BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Garláthy Michal
Narozen dne: 23.08.1987

V soutěžích BSMK od: 02.05.2012
Mateřský klub: SeaComp (SeaComp )
Střídavý start: FC DM Podlahy (FC DM Podlahy) do 31.12.2019
Celkový počet startů BSMK: 197
Celkový počet vstřelených branek: 46
Celkový počet žlutých karet: 6
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 2 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/09 18:45 3. FCC František Vláčil 7:5 SeaComp
11/09 19:30 2. SeaComp 0:1 Estudiantes C.F.
FC DM Podlahy 1 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
10/09 20:45 2. Sport Centrum Srbská 2:2 FC DM Podlahy

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 20 5 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
12/06 19:30 25. SeaComp 6:2 Bitches
05/06 19:00 24. The Reds "B" 3:3 SeaComp
22/05 19:30 22. SeaComp 4:2 Royal Flush 14'
16/05 19:00 21. MK Slatina Brno 2:2 SeaComp
13/05 18:45 26. C.F. Relax "B" 2:4 SeaComp
10/05 19:30 20. SeaComp 3:5 FC Rom Star
02/05 20:30 19. FC Rebels 1:3 SeaComp
24/04 20:45 18. SeaComp 2:4 FC Pivnice u Čápa
12/04 19:00 17. FC Habrůvka 7:1 SeaComp
10/04 20:45 16. SeaComp 0:6 Estudiantes C.F.
04/04 18:45 15. Division-KH 0:1 SeaComp
27/03 20:45 14. SeaComp 6:0 Colgate Team
13/11 19:00 11. SeaComp 0:5 The Reds "B"
01/11 21:00 9. Royal Flush 10:2 SeaComp 8'
23/10 19:00 8. SeaComp 0:5 MK Slatina Brno
26/09 19:00 4. SeaComp 5:2 FC Habrůvka 42' 44' 53'
20/09 21:00 3. Estudiantes C.F. 3:4 SeaComp
18/09 20:30 13. SeaComp 0:2 C.F. Relax "B"
11/09 20:30 2. SeaComp 2:2 Division-KH
06/09 19:30 1. Colgate Team 0:3 SeaComp
FC DM Podlahy 21 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
14/06 21:00 26. FC DM Podlahy 1:3 Los Arbitros
10/06 19:00 25. Impérium 3:3 FC DM Podlahy
31/05 19:15 24. FC DM Podlahy 5:2 Hooftrimmer Gunners
20/05 21:00 22. FC DM Podlahy 5:7 FC Poutník 1552
14/05 19:30 21. FC Fénix Brno 2:3 FC DM Podlahy
02/05 21:00 19. FC DM Podlahy 7:4 CZ People
24/04 19:30 18. Cordoba 06 "B" 1:2 FC DM Podlahy
16/04 19:30 17. FC DM Podlahy 6:1 C.F. Relax
11/04 18:15 16. Rebešovice 4:3 FC DM Podlahy
02/04 19:30 15. FC DM Podlahy 7:3 UniStars Brno 11' 20' 51'
27/03 19:30 14. Mediální mrchy 5:2 FC DM Podlahy
07/12 19:15 13. Los Arbitros 2:7 FC DM Podlahy
20/11 19:30 12. FC DM Podlahy 5:5 Impérium
12/11 19:00 11. Hooftrimmer Gunners 6:1 FC DM Podlahy
07/11 18:15 5. FC DM Podlahy 2:5 Cordoba 06 "B"
05/11 21:00 10. FC DM Podlahy 3:4 FCC František Vláčil
31/10 19:30 9. FC Poutník 1552 4:1 FC DM Podlahy
22/10 21:00 8. FC DM Podlahy 5:2 FC Fénix Brno
24/09 19:00 4. C.F. Relax 0:4 FC DM Podlahy
11/09 19:30 2. UniStars Brno 0:3 FC DM Podlahy
06/09 21:00 1. FC DM Podlahy 3:2 Mediální mrchy 32'
SeaComp "B" 2 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/11 20:30 11. SeaComp "B" 3:1 FC Tiki-Taka Brno 52'
21/10 15:00 8. SK Veselka 8:1 SeaComp "B"

