BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Boháč Róbert
Narozen dne: 15.11.1989

V soutěžích BSMK od: 10.05.2013
Mateřský klub: The Reds (The Reds "B")
Celkový počet startů BSMK: 144
Celkový počet vstřelených branek: 61
Celkový počet žlutých karet: 6
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds "B" 2 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/09 20:15 4. The Reds "B" 1:4 FCC František Vláčil
10/09 18:45 2. Dynamo Haná 6:1 The Reds "B"

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 9 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
29/04 20:45 12. Vyšší princip 4:3 The Reds
24/04 20:15 11. The Reds 1:1 Dynamo Haná
06/11 20:30 9. The Reds 1:6 BKMK Topshoes.cz
30/10 21:00 8. Cordoba 06 4:2 The Reds
22/10 20:30 7. The Reds 1:7 KMK Dynamo Brno
11/10 18:45 6. Beers United 1:1 The Reds
01/10 20:30 5. The Reds 6:9 Sport Centrum Srbská
17/09 19:30 3. The Reds 2:3 Vyšší princip
03/09 19:30 1. The Reds 4:5 RKM Tripoli Brno

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 7 1 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
06/06 18:00 22. The Reds 3:6 KMK Dynamo Brno
04/06 20:30 23. Rebešovice 2:9 The Reds
23/05 20:00 16. The Reds 7:2 Estudiantes C.F. 15'
08/05 19:15 14. The Reds 4:5 Cordoba 06 "B" 59'
30/10 21:00 9. KMK Dynamo Brno 2:2 The Reds
25/10 19:00 8. The Reds 0:8 FCC František Vláčil
12/10 20:30 6. The Reds 3:0 FC Fénix Brno
The Reds "B" 2 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
30/05 19:00 22. The Reds "B" 0:2 SeaComp
26/04 20:30 17. Hooftrimmer Gunners 10:0 The Reds "B"

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 11 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/06 19:00 21. Rebešovice 2:1 The Reds
29/05 20:30 20. The Reds 4:5 F.C. Bohunice
25/05 21:00 19. FC Fénix Brno 1:5 The Reds
15/05 19:00 18. The Reds 4:7 Cordoba 06 "B"
08/05 18:45 17. Beers United 5:1 The Reds
01/05 20:30 16. FCC František Vláčil 2:5 The Reds
17/04 20:30 14. Šenk okna Raiders 3:2 The Reds
10/04 20:30 13. The Reds 1:9 Estudiantes C.F.
31/10 19:20 10. The Reds 2:2 Rebešovice
06/10 20:40 6. The Reds 3:7 Beers United 52'
04/09 21:00 2. Estudiantes C.F. 1:3 The Reds 23'
The Reds "B" 3 4 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
07/06 19:00 21. The Reds "B" 10:4 Výtahy SHS 13' 53' 59'
31/05 19:00 17. FC Poutník 1552 1:3 The Reds "B"
23/04 10:30 15. FC Dvorska 11:2 The Reds "B" 4'

