BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Reitoral Adam
Narozen dne: 30.09.1991

V soutěžích BSMK od: 06.09.2012
Mateřský klub: The Reds (The Reds)
Celkový počet startů BSMK: 262
Celkový počet vstřelených branek: 314
Celkový počet žlutých karet: 10
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 13 13 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
06/06 20:15 16. KMK Dynamo Brno 5:0 The Reds
03/06 20:30 17. The Reds 6:2 Cordoba 06 39' 51' 53'
22/05 20:15 15. The Reds 6:4 Beers United 24' 35' 41'
14/05 20:45 14. Sport Centrum Srbská 8:1 The Reds
06/05 20:30 13. The Reds 3:7 CZ Spieler Brno 12' 30'
29/04 20:45 12. Vyšší princip 4:3 The Reds 27' 48'
24/04 20:15 11. The Reds 1:1 Dynamo Haná
06/11 20:30 9. The Reds 1:6 BKMK Topshoes.cz
30/10 21:00 8. Cordoba 06 4:2 The Reds 50'
22/10 20:30 7. The Reds 1:7 KMK Dynamo Brno
11/10 18:45 6. Beers United 1:1 The Reds
24/09 20:30 4. CZ Spieler Brno 8:3 The Reds 28'
03/09 19:30 1. The Reds 4:5 RKM Tripoli Brno 30'
The Reds "B" 5 5 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
03/06 18:00 23. Royal Flush 11:2 The Reds "B"
05/11 19:00 10. The Reds "B" 0:10 Royal Flush
29/10 19:00 9. MK Slatina Brno 3:3 The Reds "B"
23/10 19:00 8. The Reds "B" 12:0 FC Rom Star 14' 17' 19' 49'
06/09 18:45 1. C.F. Relax "B" 1:2 The Reds "B" 48'

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Cordoba 06 2 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
12/09 21:00 2. CZ Spieler Brno 3:5 Cordoba 06 11' 49'
05/09 20:30 1. Cordoba 06 1:7 BKMK Werbedesign 8'
The Reds 15 17 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
10/06 20:30 24. The Reds 2:9 Šenk okna Raiders 47'
06/06 18:00 22. The Reds 3:6 KMK Dynamo Brno 30'
04/06 20:30 23. Rebešovice 2:9 The Reds 49' 49' 54'
23/05 20:00 16. The Reds 7:2 Estudiantes C.F. 20' 58'
15/05 20:30 20. The Reds 4:1 FC Poutník 1552 29'
10/05 21:00 19. FC Fénix Brno 5:1 The Reds 33'
08/05 19:15 14. The Reds 4:5 Cordoba 06 "B" 13'
13/11 19:00 11. Šenk okna Raiders 4:1 The Reds 5'
06/11 19:00 10. The Reds 6:0 Rebešovice 14'
13/10 19:45 7. FC Poutník 1552 5:2 The Reds
12/10 20:30 6. The Reds 3:0 FC Fénix Brno 19'
06/10 17:00 5. FC Dvorska 1:2 The Reds 10'
18/09 19:30 3. Estudiantes C.F. 3:5 The Reds 12' 36'
12/09 18:30 2. The Reds 2:4 Dynamo Haná
04/09 18:15 1. Cordoba 06 "B" 1:3 The Reds 35' 43'
The Reds "B" 3 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
30/05 19:00 22. The Reds "B" 0:2 SeaComp
10/10 20:30 6. The Reds "B" 0:4 Knihovnicka.cz
05/09 19:30 1. FC DM Podlahy 10:3 The Reds "B"

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 11 9 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/06 19:00 21. Rebešovice 2:1 The Reds
29/05 20:30 20. The Reds 4:5 F.C. Bohunice 18'
25/05 21:00 19. FC Fénix Brno 1:5 The Reds 57'
15/05 19:00 18. The Reds 4:7 Cordoba 06 "B" 42' 50'
08/05 18:45 17. Beers United 5:1 The Reds
01/05 20:30 16. FCC František Vláčil 2:5 The Reds 8' 48' 57'
24/04 20:30 15. The Reds 2:2 KMK Dynamo Brno 13'
17/04 20:30 14. Šenk okna Raiders 3:2 The Reds
10/04 20:30 13. The Reds 1:9 Estudiantes C.F.