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 22 6 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/06 21:00 26. FC DM Podlahy 1:1 SeaComp
20/06 19:00 25. SeaComp 2:1 C.F. Relax 48'
13/06 19:00 24. Amazing FC 4:1 SeaComp
05/06 20:30 23. SeaComp 1:1 Výtahy SHS
30/05 19:00 22. The Reds "B" 0:2 SeaComp
15/05 20:45 20. SeaComp 1:2 Renfus Team 38'
09/05 19:00 19. Mediální mrchy 2:1 SeaComp
03/05 21:00 18. SeaComp 2:6 Knihovnicka.cz 51'
20/04 18:00 17. Impérium 1:3 SeaComp
17/04 20:45 16. SeaComp 0:11 Hooftrimmer Gunners
06/04 20:30 15. FC Zebra 1:4 SeaComp
03/04 19:30 14. SeaComp 1:1 FC Habrůvka
24/11 20:30 13. SeaComp 3:9 FC DM Podlahy
22/11 19:30 12. C.F. Relax 2:2 SeaComp
14/11 19:30 11. SeaComp 1:6 Amazing FC
07/11 19:00 10. Výtahy SHS 1:3 SeaComp
27/10 19:15 9. SeaComp 0:2 The Reds "B"
18/10 19:00 7. Renfus Team 2:2 SeaComp
03/10 19:30 5. Knihovnicka.cz 1:4 SeaComp 39' 56'
26/09 20:45 4. SeaComp 1:2 Impérium 32' 33'
12/09 20:45 2. SeaComp 3:1 FC Zebra 58'
01/09 18:00 1. FC Habrůvka 3:2 SeaComp

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 22 4 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/06 19:00 22. C.F. Relax 1:3 SeaComp 3'
07/06 20:30 21. SeaComp 11:0 Amazing FC 26'
01/06 20:30 20. The Reds "B" 2:2 SeaComp
24/05 19:00 19. SeaComp 2:0 Výtahy SHS 25'
18/05 19:00 18. SeaComp 2:5 Mediální mrchy
04/05 21:00 17. Knihovnicka.cz 3:4 SeaComp
01/05 19:00 16. SeaComp 1:8 FC Poutník 1552
25/04 19:30 15. FC Habrůvka 6:1 SeaComp
19/04 20:30 14. SeaComp 0:2 FC Dvorska
11/04 21:00 13. FC DM Podlahy 5:2 SeaComp
05/04 19:00 12. SeaComp 2:1 FC Coco Aradza
08/11 19:20 11. SeaComp 2:2 C.F. Relax
02/11 19:30 10. Amazing FC 3:3 SeaComp
25/10 19:20 9. SeaComp 5:1 The Reds "B"
17/10 19:20 8. Výtahy SHS 0:4 SeaComp
12/10 19:30 7. Mediální mrchy 5:3 SeaComp
05/10 19:20 6. SeaComp 2:2 Knihovnicka.cz
23/09 19:15 5. FC Poutník 1552 3:2 SeaComp 9'
20/09 19:20 4. SeaComp 1:3 FC Habrůvka
15/09 18:00 3. FC Dvorska 0:1 SeaComp
07/09 19:20 2. SeaComp 4:2 FC DM Podlahy
30/08 19:20 1. FC Coco Aradza 3:0 SeaComp

