BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Trčka Ondřej
Narozen dne: 22.01.1985

V soutěžích BSMK od: 11.09.2012
Mateřský klub: S.B.S. Bástr (S.B.S. Bástr)
Celkový počet startů BSMK: 112
Celkový počet vstřelených branek: 20
Celkový počet žlutých karet: 13
Celkový počet červených karet: 1
Celkový počet trestů: 1

Herní historie

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
S.B.S. Bástr 17 0 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
04/06 16:30 21. Royal Flush 5:4 S.B.S. Bástr
26/05 19:15 20. S.B.S. Bástr 6:8 FC Rom Star
24/05 20:30 19. Renfus Team 2:3 S.B.S. Bástr
12/05 19:15 17. Palermo 3:10 S.B.S. Bástr
02/05 21:00 16. S.B.S. Bástr 8:4 Division-KH 48'
12/04 19:30 13. Hooftrimmer Gunners 11:3 S.B.S. Bástr 12'
04/11 20:30 11. FC Zebra 5:5 S.B.S. Bástr
01/11 21:00 10. S.B.S. Bástr 7:1 Royal Flush
23/10 18:00 9. FC Rom Star 1:1 S.B.S. Bástr
18/10 21:00 8. S.B.S. Bástr 2:4 Renfus Team
09/10 18:45 7. FC Kalinka Bohunice 2:9 S.B.S. Bástr
06/10 21:00 6. S.B.S. Bástr 10:4 Palermo
26/09 18:45 5. Division-KH 6:2 S.B.S. Bástr
22/09 21:00 4. S.B.S. Bástr 5:2 Moravia Brno 49'
14/09 19:20 3. Colgate Team 3:3 S.B.S. Bástr
06/09 21:00 2. S.B.S. Bástr 2:5 Hooftrimmer Gunners
28/08 19:00 1. C.F. Relax "B" 1:2 S.B.S. Bástr

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
S.B.S. Bástr 22 9 4 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
14/06 20:40 26. SeaComp 3:4 S.B.S. Bástr
10/06 18:00 25. S.B.S. Bástr 9:2 FC Rom Star
07/06 18:45 24. Division-KH 5:3 S.B.S. Bástr
25/05 20:40 22. Colgate Team 3:4 S.B.S. Bástr 32'
16/05 21:00 21. S.B.S. Bástr 7:2 FC Kalinka Bohunice 11'
08/05 17:30 20. Palermo 3:7 S.B.S. Bástr 18'
05/05 21:00 19. S.B.S. Bástr 8:1 Hooftrimmer Gunners 6' 39'
04/05 21:30 16. S.B.S. Bástr 3:7 FC Poutník 1552
24/04 19:20 18. C.F. Relax "B" 7:2 S.B.S. Bástr
24/03 21:00 14. S.B.S. Bástr 1:11 FC Dvorska
24/11 20:45 13. S.B.S. Bástr 3:2 SeaComp
17/11 20:45 12. FC Rom Star 7:9 S.B.S. Bástr 53'
05/11 21:00 11. S.B.S. Bástr 13:2 Division-KH 60'
03/11 21:00 10. FC Zebra 3:6 S.B.S. Bástr 20' 46'
23/10 20:30 9. S.B.S. Bástr 2:5 Colgate Team
18/10 18:45 8. FC Kalinka Bohunice 3:2 S.B.S. Bástr
11/10 20:30 7. S.B.S. Bástr 8:3 Palermo 36' 53'
06/10 19:20 6. Hooftrimmer Gunners 2:5 S.B.S. Bástr
22/09 18:45 5. S.B.S. Bástr 6:4 C.F. Relax "B"
11/09 19:15 3. FC Poutník 1552 10:3 S.B.S. Bástr
08/09 20:45 2. S.B.S. Bástr 10:2 Royal Flush 59'
30/08 18:30 1. FC Dvorska 5:1 S.B.S. Bástr 42'

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
S.B.S. Bástr 1 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
15/09 18:45 1. FC Dark Reunion 4:2 S.B.S. Bástr
S.B.S. Bástr "B" 16 2 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 20:30 26. Amazing FC 5:2 S.B.S. Bástr "B"
02/06 19:20 23. Impérium 7:1 S.B.S. Bástr "B"
24/05 20:30 22. S.B.S. Bástr "B" 2:2 FK Világoš
17/05 17:30 21. FC Rom Star 5:6 S.B.S. Bástr "B"
10/05 20:00 20. S.B.S. Bástr "B" 4:11 FC Poutník 1552
07/05 18:45 19. FC Kalinka Bohunice 3:0 S.B.S. Bástr "B" 50'
28/04 21:00 18. S.B.S. Bástr "B" 2:6 FC Habrůvka "B"
19/04 17:30 17. FC Barbaři 4:6 S.B.S. Bástr "B" 29'
14/04 21:00 16. S.B.S. Bástr "B" 2:5 Fanatics Brno 55'
05/04 20:00 15. Estudiantes C.F. 3:0 S.B.S. Bástr "B"
30/03 21:00 14. S.B.S. Bástr "B" 2:5 FC Dvorska
27/09 16:00 5. FC Habrůvka "B" 6:0 S.B.S. Bástr "B"
22/09 18:00 4. S.B.S. Bástr "B" 1:1 FC Barbaři 2'
18/09 18:30 3. Fanatics Brno 4:2 S.B.S. Bástr "B"
08/09 18:00 2. S.B.S. Bástr "B" 2:3 Estudiantes C.F.
03/09 18:00 1. FC Dvorska 2:3 S.B.S. Bástr "B"

