BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Zůna Jaromír
Narozen dne: 25.04.1990

V soutěžích BSMK od: 30.08.2013
Mateřský klub: Vyšší princip (Vyšší princip)
Celkový počet startů BSMK: 80
Celkový počet vstřelených branek: 43
Celkový počet žlutých karet: 3
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Vyšší princip 9 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
14/05 20:30 16. Vyšší princip 10:2 Sport Centrum Srbská 13' 23' 52'
30/04 19:30 15. RKM Tripoli Brno 6:6 Vyšší princip
16/04 20:30 12. BKMK Werbedesign 6:2 Vyšší princip
30/10 21:00 9. Vyšší princip 3:7 Sport Centrum Srbská
15/10 20:00 7. Vyšší princip 2:2 Cordoba 06
09/10 20:30 6. CZ Spieler Brno 2:1 Vyšší princip
02/10 20:30 5. Vyšší princip 0:5 BKMK Werbedesign
28/09 21:00 2. Sport Centrum Srbská 5:4 Vyšší princip
04/09 19:00 1. RKM Tripoli Brno 6:3 Vyšší princip

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Vyšší princip 15 4 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/06 20:30 21. Vyšší princip 6:3 BKMK Werbedesign
29/05 19:00 20. Leram 4:2 Vyšší princip
18/05 20:30 18. Vyšší princip 16:1 Nedeka Brno 12' 49'
17/04 19:00 14. Vyšší princip 0:3 Cordoba 06
12/04 21:00 13. Gioia Brno 4:2 Vyšší princip
03/04 20:30 12. Vyšší princip 4:1 SK Retro Brno 60'
03/11 20:30 10. BKMK Werbedesign 5:1 Vyšší princip
24/10 19:00 9. Vyšší princip 5:4 Leram
09/10 20:00 7. Nedeka Brno 2:4 Vyšší princip
03/10 20:30 6. Vyšší princip 4:0 Impérium 12'
26/09 19:00 5. Autobazar Šerý 3:4 Vyšší princip
19/09 19:00 4. Vyšší princip 1:6 Sport Centrum Srbská
11/09 20:45 3. Cordoba 06 3:3 Vyšší princip
04/09 20:30 2. Vyšší princip 2:7 Gioia Brno
29/08 20:30 1. SK Retro Brno 2:2 Vyšší princip

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Vyšší princip 18 11 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
12/06 19:00 22. FC Habrůvka 2:5 Vyšší princip 56'
06/06 19:20 21. Vyšší princip 1:5 Šenk okna Raiders
30/05 18:00 20. Cordoba 06 "B" 1:2 Vyšší princip
19/05 19:20 18. Vyšší princip 12:4 Fischer Cafe 27' 37'
09/05 19:00 17. Corinto 2:5 Vyšší princip 29'
25/04 18:45 15. Beers United 2:6 Vyšší princip
17/04 20:00 14. Vyšší princip 2:2 KMK Dynamo Brno
14/04 20:40 13. The Reds 3:2 Vyšší princip 31' 46'
03/04 19:20 12. Vyšší princip 6:2 Rebešovice
19/11 18:00 9. Vyšší princip 2:4 Cordoba 06 "B" 28' 40'
12/11 19:20 6. Vyšší princip 12:0 Corinto 37'
09/11 19:20 11. Vyšší princip 6:0 FC Habrůvka
02/11 19:00 10. Šenk okna Raiders 6:2 Vyšší princip
01/10 21:00 5. FC Fénix Brno 2:4 Vyšší princip
24/09 19:20 4. Vyšší princip 5:2 Beers United
14/09 20:45 3. KMK Dynamo Brno 6:7 Vyšší princip 35' 48'
06/09 20:40 2. Vyšší princip 6:4 The Reds 22'
31/08 18:45 1. Rebešovice 2:4 Vyšší princip

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Vyšší princip 20 9 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
22/06 21:00 26. FC Coco Aradza 0:5 Vyšší princip
18/06 19:20 25. Vyšší princip 6:2 Výtahy SHS
07/06 19:15 24. Vyšší princip 5:2 The Reds "B"
28/05 19:00 22. Vyšší princip 7:3 Renfus Team 10'
17/05 19:00 21. Leram 1:3 Vyšší princip
11/05 19:20 20. Vyšší princip 11:0 Last Minute 44'
04/05 21:00 19. Knihovnicka.cz 2:10 Vyšší princip 22'
27/04 19:20 18. Vyšší princip 8:1 FCC František Vláčil 59'
13/04 20:40 16. Vyšší princip 4:4 FC Dark Reunion
30/03 20:40 14. Vyšší princip 3:2 Colgate Team
21/11 18:00 13. Vyšší princip 4:0 FC Coco Aradza
17/11 20:00 12. Výtahy SHS 0:2 Vyšší princip
09/11 16:30 11. The Reds "B" 1:8 Vyšší princip
03/11 19:30 10. Vyšší princip 3:2 S.B.S. Bástr
30/10 20:00 9. Renfus Team 2:8 Vyšší princip 35' 31'
12/10 18:45 7. Last Minute 1:5 Vyšší princip 55'
06/10 20:30 6. Vyšší princip 5:1 Knihovnicka.cz
22/09 19:00 4. Vyšší princip 6:0 FC Spodek Bohunice 26' 40'
18/09 18:45 3. FC Dark Reunion 5:2 Vyšší princip
08/09 19:00 2. Vyšší princip 8:2 Dynamo Haná 56'

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Vyšší princip 18 16 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/06 20:00 25. FCC František Vláčil 3:6 Vyšší princip 46' 47'
12/06 20:00 24. Vyšší princip 2:1 FC Habrůvka "B" 35'
02/06 18:45 23. FC Dark Reunion 3:2 Vyšší princip
25/05 19:00 22. Vyšší princip 2:0 Estudiantes C.F.
22/05 18:45 21. FC Balls Busters 1:14 Vyšší princip 36' 37'
12/05 18:00 20. Vyšší princip 4:1 Fanatics Brno 43'
28/04 19:00 18. Vyšší princip 6:0 SeaComp
13/04 19:30 16. Vyšší princip 13:2 SSC Brno 33' 48'
10/04 20:30 15. S.B.S. Bástr "B" 2:9 Vyšší princip 58'
31/03 20:00 14. Vyšší princip 5:2 FC Rom Star 53'
18/11 19:30 12. Vyšší princip 5:2 FCC František Vláčil
02/11 18:00 10. Vyšší princip 5:2 FC Dark Reunion 47'
31/10 20:30 9. Estudiantes C.F. 1:3 Vyšší princip 28'
17/10 18:00 7. Fanatics Brno 1:5 Vyšší princip
06/10 18:00 6. Vyšší princip 13:0 FC Poutník 1552 "B" 9' 13' 51'
03/10 20:30 5. SeaComp 1:4 Vyšší princip
08/09 20:00 2. Vyšší princip 8:3 S.B.S. Bástr "B" 38'
01/09 20:30 1. FC Rom Star 0:8 Vyšší princip 48'

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382