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 23 9 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
14/06 20:40 26. SeaComp 3:4 S.B.S. Bástr
10/06 19:15 25. FC Poutník 1552 3:3 SeaComp 23'
07/06 19:20 24. SeaComp 9:0 Royal Flush 13'
27/05 18:00 23. FC Dvorska 5:1 SeaComp
17/05 19:20 21. SeaComp 2:2 FC Rom Star
10/05 18:45 20. Division-KH 0:3 SeaComp
05/05 19:20 19. SeaComp 5:3 FC Zebra
26/04 20:40 18. Colgate Team 1:0 SeaComp
20/04 18:00 17. SeaComp 7:2 FC Kalinka Bohunice
05/04 19:20 15. SeaComp 3:2 Hooftrimmer Gunners
24/03 18:00 14. C.F. Relax "B" 2:2 SeaComp
24/11 20:45 13. S.B.S. Bástr 3:2 SeaComp 51'
18/11 20:40 12. SeaComp 0:3 FC Poutník 1552
06/11 18:00 11. Royal Flush 1:3 SeaComp
04/11 20:40 10. SeaComp 2:2 FC Dvorska
20/10 20:45 8. FC Rom Star 4:5 SeaComp 46' 57'
14/10 19:20 7. SeaComp 7:2 Division-KH
08/10 21:00 6. FC Zebra 1:2 SeaComp 4' 35'
30/09 19:20 5. SeaComp 2:1 Colgate Team
20/09 18:45 4. FC Kalinka Bohunice 2:6 SeaComp 53' 54'
16/09 19:20 3. SeaComp 5:0 Palermo
10/09 19:20 2. Hooftrimmer Gunners 3:0 SeaComp
30/08 20:00 1. SeaComp 1:4 C.F. Relax "B"

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 26 7 3 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 18:00 26. SeaComp 5:2 FC Kalinka Bohunice
16/06 21:00 25. S.B.S. Bástr "B" 2:8 SeaComp
09/06 19:20 24. SeaComp 4:1 FC Habrůvka "B" 48'
31/05 20:00 23. Palermo 2:3 SeaComp
22/05 18:00 22. SeaComp 2:2 FC Barbaři
19/05 19:20 21. Impérium 1:1 SeaComp
13/05 18:00 20. SeaComp 3:2 Fanatics Brno
04/05 18:45 19. FK Világoš 3:3 SeaComp
29/04 20:40 18. SeaComp 0:0 Estudiantes C.F.
15/04 18:00 16. SeaComp 1:3 FC Dvorska
12/04 20:00 17. FC Rom Star 6:3 SeaComp 49' 49'
03/04 19:00 15. FC Poutník 1552 3:5 SeaComp 9'
01/04 18:00 14. SeaComp 2:3 Amazing FC
23/11 14:00 13. FC Kalinka Bohunice 1:0 SeaComp
18/11 19:00 12. SeaComp 5:1 S.B.S. Bástr "B" 34'
13/11 18:30 11. FC Habrůvka "B" 1:3 SeaComp
04/11 19:00 10. SeaComp 7:1 Palermo 37'
25/10 10:00 9. FC Barbaři 1:3 SeaComp
22/10 20:15 8. SeaComp 1:2 Impérium 2'
15/10 19:00 7. Fanatics Brno 1:5 SeaComp
07/10 20:30 6. SeaComp 0:2 FK Világoš
29/09 20:30 5. Estudiantes C.F. 2:3 SeaComp
22/09 21:00 4. SeaComp 3:2 FC Rom Star 3' 37'
17/09 17:45 3. FC Dvorska 1:3 SeaComp 35'
10/09 19:00 2. SeaComp 3:3 FC Poutník 1552
03/09 19:30 1. Amazing FC 1:0 SeaComp

