BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Vitula Martin
Narozen dne: 01.03.1977

V soutěžích BSMK od: 30.08.2011
Mateřský klub: FC Rom Star (FC Rom Star)
Celkový počet startů BSMK: 114
Celkový počet vstřelených branek: 5
Celkový počet žlutých karet: 1
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 1

Herní historie

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Rom Star 9 0 0 0 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
30/04 19:30 19. FC Rom Star 4:8 Royal Flush
18/11 21:00 11. FC Rom Star 2:13 Colgate Team
06/11 18:45 10. C.F. Relax "B" 5:1 FC Rom Star
30/10 19:30 9. FC Rom Star 3:9 Bitches
12/10 18:00 7. FC Rom Star 1:8 SeaComp
07/10 21:00 6. Royal Flush 16:0 FC Rom Star
24/09 19:00 3. FC Rebels 11:0 FC Rom Star
11/09 20:45 2. FC Rom Star 3:1 FC Pivnice u Čápa
02/09 21:00 1. FC Rom Star 7:3 FC Habrůvka
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
28.03.2019 0,- do 18. kola včetně dle Sazebníku bod „10.3 Nelegální hráč v utkání - trest pro hráče, který nastoupil nelegálně“

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Rom Star 13 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
24/06 18:00 26. FC Kalinka Bohunice 4:5 FC Rom Star
13/06 19:00 24. Colgate Team 3:2 FC Rom Star
10/05 18:15 19. FC Rom Star 10:6 Royal Flush
02/05 16:45 18. FC Pivnice u Čápa 4:3 FC Rom Star
26/11 17:00 13. FC Rom Star 4:2 FC Kalinka Bohunice
23/11 18:45 12. Division-KH 5:1 FC Rom Star
12/11 18:15 11. FC Rom Star 4:3 Colgate Team
05/11 19:00 10. C.F. Relax "B" 8:0 FC Rom Star
29/10 18:15 9. FC Rom Star 2:0 Blizzards
26/10 20:30 8. Bitches 5:5 FC Rom Star
08/10 18:15 6. Royal Flush 6:1 FC Rom Star
30/09 17:00 5. FC Rom Star 2:5 FC Pivnice u Čápa
26/09 20:30 4. Moravia Brno 2:2 FC Rom Star

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Kalinka Bohunice 12 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
11/06 18:00 22. FC Kalinka Bohunice 5:1 Moravia Brno 8'
02/06 19:00 21. Hooftrimmer Gunners 10:2 FC Kalinka Bohunice
28/05 16:00 20. FC Kalinka Bohunice 2:3 FC Zebra
18/05 21:00 18. S.B.S. Bástr 6:6 FC Kalinka Bohunice
07/05 18:30 17. FC Kalinka Bohunice 5:7 Division-KH
16/04 16:30 14. Royal Flush 2:3 FC Kalinka Bohunice
02/04 16:30 12. Palermo 7:3 FC Kalinka Bohunice
30/10 18:45 10. FC Kalinka Bohunice 3:7 Hooftrimmer Gunners
21/10 20:30 9. FC Zebra 8:4 FC Kalinka Bohunice
16/10 18:45 8. FC Kalinka Bohunice 3:9 FC Rom Star
09/10 18:45 7. FC Kalinka Bohunice 2:9 S.B.S. Bástr
02/10 18:45 6. Division-KH 6:4 FC Kalinka Bohunice

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Kalinka Bohunice 17 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
14/06 19:20 26. Colgate Team 3:1 FC Kalinka Bohunice
27/05 19:00 23. Hooftrimmer Gunners 12:3 FC Kalinka Bohunice
16/05 21:00 21. S.B.S. Bástr 7:2 FC Kalinka Bohunice
06/05 18:30 20. FC Kalinka Bohunice 3:7 FC Poutník 1552
01/05 18:00 19. Royal Flush 1:5 FC Kalinka Bohunice
23/04 13:30 18. FC Kalinka Bohunice 5:0 FC Dvorska
20/04 18:00 17. SeaComp 7:2 FC Kalinka Bohunice
27/03 14:00 14. FC Kalinka Bohunice 0:4 FC Zebra
22/11 17:00 13. FC Kalinka Bohunice 3:2 Colgate Team
31/10 17:00 10. FC Kalinka Bohunice 3:5 Hooftrimmer Gunners
25/10 17:30 9. C.F. Relax "B" 3:6 FC Kalinka Bohunice
18/10 18:45 8. FC Kalinka Bohunice 3:2 S.B.S. Bástr
27/09 17:00 5. FC Dvorska 4:0 FC Kalinka Bohunice
20/09 18:45 4. FC Kalinka Bohunice 2:6 SeaComp
13/09 20:30 3. FC Rom Star 7:4 FC Kalinka Bohunice
10/09 18:45 2. FC Kalinka Bohunice 3:1 Division-KH
28/08 20:30 1. FC Zebra 3:6 FC Kalinka Bohunice

