BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Novinky

Novinky
30.10.2017 - 10:37René Pazdera
Hodnocení 12345 0
Zobrazeno: 110 x

Pozvánka na 9. kolo 1. SIMOST ligy

PO 30/10 20:30 RKM Tripoli Brno - BKMK Werbedesign (VUT) Moder
Po odstoupení Leramu se naposledy v podzimní části soutěže odehrají tři zápasy v jednom kole. Otevírací duel bude nadmíru zajímavý. RKM Tripoli přivítá na VUT BKMK Werbedesign a bude o co hrát. BKMK potřebuje nutně vyhrát, jinak se mu Tripoli vzdálí už na osm bodů, a to není manko, které byste na loňského šampióna chtěli na jaře stahovat. BKMK si bude muset pohlídat první poločas. V uplynulé sezóně Werbedesign prohrával po úvodní půlhodině třikrát a ani jednou nedokázal zápas otočit ve svůj prospěch a dotáhnout ho do vítězného konce. Podobně tomu bylo i v prvním letošním střetnutí obou týmů, kdy především dvě trefy Doubravského zamíchaly kartami a přisoudili RKM výhru 3:1. Také Tripoli půjde o hodně, jelikož mu stále patří druhá příčka, což je pro obhájce titulu komplikace. Na druhou stranu není potřeba propadat panice, jelikož Srbská je před Tripoli jen díky lepšímu vzájemnému zápasu. Aby si ale Tripoli udrželo nejtěsnější možný rozdíl od prvního místa, potřebuje bezpodmínečně porazit Werbedesign.
Výsledek prvního letošního duelu - 3:1
 
PO 30/10 21:00 Vyšší princip - Sport Centrum Srbská (VUT) Virčík
Nejvíce z odstoupení Leramu vytěžil Vyšší princip, který se hned dvěma kontumačními výhrami odpoutal od samého dna tabulky. Nic to ale nemění na tom, že z aktivních týmů má stále nejhorší bilanci. A k remíze s Cordobou se Principu budou body přidávat těžko. Proti totiž bude lídr tabulky Sport Centrum Srbská. Vyšší princip neměl špatný poločas v posledním zápase s Tripoli, ale druhý poločas hráči Martina Chrousta vymňoukli a připsali si prohru 2:7. Nadějná první půle, ale nevyužitý potenciál je celosezónním trápením Principu. A záleží pouze na Srbské, jak si se závěrečnými trablemi Principu zvládne poradit. To největší slabinu Srbské v loňském ročníku dokázali hráči Sport Centra eliminovat a docházka se zdá být o mnoho ukázkovější. Pravidelné střídání a možnost vydat se ze všech sil po celý zápas se hned promítlo do výsledků a SC Srbská je na první příčce tabulky. Zároveň má hned dva střelce mezi TOP 3 kanonýry - Mezníka a Moučku.
Vzájemná bilance v loňské sezóně - 4:5
 
ÚT 31/10 20:30 Cordoba 06 - CZ Spieler Brno (VUT) Kocman
Cordoba si v minulém kole připsala cennou remízu s BKMK Werbedesign. Smutnou zprávou je, že červený kartónek viděl Michal Tůma a Cordoba ztratila dvoubrankové vedení. Oči už však musí směřovat na duel s CZ Spieler Brno. Cordoba totiž zvládla první vzájemný duel a bylo by víc než žádoucí přidat další vítězství. Přidat další góly do sbírky by mohli Reitoral s Malířem, kteří už dali Spieleru po dvou brankách. Na druhé straně se však rozstřílel David Presl a pomohl zvednout výsledky celého týmu. Spieler zvládal vyhrát poslední dva zápasy a především ten s BKMK Werbedesign v poměru 1:8 musel na sebevědomí CZ Spieleru zapůsobit. Bývalá Gioia by v případě porážky pustila Cordobu před sebe a opět ztratila naději na kontakt se špičkou. A střetnutí s Cordobou bude pro Spieler o to důležitější, že v příštím kole jej čeká těžký a vyhrocený duel s RKM.
Vzájemná bilance v loňské sezóně - 5:3

- Robert Švanda -

Komentáře

4.123456 sulin 13/07/2018 03:26
Komentář byl smazán administrátorem!
3.123456 sulin 13/07/2018 03:26
Komentář byl smazán administrátorem!
2. zzyytt 25/06/2018 04:22
Komentář byl smazán administrátorem!
1.ylq ylq 26/03/2018 09:52
Komentář byl smazán administrátorem!

Přidat komentář

Psát komentáře mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
Pokud ještě nemáte svůj účet můžete si jej vytvořit zde.

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382