BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Silák Tomáš
Narozen dne: 22.05.1984

V soutěžích BSMK od: 11.09.2012
Mateřský klub: Palermo (Palermo)
Celkový počet startů BSMK: 167
Celkový počet vstřelených branek: 33
Celkový počet žlutých karet: 7
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Palermo 12 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/05 19:00 21. Palermo 2:4 FC Tiki-Taka Brno
21/04 17:30 18. SK Veselka 9:0 Palermo
15/04 19:00 25. Palermo 3:14 Moravia Brno 51'
28/03 19:00 14. PKV Stars 1:2 Palermo
19/11 19:30 12. Moravia Brno 7:0 Palermo
13/11 19:00 11. Palermo 1:7 Kaša Team 1'
08/11 21:00 10. Hooftrimmer Gunners "B" 5:4 Palermo 42'
06/11 19:00 9. Palermo 3:1 Fellaz Brno
01/11 20:30 7. Palermo 0:4 FC Spitfire
10/10 21:00 6. TJ Rotor Magenta 2:3 Palermo
02/10 19:00 5. Palermo 1:5 SK Veselka
04/09 19:00 1. Palermo 1:1 PKV Stars

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Palermo 16 0 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
26/06 20:30 26. FC Spitfire 2:4 Palermo
29/05 19:00 22. AMENINA 08 8:1 Palermo
20/05 21:00 21. Palermo 9:1 TJ Rotor Magenta
14/05 20:30 20. TJ Leftovers 9:1 Palermo
08/05 19:30 19. Palermo 1:7 TJ BARAN
22/04 15:00 17. Palermo 0:17 TJ Sokol Březina
11/04 21:00 15. CZ Spieler Brno "B" 11:4 Palermo
17/11 19:15 12. FC Jaguars Brno 5:2 Palermo
11/11 19:00 11. Palermo 12:3 FC IQRS Internacional
07/11 19:00 10. FC Erekce 6:0 Palermo
22/10 19:00 8. TJ Rotor Magenta 3:0 Palermo
15/10 18:15 7. Palermo 2:5 TJ Leftovers
11/10 21:00 6. TJ BARAN 4:1 Palermo
25/09 18:30 4. TJ Sokol Březina 6:0 Palermo 29'
17/09 17:00 3. KMK Dynamo Brno "B" 8:0 Palermo
14/09 21:00 2. Palermo 1:10 CZ Spieler Brno "B"

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
S.B.S. Bástr 11 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
26/04 19:30 15. Moravia Brno 1:4 S.B.S. Bástr
12/04 19:30 13. Hooftrimmer Gunners 11:3 S.B.S. Bástr
30/03 21:00 12. S.B.S. Bástr 3:4 C.F. Relax "B"
23/10 18:00 9. FC Rom Star 1:1 S.B.S. Bástr
18/10 21:00 8. S.B.S. Bástr 2:4 Renfus Team
09/10 18:45 7. FC Kalinka Bohunice 2:9 S.B.S. Bástr 50'
06/10 21:00 6. S.B.S. Bástr 10:4 Palermo
22/09 21:00 4. S.B.S. Bástr 5:2 Moravia Brno
14/09 19:20 3. Colgate Team 3:3 S.B.S. Bástr
06/09 21:00 2. S.B.S. Bástr 2:5 Hooftrimmer Gunners 46'
28/08 19:00 1. C.F. Relax "B" 1:2 S.B.S. Bástr

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
S.B.S. Bástr 22 9 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
14/06 20:40 26. SeaComp 3:4 S.B.S. Bástr 39'
10/06 18:00 25. S.B.S. Bástr 9:2 FC Rom Star 49'
07/06 18:45 24. Division-KH 5:3 S.B.S. Bástr 57'
30/05 21:00 23. S.B.S. Bástr 4:2 FC Zebra
25/05 20:40 22. Colgate Team 3:4 S.B.S. Bástr 18' 48'
08/05 17:30 20. Palermo 3:7 S.B.S. Bástr
05/05 21:00 19. S.B.S. Bástr 8:1 Hooftrimmer Gunners 43' 20'
04/05 21:30 16. S.B.S. Bástr 3:7 FC Poutník 1552
24/04 19:20 18. C.F. Relax "B" 7:2 S.B.S. Bástr
24/03 21:00 14. S.B.S. Bástr 1:11 FC Dvorska
24/11 20:45 13. S.B.S. Bástr 3:2 SeaComp
17/11 20:45 12. FC Rom Star 7:9 S.B.S. Bástr 46'
05/11 21:00 11. S.B.S. Bástr 13:2 Division-KH 55'
03/11 21:00 10. FC Zebra 3:6 S.B.S. Bástr 15'
23/10 20:30 9. S.B.S. Bástr 2:5 Colgate Team 16'
18/10 18:45 8. FC Kalinka Bohunice 3:2 S.B.S. Bástr
11/10 20:30 7. S.B.S. Bástr 8:3 Palermo
06/10 19:20 6. Hooftrimmer Gunners 2:5 S.B.S. Bástr
22/09 18:45 5. S.B.S. Bástr 6:4 C.F. Relax "B"
11/09 19:15 3. FC Poutník 1552 10:3 S.B.S. Bástr
08/09 20:45 2. S.B.S. Bástr 10:2 Royal Flush
30/08 18:30 1. FC Dvorska 5:1 S.B.S. Bástr

