BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Anděl Tomáš
Narozen dne: 30.06.1981

V soutěžích BSMK od: 18.10.2013
Mateřský klub: FC Coco Aradza (FC Coco Aradza)
Střídavý start: F.C. Bohunice (F.C. Bohunice) do 30.06.2017
Celkový počet startů BSMK: 88
Celkový počet vstřelených branek: 0
Celkový počet žlutých karet: 1
Celkový počet červených karet: 1
Celkový počet trestů: 1

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Coco Aradza 16 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/05 19:00 18. FC Dvorska 5:2 FC Coco Aradza
03/05 19:00 16. Výtahy SHS 0:3 FC Coco Aradza
19/04 19:30 14. Amazing FC 1:1 FC Coco Aradza
13/04 19:00 13. FC Coco Aradza 0:0 The Reds "B"
05/04 19:00 12. SeaComp 2:1 FC Coco Aradza
08/11 19:00 11. Mediální mrchy 2:4 FC Coco Aradza
02/11 19:20 10. FC Coco Aradza 11:0 Knihovnicka.cz
21/10 19:15 9. FC Poutník 1552 3:0 FC Coco Aradza
18/10 19:20 8. FC Coco Aradza 4:3 FC Habrůvka
12/10 19:20 7. FC Coco Aradza 3:11 FC Dvorska
04/10 19:20 6. FC Coco Aradza 1:3 FC DM Podlahy
26/09 19:20 5. FC Coco Aradza 1:1 Výtahy SHS
20/09 19:00 4. C.F. Relax 1:2 FC Coco Aradza
13/09 19:20 3. FC Coco Aradza 3:2 Amazing FC
06/09 19:20 2. The Reds "B" 2:2 FC Coco Aradza
30/08 19:20 1. FC Coco Aradza 3:0 SeaComp
F.C. Bohunice 4 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
22/05 18:45 19. F.C. Bohunice 7:4 KMK Dynamo Brno
11/05 18:45 17. F.C. Bohunice 3:1 Estudiantes C.F.
04/05 18:45 16. Dynamo Haná 3:5 F.C. Bohunice
20/04 19:00 14. Rebešovice 8:5 F.C. Bohunice

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Coco Aradza 26 0 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/06 19:00 25. FC Coco Aradza 3:3 FCC František Vláčil
08/06 19:20 24. Výtahy SHS 1:0 FC Coco Aradza
31/05 19:00 23. FC Coco Aradza 3:2 Mediální mrchy
26/05 20:40 26. Renfus Team 0:3 FC Coco Aradza
22/05 19:00 22. C.F. Relax 4:0 FC Coco Aradza 46'
19/05 19:00 21. FC Coco Aradza 3:2 Moravia Brno
08/05 20:40 20. The Reds "B" 1:5 FC Coco Aradza
03/05 19:00 19. FC Coco Aradza 2:6 Amazing FC
22/04 19:00 18. Estudiantes C.F. 4:0 FC Coco Aradza
19/04 19:00 17. FC Coco Aradza 3:6 FC DM Podlahy
14/04 18:45 16. FC Spodek Bohunice 2:8 FC Coco Aradza
05/04 20:30 15. FC Coco Aradza 7:0 Knihovnicka.cz
29/03 20:30 14. FC Coco Aradza 2:10 Dynamo Haná
30/11 19:00 7. FC Coco Aradza 4:5 The Reds "B"
25/11 19:30 13. FC Coco Aradza 0:2 Renfus Team
17/11 18:00 12. FCC František Vláčil 1:1 FC Coco Aradza
10/11 19:00 11. FC Coco Aradza 1:2 Výtahy SHS
04/11 19:30 10. Mediální mrchy 3:0 FC Coco Aradza
27/10 19:00 9. FC Coco Aradza 0:1 C.F. Relax
19/10 18:45 8. Moravia Brno 1:0 FC Coco Aradza
07/10 21:00 6. Amazing FC 0:2 FC Coco Aradza
27/09 18:30 5. FC Coco Aradza 0:5 Estudiantes C.F.
22/09 19:00 4. FC DM Podlahy 4:5 FC Coco Aradza
15/09 19:00 3. FC Coco Aradza 3:5 FC Spodek Bohunice
10/09 19:30 2. Knihovnicka.cz 4:3 FC Coco Aradza
03/09 18:45 1. Dynamo Haná 9:1 FC Coco Aradza

