BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Luterán Andrej
Narozen dne: 08.06.1994

V soutěžích BSMK od: 22.09.2014
Mateřský klub: The Reds (The Reds)
Střídavý start: FC Premrhané talenty (FC Premrhané talenty) do 30.06.2020
Celkový počet startů BSMK: 135
Celkový počet vstřelených branek: 80
Celkový počet žlutých karet: 2
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 6 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/11 20:15 10. The Reds 1:1 BKMK Topshoes.cz
29/10 20:45 9. Sport Centrum Srbská 3:2 The Reds 1'
22/10 20:15 8. The Reds 2:2 Mediální mrchy
14/10 21:00 7. KMK Dynamo Brno 1:4 The Reds
07/10 20:15 6. The Reds 6:2 FC Poutník 1552 11'
30/09 21:00 5. FC DM Podlahy 2:4 The Reds 56'
FC Premrhané talenty 5 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
11/11 20:45 5. FC Premrhané talenty 1:3 The Invincibles
23/10 18:00 4. Drtiči 1:4 FC Premrhané talenty
17/10 20:45 3. FC Premrhané talenty 1:2 Agrostroj
09/10 20:45 2. RBSS 2:3 FC Premrhané talenty
01/10 18:00 1. FC Premrhané talenty 6:1 Pobrežie liehoviny

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 11 5 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
06/06 20:15 16. KMK Dynamo Brno 5:0 The Reds
22/05 20:15 15. The Reds 6:4 Beers United 12'
14/05 20:45 14. Sport Centrum Srbská 8:1 The Reds
06/05 20:30 13. The Reds 3:7 CZ Spieler Brno
29/04 20:45 12. Vyšší princip 4:3 The Reds 28'
30/10 21:00 8. Cordoba 06 4:2 The Reds
22/10 20:30 7. The Reds 1:7 KMK Dynamo Brno 51'
11/10 18:45 6. Beers United 1:1 The Reds 13'
01/10 20:30 5. The Reds 6:9 Sport Centrum Srbská
24/09 20:30 4. CZ Spieler Brno 8:3 The Reds 58'
17/09 19:30 3. The Reds 2:3 Vyšší princip
The Reds "B" 1 4 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
17/05 18:00 21. FC Rom Star 3:6 The Reds "B" 22' 23' 50' 59'
FC Premrhané talenty 12 7 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
20/05 19:30 12. FC Premrhané talenty 5:0 Lazio fakultas
15/05 20:00 14. FC Premrhané talenty 4:3 Pobrežie liehoviny 33'
09/05 21:00 13. Paralympiakos 0:4 FC Premrhané talenty 40'
25/04 18:30 11. FK Bez nás nezačnou 2:6 FC Premrhané talenty
15/04 20:00 10. Valašští dřeváci 2:4 FC Premrhané talenty 37' 49'
08/04 20:00 9. FC Premrhané talenty 4:3 Drtiči
01/04 19:00 8. Pozdní sběr 0:4 FC Premrhané talenty
14/11 19:00 6. FC Premrhané talenty 2:0 Paralympiakos
05/11 19:00 5. Lazio fakultas 1:12 FC Premrhané talenty 39' 40' 47'
31/10 21:00 4. FC Premrhané talenty 2:0 FK Bez nás nezačnou
17/10 20:00 2. Drtiči 2:5 FC Premrhané talenty 17'
09/10 19:00 1. FC Premrhané talenty 2:2 Pozdní sběr
FC Protest 5 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
20/05 18:30 12. FC Protest 5:2 Gottwaldoff
09/05 19:00 13. RBSS 4:2 FC Protest
13/11 20:00 6. FC Protest 0:4 RBSS
07/11 21:00 5. Gottwaldoff 0:3 FC Protest 33' 47'
29/10 20:00 4. FC Protest 2:1 FK Tatran Kedluben

