 Černý balet 37' 45' 54' 54'
31/10 18:45 9. Černý balet 3:1 SeaComp 25' 54'
28/10 18:00 8. SSC Brno 1:6 Černý balet 23'
13/10 18:45 7. Černý balet 4:3 FC Rom Star 26'
09/10 20:00 6. FCC František Vláčil 2:3 Černý balet
27/09 18:45 5. Černý balet 1:5 FC Dark Reunion
15/09 15:30 3. Černý balet 6:1 FC Poutník 1552 2' 25' 51'
09/09 20:30 2. FK Világoš 0:6 Černý balet 42' 45' 59'
05/09 18:45 1. Černý balet 11:3 S.B.S. Bástr "B" 7' 21' 26' 36' 45' 52'

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Sandonorico 14 14 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
26/06 18:45 26. Dynamo Haná 4:4 Sandonorico 35' 54'
18/06 18:45 25. Sandonorico 2:6 Domino 44'
09/06 14:00 24. Corinto Blues 4:2 Sandonorico 57'
28/05 18:45 22. Beers United 4:1 Sandonorico
16/05 20:40 20. FC Fénix Brno "B" 9:3 Sandonorico 10' 35' 45'
25/04 18:45 17. Sandonorico 6:3 S.B.S. Bástr 6' 35'
14/04 18:45 16. Sandonorico 2:6 Palermo 40'
05/04 18:30 15. Last Minute 1:3 Sandonorico
27/11 18:45 13. Sandonorico 2:3 Dynamo Haná
17/11 14:00 12. Domino 5:1 Sandonorico 13'
11/11 16:30 11. Sandonorico 1:2 Corinto Blues
04/11 18:00 10. Colgate Team 2:2 Sandonorico 43' 49'
30/10 18:45 9. Sandonorico 1:1 Beers United 55'
25/10 18:45 8. EUROPLOTY 3:1 Sandonorico 47'

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Rom Star 5 5 0 1 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/11 18:45 11. KMK Betis United 4:3 FC Rom Star 37' 61'
06/11 20:30 10. FC Rom Star 5:3 EUROPLOTY 3'
31/10 20:30 9. Amazing FC 4:0 FC Rom Star
23/10 18:45 8. FC Rom Star 9:0 Fanatics Brno 2' 26' 36'
18/10 20:00 7. FC Clubwash::Brno 5:2 FC Rom Star 19'
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
17.11.2011 500,- do 14. kola včetně dle Sazebníku bod „3.3 Urážky, vulgární výrazy“

2010/2011

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Pivnice u Čápa 3 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/03 20:00 15. FC Pivnice u Čápa 0:5 Beers United
17/03 20:00 14. Renfus Team 6:1 FC Pivnice u Čápa
22/11 18:00 12. Fair Play Team 0:5 FC Pivnice u Čápa

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382