03/04 18:45 12. Dynamo Haná 8:1 The Reds
01/09 19:20 1. The Reds 1:7 Dynamo Haná 46'
SK Retro Brno 10 12 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
06/06 21:00 21. Impérium 2:4 SK Retro Brno 31' 35' 59'
22/05 21:00 19. Sport Centrum Srbská 2:9 SK Retro Brno 21' 59'
17/05 19:00 18. SK Retro Brno 3:4 Cordoba 06 30' 58'
10/05 20:30 17. Gioia Brno 2:5 SK Retro Brno 40' 44'
25/04 20:30 15. SK Retro Brno 0:9 RKM Tripoli Brno
20/04 20:30 14. BKMK Werbedesign 10:2 SK Retro Brno 35' 52'
12/04 21:00 13. SK Retro Brno 1:1 Leram
03/04 20:30 12. Vyšší princip 4:1 SK Retro Brno 56'
07/11 20:30 11. Nedeka Brno 1:1 SK Retro Brno
29/08 20:30 1. SK Retro Brno 2:2 Vyšší princip
The Reds "B" 8 14 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/06 20:30 22. Amazing FC 4:1 The Reds "B" 33'
07/06 19:00 21. The Reds "B" 10:4 Výtahy SHS 27' 39' 48'
01/06 20:30 20. The Reds "B" 2:2 SeaComp 21'
31/05 19:00 17. FC Poutník 1552 1:3 The Reds "B" 11' 47' 55'
15/05 20:30 18. The Reds "B" 3:2 Knihovnicka.cz 18'
20/04 19:00 14. The Reds "B" 4:9 FC DM Podlahy
09/11 19:20 11. The Reds "B" 2:2 Amazing FC 20' 39'
30/08 19:00 1. C.F. Relax 2:4 The Reds "B" 12' 44' 46'

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 14 14 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
02/06 20:40 20. The Reds 3:6 Beers United 58'
22/05 20:30 19. KMK Dynamo Brno 7:1 The Reds
19/05 20:00 18. Leram 8:5 The Reds
08/05 19:20 17. The Reds 3:2 Rebešovice 59'
07/04 18:45 12. Fischer Cafe 1:1 The Reds 51'
05/11 20:40 10. The Reds 6:2 FC Fénix Brno 6' 25' 24'
29/10 18:45 9. Beers United 3:4 The Reds 40' 60'
11/10 20:40 7. The Reds 2:7 Leram 25'
05/10 18:45 6. Rebešovice 4:5 The Reds 43'
01/10 19:20 5. The Reds 5:2 FC Habrůvka 14' 51'
21/09 19:00 4. Šenk okna Raiders 3:1 The Reds
17/09 18:00 3. The Reds 1:4 Cordoba 06 "B"
06/09 20:40 2. Vyšší princip 6:4 The Reds 10'
03/09 20:40 1. The Reds 4:2 Fischer Cafe 27' 46'
SK Retro Brno 12 15 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
06/06 20:30 21. Nedeka Brno 1:14 SK Retro Brno 17' 29' 59' 59'
30/05 20:30 20. SK Retro Brno 1:0 Impérium 54'
23/05 20:30 19. Cordoba 06 1:4 SK Retro Brno 36' 41'
16/05 20:30 18. SK Retro Brno 5:4 Gioia Brno 37'
09/05 20:30 17. Auto Šerý 5:3 SK Retro Brno 28'
19/04 20:30 14. SK Retro Brno 2:7 RKM Tripoli Brno
11/04 21:00 13. Sport Centrum Srbská 6:5 SK Retro Brno 10'
09/11 18:45 11. FC Dark Reunion 1:6 SK Retro Brno
26/10 20:45 9. Impérium 4:3 SK Retro Brno 58'
19/10 20:30 8. SK Retro Brno 7:6 Cordoba 06 11'
12/10 20:30 7. Gioia Brno 4:2 SK Retro Brno 52' 54'
05/10 20:30 6. SK Retro Brno 4:1 Auto Šerý 41'
The Reds "B" 19 17 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/06 19:20 25. The Reds "B" 0:2 Knihovnicka.cz
05/06 19:20 24. The Reds "B" 0:3 Amazing FC
29/05 20:30 23. Estudiantes C.F. 5:1 The Reds "B"
22/05 18:00 22. The Reds "B" 6:1 FC DM Podlahy 10' 40'
12/05 18:45 26. Moravia Brno 2:2 The Reds "B" 30'
05/05 18:45 19. Dynamo Haná 4:0 The Reds "B"
26/04 19:20 18. The Reds "B" 2:2 Renfus Team 29' 47'
18/04 20:40 17. FCC František Vláčil 4:0 The Reds "B"
13/04 20:40 16. The Reds "B" 4:4 Výtahy SHS 8' 34' 59'
03/04 20:00 15. Mediální mrchy 1:2 The Reds "B" 21'
27/03 19:20 14. The Reds "B" 2:1 C.F. Relax 54'
30/11 19:00 7. FC Coco Aradza 4:5 The Reds "B" 11' 34'
19/11 19:30 12. Knihovnicka.cz 4:3 The Reds "B" 6'
18/10 19:20 8. The Reds "B" 5:12 FC Spodek Bohunice 4' 50'
08/10 20:40 6. The Reds "B" 3:4 Dynamo Haná 29'
29/09 20:45 5. Renfus Team 2:1 The Reds "B" 35'
14/09 20:40 3. Výtahy SHS 1:2 The Reds "B" 13'
06/09 19:20 2. The Reds "B" 3:1 Mediální mrchy
31/08 19:00 1. C.F. Relax 4:1 The Reds "B" 27'

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Cordoba 06 12 9 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
22/06 21:00 22. Sport Centrum Srbská 2:11 Cordoba 06
15/06 20:30 21. Cordoba 06 5:1 EUROPLOTY 18'
20/05 21:00 17. PROTECTION.CZ 4:2 Cordoba 06 60'
11/05 19:00 16. Cordoba 06 7:1 SK Retro Brno 21'
06/05 20:30 15. Tripoli Brno 3:5 Cordoba 06
13/04 19:00 12. Cordoba 06 8:1 FC Habrůvka 33'
23/10 20:30 8. Cordoba 06 6:2 FC Fénix Brno 29'
29/09 21:00 5. SK Retro Brno 1:7 Cordoba 06 30'
23/09 20:30 4. Cordoba 06 0:2 Tripoli Brno
14/09 20:30 3. Nedeka Brno 0:10 Cordoba 06 29' 39' 51'
11/09 21:00 2. Cordoba 06 5:2 Karlsberg C.F.
02/09 19:00 1. FC Habrůvka 1:12 Cordoba 06
The Reds 18 30 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/06 19:20 22. The Reds 7:1 FC Poutník 1552 19' 40' 50' 52'
22/06 18:30 19. Rebešovice 7:2 The Reds 37'
18/06 20:30 21. Šenk okna Raiders 6:3 The Reds 9'
07/06 20:30 20. The Reds 1:5 FC Fénix Brno "B"
24/05 20:30 18. The Reds 8:1 Corinto Blues 15' 45' 54'
21/05 18:45 17. Moravia Brno 1:5 The Reds 24' 36' 42' 54'
10/05 20:00 16. The Reds 4:2 Cordoba 06 "B" 23' 31'
03/05 20:00 15. KMK Dynamo Brno 4:4 The Reds 24' 42'
26/04 20:30 14. The Reds 6:1 C.F. Relax 40'
12/04 20:30 12. The Reds 8:3 Beers United 2' 50'
09/11 18:45 11. FC Poutník 1552 4:5 The Reds 37'
02/11 20:00 10. The Reds 3:7 Šenk okna Raiders 52' 58'
30/10 20:30 9. FC Fénix Brno "B" 2:3 The Reds 9' 40'
26/10 20:30 6. The Reds 5:2 Moravia Brno 25' 29' 31'
12/10 20:00 7. Corinto Blues 2:4 The Reds 50'
28/09 12:00 5. Cordoba 06 "B" 5:1 The Reds
21/09 19:30 4. The Reds 4:0 KMK Dynamo Brno 41'
04/09 18:45 1. Beers United 8:1 The Reds
The Reds "B" 19 35 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
24/06 19:20 26. Colgate Team 2:7 The Reds "B" 17' 52' 55'
23/06 20:30 25. The Reds "B" 9:0 FC Coco Aradza 28' 30'
07/06 19:15 24. Vyšší princip 5:2 The Reds "B" 50'
04/06 19:20 23. The Reds "B" 2:7 Výtahy SHS 12'
24/05 19:00 22. The Reds "B" 7:3 S.B.S. Bástr 30' 36' 60'
20/05 19:30 21. Renfus Team 1:1 The Reds "B" 15'
10/05 18:30 20. The Reds "B" 3:7 Leram 17' 55'
26/04 19:00 18. The Reds "B" 8:4 Knihovnicka.cz 7' 29' 34' 60'
09/04 18:45 15. FC Dark Reunion 4:3 The Reds "B" 28'
17/11 18:00 3. FC Spodek Bohunice 3:8 The Reds "B" 27' 30' 46'
16/11 19:00 12. FC Coco Aradza 1:0 The Reds "B"
09/11 16:30 11. The Reds "B" 1:8 Vyšší princip 55'
05/11 18:30 10. Výtahy SHS 3:1 The Reds "B"
27/10 19:00 9. S.B.S. Bástr 0:4 The Reds "B" 25' 59'
19/10 20:30 8. The Reds "B" 4:3 Renfus Team 34' 50' 51'
11/10 20:00 7. Leram 11:2 The Reds "B" 59'
05/10 18:00 6. The Reds "B" 8:3 Last Minute 26' 51' 59'
29/09 18:00 5. Knihovnicka.cz 3:5 The Reds "B" 40' 56' 58'
21/09 21:00 4. The Reds "B" 2:7 FCC František Vláčil 13'

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 19 22 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
26/06 18:45 22. Moravia Brno 8:6 The Reds 39' 46'
15/06 19:30 21. The Reds 11:7 KMK Dynamo Brno 3' 24' 28' 33' 42' 58' 60'
09/06 18:45 20. Corinto Blues 1:6 The Reds 7' 42' 49'
01/06 11:00 19. The Reds 2:5 Beers United
28/05 18:45 18. EUROPLOTY 7:2 The Reds 50'
18/05 20:00 17. The Reds 0:3 SK Retro Brno
15/05 18:45 16. Fischer Cafe 4:2 The Reds
04/05 19:30 15. The Reds 2:2 FC Poutník 1552 37'
27/04 19:30 14. The Reds 1:3 C.F. Relax
20/04 11:00 13. Rebešovice 9:2 The Reds
13/04 19:30 12. The Reds 7:2 Natural 95 58' 59'
04/11 20:30 10. KMK Dynamo Brno 3:3 The Reds 58'
27/10 20:30 9. The Reds 0:1 Corinto Blues
24/10 18:45 8. Beers United 1:4 The Reds 27' 53'
17/10 19:00 7. The Reds 3:7 EUROPLOTY 40' 60'
29/09 20:30 5. The Reds 1:5 Fischer Cafe
23/09 19:30 4. FC Poutník 1552 3:1 The Reds
18/09 20:30 3. C.F. Relax 2:3 The Reds 31' 60' 14'
01/09 20:30 1. Natural 95 1:3 The Reds
The Reds "B" 24 36 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/06 20:00 25. The Reds "B" 3:3 Domino 40' 60'
11/06 19:00 20. The Reds "B" 10:2 FC Spodek Bohunice 9' 13' 30' 32' 37' 48'
10/06 19:30 24. Colgate Team 0:3 The Reds "B" 28' 50' 58'
05/06 19:30 23. The Reds "B" 2:7 S.B.S. Bástr
29/05 18:45 22. EUROPLOTY "B" 3:3 The Reds "B" 7' 20'
25/05 20:15 15. Palermo 0:5 The Reds "B" 22' 44' 53' 55'
22/05 19:00 21. The Reds "B" 1:4 Knihovnicka.cz
08/05 20:30 19. FC Fénix Brno "B" 3:2 The Reds "B" 9' 52'
26/04 19:00 18. The Reds "B" 4:2 Cordoba 06 "B" 56' 21'
23/04 20:30 17. Renfus Team 5:2 The Reds "B" 27'
13/04 21:00 16. The Reds "B" 7:6 Rakol Brno 46' 58'
30/03 19:00 14. The Reds "B" 1:2 Last Minute 9'
27/11 19:30 13. The Reds "B" 1:3 Dynamo Haná 45'
17/11 15:00 12. Domino 0:2 The Reds "B" 11'
13/11 19:30 11. The Reds "B" 0:4 Colgate Team
06/11 20:30 10. S.B.S. Bástr 4:7 The Reds "B" 53' 59'
28/10 19:30 9. The Reds "B" 4:0 EUROPLOTY "B" 51'
22/10 19:00 8. Knihovnicka.cz 1:1 The Reds "B"
13/10 15:00 7. FC Spodek Bohunice 1:9 The Reds "B" 30' 32' 45' 61'
10/10 19:00 6. The Reds "B" 1:0 FC Fénix Brno "B" 46'
25/09 19:30 4. The Reds "B" 0:3 Renfus Team
15/09 20:30 3. Rakol Brno 4:3 The Reds "B"
08/09 20:00 2. The Reds "B" 4:2 Palermo 60'
01/09 18:45 1. Last Minute 1:4 The Reds "B" 48'
J.F.A 19 15 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 18:45 22. J.F.A 2:4 RKM Royal Day Brno
