BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Mojto Jakub
Narozen dne: 26.08.1995

V soutěžích BSMK od: 22.09.2014
Mateřský klub: The Reds (The Reds)
Střídavý start: FC Premrhané talenty (FC Premrhané talenty) do 30.06.2019
Celkový počet startů BSMK: 109
Celkový počet vstřelených branek: 65
Celkový počet žlutých karet: 5
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 6 2 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
11/10 18:45 6. Beers United 1:1 The Reds
01/10 20:30 5. The Reds 6:9 Sport Centrum Srbská 3' 46'
24/09 20:30 4. CZ Spieler Brno 8:3 The Reds
17/09 19:30 3. The Reds 2:3 Vyšší princip
10/09 18:45 2. Dynamo Haná 2:0 The Reds
03/09 19:30 1. The Reds 4:5 RKM Tripoli Brno
FC Premrhané talenty 2 1 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
17/10 20:00 2. Drtiči 2:5 FC Premrhané talenty 50'
09/10 19:00 1. FC Premrhané talenty 2:2 Pozdní sběr

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 14 10 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/05 20:00 16. The Reds 7:2 Estudiantes C.F.
21/05 20:30 21. FCC František Vláčil 2:5 The Reds 13' 58'
28/11 19:00 13. The Reds 1:7 Beers United 59'
13/11 19:00 11. Šenk okna Raiders 4:1 The Reds
06/11 19:00 10. The Reds 6:0 Rebešovice 50'
30/10 21:00 9. KMK Dynamo Brno 2:2 The Reds 12'
25/10 19:00 8. The Reds 0:8 FCC František Vláčil
13/10 19:45 7. FC Poutník 1552 5:2 The Reds
12/10 20:30 6. The Reds 3:0 FC Fénix Brno 45'
06/10 17:00 5. FC Dvorska 1:2 The Reds
25/09 19:00 4. The Reds 7:5 F.C. Bohunice 54'
18/09 19:30 3. Estudiantes C.F. 3:5 The Reds 21' 54'
12/09 18:30 2. The Reds 2:4 Dynamo Haná 14'
04/09 18:15 1. Cordoba 06 "B" 1:3 The Reds
FC Premrhané talenty 8 8 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
14/11 21:00 8. Efsi Downtown 3:3 FC Premrhané talenty
08/11 20:00 7. FC Premrhané talenty 2:1 Boca Juniors 36'
30/10 18:00 6. Agrostroj 2:1 FC Premrhané talenty
24/10 18:00 5. FC Premrhané talenty 8:1 AC Bukkake Ninjas 28'
17/10 20:00 4. Sebranka 3:3 FC Premrhané talenty
09/10 18:00 3. FC Premrhané talenty 8:0 Patriots Brno 10' 20' 24' 45'
03/10 18:00 2. Gottwaldoff 3:2 FC Premrhané talenty 38'
26/09 20:00 1. FC Premrhané talenty 6:0 FK Bez nás nezačnou 49'

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
The Reds 17 11 2 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/06 19:00 21. Rebešovice 2:1 The Reds
29/05 20:30 20. The Reds 4:5 F.C. Bohunice 41'
25/05 21:00 19. FC Fénix Brno 1:5 The Reds
15/05 19:00 18. The Reds 4:7 Cordoba 06 "B"
08/05 18:45 17. Beers United 5:1 The Reds
01/05 20:30 16. FCC František Vláčil 2:5 The Reds 38'
24/04 20:30 15. The Reds 2:2 KMK Dynamo Brno
17/04 20:30 14. Šenk okna Raiders 3:2 The Reds 47'
10/04 20:30 13. The Reds 1:9 Estudiantes C.F. 29'
03/04 18:45 12. Dynamo Haná 8:1 The Reds
31/10 19:20 10. The Reds 2:2 Rebešovice 5'
27/10 18:45 9. F.C. Bohunice 5:2 The Reds 4' 48'
24/10 20:00 8. The Reds 1:1 FC Fénix Brno 40'
06/10 20:40 6. The Reds 3:7 Beers United 26'
28/09 19:20 5. The Reds 3:1 FCC František Vláčil 40'
19/09 21:00 4. KMK Dynamo Brno 0:7 The Reds 20' 44'
12/09 20:40 3. The Reds 1:2 Šenk okna Raiders 46'
The Reds "B" 1 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/10 19:20 9. SeaComp 5:1 The Reds "B"
FC Premrhané talenty 20 7 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
30/05 18:00 22. Tak určitě 6:2 FC Premrhané talenty 50'
24/05 20:00 21. RBSS 1:0 FC Premrhané talenty
16/05 21:00 20. FC Premrhané talenty 3:1 FP Slavoj slivovice 41'
10/05 18:00 19. Sparta 4:3 FC Premrhané talenty 23'
02/05 21:00 18. FC Premrhané talenty 4:2 Sebranka 20'
26/04 18:00 17. Stredoslováci 0:0 FC Premrhané talenty
20/04 18:00 16. FC Premrhané talenty 1:1 UniStars Brno 44'
12/04 18:00 15. FC Protest 3:2 FC Premrhané talenty
04/04 20:00 14. FC Premrhané talenty 3:2 The Invincibles 5'
21/03 18:00 12. FC Premrhané talenty 2:4 Univerzita obrany FC
14/03 21:00 11. FC Premrhané talenty 3:3 Tak určitě
21/11 21:00 9. FP Slavoj slivovice 0:0 FC Premrhané talenty
15/11 20:00 8. FC Premrhané talenty 1:5 Sparta 45'
07/11 20:00 7. Sebranka 1:6 FC Premrhané talenty
01/11 21:00 6. FC Premrhané talenty 3:1 Stredoslováci
24/10 21:00 5. UniStars Brno 2:1 FC Premrhané talenty
19/10 20:00 4. FC Premrhané talenty 2:3 FC Protest
12/10 21:00 3. The Invincibles 3:1 FC Premrhané talenty
03/10 21:20 2. FC Premrhané talenty 2:6 RBSS
28/09 21:00 1. Univerzita obrany FC 2:2 FC Premrhané talenty 49'

