BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Svrčula Jiří
Narozen dne: 25.01.1987

V soutěžích BSMK od: 30.08.2012
Mateřský klub: SeaComp (SeaComp )
Celkový počet startů BSMK: 125
Celkový počet vstřelených branek: 27
Celkový počet žlutých karet: 1
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 2 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/09 18:45 3. FCC František Vláčil 7:5 SeaComp
11/09 19:30 2. SeaComp 0:1 Estudiantes C.F.

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 13 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
12/06 19:30 25. SeaComp 6:2 Bitches
22/05 19:30 22. SeaComp 4:2 Royal Flush
13/05 18:45 26. C.F. Relax "B" 2:4 SeaComp
02/05 20:30 19. FC Rebels 1:3 SeaComp 58'
10/04 20:45 16. SeaComp 0:6 Estudiantes C.F.
27/03 20:45 14. SeaComp 6:0 Colgate Team
13/11 19:00 11. SeaComp 0:5 The Reds "B"
01/11 21:00 9. Royal Flush 10:2 SeaComp
23/10 19:00 8. SeaComp 0:5 MK Slatina Brno
12/10 18:00 7. FC Rom Star 1:8 SeaComp 3' 37'
18/09 20:30 13. SeaComp 0:2 C.F. Relax "B"
11/09 20:30 2. SeaComp 2:2 Division-KH
06/09 19:30 1. Colgate Team 0:3 SeaComp
SeaComp "B" 10 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
06/05 19:15 26. Hooftrimmer Gunners "B" 1:2 SeaComp "B" 58'
17/04 20:30 17. PKV Stars 0:3 SeaComp "B"
01/04 20:30 15. Moravia Brno 4:1 SeaComp "B"
27/11 20:30 13. SeaComp "B" 3:6 Hooftrimmer Gunners "B" 9'
19/11 19:00 12. Fellaz Brno 2:2 SeaComp "B"
13/11 20:30 11. SeaComp "B" 3:1 FC Tiki-Taka Brno
31/10 20:30 9. SeaComp "B" 1:3 TJ Rotor Magenta
21/10 15:00 8. SK Veselka 8:1 SeaComp "B"
30/09 21:00 5. Royal Flush "C" 1:4 SeaComp "B"
10/09 20:30 2. SeaComp "B" 2:6 Moravia Brno

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 17 2 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/06 21:00 26. FC DM Podlahy 1:1 SeaComp
20/06 19:00 25. SeaComp 2:1 C.F. Relax
05/06 20:30 23. SeaComp 1:1 Výtahy SHS
15/05 20:45 20. SeaComp 1:2 Renfus Team
09/05 19:00 19. Mediální mrchy 2:1 SeaComp
20/04 18:00 17. Impérium 1:3 SeaComp
06/04 20:30 15. FC Zebra 1:4 SeaComp
03/04 19:30 14. SeaComp 1:1 FC Habrůvka
24/11 20:30 13. SeaComp 3:9 FC DM Podlahy 20'
22/11 19:30 12. C.F. Relax 2:2 SeaComp
14/11 19:30 11. SeaComp 1:6 Amazing FC
07/11 19:00 10. Výtahy SHS 1:3 SeaComp
27/10 19:15 9. SeaComp 0:2 The Reds "B"
10/10 19:30 6. SeaComp 0:3 Mediální mrchy
26/09 20:45 4. SeaComp 1:2 Impérium
20/09 21:00 3. Hooftrimmer Gunners 1:2 SeaComp 22' 52'
01/09 18:00 1. FC Habrůvka 3:2 SeaComp

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 17 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/06 19:00 22. C.F. Relax 1:3 SeaComp
07/06 20:30 21. SeaComp 11:0 Amazing FC 52'
01/06 20:30 20. The Reds "B" 2:2 SeaComp 17'
24/05 19:00 19. SeaComp 2:0 Výtahy SHS
18/05 19:00 18. SeaComp 2:5 Mediální mrchy
04/05 21:00 17. Knihovnicka.cz 3:4 SeaComp
19/04 20:30 14. SeaComp 0:2 FC Dvorska
11/04 21:00 13. FC DM Podlahy 5:2 SeaComp
08/11 19:20 11. SeaComp 2:2 C.F. Relax
25/10 19:20 9. SeaComp 5:1 The Reds "B" 11'
17/10 19:20 8. Výtahy SHS 0:4 SeaComp
12/10 19:30 7. Mediální mrchy 5:3 SeaComp
05/10 19:20 6. SeaComp 2:2 Knihovnicka.cz
23/09 19:15 5. FC Poutník 1552 3:2 SeaComp
20/09 19:20 4. SeaComp 1:3 FC Habrůvka
15/09 18:00 3. FC Dvorska 0:1 SeaComp
30/08 19:20 1. FC Coco Aradza 3:0 SeaComp

