BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Novinky

Novinky
14.05.2017 - 14:15René Pazdera
Hodnocení 12345 0
Zobrazeno: 176 x

Pozvánka na 18. kolo 1. DRFG ligy

ÚT 16/05 19:00 RKM Tripoli Brno - Sport Centrum Srbská (VUT) Růžička
Tripoli nasedlo na koně a vypadá to, že dokráčí za obhajobou titulu. Gioia totiž po vzájemném zápase znovu ztratila a Tripoli má bod náskok plus zápas k dobru. Aby RKM využilo výhody, musí si v 18. kole poradit s nepříjemným soupeřem. Sport Centrum Srbská drží místenku v nejlepší čtyřce soutěže, když si v minulém kole poradilo v bitvě o čtvrté místo s BKMK. Šlágr kola zkrátka slibuje atraktivní podívanou.
Výsledek podzimního utkání: 5:1
 
ÚT 16/05 19:00 Leram - Impérium (VUT) Moder
Paralelně k zápasu o titul se střetnou dva celky ze spodních pater tabulky. Předposlední Impérium vyzve o příčku lépe postavený Leram. Impérium ztrácí na Leram pět bodů, ale má o zápas méně. Víc jej však těší, že drží pětibodový náskok na Nedeku a může jít do zápasu v relativním klidu. Podobně zvesela může do utkání vstoupit také Leram, který po sérii kontumací a mizerných výsledků porazil v předešlém kole Autobazar Šerý vysoko 2:8.
Výsledek podzimního utkání: 3:2
 
ÚT 16/05 20:30 BKMK Werbedesign - Autobazar Šerý (VUT) Růžička
Werbedesign mohl minulý týden učinit zásadní krok při cestě alespoň do nejlepší trojice týmů. Jenže nezvládl zápas se Srbskou a honit potřebné body bude muset v utkání s Autobazarem Šerý. Autobazar na jaře zvládl zásadní duely s Nedekou a Impériem pro jistotu záchrany, ale poslední dvě kola se mu příliš nevydařila. Pokud překoná zdravotní trable, bude mít zápas zajímavou příchuť pro Armena Baghdasaryana, který se po krátké podzimní anabázi právě v BKMK vrátil zpět do týmu Šerého.
Výsledek podzimního utkání: 4:0
 

ST 17/05 19:00 SK Retro Brno - Cordoba 06 (VUT) Moder
Podzimní duel Retra s Cordobou přinesl umolousaný jeden gól a fanoušci v odvetném klání budou chtít vidět větší brankové hody. Důležité bude, v jakém psychickém rozpoložení oba celky do utkání vstoupí. Cordoba dvě kola nevyhrála, kdežto Retro si v dohrávce vyšláplo na Gioiu a připravilo jí překvapivý debakl 2:5. Největší síla Retra je právě v tom, že už mu o nic nejde. Naopak Cordoba stále touží po posunu tabulkou alespoň na druhou příčku a v zádech přitom stále cítí dech dotahujících se soupeřů.
Výsledek podzimního utkání: 0:1
 
ČT 18/05 20:30 Vyšší princip - Nedeka Brno (VUT) Vinklárek
Vyšší princip potvrzuje, že podzimní výsledky nebyly náhodou a body sbírá pravidelně také na jaře. Do utkání s tradičním, avšak pomalu se loučícím týmem Nedeky proto vstoupí jako favorit. Princip se drží v pohodlném středu tabulky a po zápase s jednobodovou Nedekou se očekává, že si tuto pozici upevní a do konce sezóny bude atakovat hranici třiceti bodů.
Výsledek podzimního utkání: 4:2
 
- Robert Švanda - 

Komentáře

Přidat komentář

Psát komentáře mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
Pokud ještě nemáte svůj účet můžete si jej vytvořit zde.

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382