BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Pluhař Jan
Narozen dne: 29.06.1991

V soutěžích BSMK od: 22.09.2013
Mateřský klub: Pozdní sběr (Pozdní sběr)
Celkový počet startů BSMK: 73
Celkový počet vstřelených branek: 32
Celkový počet žlutých karet: 0
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Pozdní sběr 7 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
29/04 21:00 12. Pozdní sběr 3:3 Pobrežie liehoviny
24/04 18:00 11. Paralympiakos 2:2 Pozdní sběr 14'
08/04 18:00 9. FK Bez nás nezačnou 5:5 Pozdní sběr
01/04 19:00 8. Pozdní sběr 0:4 FC Premrhané talenty
12/11 21:00 6. Valašští dřeváci 3:2 Pozdní sběr
06/11 19:00 5. Pobrežie liehoviny 2:5 Pozdní sběr 13'
17/10 19:00 2. Pozdní sběr 5:1 FK Bez nás nezačnou

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Pozdní sběr 11 6 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
22/05 19:00 18. FP Slavoj slivovice 2:6 Pozdní sběr 2' 41'
07/05 18:00 16. FC Cokoliv 1:2 Pozdní sběr
02/05 20:00 15. Pozdní sběr 1:0 Valašští dřeváci
25/04 20:00 11. Lazio fakultas 1:4 Pozdní sběr
21/11 20:00 9. Pozdní sběr 10:3 FP Slavoj slivovice 20'
14/11 20:00 8. FC Protest 4:3 Pozdní sběr
07/11 21:00 7. Pozdní sběr 6:0 FC Cokoliv 41'
31/10 19:00 6. Valašští dřeváci 5:3 Pozdní sběr
25/10 21:00 5. Pozdní sběr 1:7 RBSS 31'
02/10 20:00 2. Pozdní sběr 11:3 Lazio fakultas 4'
25/09 20:00 1. Hradišťská škola 3:1 Pozdní sběr

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Pozdní sběr 10 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
24/05 18:00 21. Impérium 6:1 Pozdní sběr
11/05 18:00 19. Derniéra C.F. 3:0 Pozdní sběr
04/05 20:00 12. Valašský oddíl 5:2 Pozdní sběr
25/04 20:00 17. Kofi-Kofi 1:11 Pozdní sběr 35'
27/03 21:00 13. Pozdní sběr 2:2 Agrostroj
14/11 19:00 8. Pozdní sběr 1:2 Derniéra C.F.
07/11 20:20 7. Chết Này 4:0 Pozdní sběr
01/11 20:00 6. Pozdní sběr 4:1 Kofi-Kofi 21'
05/10 18:00 2. Agrostroj 4:3 Pozdní sběr
26/09 19:00 1. Pozdní sběr 4:2 Valašský oddíl 49'

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Pozdní sběr 12 4 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
26/04 21:00 17. FC Big Test Icicles 0:7 Pozdní sběr
18/04 20:00 16. Pozdní sběr 5:5 Boca Juniors
04/04 21:00 14. Chết Này 1:1 Pozdní sběr
30/03 20:00 13. Pozdní sběr 2:2 FC Premrhané talenty
21/03 19:00 12. Sparta 1:5 Pozdní sběr 6' 33'
16/03 21:00 11. Pozdní sběr 1:0 BJ SeaMen
25/11 19:00 9. Paralympiakos 2:3 Pozdní sběr
24/11 19:00 6. Pozdní sběr 8:3 Derniéra C.F. 5'
02/11 20:00 7. Boca Juniors 2:5 Pozdní sběr
14/10 19:00 4. FC Premrhané talenty 3:1 Pozdní sběr
29/09 21:00 1. Pozdní sběr 4:3 Masaryk I.F. Club
22/09 20:00 2. BJ SeaMen 4:5 Pozdní sběr 29'

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Pozdní sběr 12 5 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
20/04 20:00 20. Pozdní sběr 9:6 FC Big Test Icicles
23/03 19:00 15. Pozdní sběr 7:4 FC Pálené
16/03 20:00 14. Fanoušci sport. studií 2:1 Pozdní sběr
24/11 18:00 9. FC Big Test Icicles 1:4 Pozdní sběr 15'
11/11 20:00 8. Pozdní sběr 5:2 Bagattino
04/11 21:00 7. ASN Praetors Brno 2:0 Pozdní sběr
29/10 20:00 11. Malé pivo 3:4 Pozdní sběr 40'
15/10 20:00 10. Pozdní sběr 0:3 Valašské TIKI - TAKA
14/10 21:00 4. FC Pálené 2:3 Pozdní sběr
06/10 19:00 3. Pozdní sběr 6:1 Fanoušci sport. studií 35'
30/09 20:00 2. Šamani mieru 4:7 Pozdní sběr 46'
22/09 20:00 1. Pozdní sběr 6:2 Tak určitě 10'

2013/2014

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Pozdní sběr 21 12 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
06/05 20:00 22. Fanoušci sport. studií 3:2 Pozdní sběr
29/04 21:00 19. Pozdní sběr 0:1 Diletanti
15/04 19:00 17. Pozdní sběr 3:2 FC Kredity budou stačit
08/04 20:00 16. BJ SeaMen 2:1 Pozdní sběr
31/03 21:00 15. Pozdní sběr 3:2 UniStars Brno 10' 12'
26/03 19:00 21. Pozdní sběr 8:3 FC Boyband 43'
24/03 20:00 14. TJ Sokol Plán B 1:5 Pozdní sběr
19/03 20:00 20. FC Big Test Icicles 4:8 Pozdní sběr 38' 49'
18/03 19:00 13. Pozdní sběr 5:3 ASN Brno 14'
12/03 21:00 12. Pozdní sběr 2:3 Impérium
02/12 19:00 11. Pozdní sběr 4:6 Fanoušci sport. studií 21'
26/11 20:00 10. FC Boyband 3:2 Pozdní sběr
19/11 20:00 9. Pozdní sběr 5:1 FC Big Test Icicles 4' 37' 48'
12/11 21:00 8. Diletanti 3:4 Pozdní sběr
04/11 19:00 7. Pozdní sběr 8:2 Derniéra C.F. 42'
30/10 20:00 6. FC Kredity budou stačit 1:4 Pozdní sběr
23/10 20:00 5. Pozdní sběr 6:4 BJ SeaMen
14/10 19:00 4. UniStars Brno 1:2 Pozdní sběr 2'
07/10 20:00 3. Pozdní sběr 4:4 TJ Sokol Plán B
30/09 19:00 2. ASN Brno 2:7 Pozdní sběr
25/09 20:00 1. Impérium 8:1 Pozdní sběr

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382