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
S.B.S. Bástr 18 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
10/06 21:00 24. FC Coco Aradza 7:4 S.B.S. Bástr
24/05 19:00 22. The Reds "B" 7:3 S.B.S. Bástr
19/05 19:00 21. S.B.S. Bástr 1:5 Výtahy SHS
13/05 19:30 20. S.B.S. Bástr 1:4 Renfus Team
03/05 19:00 19. Leram 2:2 S.B.S. Bástr
26/04 19:00 18. S.B.S. Bástr 6:1 Last Minute 29'
26/11 19:30 13. S.B.S. Bástr 5:3 Dynamo Haná
19/11 20:00 12. Colgate Team 1:4 S.B.S. Bástr
11/11 19:00 11. S.B.S. Bástr 2:4 FC Coco Aradza
27/10 19:00 9. S.B.S. Bástr 0:4 The Reds "B"
22/10 19:00 8. Výtahy SHS 3:2 S.B.S. Bástr
14/10 19:00 7. Renfus Team 5:1 S.B.S. Bástr 45'
08/10 19:30 6. S.B.S. Bástr 1:2 Leram
28/09 18:45 5. Last Minute 1:6 S.B.S. Bástr
23/09 19:00 4. S.B.S. Bástr 2:0 Knihovnicka.cz
17/09 20:00 3. FCC František Vláčil 6:3 S.B.S. Bástr
15/09 18:45 1. FC Dark Reunion 4:2 S.B.S. Bástr
07/09 18:00 2. S.B.S. Bástr 8:0 FC Spodek Bohunice
S.B.S. Bástr "B" 23 5 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 20:30 26. Amazing FC 5:2 S.B.S. Bástr "B" 5'
16/06 21:00 25. S.B.S. Bástr "B" 2:8 SeaComp
07/06 20:00 24. S.B.S. Bástr "B" 8:3 Palermo 17'
02/06 19:20 23. Impérium 7:1 S.B.S. Bástr "B"
24/05 20:30 22. S.B.S. Bástr "B" 2:2 FK Világoš
17/05 17:30 21. FC Rom Star 5:6 S.B.S. Bástr "B"
10/05 20:00 20. S.B.S. Bástr "B" 4:11 FC Poutník 1552 "B"
07/05 18:45 19. FC Kalinka Bohunice 3:0 S.B.S. Bástr "B"
28/04 21:00 18. S.B.S. Bástr "B" 2:6 FC Habrůvka "B"
30/03 21:00 14. S.B.S. Bástr "B" 2:5 FC Dvorska
24/11 21:00 13. S.B.S. Bástr "B" 5:3 Amazing FC
18/11 19:00 12. SeaComp 5:1 S.B.S. Bástr "B"
09/11 21:00 11. Palermo 1:3 S.B.S. Bástr "B"
04/11 21:00 10. S.B.S. Bástr "B" 3:5 Impérium
30/10 18:45 9. FK Világoš 3:6 S.B.S. Bástr "B" 42'
20/10 18:00 8. S.B.S. Bástr "B" 4:7 FC Rom Star 20'
10/10 19:00 7. FC Poutník 1552 "B" 3:4 S.B.S. Bástr "B" 38'
07/10 21:00 6. S.B.S. Bástr "B" 4:2 FC Kalinka Bohunice
27/09 16:00 5. FC Habrůvka "B" 6:0 S.B.S. Bástr "B" 57'
22/09 18:00 4. S.B.S. Bástr "B" 1:1 FC Barbaři
18/09 18:30 3. Fanatics Brno 4:2 S.B.S. Bástr "B"
08/09 18:00 2. S.B.S. Bástr "B" 2:3 Estudiantes C.F. 51'
03/09 18:00 1. FC Dvorska 2:3 S.B.S. Bástr "B"

