BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Novinky

Novinky
05.03.2018 - 10:28René Pazdera
Hodnocení 12345 0
Zobrazeno: 231 x

Všemi oblíbený FUTDRAFT je opět zde - podívejte se na první letošní výběr ideální šestky

Jak už jste zvyklí, každou zimu pro vás naše Oddělní PR připravuje TOP sestavy podzimu tak, jak je vidí jednotliví členové BSMK, ať už z řad reportérů, funkcionářů, nebo samotných hráčů. Pravidla výběru jsou prostá - vybrat je možné pouze jednoho hráče z každé soutěže mužů, tzn. z 1. - 5. ligy + 1 hráče z Univerzitní ligy. Výběrčí nesmí do svého „týmu“ zvolit svého aktuálního spoluhráče.
 
O první výběr nejlepších hráčů podzimu se postaral redaktor Kryštof Severa. Jako první byl nominován David Presl, který si 12 vstřelenými góly zajistil titul zimního krále střelců nejvyšší soutěže. Přesná střelba a perfektní řešení situací jeden na jednoho je to, co přináší CZ Spieleru důležité body. Z druhé ligy padla volba na brankáře Estudiantes C. F. Ačkoliv tento tým uzavírá druhou ligu, Tomáš Bělehrádek předvádí skvělé výkony a je silný především po psychické stránce. Ve třetí lize byl vybrán Alexander Lörinc, který dlouhodobě patří k tahounům Impéria. Výborné výkony z loňské sezóny v nejvyšší soutěži přenesl i do třetí ligy, kde již má na svém kontě 19 branek. Jozef Plachetka se objevuje v některém z výběrů již potřetí a to i přes to, že se v letošní sezóně Rom Staru dvakrát nedaří. Lídr Rom Staru, dokáže podržet míč, připravit šanci, nebo ji sám zakončit. Z páté ligy byl vybrán útočník týmu AMENINA 08, Ondřej Pelikán, jenž vsítil 24 branek v 11 zápasech. Parádní bilance na nováčka BSMK. Výběr uzavírá Michal Hájek, který nastupuje v Univerzitní lize za Agrostroj, jenž vede celou soutěž.

https://abload.de/img/bsmktop11n3ksd.jpg

Komentáře

1.ylq ylq 26/03/2018 09:55
Komentář byl smazán administrátorem!

Přidat komentář

Psát komentáře mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
Pokud ještě nemáte svůj účet můžete si jej vytvořit zde.

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382