BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Novinky

Novinky
27.02.2018 - 22:01René Pazdera
Hodnocení 12345 0
Zobrazeno: 346 x

První liga po půl roce opět mění svůj název. Vstupem nového partnera v podobě sázkové kanceláře MAXI-TIP mohou všichni členové BSMK čerpat zajímavé výhody.

Sázková kancelář MAXI-TIP se stala novým partnerem BSMK. A jako takový přináší našim členům příjemné výhody. Krom běžného aktivačního bonusu ve výši 200 Kč a vstupního bonusu až do výše 100.000 Kč, mají členové BSMK možnost dostat ještě dalších 200 Kč na částečné pokrytí startovného, nebo plné pokrytí členských příspěvků.
 
Po registraci přes banner MAXI-TIPu v pravé části hlavní strany webu BSMK, nebo přímo pod tímto odkazem: https://www.maxitip.cz/cs/partneri/amf/?c=BSMK#utm_source=bsmk.cz&utm_medium=banner&utm_campaign=AMF&utm_content=BSMK, dostanete na váš e-mail voucher v hodnotě 200 Kč, který stačí přeposlat na e-mail info@malakopanabrno.cz, uvést jméno hráče/hráčky, název týmu a ze startovného nebo úhrady členských příspěvků vám bude před novou sezónou odečteno 200 Kč za každého člena týmu, který toto provede.
 
Důrazně upozorňujeme, že se jedná o zcela dobrovolnou volbu každého člena BSMK. Kdo nebude chtít tuto možnost využít, samozřejmě ji využívat nemusí.
 
Zároveň dochází ke změně názvu 1. ligy. Poté, co dlouhé roky nesla naše nejvyšší soutěž název SIMOST Superliga, došlo vznikem celostátní soutěže k úpravě názvu podle jejího sponzora na 1. DRFG ligu. Ta vydržela dvě sezóny, pak se vrátil staronový sponzor SIMOST a posledního půl roku se název upravil na 1. SIMOST ligu. Vzhledem k tomu, že celostátní soutěž nese přízvisko Superliga, nebylo možné skrz nebezpečí záměny vrátit se k dlouho používanému názvu. Nyní tedy v krátkém časovém sledu přichází třetí změna - nejvyšší soutěž se od nového roku jmenuje 1. MAXI-TIP liga.

Komentáře

1.ylq ylq 26/03/2018 09:55
Komentář byl smazán administrátorem!

Přidat komentář

Psát komentáře mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
Pokud ještě nemáte svůj účet můžete si jej vytvořit zde.

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382