BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Veškrna Ondřej
Narozen dne: 19.02.1984

V soutěžích BSMK od: 02.05.2012
Mateřský klub: SeaComp (SeaComp)
Celkový počet startů BSMK: 138
Celkový počet vstřelených branek: 19
Celkový počet žlutých karet: 7
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 8 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/11 19:00 11. SeaComp 0:5 The Reds "B"
01/11 21:00 9. Royal Flush 10:2 SeaComp
23/10 19:00 8. SeaComp 0:5 MK Slatina Brno
26/09 19:00 4. SeaComp 5:2 FC Habrůvka
20/09 21:00 3. Estudiantes C.F. 3:4 SeaComp
18/09 20:30 13. SeaComp 0:2 C.F. Relax "B"
11/09 20:30 2. SeaComp 2:2 Division-KH 14'
06/09 19:30 1. Colgate Team 0:3 SeaComp

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 22 6 3 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/06 21:00 26. FC DM Podlahy 1:1 SeaComp 4'
20/06 19:00 25. SeaComp 2:1 C.F. Relax
13/06 19:00 24. Amazing FC 4:1 SeaComp 5'
05/06 20:30 23. SeaComp 1:1 Výtahy SHS 31'
15/05 20:45 20. SeaComp 1:2 Renfus Team 15'
09/05 19:00 19. Mediální mrchy 2:1 SeaComp 35'
03/05 21:00 18. SeaComp 2:6 Knihovnicka.cz
20/04 18:00 17. Impérium 1:3 SeaComp
17/04 20:45 16. SeaComp 0:11 Hooftrimmer Gunners
06/04 20:30 15. FC Zebra 1:4 SeaComp
03/04 19:30 14. SeaComp 1:1 FC Habrůvka
24/11 20:30 13. SeaComp 3:9 FC DM Podlahy
22/11 19:30 12. C.F. Relax 2:2 SeaComp
14/11 19:30 11. SeaComp 1:6 Amazing FC 44'
07/11 19:00 10. Výtahy SHS 1:3 SeaComp 17'
27/10 19:15 9. SeaComp 0:2 The Reds "B"
18/10 19:00 7. Renfus Team 2:2 SeaComp 60' 36'
10/10 19:30 6. SeaComp 0:3 Mediální mrchy
03/10 19:30 5. Knihovnicka.cz 1:4 SeaComp
26/09 20:45 4. SeaComp 1:2 Impérium
20/09 21:00 3. Hooftrimmer Gunners 1:2 SeaComp
01/09 18:00 1. FC Habrůvka 3:2 SeaComp

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 20 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/06 19:00 22. C.F. Relax 1:3 SeaComp
07/06 20:30 21. SeaComp 11:0 Amazing FC
01/06 20:30 20. The Reds "B" 2:2 SeaComp
24/05 19:00 19. SeaComp 2:0 Výtahy SHS
18/05 19:00 18. SeaComp 2:5 Mediální mrchy
04/05 21:00 17. Knihovnicka.cz 3:4 SeaComp
01/05 19:00 16. SeaComp 1:8 FC Poutník 1552
25/04 19:30 15. FC Habrůvka 6:1 SeaComp
11/04 21:00 13. FC DM Podlahy 5:2 SeaComp
05/04 19:00 12. SeaComp 2:1 FC Coco Aradza
08/11 19:20 11. SeaComp 2:2 C.F. Relax
02/11 19:30 10. Amazing FC 3:3 SeaComp
25/10 19:20 9. SeaComp 5:1 The Reds "B" 8'
17/10 19:20 8. Výtahy SHS 0:4 SeaComp
12/10 19:30 7. Mediální mrchy 5:3 SeaComp 45'
05/10 19:20 6. SeaComp 2:2 Knihovnicka.cz
23/09 19:15 5. FC Poutník 1552 3:2 SeaComp
20/09 19:20 4. SeaComp 1:3 FC Habrůvka
15/09 18:00 3. FC Dvorska 0:1 SeaComp 42'
07/09 19:20 2. SeaComp 4:2 FC DM Podlahy 30' 36'

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 20 5 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
14/06 20:40 26. SeaComp 3:4 S.B.S. Bástr
07/06 19:20 24. SeaComp 9:0 Royal Flush
27/05 18:00 23. FC Dvorska 5:1 SeaComp
17/05 19:20 21. SeaComp 2:2 FC Rom Star
10/05 18:45 20. Division-KH 0:3 SeaComp
05/05 19:20 19. SeaComp 5:3 FC Zebra
26/04 20:40 18. Colgate Team 1:0 SeaComp
20/04 18:00 17. SeaComp 7:2 FC Kalinka Bohunice
08/04 18:00 16. Palermo 0:6 SeaComp 46'
24/11 20:45 13. S.B.S. Bástr 3:2 SeaComp
06/11 18:00 11. Royal Flush 1:3 SeaComp
04/11 20:40 10. SeaComp 2:2 FC Dvorska 12'
20/10 20:45 8. FC Rom Star 4:5 SeaComp
14/10 19:20 7. SeaComp 7:2 Division-KH
08/10 21:00 6. FC Zebra 1:2 SeaComp
30/09 19:20 5. SeaComp 2:1 Colgate Team 13'
20/09 18:45 4. FC Kalinka Bohunice 2:6 SeaComp 25' 42'
16/09 19:20 3. SeaComp 5:0 Palermo
10/09 19:20 2. Hooftrimmer Gunners 3:0 SeaComp 55'
30/08 20:00 1. SeaComp 1:4 C.F. Relax "B"