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Coco Aradza 22 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 20:30 25. The Reds "B" 9:0 FC Coco Aradza
22/06 21:00 26. FC Coco Aradza 0:5 Vyšší princip
10/06 21:00 24. FC Coco Aradza 7:4 S.B.S. Bástr
03/06 20:00 23. Renfus Team 2:3 FC Coco Aradza
27/05 21:00 22. FC Coco Aradza 4:3 Leram
17/05 18:45 21. Last Minute 3:9 FC Coco Aradza
12/05 19:00 20. FC Coco Aradza 0:10 Knihovnicka.cz
06/05 19:20 19. FCC František Vláčil 8:2 FC Coco Aradza
26/04 19:00 18. FC Coco Aradza 3:10 FC Spodek Bohunice
20/04 18:45 17. FC Dark Reunion 11:2 FC Coco Aradza
15/04 21:00 16. FC Coco Aradza 4:3 Dynamo Haná
08/04 20:40 15. Colgate Team 16:1 FC Coco Aradza
21/11 18:00 13. Vyšší princip 4:0 FC Coco Aradza
16/11 19:00 12. FC Coco Aradza 1:0 The Reds "B"
11/11 19:00 11. S.B.S. Bástr 2:4 FC Coco Aradza
03/11 19:00 10. FC Coco Aradza 2:1 Renfus Team
26/10 21:00 9. Leram 11:4 FC Coco Aradza
19/10 19:00 8. FC Coco Aradza 3:1 Last Minute
14/10 21:00 7. Knihovnicka.cz 5:0 FC Coco Aradza
08/10 19:30 6. FC Coco Aradza 0:2 FCC František Vláčil
28/09 15:00 5. FC Spodek Bohunice 0:11 FC Coco Aradza
23/09 19:00 4. FC Coco Aradza 3:7 FC Dark Reunion

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
EUROPLOTY 1 0 0 1   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
21/05 19:00 17. C.F. Relax 2:6 EUROPLOTY
EUROPLOTY "B" 19 0 0 1 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 19:15 26. Domino 7:3 EUROPLOTY "B" 43'
17/06 18:45 25. EUROPLOTY "B" 4:4 Colgate Team
10/06 19:00 24. S.B.S. Bástr 9:3 EUROPLOTY "B"
04/06 18:45 23. EUROPLOTY "B" 1:12 Knihovnicka.cz
29/05 18:45 22. EUROPLOTY "B" 3:3 The Reds "B"
17/05 15:30 21. FC Spodek Bohunice 12:5 EUROPLOTY "B"
14/05 18:45 20. EUROPLOTY "B" 2:15 FC Fénix Brno "B"
04/05 18:00 19. Cordoba 06 "B" 6:0 EUROPLOTY "B"
29/04 18:45 18. EUROPLOTY "B" 1:5 Renfus Team
20/04 20:30 17. Rakol Brno 3:1 EUROPLOTY "B"
13/04 18:45 16. EUROPLOTY "B" 2:4 Palermo
06/04 18:45 15. Last Minute 6:2 EUROPLOTY "B"
02/04 18:45 14. EUROPLOTY "B" 4:4 Dynamo Haná
23/11 13:00 13. EUROPLOTY "B" 7:3 Domino
20/11 19:00 12. Colgate Team 6:5 EUROPLOTY "B"
10/11 18:45 11. EUROPLOTY "B" 6:3 S.B.S. Bástr
05/11 19:00 10. Knihovnicka.cz 6:2 EUROPLOTY "B"
28/10 19:30 9. The Reds "B" 4:0 EUROPLOTY "B"
20/10 15:00 8. EUROPLOTY "B" 9:5 FC Spodek Bohunice
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
26.06.2014 300,- do 16.09.2014 dle Sazebníku bod „3.3 Vulgární výrazy, hanlivé výroky, vyhrožování“

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382