BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Opatřil Robert
Narozen dne: 22.05.1994

V soutěžích BSMK od: 01.09.2011
Mateřský klub: The Reds (The Reds)
Celkový počet startů BSMK: 163
Celkový počet vstřelených branek: 57
Celkový počet žlutých karet: 3
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 10 2 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/11 19:00 11. Šenk okna Raiders 4:1 The Reds
06/11 19:00 10. The Reds 6:0 Rebešovice 59'
30/10 21:00 9. KMK Dynamo Brno 2:2 The Reds
25/10 19:00 8. The Reds 0:8 FCC František Vláčil
13/10 19:45 7. FC Poutník 1552 5:2 The Reds 12'
12/10 20:30 6. The Reds 3:0 FC Fénix Brno
06/10 17:00 5. FC Dvorska 1:2 The Reds
25/09 19:00 4. The Reds 7:5 F.C. Bohunice
12/09 18:30 2. The Reds 2:4 Dynamo Haná
04/09 18:15 1. Cordoba 06 "B" 1:3 The Reds 37'
The Reds "B" 7 2 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
15/11 20:30 11. The Reds "B" 3:0 Výtahy SHS
27/10 19:15 9. SeaComp 0:2 The Reds "B" 15'
26/10 19:00 8. The Reds "B" 1:2 Renfus Team
16/10 19:00 7. Mediální mrchy 2:4 The Reds "B" 57' 59'
06/10 19:15 5. Impérium 8:1 The Reds "B"
27/09 20:30 4. The Reds "B" 0:2 Gunners Brno
10/09 19:00 2. The Reds "B" 4:3 FC Habrůvka

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 10 4 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/06 19:00 21. Rebešovice 2:1 The Reds
29/05 20:30 20. The Reds 4:5 F.C. Bohunice
25/05 21:00 19. FC Fénix Brno 1:5 The Reds 4' 13'
15/05 19:00 18. The Reds 4:7 Cordoba 06 "B"
08/05 18:45 17. Beers United 5:1 The Reds 22'
01/05 20:30 16. FCC František Vláčil 2:5 The Reds
24/04 20:30 15. The Reds 2:2 KMK Dynamo Brno
17/04 20:30 14. Šenk okna Raiders 3:2 The Reds 25'
10/04 20:30 13. The Reds 1:9 Estudiantes C.F.
04/09 21:00 2. Estudiantes C.F. 1:3 The Reds
The Reds "B" 2 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/04 19:00 13. FC Coco Aradza 0:0 The Reds "B"
02/04 19:00 12. The Reds "B" 0:4 C.F. Relax
FC Premrhané talenty 6 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
30/05 18:00 22. Tak určitě 6:2 FC Premrhané talenty
24/05 20:00 21. RBSS 1:0 FC Premrhané talenty
16/05 21:00 20. FC Premrhané talenty 3:1 FP Slavoj slivovice
02/05 21:00 18. FC Premrhané talenty 4:2 Sebranka 14'
26/04 18:00 17. Stredoslováci 0:0 FC Premrhané talenty
20/04 18:00 16. FC Premrhané talenty 1:1 UniStars

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 21 11 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
09/06 21:00 21. FC Fénix Brno 4:2 The Reds 39'
02/06 20:40 20. The Reds 3:6 Beers United 52'
22/05 20:30 19. KMK Dynamo Brno 7:1 The Reds
19/05 20:00 18. Leram 8:5 The Reds
08/05 19:20 17. The Reds 3:2 Rebešovice
29/04 18:30 16. FC Habrůvka 2:4 The Reds
28/04 20:40 15. The Reds 2:5 Šenk okna Raiders
21/04 17:30 14. Cordoba 06 "B" 5:2 The Reds 57'
14/04 20:40 13. The Reds 3:2 Vyšší princip 14'
07/04 18:45 12. Fischer Cafe 1:1 The Reds
09/11 19:00 11. Corinto Blues 1:4 The Reds 47'
05/11 20:40 10. The Reds 6:2 FC Fénix Brno 5' 48'
29/10 18:45 9. Beers United 3:4 The Reds 36'
19/10 20:40 8. The Reds 4:1 KMK Dynamo Brno
11/10 20:40 7. The Reds 2:7 Leram
05/10 18:45 6. Rebešovice 4:5 The Reds 20'
01/10 19:20 5. The Reds 5:2 FC Habrůvka 23'
21/09 19:00 4. Šenk okna Raiders 3:1 The Reds 14'
17/09 18:00 3. The Reds 1:4 Cordoba 06 "B"
06/09 20:40 2. Vyšší princip 6:4 The Reds
03/09 20:40 1. The Reds 4:2 Fischer Cafe
The Reds "B" 1 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
24/09 20:40 4. The Reds "B" 0:8 FCC František Vláčil