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 24 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/06 18:30 26. SeaComp 3:1 FC Balls Busters
13/06 18:00 25. FC Poutník 1552 2:2 SeaComp 15'
12/06 20:00 24. SeaComp 5:1 FK Világoš
04/06 19:00 23. S.B.S. Bástr "B" 3:5 SeaComp 52'
21/05 19:00 21. FC Habrůvka "B" 3:1 SeaComp
15/05 20:00 20. SeaComp 1:0 Estudiantes C.F.
06/05 19:00 19. Fanatics Brno 3:5 SeaComp
28/04 19:00 18. Vyšší princip 6:0 SeaComp
24/04 20:00 17. SeaComp 10:2 SSC Brno
17/04 20:00 16. FC Rom Star 5:4 SeaComp
10/04 19:00 15. SeaComp 0:5 FCC František Vláčil
02/04 18:45 14. FC Dark Reunion 1:1 SeaComp
28/11 19:00 13. SeaComp 6:1 FC Balls Busters 40'
17/11 20:00 12. SeaComp 5:1 FC Poutník 1552
12/11 21:00 11. FK Világoš 1:0 SeaComp
07/11 18:30 10. SeaComp 5:3 S.B.S. Bástr "B"
31/10 18:45 9. Černý balet 3:1 SeaComp
23/10 19:00 8. SeaComp 6:3 FC Habrůvka "B"
15/10 19:00 7. Estudiantes C.F. 1:0 SeaComp
08/10 18:00 6. SeaComp 3:0 Fanatics Brno
03/10 20:30 5. SeaComp 1:4 Vyšší princip
23/09 21:00 4. SSC Brno 3:3 SeaComp
11/09 19:30 2. FCC František Vláčil 5:1 SeaComp
05/09 18:00 1. SeaComp 2:4 FC Dark Reunion

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 24 4 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
24/06 20:00 26. SeaComp 3:5 KMK Betis United
18/06 18:00 25. Fanatics Brno 3:1 SeaComp
11/06 20:00 24. SeaComp 2:2 FC Clubwash::Brno
05/06 19:00 23. SK Retro Brno 4:2 SeaComp 3' 61'
30/05 18:00 22. Malakes F.C. 2:2 SeaComp
22/05 19:00 21. SeaComp 6:6 FC Spodek Bohunice
03/05 20:00 19. SeaComp 3:4 FC Rom Star 35'
30/04 19:00 18. Kašpaři VM 2:0 SeaComp
21/04 21:00 17. SeaComp 0:1 Estudiantes C.F.
11/04 19:00 15. SeaComp 2:7 The Reds "B"
03/04 19:00 14. FC Fénix Brno "C" 4:1 SeaComp
28/11 19:10 13. KMK Betis United 0:4 SeaComp 7'
21/11 18:00 12. SeaComp 9:3 Fanatics Brno
17/11 16:00 8. FC Spodek Bohunice 1:1 SeaComp
14/11 18:30 11. FC Clubwash::Brno 0:4 SeaComp
05/11 18:00 10. SeaComp 0:0 SK Retro Brno
01/11 20:40 9. SeaComp 0:3 Malakes F.C.
17/10 18:30 7. SeaComp 1:3 Cordoba 06 "B"
09/10 20:00 6. FC Rom Star 2:1 SeaComp
04/10 18:00 5. SeaComp 1:5 Kašpaři VM
26/09 20:40 4. Estudiantes C.F. 1:3 SeaComp 20'
18/09 18:30 3. SeaComp 1:4 EUROPLOTY "B"
13/09 18:45 2. The Reds "B" 1:1 SeaComp
03/09 19:30 1. SeaComp 1:2 FC Fénix Brno "C"

2011/2012

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 10 4 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
21/06 19:00 9. Pink Pigs 2:6 SeaComp
20/06 18:00 3. AliOptik 3:5 SeaComp
20/06 17:00 1. ABB 2:3 SeaComp
13/06 17:00 8. SeaComp 3:1 ABB 10' 39'
06/06 19:00 7. RATI IVACAR 4:1 SeaComp 33'
31/05 20:30 13. Mediální mrchy 2:1 SeaComp
24/05 17:00 12. SeaComp 2:8 BSMK
16/05 16:30 11. Sport Centrum Srbská 1:1 SeaComp
09/05 18:00 10. SeaComp 1:2 AliOptik 41'
02/05 16:30 4. SeaComp 0:3 Sport Centrum Srbská

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382