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 17 11 4 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
09/06 21:00 21. FC Fénix Brno 4:2 The Reds
08/05 19:20 17. The Reds 3:2 Rebešovice 8' 30' 18'
29/04 18:30 16. FC Habrůvka 2:4 The Reds 45'
21/04 17:30 14. Cordoba 06 "B" 5:2 The Reds 59'
14/04 20:40 13. The Reds 3:2 Vyšší princip
07/04 18:45 12. Fischer Cafe 1:1 The Reds 59'
09/11 19:00 11. Corinto 1:4 The Reds 43' 45'
05/11 20:40 10. The Reds 6:2 FC Fénix Brno 51'
29/10 18:45 9. Beers United 3:4 The Reds
19/10 20:40 8. The Reds 4:1 KMK Dynamo Brno
11/10 20:40 7. The Reds 2:7 Leram 57'
05/10 18:45 6. Rebešovice 4:5 The Reds
01/10 19:20 5. The Reds 5:2 FC Habrůvka 5' 50' 11'
21/09 19:00 4. Šenk okna Raiders 3:1 The Reds
17/09 18:00 3. The Reds 1:4 Cordoba 06 "B" 23'
06/09 20:40 2. Vyšší princip 6:4 The Reds 56'
03/09 20:40 1. The Reds 4:2 Fischer Cafe
The Reds "B" 3 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
30/11 19:00 7. FC Coco Aradza 4:5 The Reds "B" 47'
22/11 19:20 13. The Reds "B" 1:1 Moravia Brno
01/11 19:20 10. The Reds "B" 0:5 Estudiantes C.F.
BJ SeaMen 8 4 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
03/05 19:00 18. Sparta 6:0 BJ SeaMen
16/03 21:00 11. Pozdní sběr 1:0 BJ SeaMen
18/11 19:00 9. BJ SeaMen 2:6 Sparta
04/11 20:00 7. Masaryk I.F. Club 3:3 BJ SeaMen
13/10 20:00 4. BJ SeaMen 4:4 Boca Juniors 8' 46'
06/10 19:00 3. Derniéra C.F. 2:2 BJ SeaMen 34'
23/09 20:00 1. FC Premrhané talenty 8:1 BJ SeaMen
22/09 20:00 2. BJ SeaMen 4:5 Pozdní sběr 19'

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 19 10 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/06 19:20 22. The Reds 7:1 FC Poutník 1552 38' 45' 60'
22/06 18:30 19. Rebešovice 7:2 The Reds
18/06 20:30 21. Šenk okna Raiders 6:3 The Reds 36'
07/06 20:30 20. The Reds 1:5 FC Fénix Brno "B"
10/05 20:00 16. The Reds 4:2 Cordoba 06 "B"
03/05 20:00 15. KMK Dynamo Brno 4:4 The Reds
26/04 20:30 14. The Reds 6:1 C.F. Relax 34'
23/04 18:45 13. Fischer Cafe 4:3 The Reds
12/04 20:30 12. The Reds 8:3 Beers United
09/11 18:45 11. FC Poutník 1552 4:5 The Reds 29'
02/11 20:00 10. The Reds 3:7 Šenk okna Raiders 21'
30/10 20:30 9. FC Fénix Brno "B" 2:3 The Reds
26/10 20:30 6. The Reds 5:2 Moravia Brno
17/10 19:00 8. The Reds 3:4 Rebešovice
28/09 12:00 5. Cordoba 06 "B" 5:1 The Reds 49'
21/09 19:30 4. The Reds 4:0 KMK Dynamo Brno
14/09 20:30 3. C.F. Relax 2:3 The Reds 35'
07/09 19:30 2. The Reds 1:1 Fischer Cafe 37'
04/09 18:45 1. Beers United 8:1 The Reds 42'
The Reds "B" 2 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
20/04 19:20 17. FCC František Vláčil 8:2 The Reds "B"
07/09 21:00 2. The Reds "B" 1:11 FC Dark Reunion
BJ SeaMen 15 9 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
29/04 20:00 21. TJ Sokol Plán "B" 2:7 BJ SeaMen 39'
22/04 21:00 20. BJ SeaMen 4:5 Derniéra C.F.
14/04 19:00 18. FC Kredity budou stačit 2:13 BJ SeaMen 7' 14' 33' 48'
23/03 21:00 15. BJ SeaMen 1:5 Namlsaní cukráři
18/03 21:00 13. Derniéra C.F. 0:3 BJ SeaMen
10/03 21:00 11. BJ SeaMen 7:1 FC Kredity budou stačit 50'
03/03 19:00 9. BJ SeaMen 2:2 Sparta
11/11 20:00 8. Namlsaní cukráři 1:0 BJ SeaMen
05/11 21:00 10. Dream Team 5:3 BJ SeaMen
03/11 20:00 7. TJ Sokol Plán "B" 1:7 BJ SeaMen 5'
27/10 20:00 6. BJ SeaMen 3:1 Derniéra C.F.
13/10 21:00 4. FC Kredity budou stačit 0:8 BJ SeaMen 49'
06/10 20:00 3. BJ SeaMen 3:1 Dream Team
29/09 21:00 2. Sparta 3:2 BJ SeaMen 8'
24/09 19:00 1. BJ SeaMen 0:6 Namlsaní cukráři

