BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Havlín Ondřej
Narozen dne: 05.07.2000

V soutěžích BSMK od: 08.09.2015
Mateřský klub: Division-KH (Division-KH)
Celkový počet startů BSMK: 77
Celkový počet vstřelených branek: 4
Celkový počet žlutých karet: 16
Celkový počet červených karet: 1
Celkový počet trestů: 1

Herní historie

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Division-KH 21 2 6 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
09/06 16:15 25. FC Rom Star 7:7 Division-KH
04/06 18:45 24. Division-KH 4:0 FC Rebels
24/05 19:15 23. FC Pivnice u Čápa 6:5 Division-KH 55'
16/05 21:00 21. Estudiantes C.F. 6:4 Division-KH
02/05 18:45 19. Division-KH 1:8 Colgate Team
25/04 18:45 18. C.F. Relax "B" 2:0 Division-KH
18/04 18:45 17. Division-KH 3:3 Bitches
10/04 19:00 16. The Reds "B" 4:1 Division-KH
04/04 18:45 15. Division-KH 0:1 SeaComp
28/03 18:15 14. Royal Flush 8:3 Division-KH 40'
26/11 18:45 13. MK Slatina Brno 3:0 Division-KH 50'
19/11 18:45 12. Division-KH 9:4 FC Rom Star 4'
12/11 19:00 11. FC Rebels 0:0 Division-KH 24'
05/11 18:45 10. Division-KH 4:3 FC Pivnice u Čápa 10'
30/10 18:45 9. FC Habrůvka 3:0 Division-KH
11/10 19:30 6. Colgate Team 4:0 Division-KH 35'
02/10 18:45 5. Division-KH 0:4 C.F. Relax "B"
27/09 21:00 4. Bitches 3:1 Division-KH
17/09 18:45 3. Division-KH 2:5 The Reds "B"
11/09 20:30 2. SeaComp 2:2 Division-KH 59'
04/09 18:45 1. Division-KH 1:1 Royal Flush

2017/2018

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Division-KH 20 0 5 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
21/06 18:45 26. Division-KH 1:13 MK Slatina Brno
12/06 18:45 24. Division-KH 1:3 FC Rebels 59'
08/06 18:00 23. FC Kalinka Bohunice 2:2 Division-KH
24/05 18:45 21. Division-KH 4:1 Colgate Team
17/05 18:45 20. C.F. Relax "B" 2:4 Division-KH
10/05 18:45 19. Division-KH 9:0 Blizzards
27/04 18:00 18. Bitches 2:4 Division-KH
14/04 18:00 16. Royal Flush 2:5 Division-KH
10/04 18:45 15. Division-KH 0:2 FC Pivnice u Čápa
05/04 18:45 14. Moravia Brno 1:3 Division-KH
24/11 18:00 13. MK Slatina Brno 13:0 Division-KH
23/11 18:45 12. Division-KH 5:1 FC Rom Star
14/11 19:00 11. FC Rebels 5:0 Division-KH
24/10 20:30 8. Colgate Team 2:2 Division-KH 49'
16/10 18:45 7. Division-KH 0:3 C.F. Relax "B"
10/10 19:00 6. Blizzards 1:2 Division-KH
05/10 18:45 5. Division-KH 3:3 Bitches 23'
18/09 18:45 3. Division-KH 3:1 Royal Flush 54'
13/09 16:45 2. FC Pivnice u Čápa 6:4 Division-KH 9'
07/09 18:45 1. Division-KH 4:1 Moravia Brno

2016/2017

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Division-KH 16 0 3 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
16/06 20:30 19. FC Zebra 3:1 Division-KH
15/06 18:45 22. Division-KH 11:1 Palermo
06/06 20:30 21. Moravia Brno 0:0 Division-KH
30/05 18:45 20. Division-KH 3:11 Hooftrimmer Gunners
18/05 18:45 18. Division-KH 9:1 FC Rom Star
07/05 18:30 17. FC Kalinka Bohunice 5:7 Division-KH 20'
02/05 21:00 16. S.B.S. Bástr 8:4 Division-KH
25/04 18:45 15. Division-KH 6:1 Colgate Team
20/04 20:30 14. C.F. Relax "B" 3:0 Division-KH 45'
13/04 18:45 13. Division-KH 9:0 Royal Flush 45'
03/04 20:30 12. Renfus Team 2:1 Division-KH
07/11 18:45 10. Division-KH 3:4 Moravia Brno
05/11 18:30 11. Palermo 2:1 Division-KH
26/10 21:00 9. Hooftrimmer Gunners 4:1 Division-KH
17/10 18:45 8. Division-KH 0:2 FC Zebra
01/09 18:45 1. Division-KH 3:5 Renfus Team

2015/2016

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Division-KH 20 2 2 1 zobrazit tresty zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
12/06 18:00 25. C.F. Relax "B" 2:2 Division-KH
07/06 18:45 24. Division-KH 5:3 S.B.S. Bástr
31/05 18:45 23. FC Poutník 1552 7:4 Division-KH 38'
22/05 15:00 22. Division-KH 4:3 Royal Flush
10/05 18:45 20. Division-KH 0:3 SeaComp 36' 48' 48'
30/04 18:45 19. FC Rom Star 3:4 Division-KH
18/04 18:45 17. Division-KH 3:3 FC Zebra
12/04 19:20 16. Colgate Team 1:2 Division-KH 45'
25/03 17:30 14. Palermo 0:4 Division-KH
26/11 19:20 13. Hooftrimmer Gunners 0:1 Division-KH 52'
15/11 17:00 12. Division-KH 3:1 C.F. Relax "B"
05/11 21:00 11. S.B.S. Bástr 13:2 Division-KH 56'
30/10 19:15 10. Division-KH 4:4 FC Poutník 1552
23/10 18:00 9. Royal Flush 2:2 Division-KH
14/10 19:20 7. SeaComp 7:2 Division-KH
09/10 19:00 1. Division-KH 5:3 Palermo
04/10 18:45 6. Division-KH 3:3 FC Rom Star
18/09 20:30 4. FC Zebra 7:4 Division-KH
14/09 18:45 3. Division-KH 3:1 Colgate Team
10/09 18:45 2. FC Kalinka Bohunice 3:1 Division-KH
Datum udělení Pokuta Zaplaceno Stop Přestupek
12.05.2016 100,- do 21. kola včetně udělení ČK

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382