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 20 16 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/06 18:45 26. Beers United 1:3 The Reds 6'
06/06 18:00 22. The Reds 3:6 KMK Dynamo Brno 4'
04/06 20:30 23. Rebešovice 2:9 The Reds 10' 27' 40'
23/05 20:00 16. The Reds 7:2 Estudiantes C.F. 8' 54'
15/05 20:30 20. The Reds 4:1 FC Poutník 1552 21' 49'
10/05 21:00 19. FC Fénix Brno 5:1 The Reds
08/05 19:15 14. The Reds 4:5 Cordoba 06 "B" 56'
10/04 18:45 15. Dynamo Haná 5:1 The Reds 25'
28/11 19:00 13. The Reds 1:7 Beers United
13/11 19:00 11. Šenk okna Raiders 4:1 The Reds
06/11 19:00 10. The Reds 6:0 Rebešovice 45'
30/10 21:00 9. KMK Dynamo Brno 2:2 The Reds 6'
25/10 19:00 8. The Reds 0:8 FCC František Vláčil
13/10 19:45 7. FC Poutník 1552 5:2 The Reds
12/10 20:30 6. The Reds 3:0 FC Fénix Brno 29'
06/10 17:00 5. FC Dvorska 1:2 The Reds
25/09 19:00 4. The Reds 7:5 F.C. Bohunice 17' 21'
18/09 19:30 3. Estudiantes C.F. 3:5 The Reds
12/09 18:30 2. The Reds 2:4 Dynamo Haná
04/09 18:15 1. Cordoba 06 "B" 1:3 The Reds
FC Premrhané talenty 16 9 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
28/05 20:00 10. FK Bez nás nezačnou 2:4 FC Premrhané talenty 41' 45'
14/05 20:00 17. FC Premrhané talenty 7:4 Efsi Downtown
09/05 18:00 16. Boca Juniors 3:1 FC Premrhané talenty
02/05 18:00 15. FC Premrhané talenty 0:7 Agrostroj
23/04 18:00 14. AC Bukkake Ninjas 2:3 FC Premrhané talenty
18/04 20:00 13. FC Premrhané talenty 4:1 Sebranka 35'
17/04 20:00 11. FC Premrhané talenty 4:0 Gottwaldoff 42' 48' 49'
11/04 21:00 12. Patriots Brno 1:4 FC Premrhané talenty
14/11 21:00 8. Efsi Downtown 3:3 FC Premrhané talenty
08/11 20:00 7. FC Premrhané talenty 2:1 Boca Juniors
30/10 18:00 6. Agrostroj 2:1 FC Premrhané talenty
24/10 18:00 5. FC Premrhané talenty 8:1 AC Bukkake Ninjas 13'
17/10 20:00 4. Sebranka 3:3 FC Premrhané talenty
09/10 18:00 3. FC Premrhané talenty 8:0 Patriots Brno 29' 40'
03/10 18:00 2. Gottwaldoff 3:2 FC Premrhané talenty
26/09 20:00 1. FC Premrhané talenty 6:0 FK Bez nás nezačnou

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 10 3 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
08/05 18:45 17. Beers United 5:1 The Reds
01/05 20:30 16. FCC František Vláčil 2:5 The Reds
24/04 20:30 15. The Reds 2:2 KMK Dynamo Brno
10/04 20:30 13. The Reds 1:9 Estudiantes C.F.
27/10 18:45 9. F.C. Bohunice 5:2 The Reds
24/10 20:00 8. The Reds 1:1 FC Fénix Brno
06/10 20:40 6. The Reds 3:7 Beers United
28/09 19:20 5. The Reds 3:1 FCC František Vláčil
19/09 21:00 4. KMK Dynamo Brno 0:7 The Reds 7' 56' 60'
04/09 21:00 2. Estudiantes C.F. 1:3 The Reds
FC Premrhané talenty 14 6 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/05 21:00 20. FC Premrhané talenty 3:1 FP Slavoj slivovice
10/05 18:00 19. Sparta 4:3 FC Premrhané talenty 4'
02/05 21:00 18. FC Premrhané talenty 4:2 Sebranka
26/04 18:00 17. Stredoslováci 0:0 FC Premrhané talenty
20/04 18:00 16. FC Premrhané talenty 1:1 UniStars Brno
12/04 18:00 15. FC Protest 3:2 FC Premrhané talenty 44'
04/04 20:00 14. FC Premrhané talenty 3:2 The Invincibles 46'
21/03 18:00 12. FC Premrhané talenty 2:4 Univerzita obrany FC 42'
14/03 21:00 11. FC Premrhané talenty 3:3 Tak určitě 8'
24/10 21:00 5. UniStars Brno 2:1 FC Premrhané talenty
19/10 20:00 4. FC Premrhané talenty 2:3 FC Protest
12/10 21:00 3. The Invincibles 3:1 FC Premrhané talenty
03/10 21:20 2. FC Premrhané talenty 2:6 RBSS 18'
28/09 21:00 1. Univerzita obrany FC 2:2 FC Premrhané talenty