18/06 20:30 21. Šenk okna Raiders 2:3 J.F.A
02/06 21:00 19. Sport Centrum Srbská 1:4 J.F.A 29'
29/05 20:30 15. FC Fénix Brno 5:3 J.F.A
26/05 18:45 18. J.F.A 13:0 Nedeka Brno 34'
20/05 19:00 17. FC Habrůvka 1:4 J.F.A 24'
12/05 18:45 16. J.F.A 3:4 Karlsberg C.F. 13' 29' 58'
28/04 18:45 14. J.F.A 7:10 Gioia Brno 45' 52'
22/04 20:30 13. Tripoli Brno 4:1 J.F.A
13/04 18:45 12. J.F.A 0:11 Cordoba 06
07/11 18:45 10. J.F.A 3:9 Šenk okna Raiders
30/10 20:30 9. PROTECTION.CZ 3:1 J.F.A 34'
21/10 18:45 8. J.F.A 3:4 Sport Centrum Srbská 36' 59'
16/10 20:30 7. Nedeka Brno 3:5 J.F.A 19' 47' 50' 59'
09/10 18:45 6. J.F.A 5:2 FC Habrůvka 29'
30/09 21:00 5. Karlsberg C.F. 7:3 J.F.A
25/09 18:45 4. J.F.A 0:3 FC Fénix Brno
16/09 19:30 3. Gioia Brno 6:0 J.F.A
10/09 18:45 2. J.F.A 1:5 Tripoli Brno

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 18 16 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 19:00 22. C.F. Relax 1:1 The Reds
16/06 13:00 21. The Reds 6:7 Rebešovice 58'
09/06 19:00 20. Rakol Brno 1:5 The Reds 53'
02/06 16:00 19. The Reds 6:1 Moravia Brno
26/05 19:00 18. Melchester Rovers 4:4 The Reds 45'
11/05 13:00 14. MOP Brno 2:1 The Reds
03/05 18:45 15. The Reds 3:5 Fischer Cafe 57'
21/04 18:45 13. The Reds 5:0 HT Group C.F. 18' 52'
18/11 20:40 1. Renfus Team 3:4 The Reds 8' 51'
11/11 15:00 11. The Reds 3:1 C.F. Relax 42' 52'
01/11 18:45 9. The Reds 7:3 Rakol Brno 30' 44'
24/10 18:45 8. Moravia Brno 4:4 The Reds 48'
21/10 12:00 7. The Reds 1:3 Melchester Rovers
07/10 19:10 6. FC Poutník 1552 1:2 The Reds
30/09 16:30 5. The Reds 0:4 FC Habrůvka
23/09 12:00 4. Fischer Cafe 5:0 The Reds
15/09 18:30 3. The Reds 4:6 MOP Brno 59'
09/09 12:30 2. HT Group C.F. 3:2 The Reds 5' 23'
The Reds "B" 21 32 3 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 17:00 26. Cordoba 06 "B" 4:3 The Reds "B" 46' 56'
16/06 17:00 25. The Reds "B" 3:5 FC Rom Star 28' 54'
13/06 20:40 24. Kašpaři VM 0:2 The Reds "B" 50'
02/06 18:00 23. The Reds "B" 0:0 Estudiantes C.F.
08/05 19:00 19. KMK Betis United 1:6 The Reds "B" 52' 60'
30/04 18:30 18. The Reds "B" 11:0 Fanatics Brno 7' 24' 32' 56'
21/04 16:30 17. FC Clubwash::Brno 1:14 The Reds "B" 28' 29' 33' 50' 54'
18/04 19:30 16. The Reds "B" 0:3 SK Retro Brno
11/04 19:00 15. SeaComp 2:7 The Reds "B" 10' 45' 48'
07/04 18:00 14. The Reds "B" 6:6 FC Spodek Bohunice 16' 39' 58'
25/11 16:30 13. The Reds "B" 4:2 Cordoba 06 "B" 3' 48'
18/11 19:00 12. FC Rom Star 8:2 The Reds "B" 45'
15/11 18:45 11. The Reds "B" 3:2 Kašpaři VM 51'
05/11 19:10 10. Estudiantes C.F. 0:4 The Reds "B" 36' 39'
26/10 18:45 6. The Reds "B" 3:2 KMK Betis United 8'
20/10 19:10 8. Malakes F.C. 1:1 The Reds "B" 62' 10'
14/10 19:00 7. FC Fénix Brno "C" 1:5 The Reds "B" 56'
30/09 19:00 5. Fanatics Brno 0:5 The Reds "B" 29'
27/09 18:45 4. The Reds "B" 3:1 FC Clubwash::Brno 38'
17/09 18:00 3. SK Retro Brno 2:0 The Reds "B" 45'
13/09 18:45 2. The Reds "B" 1:1 SeaComp

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382