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
S.B.S. Bástr 16 0 2 1   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 19:30 26. Colgate Team 1:4 S.B.S. Bástr
05/05 19:30 19. Renfus Team 2:2 S.B.S. Bástr
18/04 19:30 17. Palermo 2:3 S.B.S. Bástr
28/11 19:00 13. S.B.S. Bástr 2:7 Colgate Team
19/11 19:00 12. Knihovnicka.cz 2:5 S.B.S. Bástr
10/11 18:45 11. EUROPLOTY "B" 6:3 S.B.S. Bástr
06/11 20:30 10. S.B.S. Bástr 4:7 The Reds "B"
27/10 17:30 9. FC Spodek Bohunice 4:2 S.B.S. Bástr
22/10 19:00 8. S.B.S. Bástr 0:1 FC Fénix Brno "B" 51'
15/10 19:00 7. Cordoba 06 "B" 2:0 S.B.S. Bástr
08/10 19:00 6. S.B.S. Bástr 3:2 Renfus Team
02/10 20:30 5. Rakol Brno 1:7 S.B.S. Bástr
26/09 19:00 4. S.B.S. Bástr 7:1 Palermo
15/09 18:45 3. Last Minute 4:4 S.B.S. Bástr
12/09 18:45 2. S.B.S. Bástr 2:5 Dynamo Haná
01/09 18:30 1. Domino 0:6 S.B.S. Bástr 26'
S.B.S. Bástr "B" 18 2 3 1 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
22/06 17:30 26. FC Habrůvka "B" 5:1 S.B.S. Bástr "B"
15/06 18:00 25. S.B.S. Bástr "B" 3:4 Estudiantes C.F. 20'
09/06 18:00 24. Fanatics Brno 4:3 S.B.S. Bástr "B"
04/06 19:00 23. S.B.S. Bástr "B" 3:5 SeaComp 22'
29/05 19:00 22. SSC Brno 7:3 S.B.S. Bástr "B" 40'
14/05 20:30 20. FCC František Vláčil 10:0 S.B.S. Bástr "B"
23/04 20:30 17. S.B.S. Bástr "B" 0:1 FC Poutník 1552 54'
10/04 20:30 15. S.B.S. Bástr "B" 2:9 Vyšší princip 34' 58' 58'
26/11 19:00 13. S.B.S. Bástr "B" 2:5 FC Habrůvka "B"
21/11 19:00 12. Estudiantes C.F. 2:2 S.B.S. Bástr "B" 60'
14/11 19:00 11. S.B.S. Bástr "B" 7:1 Fanatics Brno
20/10 19:00 8. FC Rom Star 5:1 S.B.S. Bástr "B"
10/10 18:45 6. FC Dark Reunion 11:3 S.B.S. Bástr "B"
03/10 19:00 5. S.B.S. Bástr "B" 4:1 FC Balls Busters
22/09 19:00 4. FC Poutník 1552 3:2 S.B.S. Bástr "B"
17/09 19:00 3. S.B.S. Bástr "B" 2:3 FK Világoš
08/09 20:00 2. Vyšší princip 8:3 S.B.S. Bástr "B"
05/09 18:45 1. Černý balet 11:3 S.B.S. Bástr "B" 22'
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
10.04.2014 100,- do 16. kola včetně udělení ČK

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
BSMK 1 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
04/06 21:00 11. BSMK 3:4 AliOptik
S.B.S. Bástr 21 7 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
27/06 20:40 26. S.B.S. Bástr 2:4 Last Minute
20/06 18:45 25. EUROPLOTY 4:3 S.B.S. Bástr
06/06 20:40 23. FC Fénix Brno "B" 3:3 S.B.S. Bástr 54'
29/05 20:30 22. S.B.S. Bástr 1:2 Dynamo Haná
19/05 19:00 21. FC WC 0:5 S.B.S. Bástr
16/05 20:40 20. S.B.S. Bástr 0:4 Domino
06/05 19:00 19. SSC Brno 0:9 S.B.S. Bástr 28' 41'
01/05 19:00 18. S.B.S. Bástr 4:1 Corinto
25/04 18:45 17. Sandonorico 6:3 S.B.S. Bástr
17/04 19:30 16. S.B.S. Bástr 1:3 Colgate Team 57'
06/04 18:30 15. Palermo 4:1 S.B.S. Bástr
04/04 20:40 14. S.B.S. Bástr 0:1 Beers United
25/11 18:00 13. Last Minute 9:1 S.B.S. Bástr
22/11 20:40 12. S.B.S. Bástr 0:6 EUROPLOTY
10/11 14:00 11. S.B.S. Bástr 3:3 FC Brkábl 5'
08/11 20:40 10. S.B.S. Bástr 2:7 FC Fénix Brno "B"
01/11 18:45 9. Dynamo Haná 4:1 S.B.S. Bástr
25/10 20:40 8. S.B.S. Bástr 6:1 FC WC 6' 32' 52'
27/09 20:40 4. S.B.S. Bástr 3:1 Sandonorico
20/09 19:10 2. S.B.S. Bástr 1:5 Palermo
18/09 18:30 3. Colgate Team 5:1 S.B.S. Bástr

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382