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Rom Star 24 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
19/06 16:30 26. FC Barbaři 6:2 FC Rom Star
14/06 17:30 24. Estudiantes C.F. 2:0 FC Rom Star
13/06 18:00 25. FC Rom Star 12:6 Fanatics Brno
30/05 20:00 23. FC Rom Star 9:2 FC Dvorska
27/05 19:30 22. Amazing FC 3:1 FC Rom Star
24/05 17:30 20. Palermo 3:5 FC Rom Star
10/05 17:30 19. FC Rom Star 3:11 Impérium
27/04 18:45 18. FK Világoš 2:6 FC Rom Star
12/04 20:00 17. FC Rom Star 6:3 SeaComp
10/04 19:00 16. FC Rom Star 5:4 FC Poutník 1552 "B"
04/04 15:00 15. FC Kalinka Bohunice 2:6 FC Rom Star
27/03 19:30 14. FC Rom Star 4:4 FC Habrůvka "B"
22/11 20:00 13. FC Rom Star 18:2 FC Barbaři
16/11 14:00 12. Fanatics Brno 1:9 FC Rom Star
08/11 20:00 11. FC Rom Star 0:4 Estudiantes C.F.
02/11 18:30 5. FC Rom Star 12:2 FK Világoš
26/10 18:30 9. FC Rom Star 5:1 Amazing FC
20/10 18:00 8. S.B.S. Bástr "B" 4:7 FC Rom Star
12/10 18:30 7. FC Rom Star 11:4 Palermo 44'
09/10 19:30 6. Impérium 5:1 FC Rom Star
03/10 19:00 3. FC Poutník 1552 "B" 4:7 FC Rom Star
22/09 21:00 4. SeaComp 3:2 FC Rom Star
06/09 15:30 2. FC Rom Star 11:1 FC Kalinka Bohunice
29/08 18:15 1. FC Habrůvka "B" 6:3 FC Rom Star

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
BSMK 2 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/05 19:30 15. BSMK 10:0 Partners Kopečná
21/05 19:00 14. AliOptik 0:2 BSMK
FC Rom Star 7 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
22/06 17:00 26. FC Rom Star 4:3 FCC František Vláčil
17/06 18:45 25. FC Dark Reunion 5:3 FC Rom Star
07/06 20:00 24. FC Rom Star 4:2 FC Balls Busters
25/05 18:30 22. FC Rom Star 3:0 FK Világoš
23/05 18:00 23. FC Poutník 1552 "B" 5:7 FC Rom Star
19/05 19:30 21. S.B.S. Bástr "B" 2:4 FC Rom Star
03/05 17:00 19. FC Habrůvka "B" 1:10 FC Rom Star

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
EUROPLOTY 3 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
26/10 18:45 6. EUROPLOTY 8:3 Last Minute
29/09 15:00 5. FC Brkábl 12:2 EUROPLOTY
15/09 15:00 3. Domino 1:8 EUROPLOTY
EUROPLOTY "B" 14 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
01/05 18:45 18. EUROPLOTY "B" 6:5 FC Clubwash::Brno
24/04 19:00 17. SK Retro Brno 8:1 EUROPLOTY "B"
16/04 18:45 16. EUROPLOTY "B" 8:2 SeaComp
25/11 16:30 13. EUROPLOTY "B" 3:1 FC Rom Star
22/11 19:10 12. Kašpaři VM 0:3 EUROPLOTY "B"
28/10 16:30 9. The Reds "B" 2:3 EUROPLOTY "B"
23/10 18:45 8. EUROPLOTY "B" 5:3 FC Fénix Brno "C" 46' 54'
18/10 19:10 7. KMK Betis United 4:5 EUROPLOTY "B"
10/10 18:45 6. EUROPLOTY "B" 13:3 Fanatics Brno
03/10 19:00 5. FC Clubwash::Brno 3:3 EUROPLOTY "B"
23/09 15:00 4. EUROPLOTY "B" 4:1 SK Retro Brno
18/09 18:30 3. SeaComp 1:4 EUROPLOTY "B"
09/09 14:00 2. EUROPLOTY "B" 3:6 FC Spodek Bohunice 22'
02/09 14:00 1. Cordoba 06 "B" 1:1 EUROPLOTY "B"

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
EUROPLOTY 13 0 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
19/05 18:00 19. EUROPLOTY 0:8 FC Poutník 1552
05/05 18:00 17. Fanatics Brno 3:6 EUROPLOTY
02/05 18:45 16. EUROPLOTY 6:3 FC Clubwash::Brno
23/04 18:30 15. SK Retro Brno 8:1 EUROPLOTY
15/11 18:45 11. EUROPLOTY 1:7 SSC Brno
06/11 20:30 10. FC Rom Star 5:3 EUROPLOTY
17/10 19:00 7. Amazing FC 11:1 EUROPLOTY
13/10 18:45 6. EUROPLOTY 4:4 Fanatics Brno
04/10 19:00 5. FC Clubwash::Brno 7:2 EUROPLOTY
25/09 18:00 4. EUROPLOTY 2:4 SK Retro Brno
22/09 18:45 3. EUROPLOTY 1:10 FC Habrůvka
13/09 18:45 2. EUROPLOTY 2:4 FC Spodek Bohunice 34'
08/09 18:00 1. Cordoba 06 "B" 7:1 EUROPLOTY

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382