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 23 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 18:00 26. SeaComp 5:2 FC Kalinka Bohunice
16/06 21:00 25. S.B.S. Bástr "B" 2:8 SeaComp
09/06 19:20 24. SeaComp 4:1 FC Habrůvka "B"
13/05 18:00 20. SeaComp 3:2 Fanatics Brno
04/05 18:45 19. FK Világoš 3:3 SeaComp
29/04 20:40 18. SeaComp 0:0 Estudiantes C.F.
15/04 18:00 16. SeaComp 1:3 FC Dvorska
12/04 20:00 17. FC Rom Star 6:3 SeaComp
03/04 19:00 15. FC Poutník 1552 3:5 SeaComp
01/04 18:00 14. SeaComp 2:3 Amazing FC 30'
23/11 14:00 13. FC Kalinka Bohunice 1:0 SeaComp
18/11 19:00 12. SeaComp 5:1 S.B.S. Bástr "B"
13/11 18:30 11. FC Habrůvka "B" 1:3 SeaComp
04/11 19:00 10. SeaComp 7:1 Palermo
25/10 10:00 9. FC Barbaři 1:3 SeaComp
22/10 20:15 8. SeaComp 1:2 Impérium
15/10 19:00 7. Fanatics Brno 1:5 SeaComp 47'
07/10 20:30 6. SeaComp 0:2 FK Világoš
29/09 20:30 5. Estudiantes C.F. 2:3 SeaComp
22/09 21:00 4. SeaComp 3:2 FC Rom Star
17/09 17:45 3. FC Dvorska 1:3 SeaComp
10/09 19:00 2. SeaComp 3:3 FC Poutník 1552
03/09 19:30 1. Amazing FC 1:0 SeaComp

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 19 2 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/06 18:30 26. SeaComp 3:1 FC Balls Busters
21/05 19:00 21. FC Habrůvka "B" 3:1 SeaComp 5'
15/05 20:00 20. SeaComp 1:0 Estudiantes C.F.
06/05 19:00 19. Fanatics Brno 3:5 SeaComp
28/04 19:00 18. Vyšší princip 6:0 SeaComp
24/04 20:00 17. SeaComp 10:2 SSC Brno
10/04 19:00 15. SeaComp 0:5 FCC František Vláčil
02/04 18:45 14. FC Dark Reunion 1:1 SeaComp
12/11 21:00 11. FK Világoš 1:0 SeaComp
07/11 18:30 10. SeaComp 5:3 S.B.S. Bástr "B" 45'
31/10 18:45 9. Černý balet 3:1 SeaComp
23/10 19:00 8. SeaComp 6:3 FC Habrůvka "B"
15/10 19:00 7. Estudiantes C.F. 1:0 SeaComp
08/10 18:00 6. SeaComp 3:0 Fanatics Brno
03/10 20:30 5. SeaComp 1:4 Vyšší princip
23/09 21:00 4. SSC Brno 3:3 SeaComp 18'
19/09 19:30 3. SeaComp 5:6 FC Rom Star
11/09 19:30 2. FCC František Vláčil 5:1 SeaComp
05/09 18:00 1. SeaComp 2:4 FC Dark Reunion

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 18 0 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
24/06 20:00 26. SeaComp 3:5 KMK Betis United
18/06 18:00 25. Fanatics Brno 3:1 SeaComp
11/06 20:00 24. SeaComp 2:2 FC Clubwash::Brno
05/06 19:00 23. SK Retro Brno 4:2 SeaComp 36'
22/05 19:00 21. SeaComp 6:6 FC Spodek Bohunice 20'
28/11 19:10 13. KMK Betis United 0:4 SeaComp
21/11 18:00 12. SeaComp 9:3 Fanatics Brno
17/11 16:00 8. FC Spodek Bohunice 1:1 SeaComp
14/11 18:30 11. FC Clubwash::Brno 0:4 SeaComp
05/11 18:00 10. SeaComp 0:0 SK Retro Brno
01/11 20:40 9. SeaComp 0:3 Malakes F.C.
17/10 18:30 7. SeaComp 1:3 Cordoba 06 "B"
09/10 20:00 6. FC Rom Star 2:1 SeaComp
04/10 18:00 5. SeaComp 1:5 Kašpaři VM
26/09 20:40 4. Estudiantes C.F. 1:3 SeaComp
18/09 18:30 3. SeaComp 1:4 EUROPLOTY "B"
13/09 18:45 2. The Reds "B" 1:1 SeaComp
03/09 19:30 1. SeaComp 1:2 FC Fénix Brno "C" 45'

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 8 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
21/06 19:00 9. Pink Pigs 2:6 SeaComp
20/06 17:00 1. ABB 2:3 SeaComp
13/06 17:00 8. SeaComp 3:1 ABB
06/06 19:00 7. RATI IVACAR 4:1 SeaComp
31/05 20:30 13. Mediální mrchy 2:1 SeaComp
24/05 17:00 12. SeaComp 2:8 BSMK
16/05 16:30 11. Sport Centrum Srbská 1:1 SeaComp
09/05 18:00 10. SeaComp 1:2 AliOptik

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382