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 18 8 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/06 19:20 22. The Reds 7:1 FC Poutník 1552
18/06 20:30 21. Šenk okna Raiders 6:3 The Reds
07/06 20:30 20. The Reds 1:5 FC Fénix Brno "B"
24/05 20:30 18. The Reds 8:1 Corinto Blues 18' 58'
21/05 18:45 17. Moravia Brno 1:5 The Reds
10/05 20:00 16. The Reds 4:2 Cordoba 06 "B"
03/05 20:00 15. KMK Dynamo Brno 4:4 The Reds 58'
12/04 20:30 12. The Reds 8:3 Beers United
09/11 18:45 11. FC Poutník 1552 4:5 The Reds 41'
02/11 20:00 10. The Reds 3:7 Šenk okna Raiders
30/10 20:30 9. FC Fénix Brno "B" 2:3 The Reds 35'
26/10 20:30 6. The Reds 5:2 Moravia Brno
17/10 19:00 8. The Reds 3:4 Rebešovice 35'
12/10 20:00 7. Corinto Blues 2:4 The Reds
28/09 12:00 5. Cordoba 06 "B" 5:1 The Reds
21/09 19:30 4. The Reds 4:0 KMK Dynamo Brno 4'
14/09 20:30 3. C.F. Relax 2:3 The Reds 20'
07/09 19:30 2. The Reds 1:1 Fischer Cafe
The Reds "B" 1 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
10/05 18:30 20. The Reds "B" 3:7 Leram 24'

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 21 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
26/06 18:45 22. Moravia Brno 8:6 The Reds
15/06 19:30 21. The Reds 11:7 KMK Dynamo Brno
01/06 11:00 19. The Reds 2:5 Beers United
28/05 18:45 18. EUROPLOTY 7:2 The Reds
18/05 20:00 17. The Reds 0:3 SK Retro Brno
15/05 18:45 16. Fischer Cafe 4:2 The Reds 57'
04/05 19:30 15. The Reds 2:2 FC Poutník 1552
27/04 19:30 14. The Reds 1:3 C.F. Relax
20/04 11:00 13. Rebešovice 9:2 The Reds 53'
13/04 19:30 12. The Reds 7:2 Natural 95
14/11 20:30 11. The Reds 3:6 Moravia Brno 48'
04/11 20:30 10. KMK Dynamo Brno 3:3 The Reds
27/10 20:30 9. The Reds 0:1 Corinto Blues
24/10 18:45 8. Beers United 1:4 The Reds
17/10 19:00 7. The Reds 3:7 EUROPLOTY
09/10 19:00 6. SK Retro Brno 3:2 The Reds
29/09 20:30 5. The Reds 1:5 Fischer Cafe
23/09 19:30 4. FC Poutník 1552 3:1 The Reds
18/09 20:30 3. C.F. Relax 2:3 The Reds
08/09 18:45 2. The Reds 1:4 Rebešovice
01/09 20:30 1. Natural 95 1:3 The Reds
The Reds "B" 20 7 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/06 20:00 25. The Reds "B" 3:3 Domino
23/06 18:45 26. Dynamo Haná 1:2 The Reds "B"
25/05 20:15 15. Palermo 0:5 The Reds "B"
22/05 19:00 21. The Reds "B" 1:4 Knihovnicka.cz
26/04 19:00 18. The Reds "B" 4:2 Cordoba 06 "B"
23/04 20:30 17. Renfus Team 5:2 The Reds "B"
13/04 21:00 16. The Reds "B" 7:6 Rakol Brno
30/03 19:00 14. The Reds "B" 1:2 Last Minute
27/11 19:30 13. The Reds "B" 1:3 Dynamo Haná
17/11 15:00 12. Domino 0:2 The Reds "B"
13/11 19:30 11. The Reds "B" 0:4 Colgate Team
06/11 20:30 10. S.B.S. Bástr 4:7 The Reds "B" 1' 8'
28/10 19:30 9. The Reds "B" 4:0 EUROPLOTY "B" 15' 26'
13/10 15:00 7. FC Spodek Bohunice 1:9 The Reds "B" 33'
10/10 19:00 6. The Reds "B" 1:0 FC Fénix Brno "B"
29/09 13:30 5. Cordoba 06 "B" 3:1 The Reds "B"
25/09 19:30 4. The Reds "B" 0:3 Renfus Team
15/09 20:30 3. Rakol Brno 4:3 The Reds "B"
08/09 20:00 2. The Reds "B" 4:2 Palermo
01/09 18:45 1. Last Minute 1:4 The Reds "B" 36' 43'