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 3 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
02/06 20:40 20. The Reds 3:6 Beers United
22/05 20:30 19. KMK Dynamo Brno 7:1 The Reds
19/05 20:00 18. Leram 8:5 The Reds 7'
FC Premrhané talenty 14 7 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
26/04 21:00 17. Paralympiakos 3:2 FC Premrhané talenty 41'
21/04 20:00 10. BJ SeaMen 1:4 FC Premrhané talenty 27'
20/04 20:00 16. FC Premrhané talenty 3:4 FC Big Test Icicles 9'
12/04 21:00 15. Boca Juniors 3:2 FC Premrhané talenty
04/04 19:00 14. FC Premrhané talenty 3:0 Derniéra C.F. 50'
30/03 20:00 13. Pozdní sběr 2:2 FC Premrhané talenty
23/03 21:00 12. Chết Này 1:0 FC Premrhané talenty
15/03 20:00 11. FC Premrhané talenty 2:2 Sparta 24'
09/11 21:00 8. FC Premrhané talenty 2:0 Paralympiakos 50'
19/10 19:00 5. Derniéra C.F. 3:0 FC Premrhané talenty
14/10 19:00 4. FC Premrhané talenty 3:1 Pozdní sběr
05/10 21:00 3. FC Premrhané talenty 2:6 Chết Này
29/09 21:00 2. Sparta 5:1 FC Premrhané talenty
23/09 20:00 1. FC Premrhané talenty 8:1 BJ SeaMen 43'

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Premrhané talenty 18 17 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
21/04 20:00 21. FC Premrhané talenty 2:4 Impérium 11'
20/04 21:00 20. Čapuj 1:3 FC Premrhané talenty 49'
08/04 19:00 18. FC Premrhané talenty 2:2 Victorias secret 13'
30/03 20:00 17. Valašský oddíl 3:1 FC Premrhané talenty 13'
25/03 20:00 16. FC Premrhané talenty 3:2 TJ Sokol Plán
17/03 21:00 15. Sebranka 1:13 FC Premrhané talenty 8' 24' 25'
11/03 21:00 14. FC Premrhané talenty 11:2 FC 2 Goals 1 Cup 4' 15' 23'
10/03 19:00 13. FC Joga Bonito 1:5 FC Premrhané talenty 41'
02/03 21:00 12. FC Premrhané talenty 4:1 Beer Team 32' 33'
26/11 20:00 9. FC Premrhané talenty 1:2 Čapuj
03/11 19:00 7. Victorias secret 5:3 FC Premrhané talenty
27/10 21:00 6. FC Premrhané talenty 3:1 Valašský oddíl
20/10 19:00 5. TJ Sokol Plán 4:4 FC Premrhané talenty 19'
14/10 21:00 4. FC Premrhané talenty 7:1 Sebranka 2'
07/10 21:00 3. FC 2 Goals 1 Cup 3:4 FC Premrhané talenty 20' 39'
30/09 21:00 2. FC Premrhané talenty 3:3 FC Joga Bonito
29/09 21:00 10. Impérium 8:0 FC Premrhané talenty
22/09 21:00 1. Beer Team 2:5 FC Premrhané talenty 37'

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382