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 20 6 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
26/06 18:45 22. Moravia Brno 8:6 The Reds 43'
15/06 19:30 21. The Reds 11:7 KMK Dynamo Brno
09/06 18:45 20. Corinto 1:6 The Reds
01/06 11:00 19. The Reds 2:5 Beers United 59'
28/05 18:45 18. EUROPLOTY 7:2 The Reds
18/05 20:00 17. The Reds 0:3 SK Retro Brno
15/05 18:45 16. Fischer Cafe 4:2 The Reds
04/05 19:30 15. The Reds 2:2 FC Poutník 1552
27/04 19:30 14. The Reds 1:3 C.F. Relax 31'
20/04 11:00 13. Rebešovice 9:2 The Reds
13/04 19:30 12. The Reds 7:2 Natural 95
14/11 20:30 11. The Reds 3:6 Moravia Brno
04/11 20:30 10. KMK Dynamo Brno 3:3 The Reds 28'
27/10 20:30 9. The Reds 0:1 Corinto
24/10 18:45 8. Beers United 1:4 The Reds
17/10 19:00 7. The Reds 3:7 EUROPLOTY
09/10 19:00 6. SK Retro Brno 3:2 The Reds
29/09 20:30 5. The Reds 1:5 Fischer Cafe 9'
23/09 19:30 4. FC Poutník 1552 3:1 The Reds 38'
01/09 20:30 1. Natural 95 1:3 The Reds
The Reds "B" 2 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 18:45 26. Dynamo Haná 1:2 The Reds "B"
22/10 19:00 8. Knihovnicka.cz 1:1 The Reds "B"
BJ SeaMen 17 6 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
28/04 21:00 19. BJ SeaMen 8:1 ASN Brno 18'
22/04 21:00 18. BJ SeaMen 2:1 UniStars Brno
16/04 21:00 22. Diletanti 0:0 BJ SeaMen
14/04 20:00 17. TJ Sokol Plán B 1:3 BJ SeaMen
08/04 20:00 16. BJ SeaMen 2:1 Pozdní sběr
01/04 20:00 15. Impérium 2:0 BJ SeaMen
11/03 19:00 12. BJ SeaMen 1:4 FC Big Test Icicles
10/03 21:00 20. FC Kredity budou stačit 1:4 BJ SeaMen
03/12 21:00 11. BJ SeaMen 2:2 Diletanti 39'
25/11 21:00 10. Derniéra C.F. 1:1 BJ SeaMen 49'
11/11 19:00 8. ASN Brno 3:4 BJ SeaMen 25' 36'
06/11 20:00 7. UniStars Brno 4:0 BJ SeaMen
28/10 20:00 6. BJ SeaMen 2:2 TJ Sokol Plán B
23/10 20:00 5. Pozdní sběr 6:4 BJ SeaMen
15/10 21:00 4. BJ SeaMen 0:6 Impérium
30/09 21:00 2. BJ SeaMen 7:2 FC Boyband
24/09 19:00 1. FC Big Test Icicles 1:7 BJ SeaMen 25'

2012/2013

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 7 7 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/06 13:00 21. The Reds 6:7 Rebešovice 23'
09/06 19:00 20. Rakol Brno 1:5 The Reds 3' 60'
02/06 16:00 19. The Reds 6:1 Moravia Brno
26/05 19:00 18. Melchester Rovers 4:4 The Reds 30'
17/05 18:45 17. The Reds 2:6 FC Poutník 1552 2' 46'
12/05 13:00 16. FC Habrůvka 4:1 The Reds
11/05 13:00 14. MOP Brno 2:1 The Reds 28'

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382