Oficiální stránky Malého fotbalu Brno

Hráči BSMK

Příjmení a jméno: Randus David
Narozen dne: 06.04.1994

V soutěžích BSMK od: 20.05.2019
Mateřský klub: Kaša Team (Kaša Team)
Střídavý start: Beers United (Beers United) do 31.12.2022
Celkový počet startů BSMK: 74
Celkový počet vstřelených branek: 0
Celkový počet žlutých karet: 1
Celkový počet červených karet: 0
Celkový počet trestů: 0

Herní historie

Aktuální sezóna

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Beers United 4 0 1 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
26/09 19:30 4. Beers United 1:4 FC Poutník 1552
20/09 19:15 3. FC Fénix Brno 1:3 Beers United 20'
14/09 20:45 2. Beers United 2:3 Corinto
07/09 20:45 1. Beers United 3:2 SeaComp
Kaša Team 1 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
05/09 19:45 1. Kaša Team 2:2 FC Zebra

2021/2022

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Beers United 18 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
25/05 20:45 20. Beers United 3:9 Los Arbitros
19/05 19:15 19. Impérium 3:0 Beers United
11/05 19:30 18. Beers United 5:5 Hooftrimmer Gunners
02/05 19:30 17. FC DM Podlahy 6:3 Beers United
27/04 19:30 16. Beers United 1:6 Estudiantes C.F.
20/04 18:45 15. Dynamo Haná 8:5 Beers United
13/04 20:45 14. Beers United 3:5 CZ Spieler Brno "B"
07/04 19:15 13. Cordoba 06 "B" 5:3 Beers United
30/03 19:30 12. UniStars Brno 2:3 Beers United
08/11 20:45 2. Beers United 0:10 Cordoba 06 "B"
05/11 19:15 11. RTG Fraktury 5:4 Beers United
25/10 19:15 9. Los Arbitros 6:0 Beers United
20/10 19:30 8. Beers United 4:3 Impérium
04/10 20:30 6. Beers United 2:4 FC DM Podlahy
29/09 19:30 5. Estudiantes C.F. 7:3 Beers United
27/09 19:30 3. CZ Spieler Brno "B" 5:1 Beers United
20/09 19:30 4. Beers United 1:12 Dynamo Haná
30/08 19:30 1. Beers United 3:0 UniStars Brno
Kaša Team 3 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
06/06 19:00 22. FC Habrůvka 7:2 Kaša Team
01/06 19:00 21. Kaša Team 2:2 FC Erekce
01/10 17:00 6. Sokol Křtiny 0:2 Kaša Team

2020/2021

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Beers United 11 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
30/06 19:30 11. SeaComp 3:4 Beers United
23/06 19:30 10. Beers United 3:7 MK Slatina Brno
16/06 19:30 9. Mediální mrchy 3:4 Beers United
08/06 19:30 8. Beers United 6:2 Los Arbitros
02/06 20:45 4. Beers United 2:7 Dynamo Haná
12/10 19:15 7. Impérium 4:2 Beers United
07/10 19:30 6. Beers United 3:2 Hooftrimmer Gunners
30/09 19:30 5. Estudiantes C.F. 4:1 Beers United
14/09 19:30 3. CZ Spieler Brno "B" 6:1 Beers United
09/09 20:45 2. Beers United 3:0 Cordoba 06 "B"
02/09 19:30 1. Beers United 2:0 UniStars Brno
Kaša Team 9 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
22/06 19:30 10. FC Erekce 0:2 Kaša Team
15/06 19:30 9. Kaša Team 3:0 Cordoba 06 "C"
09/06 18:00 8. AMENINA 08 3:9 Kaša Team
01/06 19:30 7. Kaša Team 1:8 SK Veselka
04/10 16:00 6. SK Jinačovice 2:4 Kaša Team
29/09 19:30 5. Kaša Team 1:3 KMK Dynamo Brno "B"
17/09 20:45 3. Hooftrimmer Gunners "B" 3:2 Kaša Team
09/09 19:30 2. Kaša Team 2:3 FCC František Vláčil
01/09 20:00 1. FC Pivnice u Čápa 2:4 Kaša Team

2019/2020

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Beers United 1 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
13/11 20:15 9. MK Slatina Brno 7:2 Beers United
Kaša Team 23 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
20/07 20:30 14. RTG Fraktury 5:3 Kaša Team
14/07 19:00 20. FC Erekce 6:0 Kaša Team
03/07 19:00 18. Sokol Křtiny 2:2 Kaša Team
01/07 20:15 26. Kaša Team 6:1 Moravia Brno
28/06 16:00 16. SK Veselka 3:1 Kaša Team
23/06 19:00 15. Kaša Team 2:2 SeaComp "B"
17/06 19:00 19. Kaša Team 0:1 Bitches
11/06 19:30 25. KMK Dynamo Brno "B" 2:3 Kaša Team
01/06 19:30 24. FC Dvorska 4:3 Kaša Team
28/05 19:00 23. Kaša Team 6:1 Hooftrimmer Gunners "B"
20/05 20:45 22. FC Pivnice u Čápa 4:0 Kaša Team
13/05 19:00 21. Kaša Team 3:0 FC Jaguars Brno "B"
27/11 19:00 13. Moravia Brno 1:5 Kaša Team
19/11 20:15 12. Kaša Team 1:2 KMK Dynamo Brno "B"
13/11 19:00 11. Kaša Team 2:2 FC Dvorska
05/11 19:00 10. Hooftrimmer Gunners "B" 1:7 Kaša Team
29/10 19:00 9. Kaša Team 1:1 FC Pivnice u Čápa
22/10 19:00 8. FC Jaguars Brno "B" 0:2 Kaša Team
16/10 20:45 7. Kaša Team 1:2 FC Erekce
10/10 19:00 6. Bitches 0:4 Kaša Team
03/10 20:45 2. SeaComp "B" 3:2 Kaša Team
01/10 19:00 5. Kaša Team 7:2 Sokol Křtiny
24/09 19:00 4. TJ BARAN 2:9 Kaša Team

2018/2019

Název týmuStartyBrankyŽKČK  
Kaša Team 4 0 0 0   zobrazit zápasy
DatumČasKoloDomácíHostéBrankyKarty
12/06 19:00 25. PKV Stars 3:4 Kaša Team 29'
11/06 19:00 23. Moravia Brno 0:0 Kaša Team
04/06 19:00 24. Kaša Team 6:0 Palermo
21/05 19:00 26. Kaša Team 5:0 Royal Flush "C"

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malém fotbalu a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malého fotbalu? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malého fotbalu? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací