BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Cyprian Patrik
Narozen dne: 25.01.1995

V soutěžích BSMK od: 16.10.2013
Mateřský klub: The Reds (The Reds)
Střídavý start: FC Premrhané talenty (FC Premrhané talenty) do 30.06.2019
Celkový počet startů BSMK: 189
Celkový počet vstřelených branek: 100
Celkový počet žlutých karet: 6
Celkový počet červených karet: 1
Celkový počet trestů: 1

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 17 5 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
06/06 20:15 16. KMK Dynamo Brno 5:0 The Reds
03/06 20:30 17. The Reds 6:2 Cordoba 06 45'
22/05 20:15 15. The Reds 6:4 Beers United 60'
14/05 20:45 14. Sport Centrum Srbská 8:1 The Reds
06/05 20:30 13. The Reds 3:7 CZ Spieler Brno
29/04 20:45 12. Vyšší princip 4:3 The Reds
24/04 20:15 11. The Reds 1:1 Dynamo Haná
17/04 19:30 10. RKM Tripoli Brno 1:8 The Reds 11'
06/11 20:30 9. The Reds 1:6 BKMK Topshoes.cz
30/10 21:00 8. Cordoba 06 4:2 The Reds
22/10 20:30 7. The Reds 1:7 KMK Dynamo Brno
11/10 18:45 6. Beers United 1:1 The Reds 60'
01/10 20:30 5. The Reds 6:9 Sport Centrum Srbská 6' 55'
24/09 20:30 4. CZ Spieler Brno 8:3 The Reds
17/09 19:30 3. The Reds 2:3 Vyšší princip 50'
10/09 18:45 2. Dynamo Haná 2:0 The Reds
03/09 19:30 1. The Reds 4:5 RKM Tripoli Brno
The Reds "B" 6 5 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
03/06 18:00 23. Royal Flush 11:2 The Reds "B"
16/05 19:00 26. Bitches 1:3 The Reds "B" 33' 47'
24/04 19:00 18. The Reds "B" 3:2 FC Habrůvka
18/04 21:00 17. Estudiantes C.F. 4:3 The Reds "B" 26'
10/04 19:00 16. The Reds "B" 4:1 Division-KH
27/03 19:00 14. The Reds "B" 6:3 C.F. Relax "B" 9' 21'
FC Premrhané talenty 14 10 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
20/05 19:30 12. FC Premrhané talenty 5:0 Lazio fakultas 17' 45'
15/05 20:00 14. FC Premrhané talenty 4:3 Pobrežie liehoviny
09/05 21:00 13. Paralympiakos 0:4 FC Premrhané talenty 18'
25/04 18:30 11. FK Bez nás nezačnou 2:6 FC Premrhané talenty 26' 55'
15/04 20:00 10. Valašští dřeváci 2:4 FC Premrhané talenty
08/04 20:00 9. FC Premrhané talenty 4:3 Drtiči
01/04 19:00 8. Pozdní sběr 0:4 FC Premrhané talenty
20/11 21:00 7. Pobrežie liehoviny 1:4 FC Premrhané talenty 37'
14/11 19:00 6. FC Premrhané talenty 2:0 Paralympiakos 27'
05/11 19:00 5. Lazio fakultas 1:12 FC Premrhané talenty 20'
31/10 21:00 4. FC Premrhané talenty 2:0 FK Bez nás nezačnou 24'
23/10 21:00 3. FC Premrhané talenty 1:1 Valašští dřeváci
17/10 20:00 2. Drtiči 2:5 FC Premrhané talenty
09/10 19:00 1. FC Premrhané talenty 2:2 Pozdní sběr 15'

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 19 11 2 1 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/06 18:45 26. Beers United 1:3 The Reds 48'
06/06 18:00 22. The Reds 3:6 KMK Dynamo Brno
04/06 20:30 23. Rebešovice 2:9 The Reds 13' 51'
23/05 20:00 16. The Reds 7:2 Estudiantes C.F. 48'
21/05 20:30 21. FCC František Vláčil 2:5 The Reds
15/05 20:30 20. The Reds 4:1 FC Poutník 1552
10/05 21:00 19. FC Fénix Brno 5:1 The Reds 46'
08/05 19:15 14. The Reds 4:5 Cordoba 06 "B" 5' 38'
10/04 18:45 15. Dynamo Haná 5:1 The Reds
13/11 19:00 11. Šenk okna Raiders 4:1 The Reds
06/11 19:00 10. The Reds 6:0 Rebešovice 25' 40'
30/10 21:00 9. KMK Dynamo Brno 2:2 The Reds 27'
25/10 19:00 8. The Reds 0:8 FCC František Vláčil
13/10 19:45 7. FC Poutník 1552 5:2 The Reds 20'
12/10 20:30 6. The Reds 3:0 FC Fénix Brno
06/10 17:00 5. FC Dvorska 1:2 The Reds
18/09 19:30 3. Estudiantes C.F. 3:5 The Reds 43' 51' 51'
12/09 18:30 2. The Reds 2:4 Dynamo Haná 58'
04/09 18:15 1. Cordoba 06 "B" 1:3 The Reds 24'
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
21.09.2017 100,- do 4. kola včetně udělení ČK
The Reds "B" 4 2 0 1   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
03/05 20:30 18. The Reds "B" 1:3 Impérium 55'
19/04 20:30 16. The Reds "B" 2:0 FC Zebra
09/04 19:00 15. FC Habrůvka 1:4 The Reds "B"
16/10 19:00 7. Mediální mrchy 2:4 The Reds "B" 36'
FC Premrhané talenty 15 12 0 1   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
28/05 20:00 10. FK Bez nás nezačnou 2:4 FC Premrhané talenty 39'
14/05 20:00 17. FC Premrhané talenty 7:4 Efsi Downtown 34' 36' 49'
09/05 18:00 16. Boca Juniors 3:1 FC Premrhané talenty
23/04 18:00 14. AC Bukkake Ninjas 2:3 FC Premrhané talenty 21'
18/04 20:00 13. FC Premrhané talenty 4:1 Sebranka 39'
17/04 20:00 11. FC Premrhané talenty 4:0 Gottwaldoff
11/04 21:00 12. Patriots Brno 1:4 FC Premrhané talenty 45'
14/11 21:00 8. Efsi Downtown 3:3 FC Premrhané talenty 41'
08/11 20:00 7. FC Premrhané talenty 2:1 Boca Juniors
30/10 18:00 6. Agrostroj 2:1 FC Premrhané talenty
24/10 18:00 5. FC Premrhané talenty 8:1 AC Bukkake Ninjas
17/10 20:00 4. Sebranka 3:3 FC Premrhané talenty 10' 34'
09/10 18:00 3. FC Premrhané talenty 8:0 Patriots Brno 48'
03/10 18:00 2. Gottwaldoff 3:2 FC Premrhané talenty
26/09 20:00 1. FC Premrhané talenty 6:0 FK Bez nás nezačnou 20'

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 16 7 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/06 19:00 21. Rebešovice 2:1 The Reds
29/05 20:30 20. The Reds 4:5 F.C. Bohunice
25/05 21:00 19. FC Fénix Brno 1:5 The Reds 42'
15/05 19:00 18. The Reds 4:7 Cordoba 06 "B" 21'
08/05 18:45 17. Beers United 5:1 The Reds
01/05 20:30 16. FCC František Vláčil 2:5 The Reds
24/04 20:30 15. The Reds 2:2 KMK Dynamo Brno
17/04 20:30 14. Šenk okna Raiders 3:2 The Reds
10/04 20:30 13. The Reds 1:9 Estudiantes C.F.
03/04 18:45 12. Dynamo Haná 8:1 The Reds 3'
31/10 19:20 10. The Reds 2:2 Rebešovice
24/10 20:00 8. The Reds 1:1 FC Fénix Brno
28/09 19:20 5. The Reds 3:1 FCC František Vláčil 30' 58'
19/09 21:00 4. KMK Dynamo Brno 0:7 The Reds 15' 29'
12/09 20:40 3. The Reds 1:2 Šenk okna Raiders
04/09 21:00 2. Estudiantes C.F. 1:3 The Reds
The Reds "B" 7 9 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
15/05 20:30 18. The Reds "B" 3:2 Knihovnicka.cz
27/04 20:30 16. The Reds "B" 0:1 FC Habrůvka
20/04 19:00 14. The Reds "B" 4:9 FC DM Podlahy 4' 44' 53'
13/04 19:00 13. FC Coco Aradza 0:0 The Reds "B"
21/09 20:40 4. The Reds "B" 6:4 FC Dvorska 28' 52' 60'
14/09 16:45 3. FC DM Podlahy 6:6 The Reds "B" 49' 53'
06/09 19:20 2. The Reds "B" 2:2 FC Coco Aradza 59'
FC Premrhané talenty 20 9 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
30/05 18:00 22. Tak určitě 6:2 FC Premrhané talenty
24/05 20:00 21. RBSS 1:0 FC Premrhané talenty
16/05 21:00 20. FC Premrhané talenty 3:1 FP Slavoj slivovice
10/05 18:00 19. Sparta 4:3 FC Premrhané talenty
02/05 21:00 18. FC Premrhané talenty 4:2 Sebranka 8' 35'
26/04 18:00 17. Stredoslováci 0:0 FC Premrhané talenty
20/04 18:00 16. FC Premrhané talenty 1:1 UniStars Brno
12/04 18:00 15. FC Protest 3:2 FC Premrhané talenty
04/04 20:00 14. FC Premrhané talenty 3:2 The Invincibles 38'
21/03 18:00 12. FC Premrhané talenty 2:4 Univerzita obrany FC
14/03 21:00 11. FC Premrhané talenty 3:3 Tak určitě
21/11 21:00 9. FP Slavoj slivovice 0:0 FC Premrhané talenty
15/11 20:00 8. FC Premrhané talenty 1:5 Sparta
07/11 20:00 7. Sebranka 1:6 FC Premrhané talenty 4'
01/11 21:00 6. FC Premrhané talenty 3:1 Stredoslováci 48'
24/10 21:00 5. UniStars Brno 2:1 FC Premrhané talenty 12'
19/10 20:00 4. FC Premrhané talenty 2:3 FC Protest 42'
12/10 21:00 3. The Invincibles 3:1 FC Premrhané talenty
03/10 21:20 2. FC Premrhané talenty 2:6 RBSS 27'
28/09 21:00 1. Univerzita obrany FC 2:2 FC Premrhané talenty 46'

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 21 14 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
09/06 21:00 21. FC Fénix Brno 4:2 The Reds 26'
02/06 20:40 20. The Reds 3:6 Beers United 49'
22/05 20:30 19. KMK Dynamo Brno 7:1 The Reds
19/05 20:00 18. Leram 8:5 The Reds 32' 50'
08/05 19:20 17. The Reds 3:2 Rebešovice
29/04 18:30 16. FC Habrůvka 2:4 The Reds 9' 55'
28/04 20:40 15. The Reds 2:5 Šenk okna Raiders
21/04 17:30 14. Cordoba 06 "B" 5:2 The Reds
14/04 20:40 13. The Reds 3:2 Vyšší princip 45'
07/04 18:45 12. Fischer Cafe 1:1 The Reds
09/11 19:00 11. Corinto Blues 1:4 The Reds 37'
05/11 20:40 10. The Reds 6:2 FC Fénix Brno 58'
29/10 18:45 9. Beers United 3:4 The Reds
19/10 20:40 8. The Reds 4:1 KMK Dynamo Brno 43' 45' 56'
11/10 20:40 7. The Reds 2:7 Leram
05/10 18:45 6. Rebešovice 4:5 The Reds
01/10 19:20 5. The Reds 5:2 FC Habrůvka
21/09 19:00 4. Šenk okna Raiders 3:1 The Reds
17/09 18:00 3. The Reds 1:4 Cordoba 06 "B"
06/09 20:40 2. Vyšší princip 6:4 The Reds 20'
03/09 20:40 1. The Reds 4:2 Fischer Cafe 43'
The Reds "B" 1 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/06 19:20 25. The Reds "B" 0:2 Knihovnicka.cz
FC Premrhané talenty 16 4 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
26/04 21:00 17. Paralympiakos 3:2 FC Premrhané talenty 34'
21/04 20:00 10. BJ SeaMen 1:4 FC Premrhané talenty
20/04 20:00 16. FC Premrhané talenty 3:4 FC Big Test Icicles
12/04 21:00 15. Boca Juniors 3:2 FC Premrhané talenty
04/04 19:00 14. FC Premrhané talenty 3:0 Derniéra C.F.
30/03 20:00 13. Pozdní sběr 2:2 FC Premrhané talenty
23/03 21:00 12. Chết Này 1:0 FC Premrhané talenty
15/03 20:00 11. FC Premrhané talenty 2:2 Sparta 48'
09/11 21:00 8. FC Premrhané talenty 2:0 Paralympiakos
03/11 20:00 7. FC Big Test Icicles 3:6 FC Premrhané talenty
27/10 20:00 6. FC Premrhané talenty 8:2 Boca Juniors 23'
19/10 19:00 5. Derniéra C.F. 3:0 FC Premrhané talenty
14/10 19:00 4. FC Premrhané talenty 3:1 Pozdní sběr 50'
05/10 21:00 3. FC Premrhané talenty 2:6 Chết Này 48'
29/09 21:00 2. Sparta 5:1 FC Premrhané talenty
23/09 20:00 1. FC Premrhané talenty 8:1 BJ SeaMen

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Premrhané talenty 16 6 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
21/04 20:00 21. FC Premrhané talenty 2:4 Impérium
08/04 19:00 18. FC Premrhané talenty 2:2 Victorias secret
30/03 20:00 17. Valašský oddíl 3:1 FC Premrhané talenty
25/03 20:00 16. FC Premrhané talenty 3:2 TJ Sokol Plán
17/03 21:00 15. Sebranka 1:13 FC Premrhané talenty 11'
11/03 21:00 14. FC Premrhané talenty 11:2 FC 2 Goals 1 Cup 37' 40'
10/03 19:00 13. FC Joga Bonito 1:5 FC Premrhané talenty
02/03 21:00 12. FC Premrhané talenty 4:1 Beer Team
26/11 20:00 9. FC Premrhané talenty 1:2 Čapuj
27/10 21:00 6. FC Premrhané talenty 3:1 Valašský oddíl 50'
20/10 19:00 5. TJ Sokol Plán 4:4 FC Premrhané talenty 30'
14/10 21:00 4. FC Premrhané talenty 7:1 Sebranka
07/10 21:00 3. FC 2 Goals 1 Cup 3:4 FC Premrhané talenty 43'
30/09 21:00 2. FC Premrhané talenty 3:3 FC Joga Bonito
29/09 21:00 10. Impérium 8:0 FC Premrhané talenty
22/09 21:00 1. Beer Team 2:5 FC Premrhané talenty 15'

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Praetors C.F. 17 6 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
30/04 20:00 26. FC Pálené 2:1 Praetors C.F.
29/04 20:00 21. Praetors C.F. 5:0 FC Verdikt
23/04 20:00 25. Praetors C.F. 2:1 FC Joga Bonito
22/04 20:00 20. Maurové ovečky 1:2 Praetors C.F.
16/04 20:00 24. FC 2 Goals 1 Cup 2:1 Praetors C.F. 41'
15/04 20:00 19. Praetors C.F. 2:5 TJ Strážci vesmíru 44' 50'
08/04 20:00 18. Sebranka 0:8 Praetors C.F. 35' 49'
26/03 20:00 23. Praetors C.F. 0:13 Dream Team
25/03 20:00 16. Praetors C.F. 0:3 Beer Team
19/03 20:00 22. Bagattino 3:2 Praetors C.F.
26/11 20:00 10. Dream Team 3:1 Praetors C.F. 39'
19/11 20:00 9. Praetors C.F. 4:1 Bagattino
13/11 20:00 8. FC Verdikt 2:2 Praetors C.F.
29/10 20:00 6. TJ Strážci vesmíru 4:1 Praetors C.F.
23/10 21:00 13. Praetors C.F. 2:1 FC Pálené
21/10 20:00 5. Praetors C.F. 4:1 Sebranka
16/10 21:00 12. FC Joga Bonito 1:1 Praetors C.F.

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382