BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Svoboda Jiří
Narozen dne: 18.03.1989

V soutěžích BSMK od: 14.03.2015
Mateřský klub: SeaComp (SeaComp)
Celkový počet startů BSMK: 82
Celkový počet vstřelených branek: 25
Celkový počet žlutých karet: 16
Celkový počet červených karet: 1
Celkový počet trestů: 1

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 8 3 5 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/10 19:00 8. SeaComp 0:5 MK Slatina Brno 29'
10/10 19:00 6. SeaComp 0:2 FC Rebels 48'
05/10 16:45 5. FC Pivnice u Čápa 4:7 SeaComp 8' 33'
26/09 19:00 4. SeaComp 5:2 FC Habrůvka
20/09 21:00 3. Estudiantes C.F. 3:4 SeaComp 47' 28'
18/09 20:30 13. SeaComp 0:2 C.F. Relax "B" 35'
11/09 20:30 2. SeaComp 2:2 Division-KH
06/09 19:30 1. Colgate Team 0:3 SeaComp 31'
SeaComp "B" 1 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
10/09 20:30 2. SeaComp "B" 2:6 Moravia Brno

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 20 1 4 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/06 20:30 23. SeaComp 1:1 Výtahy SHS
30/05 19:00 22. The Reds "B" 0:2 SeaComp
15/05 20:45 20. SeaComp 1:2 Renfus Team
09/05 19:00 19. Mediální mrchy 2:1 SeaComp
20/04 18:00 17. Impérium 1:3 SeaComp 44'
17/04 20:45 16. SeaComp 0:11 Hooftrimmer Gunners
06/04 20:30 15. FC Zebra 1:4 SeaComp 9'
03/04 19:30 14. SeaComp 1:1 FC Habrůvka
24/11 20:30 13. SeaComp 3:9 FC DM Podlahy
22/11 19:30 12. C.F. Relax 2:2 SeaComp 56'
14/11 19:30 11. SeaComp 1:6 Amazing FC
07/11 19:00 10. Výtahy SHS 1:3 SeaComp
27/10 19:15 9. SeaComp 0:2 The Reds "B"
18/10 19:00 7. Renfus Team 2:2 SeaComp 55'
10/10 19:30 6. SeaComp 0:3 Mediální mrchy
03/10 19:30 5. Knihovnicka.cz 1:4 SeaComp
26/09 20:45 4. SeaComp 1:2 Impérium 57'
20/09 21:00 3. Hooftrimmer Gunners 1:2 SeaComp
12/09 20:45 2. SeaComp 3:1 FC Zebra
01/09 18:00 1. FC Habrůvka 3:2 SeaComp

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 20 10 4 1 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/06 19:00 22. C.F. Relax 1:3 SeaComp 52'
07/06 20:30 21. SeaComp 11:0 Amazing FC 9' 37'
01/06 20:30 20. The Reds "B" 2:2 SeaComp
04/05 21:00 17. Knihovnicka.cz 3:4 SeaComp 26' 55' 55'
01/05 19:00 16. SeaComp 1:8 FC Poutník 1552 51'
25/04 19:30 15. FC Habrůvka 6:1 SeaComp
19/04 20:30 14. SeaComp 0:2 FC Dvorska 58'
11/04 21:00 13. FC DM Podlahy 5:2 SeaComp
05/04 19:00 12. SeaComp 2:1 FC Coco Aradza 2' 31' 46'
08/11 19:20 11. SeaComp 2:2 C.F. Relax
02/11 19:30 10. Amazing FC 3:3 SeaComp 51'
25/10 19:20 9. SeaComp 5:1 The Reds "B"
17/10 19:20 8. Výtahy SHS 0:4 SeaComp
12/10 19:30 7. Mediální mrchy 5:3 SeaComp 58'
05/10 19:20 6. SeaComp 2:2 Knihovnicka.cz 23' 40'
23/09 19:15 5. FC Poutník 1552 3:2 SeaComp 7'
20/09 19:20 4. SeaComp 1:3 FC Habrůvka
15/09 18:00 3. FC Dvorska 0:1 SeaComp
07/09 19:20 2. SeaComp 4:2 FC DM Podlahy 13' 14'
30/08 19:20 1. FC Coco Aradza 3:0 SeaComp
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
11.05.2017 100,- do 19. kola včetně udělení ČK

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 20 5 3 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
14/06 20:40 26. SeaComp 3:4 S.B.S. Bástr
10/06 19:15 25. FC Poutník 1552 3:3 SeaComp
07/06 19:20 24. SeaComp 9:0 Royal Flush 11'
27/05 18:00 23. FC Dvorska 5:1 SeaComp 59'
17/05 19:20 21. SeaComp 2:2 FC Rom Star 43'
10/05 18:45 20. Division-KH 0:3 SeaComp
05/05 19:20 19. SeaComp 5:3 FC Zebra 2'
26/04 20:40 18. Colgate Team 1:0 SeaComp
20/04 18:00 17. SeaComp 7:2 FC Kalinka Bohunice 39'
08/04 18:00 16. Palermo 0:6 SeaComp 28' 41'
05/04 19:20 15. SeaComp 3:2 Hooftrimmer Gunners
24/03 18:00 14. C.F. Relax "B" 2:2 SeaComp 45'
18/11 20:40 12. SeaComp 0:3 FC Poutník 1552
06/11 18:00 11. Royal Flush 1:3 SeaComp
04/11 20:40 10. SeaComp 2:2 FC Dvorska
20/10 20:45 8. FC Rom Star 4:5 SeaComp
14/10 19:20 7. SeaComp 7:2 Division-KH
08/10 21:00 6. FC Zebra 1:2 SeaComp
30/09 19:20 5. SeaComp 2:1 Colgate Team
16/09 19:20 3. SeaComp 5:0 Palermo

2014/2015

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
SeaComp 13 6 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
23/06 18:00 26. SeaComp 5:2 FC Kalinka Bohunice
16/06 21:00 25. S.B.S. Bástr "B" 2:8 SeaComp 44'
09/06 19:20 24. SeaComp 4:1 FC Habrůvka "B"
31/05 20:00 23. Palermo 2:3 SeaComp
22/05 18:00 22. SeaComp 2:2 FC Barbaři
19/05 19:20 21. Impérium 1:1 SeaComp
13/05 18:00 20. SeaComp 3:2 Fanatics Brno
04/05 18:45 19. FK Világoš 3:3 SeaComp 22'
29/04 20:40 18. SeaComp 0:0 Estudiantes C.F.
15/04 18:00 16. SeaComp 1:3 FC Dvorska 42'
12/04 20:00 17. FC Rom Star 6:3 SeaComp 27'
03/04 19:00 15. FC Poutník 1552 3:5 SeaComp 38'
01/04 18:00 14. SeaComp 2:3 Amazing FC 6'

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382