BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Gustavo Merenciano Luiz
Narozen dne: 04.07.1979

V soutěžích BSMK od: 22.09.2013
Mateřský klub: FC Zebra (FC Zebra)
Celkový počet startů BSMK: 76
Celkový počet vstřelených branek: 12
Celkový počet žlutých karet: 3
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 1

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Zebra 13 0 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
20/05 20:45 26. CZ Spieler Brno "B" 12:3 FC Zebra
15/05 20:00 22. TJ Sokol Březina 6:3 FC Zebra
12/05 19:00 21. FC Zebra 7:3 Sparta
21/11 21:00 13. FC Zebra 0:8 CZ Spieler Brno "B"
15/11 19:00 12. Cordoba 06 "C" 1:2 FC Zebra
12/11 19:30 11. FC Zebra 5:2 C.F. Relax 38'
05/11 19:30 10. AMENINA 08 0:4 FC Zebra
25/10 20:30 9. FC Zebra 0:5 TJ Sokol Březina
22/10 19:30 8. Sparta 4:2 FC Zebra
11/10 20:30 7. FC Zebra 3:1 Royal Flush "B"
18/09 19:30 3. FC Jaguars Brno 2:8 FC Zebra
09/09 21:00 2. FC Zebra 5:1 FC Habrůvka
03/09 20:45 1. FC Fénix Brno 1:5 FC Zebra

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Zebra 17 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
10/06 18:15 23. FC Zebra 6:4 FC Erekce
09/05 21:00 21. FC Zebra 1:8 CZ Spieler Brno "B"
07/05 19:30 20. AMENINA 08 1:4 FC Zebra
26/04 20:30 19. FC Zebra 5:3 TJ Sokol Březina
23/04 17:15 18. FC Zebra 6:2 TJ BARAN
18/04 18:15 17. FC Zebra 1:2 Royal Flush "B"
10/04 20:15 16. FC Pardálové 1:5 FC Zebra
04/04 21:00 15. FC Zebra 7:4 Los Arbitros "B"
18/11 18:45 12. FC Kalinka Bohunice 1:4 FC Zebra
11/11 17:00 11. FC Zebra 2:8 FC Jaguars Brno
02/11 20:45 9. FC Zebra 2:5 FC Dvorska
25/10 20:30 8. CZ Spieler Brno "B" 5:2 FC Zebra
02/10 19:00 5. TJ BARAN 4:1 FC Zebra
24/09 21:00 4. Royal Flush "B" 1:3 FC Zebra
16/09 21:00 3. FC Zebra 10:1 FC Pardálové
14/09 19:15 2. Los Arbitros "B" 1:2 FC Zebra
07/09 18:00 1. FC Zebra 4:4 KMK Dynamo Brno "B"

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Zebra 14 0 0 0 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
26/06 19:30 26. FC Zebra 3:3 Mediální mrchy
19/06 20:45 25. Knihovnicka.cz 8:1 FC Zebra
04/06 19:00 23. Hooftrimmer Gunners 8:1 FC Zebra
11/05 19:15 19. FC Zebra 2:7 C.F. Relax
02/05 20:30 18. Amazing FC 4:2 FC Zebra
23/04 21:00 17. FC Zebra 4:5 Výtahy SHS
06/04 20:30 15. FC Zebra 1:4 SeaComp
21/11 20:45 12. FC Zebra 3:2 Knihovnicka.cz
03/11 20:30 10. FC Zebra 1:2 Hooftrimmer Gunners
27/10 20:30 8. FC Zebra 1:5 FC Habrůvka
13/10 21:00 7. FC Zebra 2:7 FC DM Podlahy
02/10 21:00 5. FC Zebra 3:2 Amazing FC
12/09 20:45 2. SeaComp 3:1 FC Zebra
01/09 20:30 1. FC Zebra 3:3 Renfus Team
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
23.11.2017 100,- do 14. kola včetně dle Sazebníku bod „4.4 Udeření nebo snaha o udeření soupeře“

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Zebra 8 1 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
17/05 19:00 18. Colgate Team 2:1 FC Zebra
30/04 16:30 16. Royal Flush 1:3 FC Zebra 52'
14/04 20:30 14. Palermo 0:8 FC Zebra
04/11 20:30 11. FC Zebra 5:5 S.B.S. Bástr
30/10 18:00 10. FC Rom Star 2:5 FC Zebra
17/10 18:45 8. Division-KH 0:2 FC Zebra
04/10 19:20 6. C.F. Relax "B" 2:1 FC Zebra 58'
26/08 20:30 1. FC Zebra 5:1 Hooftrimmer Gunners

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Joga Bonito 12 5 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
14/04 20:00 19. FC 2 Goals 1 Cup 1:4 FC Joga Bonito
16/03 21:00 14. Čapuj 1:1 FC Joga Bonito
02/03 21:00 12. Victorias secret 7:5 FC Joga Bonito 48' 39'
24/11 19:00 9. Sebranka 2:8 FC Joga Bonito 17' 48'
19/11 20:00 8. FC Joga Bonito 0:2 FC 2 Goals 1 Cup
05/11 20:00 11. Valašský oddíl 4:3 FC Joga Bonito
29/10 19:00 6. Beer Team 1:1 FC Joga Bonito
20/10 21:00 5. FC Joga Bonito 5:2 Mixed Trotters 30' 44'
15/10 20:00 10. FC Joga Bonito 2:1 TJ Sokol Plán
13/10 21:00 4. Impérium 0:4 FC Joga Bonito
30/09 21:00 2. FC Premrhané talenty 3:3 FC Joga Bonito
23/09 19:00 1. FC Joga Bonito 2:5 Victorias secret

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Joga Bonito 12 6 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
28/04 19:00 21. FC Pálené 6:2 FC Joga Bonito
17/03 19:00 15. FC Joga Bonito 2:1 Maurové ovečky
10/03 21:00 14. TJ Strážci vesmíru 3:8 FC Joga Bonito 49'
26/11 19:00 10. FC Joga Bonito 15:0 Mixed Trotters 26' 33'
12/11 21:00 8. FC Joga Bonito 3:3 FC Pálené 6'
06/11 21:00 13. Sebranka 1:7 FC Joga Bonito
30/10 20:00 6. FC 2 Goals 1 Cup 1:1 FC Joga Bonito
21/10 20:00 5. FC Joga Bonito 2:0 Dream Team 35'
16/10 21:00 12. FC Joga Bonito 1:1 Praetors C.F.
14/10 19:00 4. Bagattino 1:0 FC Joga Bonito
09/10 20:00 3. FC Joga Bonito 6:0 FC Verdikt
30/09 20:00 2. Maurové ovečky 2:3 FC Joga Bonito 12'

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382