BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Damico Maximo
Narozen dne: 23.02.1979

V soutěžích BSMK od: 28.08.2015
Mateřský klub: FC Zebra (FC Zebra)
Celkový počet startů BSMK: 77
Celkový počet vstřelených branek: 20
Celkový počet žlutých karet: 24
Celkový počet červených karet: 1
Celkový počet trestů: 1

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Zebra 1 0 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
09/09 19:30 2. Royal Flush "B" 4:1 FC Zebra 41'

2019/2020

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Zebra 16 3 4 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
07/07 19:00 17. FC Rebels 4:0 FC Zebra
29/06 20:15 18. FC Zebra 3:3 FC Rom Star 28'
11/06 20:15 25. FC Zebra 0:3 Cordoba 06 "C"
09/06 20:45 14. FC Zebra 1:7 FC Fénix Brno 35'
03/06 19:30 24. C.F. Relax 2:8 FC Zebra
26/05 19:00 23. FC Zebra 2:2 AMENINA 08
20/05 20:45 26. CZ Spieler Brno "B" 12:3 FC Zebra
15/05 20:00 22. TJ Sokol Březina 6:3 FC Zebra
12/05 19:00 21. FC Zebra 7:3 Sparta 31'
21/11 21:00 13. FC Zebra 0:8 CZ Spieler Brno "B"
15/11 19:00 12. Cordoba 06 "C" 1:2 FC Zebra
11/10 20:30 7. FC Zebra 3:1 Royal Flush "B"
20/09 20:30 4. FC Zebra 4:1 FC Rebels 56' 56'
18/09 19:30 3. FC Jaguars Brno 2:8 FC Zebra 50'
09/09 21:00 2. FC Zebra 5:1 FC Habrůvka 47'
03/09 20:45 1. FC Fénix Brno 1:5 FC Zebra

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Zebra 18 4 3 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
10/06 18:15 23. FC Zebra 6:4 FC Erekce
07/06 20:30 25. FC Zebra 10:1 FC Kalinka Bohunice
04/06 19:30 24. FC Jaguars Brno 5:0 FC Zebra
09/05 21:00 21. FC Zebra 1:8 CZ Spieler Brno "B"
07/05 19:30 20. AMENINA 08 1:4 FC Zebra
18/04 18:15 17. FC Zebra 1:2 Royal Flush "B"
10/04 20:15 16. FC Pardálové 1:5 FC Zebra 55'
04/04 21:00 15. FC Zebra 7:4 Los Arbitros "B" 59'
26/03 19:30 14. KMK Dynamo Brno "B" 1:0 FC Zebra 45'
11/11 17:00 11. FC Zebra 2:8 FC Jaguars Brno 51'
02/11 20:45 9. FC Zebra 2:5 FC Dvorska 2'
14/10 21:00 7. FC Zebra 3:1 AMENINA 08
10/10 20:00 6. TJ Sokol Březina 5:2 FC Zebra 59'
02/10 19:00 5. TJ BARAN 4:1 FC Zebra
24/09 21:00 4. Royal Flush "B" 1:3 FC Zebra
16/09 21:00 3. FC Zebra 10:1 FC Pardálové
14/09 19:15 2. Los Arbitros "B" 1:2 FC Zebra 27'
07/09 18:00 1. FC Zebra 4:4 KMK Dynamo Brno "B"

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Zebra 12 1 4 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
26/06 19:30 26. FC Zebra 3:3 Mediální mrchy 16'
19/06 20:45 25. Knihovnicka.cz 8:1 FC Zebra
14/06 21:00 24. FC Zebra 2:1 Impérium
25/05 20:30 21. FC Habrůvka 4:2 FC Zebra 49'
14/05 21:00 20. FC DM Podlahy 5:3 FC Zebra 38'
11/05 19:15 19. FC Zebra 2:7 C.F. Relax
02/05 20:30 18. Amazing FC 4:2 FC Zebra
26/04 20:30 14. Renfus Team 5:1 FC Zebra
23/04 21:00 17. FC Zebra 4:5 Výtahy SHS 18'
19/04 20:30 16. The Reds "B" 2:0 FC Zebra
27/11 20:30 13. Mediální mrchy 2:1 FC Zebra 54'
21/11 20:45 12. FC Zebra 3:2 Knihovnicka.cz

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Zebra 16 6 4 1 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/06 20:30 19. FC Zebra 3:1 Division-KH 50'
02/06 20:30 21. FC Zebra 1:3 FC Rom Star
28/05 16:00 20. FC Kalinka Bohunice 2:3 FC Zebra
26/05 20:30 17. FC Zebra 2:2 C.F. Relax "B" 5'
17/05 19:00 18. Colgate Team 2:1 FC Zebra
31/03 20:00 12. Hooftrimmer Gunners 9:0 FC Zebra 48'
11/11 20:30 5. FC Zebra 5:0 Royal Flush 58'
04/11 20:30 11. FC Zebra 5:5 S.B.S. Bástr
30/10 18:00 10. FC Rom Star 2:5 FC Zebra 42'
21/10 20:30 9. FC Zebra 8:4 FC Kalinka Bohunice 8'
17/10 18:45 8. Division-KH 0:2 FC Zebra 22'
07/10 20:30 7. FC Zebra 5:3 Colgate Team 41' 50'
04/10 19:20 6. C.F. Relax "B" 2:1 FC Zebra
21/09 20:40 4. Renfus Team 1:0 FC Zebra
09/09 20:30 3. FC Zebra 5:0 Palermo 25'
08/09 19:00 2. Moravia Brno 1:5 FC Zebra 16'
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
28.09.2017 1000,- do 31.10.2017 dle Sazebníku bod „5.2 Tělesné napadení soupeře, které mělo za následek jeho zranění“, podmíněný trest do 31. 12. 2017.

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
FC Zebra 14 6 8 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/06 20:30 25. Hooftrimmer Gunners 2:5 FC Zebra 15'
03/06 20:30 24. FC Zebra 2:4 C.F. Relax "B" 60'
30/05 21:00 23. S.B.S. Bástr 4:2 FC Zebra 49'
27/05 19:15 26. FC Zebra 8:1 Palermo 5' 53' 55'
20/05 19:15 22. FC Zebra 2:10 FC Poutník 1552 28' 55'
15/05 17:30 21. Royal Flush 2:1 FC Zebra
05/05 19:20 19. SeaComp 5:3 FC Zebra 41'
18/04 18:45 17. Division-KH 3:3 FC Zebra
23/11 20:45 13. Palermo 2:4 FC Zebra 58' 47'
08/11 17:30 11. C.F. Relax "B" 1:5 FC Zebra 34'
23/10 19:15 9. FC Poutník 1552 3:2 FC Zebra 44'
16/10 20:30 8. FC Zebra 8:2 Royal Flush
09/09 19:20 2. Colgate Team 6:1 FC Zebra 55'
28/08 20:30 1. FC Zebra 3:6 FC Kalinka Bohunice

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382