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 4 4 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/06 13:00 21. The Reds 6:7 Rebešovice 31'
09/06 19:00 20. Rakol Brno 1:5 The Reds 38'
14/04 18:45 12. The Reds 5:2 Renfus Team 55'
01/11 18:45 9. The Reds 7:3 Rakol Brno 11'
The Reds "B" 23 7 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/06 17:00 25. The Reds "B" 3:5 FC Rom Star
13/06 20:40 24. Kašpaři VM 0:2 The Reds "B"
02/06 18:00 23. The Reds "B" 0:0 Estudiantes C.F.
24/05 18:45 22. EUROPLOTY "B" 4:1 The Reds "B"
19/05 19:30 21. The Reds "B" 1:2 Malakes F.C.
16/05 20:00 20. The Reds "B" 2:1 FC Fénix Brno "C"
21/04 16:30 17. FC Clubwash::Brno 1:14 The Reds "B" 42'
18/04 19:30 16. The Reds "B" 0:3 SK Retro Brno
11/04 19:00 15. SeaComp 2:7 The Reds "B"
07/04 18:00 14. The Reds "B" 6:6 FC Spodek Bohunice 9' 44'
25/11 16:30 13. The Reds "B" 4:2 Cordoba 06 "B" 50'
18/11 19:00 12. FC Rom Star 8:2 The Reds "B"
15/11 18:45 11. The Reds "B" 3:2 Kašpaři VM
05/11 19:10 10. Estudiantes C.F. 0:4 The Reds "B"
28/10 16:30 9. The Reds "B" 2:3 EUROPLOTY "B"
26/10 18:45 6. The Reds "B" 3:2 KMK Betis United 42'
20/10 19:10 8. Malakes F.C. 1:1 The Reds "B"
14/10 19:00 7. FC Fénix Brno "C" 1:5 The Reds "B"
30/09 19:00 5. Fanatics Brno 0:5 The Reds "B" 25'
27/09 18:45 4. The Reds "B" 3:1 FC Clubwash::Brno
17/09 18:00 3. SK Retro Brno 2:0 The Reds "B"
13/09 18:45 2. The Reds "B" 1:1 SeaComp 50'
03/09 18:00 1. FC Spodek Bohunice 2:3 The Reds "B" 26'

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Corinto Blues 19 7 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
03/06 17:00 25. FC WC 0:20 Corinto Blues 37'
27/05 18:45 24. Corinto Blues 1:2 Colgate Team "B"
20/05 18:00 22. Corinto Blues 0:3 Palermo
13/05 18:45 21. Melchester Rovers 6:1 Corinto Blues 29'
06/05 18:45 20. Corinto Blues 0:1 Last Minute
25/04 18:45 18. Corinto Blues 2:1 Dynamo Haná
15/04 15:00 17. Domino 0:6 Corinto Blues 45' 52'
05/04 18:45 15. Corinto Blues 0:5 Beers United
23/03 18:30 14. FC Fénix Brno "B" 2:4 Corinto Blues 8'
27/11 15:00 13. The Reds 2:3 Corinto Blues
20/11 17:00 12. Corinto Blues 22:0 FC WC 16' 49'
13/11 14:00 11. Colgate Team "B" 0:2 Corinto Blues
06/11 13:30 10. Corinto Blues 2:7 Sandonorico
29/10 19:15 9. Palermo 5:1 Corinto Blues
16/10 14:45 7. Last Minute 6:3 Corinto Blues
09/10 14:00 6. Corinto Blues 4:1 Tripoli Café Brno "B"
05/10 18:30 5. Dynamo Haná 3:1 Corinto Blues
25/09 13:30 4. Corinto Blues 2:7 Domino
04/09 18:00 1. Corinto Blues 2:3 FC Fénix Brno "B"

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382