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
S.B.S. Bástr 22 1 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 19:30 26. Colgate Team 1:4 S.B.S. Bástr
17/06 19:00 25. S.B.S. Bástr 2:0 Knihovnicka.cz
10/06 19:00 24. S.B.S. Bástr 9:3 EUROPLOTY "B" 54'
05/06 19:30 23. The Reds "B" 2:7 S.B.S. Bástr
27/05 19:00 22. S.B.S. Bástr 4:1 FC Spodek Bohunice
21/05 20:30 21. FC Fénix Brno "B" 5:1 S.B.S. Bástr
13/05 18:45 20. S.B.S. Bástr 0:2 Cordoba 06 "B"
18/04 19:30 17. Palermo 2:3 S.B.S. Bástr
14/04 19:30 16. S.B.S. Bástr 3:1 Last Minute
08/04 18:45 15. Dynamo Haná 1:5 S.B.S. Bástr
02/04 19:00 14. S.B.S. Bástr 2:0 Domino
28/11 19:00 13. S.B.S. Bástr 2:7 Colgate Team
10/11 18:45 11. EUROPLOTY "B" 6:3 S.B.S. Bástr
06/11 20:30 10. S.B.S. Bástr 4:7 The Reds "B"
27/10 17:30 9. FC Spodek Bohunice 4:2 S.B.S. Bástr 27'
22/10 19:00 8. S.B.S. Bástr 0:1 FC Fénix Brno "B"
15/10 19:00 7. Cordoba 06 "B" 2:0 S.B.S. Bástr
08/10 19:00 6. S.B.S. Bástr 3:2 Renfus Team
02/10 20:30 5. Rakol Brno 1:7 S.B.S. Bástr
26/09 19:00 4. S.B.S. Bástr 7:1 Palermo
15/09 18:45 3. Last Minute 4:4 S.B.S. Bástr
12/09 18:45 2. S.B.S. Bástr 2:5 Dynamo Haná
S.B.S. Bástr "B" 23 8 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
22/06 17:30 26. FC Habrůvka "B" 5:1 S.B.S. Bástr "B"
15/06 18:00 25. S.B.S. Bástr "B" 3:4 Estudiantes C.F. 58'
09/06 18:00 24. Fanatics Brno 4:3 S.B.S. Bástr "B" 56'
04/06 19:00 23. S.B.S. Bástr "B" 3:5 SeaComp
29/05 19:00 22. SSC Brno 7:3 S.B.S. Bástr "B"
19/05 19:30 21. S.B.S. Bástr "B" 2:4 FC Rom Star
14/05 20:30 20. FCC František Vláčil 10:0 S.B.S. Bástr "B" 58'
08/05 19:00 19. S.B.S. Bástr "B" 1:11 FC Dark Reunion
23/04 20:30 17. S.B.S. Bástr "B" 0:1 FC Poutník 1552 "B"
15/04 21:00 16. FK Világoš 3:4 S.B.S. Bástr "B" 19'
10/04 20:30 15. S.B.S. Bástr "B" 2:9 Vyšší princip
26/11 19:00 13. S.B.S. Bástr "B" 2:5 FC Habrůvka "B" 32'
21/11 19:00 12. Estudiantes C.F. 2:2 S.B.S. Bástr "B"
14/11 19:00 11. S.B.S. Bástr "B" 7:1 Fanatics Brno
07/11 18:30 10. SeaComp 5:3 S.B.S. Bástr "B"
31/10 19:00 9. S.B.S. Bástr "B" 8:6 SSC Brno 37' 43'
20/10 19:00 8. FC Rom Star 5:1 S.B.S. Bástr "B"
10/10 18:45 6. FC Dark Reunion 11:3 S.B.S. Bástr "B" 44' 32'
03/10 19:00 5. S.B.S. Bástr "B" 4:1 FC Balls Busters
22/09 19:00 4. FC Poutník 1552 "B" 3:2 S.B.S. Bástr "B"
17/09 19:00 3. S.B.S. Bástr "B" 2:3 FK Világoš
08/09 20:00 2. Vyšší princip 8:3 S.B.S. Bástr "B" 57'
05/09 18:45 1. Černý balet 11:3 S.B.S. Bástr "B"

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
BSMK 1 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
04/06 21:00 11. BSMK 3:4 AliOptik
S.B.S. Bástr 19 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
27/06 20:40 26. S.B.S. Bástr 2:4 Last Minute 46'
20/06 18:45 25. EUROPLOTY 4:3 S.B.S. Bástr
06/06 20:40 23. FC Fénix Brno "B" 3:3 S.B.S. Bástr
29/05 20:30 22. S.B.S. Bástr 1:2 Dynamo Haná
16/05 20:40 20. S.B.S. Bástr 0:4 Domino
06/05 19:00 19. SSC Brno 0:9 S.B.S. Bástr
01/05 19:00 18. S.B.S. Bástr 4:1 Corinto
25/04 18:45 17. Sandonorico 6:3 S.B.S. Bástr
17/04 19:30 16. S.B.S. Bástr 1:3 Colgate Team
06/04 18:30 15. Palermo 4:1 S.B.S. Bástr
04/04 20:40 14. S.B.S. Bástr 0:1 Beers United
25/11 18:00 13. Last Minute 9:1 S.B.S. Bástr 8'
22/11 20:40 12. S.B.S. Bástr 0:6 EUROPLOTY
10/11 14:00 11. S.B.S. Bástr 3:3 FC Brkábl
08/11 20:40 10. S.B.S. Bástr 2:7 FC Fénix Brno "B" 51'
30/09 12:00 5. Corinto 8:0 S.B.S. Bástr
27/09 20:40 4. S.B.S. Bástr 3:1 Sandonorico
20/09 19:10 2. S.B.S. Bástr 1:5 Palermo
18/09 18:30 3. Colgate Team 5:1 S.B.S. Bástr

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382