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 14 6 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
14/06 20:40 26. SeaComp 3:4 S.B.S. Bástr
10/06 19:15 25. FC Poutník 1552 3:3 SeaComp
27/05 18:00 23. FC Dvorska 5:1 SeaComp
10/05 18:45 20. Division-KH 0:3 SeaComp 42'
05/05 19:20 19. SeaComp 5:3 FC Zebra 29'
20/04 18:00 17. SeaComp 7:2 FC Kalinka Bohunice 57' 59'
08/04 18:00 16. Palermo 0:6 SeaComp
05/04 19:20 15. SeaComp 3:2 Hooftrimmer Gunners
24/11 20:45 13. S.B.S. Bástr 3:2 SeaComp 40'
18/11 20:40 12. SeaComp 0:3 FC Poutník 1552
04/11 20:40 10. SeaComp 2:2 FC Dvorska
14/10 19:20 7. SeaComp 7:2 Division-KH 24'
08/10 21:00 6. FC Zebra 1:2 SeaComp
30/08 20:00 1. SeaComp 1:4 C.F. Relax "B"

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 12 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 18:00 26. SeaComp 5:2 FC Kalinka Bohunice
09/06 19:20 24. SeaComp 4:1 FC Habrůvka "B"
19/05 19:20 21. Impérium 1:1 SeaComp
13/05 18:00 20. SeaComp 3:2 Fanatics Brno
04/05 18:45 19. FK Világoš 3:3 SeaComp
29/04 20:40 18. SeaComp 0:0 Estudiantes C.F.
15/04 18:00 16. SeaComp 1:3 FC Dvorska
12/04 20:00 17. FC Rom Star 6:3 SeaComp 10'
01/04 18:00 14. SeaComp 2:3 Amazing FC
17/09 17:45 3. FC Dvorska 1:3 SeaComp
10/09 19:00 2. SeaComp 3:3 FC Poutník 1552
03/09 19:30 1. Amazing FC 1:0 SeaComp

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 21 4 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/06 18:30 26. SeaComp 3:1 FC Balls Busters
12/06 20:00 24. SeaComp 5:1 FK Világoš 42' 52'
04/06 19:00 23. S.B.S. Bástr "B" 3:5 SeaComp
15/05 20:00 20. SeaComp 1:0 Estudiantes C.F.
06/05 19:00 19. Fanatics Brno 3:5 SeaComp
24/04 20:00 17. SeaComp 10:2 SSC Brno
17/04 20:00 16. FC Rom Star 5:4 SeaComp
10/04 19:00 15. SeaComp 0:5 FCC František Vláčil
02/04 18:45 14. FC Dark Reunion 1:1 SeaComp
28/11 19:00 13. SeaComp 6:1 FC Balls Busters
17/11 20:00 12. SeaComp 5:1 FC Poutník 1552
12/11 21:00 11. FK Világoš 1:0 SeaComp
07/11 18:30 10. SeaComp 5:3 S.B.S. Bástr "B" 40'
31/10 18:45 9. Černý balet 3:1 SeaComp
23/10 19:00 8. SeaComp 6:3 FC Habrůvka "B" 45'
15/10 19:00 7. Estudiantes C.F. 1:0 SeaComp
03/10 20:30 5. SeaComp 1:4 Vyšší princip
23/09 21:00 4. SSC Brno 3:3 SeaComp
19/09 19:30 3. SeaComp 5:6 FC Rom Star
11/09 19:30 2. FCC František Vláčil 5:1 SeaComp
05/09 18:00 1. SeaComp 2:4 FC Dark Reunion

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 19 6 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
24/06 20:00 26. SeaComp 3:5 KMK Betis United 28' 38'
18/06 18:00 25. Fanatics Brno 3:1 SeaComp 48'
11/06 20:00 24. SeaComp 2:2 FC Clubwash::Brno
05/06 19:00 23. SK Retro Brno 4:2 SeaComp
22/05 19:00 21. SeaComp 6:6 FC Spodek Bohunice 10' 55'
12/05 18:00 20. Cordoba 06 "B" 7:0 SeaComp
21/04 21:00 17. SeaComp 0:1 Estudiantes C.F.
16/04 18:45 16. EUROPLOTY "B" 8:2 SeaComp
11/04 19:00 15. SeaComp 2:7 The Reds "B"
03/04 19:00 14. FC Fénix Brno "C" 4:1 SeaComp
21/11 18:00 12. SeaComp 9:3 Fanatics Brno 50'
01/11 20:40 9. SeaComp 0:3 Malakes F.C.
17/10 18:30 7. SeaComp 1:3 Cordoba 06 "B"
09/10 20:00 6. FC Rom Star 2:1 SeaComp
04/10 18:00 5. SeaComp 1:5 Kašpaři VM
26/09 20:40 4. Estudiantes C.F. 1:3 SeaComp
18/09 18:30 3. SeaComp 1:4 EUROPLOTY "B"
13/09 18:45 2. The Reds "B" 1:1 SeaComp
03/09 19:30 1. SeaComp 1:2 FC Fénix Brno "C"

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382