BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Gajarský Martin
Narozen dne: 15.11.1991

V soutěžích BSMK od: 22.09.2013
Mateřský klub: Pobrežie liehoviny (Pobrežie liehoviny)
Celkový počet startů BSMK: 82
Celkový počet vstřelených branek: 18
Celkový počet žlutých karet: 1
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Pobrežie liehoviny 12 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
15/05 20:00 14. FC Premrhané talenty 4:3 Pobrežie liehoviny
07/05 20:00 13. Pobrežie liehoviny 1:0 Drtiči
23/04 19:00 11. Pobrežie liehoviny 4:1 Valašští dřeváci
16/04 19:00 10. Pobrežie liehoviny 4:2 Paralympiakos
10/04 21:00 9. Lazio fakultas 0:3 Pobrežie liehoviny
03/04 20:00 8. Pobrežie liehoviny 1:2 FK Bez nás nezačnou
20/11 21:00 7. Pobrežie liehoviny 1:4 FC Premrhané talenty
15/11 21:00 2. Pobrežie liehoviny 2:0 Lazio fakultas
13/11 19:00 6. Drtiči 2:2 Pobrežie liehoviny
06/11 19:00 5. Pobrežie liehoviny 2:5 Pozdní sběr
30/10 20:00 4. Valašští dřeváci 6:1 Pobrežie liehoviny
22/10 20:00 3. Paralympiakos 3:1 Pobrežie liehoviny

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Pobrežie liehoviny 12 4 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/05 18:00 21. Lazio Rum 2:4 Pobrežie liehoviny
16/05 18:00 20. Pobrežie liehoviny 3:0 Boca Juniors
10/05 20:00 19. Valašští dřeváci 3:3 Pobrežie liehoviny 49'
26/04 21:00 15. Racek MANteam 0:5 Pobrežie liehoviny
25/04 18:00 17. FK Bez nás nezačnou 1:1 Pobrežie liehoviny
20/04 21:00 16. Pobrežie liehoviny 1:1 Ad-hoc
29/03 19:00 13. Paralympiakos 1:2 Pobrežie liehoviny 6'
15/03 18:00 11. Lazio fakultas 1:2 Pobrežie liehoviny
07/03 20:00 10. Pobrežie liehoviny 4:1 Lazio Rum 42'
21/11 21:00 9. Boca Juniors 1:1 Pobrežie liehoviny
14/11 21:00 3. Victorias secret 5:3 Pobrežie liehoviny
07/11 21:00 7. AC Bukkake Ninjas 0:2 Pobrežie liehoviny 47'

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
ASN Praetors Brno 16 4 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
04/05 20:00 18. Victorias secret 10:1 ASN Praetors Brno 47'
25/04 21:00 17. ASN Praetors Brno 2:3 TJ Sokol Plán B 37'
20/04 21:00 16. ASN Praetors Brno 0:10 Masaryk I.F. Club "B"
11/04 20:00 15. Šamani mieru 7:2 ASN Praetors Brno
05/04 21:00 14. ASN Praetors Brno 1:3 Lazio Rum
29/03 21:00 13. FK Tatran Kedluben 3:3 ASN Praetors Brno
22/03 20:00 12. ASN Praetors Brno 4:6 The Invincibles 50'
15/03 21:00 11. Valašský oddíl 9:2 ASN Praetors Brno
07/03 21:00 10. ASN Praetors Brno 1:5 UniStars Brno
18/11 20:00 9. ASN Praetors Brno 2:6 Victorias secret
04/11 21:00 7. Masaryk I.F. Club "B" 5:1 ASN Praetors Brno
26/10 20:00 6. ASN Praetors Brno 1:1 Šamani mieru
13/10 21:00 4. ASN Praetors Brno 2:4 FK Tatran Kedluben 47'
05/10 20:00 3. The Invincibles 7:3 ASN Praetors Brno
29/09 20:00 2. ASN Praetors Brno 3:11 Valašský oddíl
23/09 21:00 1. UniStars Brno 4:1 ASN Praetors Brno

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Čapuj 19 7 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
04/05 21:00 22. Impérium 2:0 Čapuj
20/04 21:00 20. Čapuj 1:3 FC Premrhané talenty 26'
08/04 21:00 18. Čapuj 2:7 Valašský oddíl
07/04 21:00 19. Victorias secret 2:0 Čapuj
30/03 21:00 17. TJ Sokol Plán 1:2 Čapuj 34'
18/03 19:00 15. FC 2 Goals 1 Cup 0:2 Čapuj
16/03 21:00 14. Čapuj 1:1 FC Joga Bonito
09/03 20:00 13. Beer Team 1:4 Čapuj
02/03 19:00 12. Čapuj 4:1 Mixed Trotters 10' 13' 15'
26/11 20:00 9. FC Premrhané talenty 1:2 Čapuj
10/11 19:00 8. Čapuj 2:3 Victorias secret 33'
04/11 21:00 7. Valašský oddíl 3:2 Čapuj
28/10 20:00 6. Čapuj 1:5 TJ Sokol Plán
27/10 18:00 11. Čapuj 0:2 Impérium
22/10 19:00 5. Sebranka 2:4 Čapuj
13/10 19:00 4. Čapuj 3:0 FC 2 Goals 1 Cup
06/10 21:00 3. FC Joga Bonito 0:5 Čapuj 44'
30/09 19:00 2. Čapuj 0:0 Beer Team
23/09 21:00 1. Mixed Trotters 1:6 Čapuj

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Maurové ovečky 23 3 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
06/05 21:00 26. Dream Team 7:2 Maurové ovečky
29/04 21:00 21. Sebranka 1:4 Maurové ovečky
23/04 19:00 25. Maurové ovečky 2:2 Bagattino
22/04 20:00 20. Maurové ovečky 1:2 Praetors C.F.
14/04 21:00 19. Beer Team 0:0 Maurové ovečky
09/04 19:00 24. FC Verdikt 1:3 Maurové ovečky
07/04 20:00 18. Maurové ovečky 8:2 Mixed Trotters 30'
01/04 19:00 17. Kaša Team 3:4 Maurové ovečky
17/03 19:00 15. FC Joga Bonito 2:1 Maurové ovečky
12/03 19:00 22. Maurové ovečky 1:3 TJ Strážci vesmíru 47'
11/03 19:00 14. Maurové ovečky 2:0 FC 2 Goals 1 Cup
03/12 21:00 11. Maurové ovečky 2:2 FC Verdikt
18/11 21:00 9. TJ Strážci vesmíru 2:3 Maurové ovečky
11/11 19:00 8. Maurové ovečky 2:1 Sebranka
05/11 19:00 7. Praetors C.F. 1:0 Maurové ovečky
30/10 21:00 13. Maurové ovečky 0:1 Dream Team
28/10 20:00 6. Maurové ovečky 0:3 Beer Team
22/10 21:00 5. Mixed Trotters 0:9 Maurové ovečky 16'
15/10 19:00 4. Maurové ovečky 2:2 Kaša Team
07/10 19:00 3. FC Pálené 3:1 Maurové ovečky
02/10 21:00 12. Bagattino 1:2 Maurové ovečky
30/09 20:00 2. Maurové ovečky 2:3 FC Joga Bonito
23/09 20:00 1. FC 2 Goals 1 Cup 3:3 Maurové ovečky 45'

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382