BSMK.CZ - oficiální stránky Brněnského svazu malé kopané

Novinky

Novinky

Druhým vítězem soutěže o slevu na startovném je Dynamo Haná

Před prvním jarním domácím zápasem výběru Brna v celostátní Superlize malého fotbalu jsme vyhlásili fanouškovskou soutěž o slevu na startovném. Pravidla byla jednoduchá. Stačilo podpořit svojí účastí reprezentační výběr města Brna, který obhajoval titul z loňského ročníku, na domácích zápasech Superligy malého fotbalu. Mužstvo, které se dostavilo na utkání Superligy v nejvyšším počtu (počítal se celkový počet osob, tedy počet hráčů včetně dalších příznivců, fanoušků či rodinných příslušníků a také hráčů brněnských klubů, kteří byli nominováni na utkání Superligy) získal pro nadcházející ročník slevu ve výši 1/3 startovného.

Po utkání s Prahou se mohli radovat hráči týmu MK Slatina Brno. Po televizním zápase s Pardubicemi nikdo fotku do soutěže nepřihlásil a tak přišla řada na třetí jarní domácí duel proti Blanensku, který zaznamenal nejvyšší domácí diváckou návštěvu v této sezóně. Svou fotku do soutěže přihlásil mimo jiné druholigový celek Dynamo Haná, a protože tato desítka „Hanáků“ ve složení: Jiří Kozel, Josef Chalupa, Milan Majerník, Martin John, Petr Hušek, Josef Roháč, Vilém Klučka, Martin Valášek, Vladimír Herout a Michaela Pařezová nebyla nikým překonána, mohou se hráči Dynama těšit z třetinové slevy na startovném v sezóně 2018/2019.

Komentáře

2.leilei3915 leilei3915 17/11/2018 06:52
Komentář byl smazán administrátorem!
1.123456 sulin 13/07/2018 03:25
Komentář byl smazán administrátorem!

Přidat komentář

Psát komentáře mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
Pokud ještě nemáte svůj účet můžete si jej vytvořit zde.

Přihlas svůj tým do nové sezóny v malé kopané a odcestuj s ním zdarma na Mistrovství Evropy!

vyplnit přihlášku více informací

Chcete být hráčem týmu malé kopané? Hledá Váš klub nové hráče? Využijte služeb našeho portálu!

Hledáme angažmá

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

vyplnit přihlášku více informací

Bezplatná linka BSMK

Neplaťte, když voláte k nám. Zašlete nám SMS, určenou do sítě O2 nebo jen jednoduše prozvoňte a my Vám zavoláme zpět. Využívejte BSMK linku na

+420 602 725 382