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Corinto Blues 7 4 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
01/06 19:00 20. FC Habrůvka 2:1 Corinto Blues
09/05 19:00 17. Corinto Blues 2:5 Vyšší princip 3'
03/05 18:45 16. Fischer Cafe 0:5 Corinto Blues
28/04 20:30 15. Corinto Blues 0:3 Leram
18/04 20:30 14. Corinto Blues 1:5 FC Fénix Brno 36'
11/04 18:45 13. Beers United 5:2 Corinto Blues 30' 39'
06/04 20:30 12. Corinto Blues 1:4 KMK Dynamo Brno
FC Premrhané talenty 16 9 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
26/04 21:00 17. Paralympiakos 3:2 FC Premrhané talenty
21/04 20:00 10. BJ SeaMen 1:4 FC Premrhané talenty
20/04 20:00 16. FC Premrhané talenty 3:4 FC Big Test Icicles 48'
12/04 21:00 15. Boca Juniors 3:2 FC Premrhané talenty
04/04 19:00 14. FC Premrhané talenty 3:0 Derniéra C.F. 37' 44'
30/03 20:00 13. Pozdní sběr 2:2 FC Premrhané talenty 20'
23/03 21:00 12. Chết Này 1:0 FC Premrhané talenty
15/03 20:00 11. FC Premrhané talenty 2:2 Sparta
09/11 21:00 8. FC Premrhané talenty 2:0 Paralympiakos 21'
03/11 20:00 7. FC Big Test Icicles 3:6 FC Premrhané talenty 3' 14'
27/10 20:00 6. FC Premrhané talenty 8:2 Boca Juniors 13'
19/10 19:00 5. Derniéra C.F. 3:0 FC Premrhané talenty
14/10 19:00 4. FC Premrhané talenty 3:1 Pozdní sběr
05/10 21:00 3. FC Premrhané talenty 2:6 Chết Này 42'
29/09 21:00 2. Sparta 5:1 FC Premrhané talenty 15'
23/09 20:00 1. FC Premrhané talenty 8:1 BJ SeaMen

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Premrhané talenty 18 13 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
21/04 20:00 21. FC Premrhané talenty 2:4 Impérium
20/04 21:00 20. Čapuj 1:3 FC Premrhané talenty 40'
08/04 19:00 18. FC Premrhané talenty 2:2 Victorias secret
30/03 20:00 17. Valašský oddíl 3:1 FC Premrhané talenty
25/03 20:00 16. FC Premrhané talenty 3:2 TJ Sokol Plán
17/03 21:00 15. Sebranka 1:13 FC Premrhané talenty 18' 20' 32'
11/03 21:00 14. FC Premrhané talenty 11:2 FC 2 Goals 1 Cup 19' 45'
10/03 19:00 13. FC Joga Bonito 1:5 FC Premrhané talenty
02/03 21:00 12. FC Premrhané talenty 4:1 Beer Team
26/11 20:00 9. FC Premrhané talenty 1:2 Čapuj
03/11 19:00 7. Victorias secret 5:3 FC Premrhané talenty 48'
27/10 21:00 6. FC Premrhané talenty 3:1 Valašský oddíl
20/10 19:00 5. TJ Sokol Plán 4:4 FC Premrhané talenty 13' 45'
14/10 21:00 4. FC Premrhané talenty 7:1 Sebranka 28' 31' 37'
07/10 21:00 3. FC 2 Goals 1 Cup 3:4 FC Premrhané talenty 19'
30/09 21:00 2. FC Premrhané talenty 3:3 FC Joga Bonito 7'
29/09 21:00 10. Impérium 8:0 FC Premrhané talenty
22/09 21:00 1. Beer Team 2:5 FC Premrhané talenty

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382